M Capac maakt bliksemcarrièr Dus als je commercieel talent heb en wilt doorbreken... ploegbazen en monteurs die graag de handen uit de mouwen steken TOERKOOPl Reisburo Jansen bv Fulltime allround reisadviseur (m/v) magazijnmedewerker BINS MODE fulltime verkoopster Aan de slag met Capac ZATERDAG 18 APRIL 1998 Je nieuwe werkgever? Heros is overtuigend markt- en kwaliteitsleider in de hekwerk- branche en onderdeel van de internationaal opererende CRH- Croep Het hoofdkantoor en de productiebedrijven zijn gevestigd in Oirschot. Via 19 verkoopkana len worden Nederland, België, Frankrijk, Duitsland en Engeland bediend. De rest van de wereld wordt benaderd met een netwerk van agenten. Op deze manier is Heras in staat direct in te spelen op de regionale en locale situ aties, zonder de voordelen van een centraal aangestuurde or ganisatie te verliezen. Standaard hekwerk, toegangsbeheersings- en security-systemen zijn unieke Heras-concepten die, samen met onze betrouwbaarheid en snel heid, in hoge mate de beoogde relatie met onze klanten bepalen. Van zo'n bedrijf kan je met recht zeggen: Hekwerk heet Heras. In verband met de krachtige groei van twee montage-eenheden in Noord- en Zuid-Holland, hebben wij behoefte a aantal enthousiaste Je baan? Als ploegbaas of monteur bij Heras doe je veel meer dan alleen maar een omheining plaatsen. Het is een zware baan waarbij veel kracht en conditie komen kijken Maar misschien wel het belangrijkste voor beide functies is de repre sentatieve taak. Want als laatste schakel in het verkoopproces ben je een visitekaartje van Heras. Service is dan ook een belangrijk deel van je werk. Je kennis en ervaring? Technisch inzicht is een vereiste, net zoals enige jaren werkervaring. Kom je uit een branche die duidelijke raakvlakken heeft met de hekwerkbranche (denk aan land- en tuinbouw, het hoveniersvak, de metaalbranche, de bouw etc.), dan geniet dat de voorkeur. Voor ploegbazen geldt dat ze tevens een motiverende manier van leidinggeven hebben. Je verdienste? Wij vragen veel, maar daar staat ook veel tegenover. Een baan in de buitenlucht met uitstekende verdien sten, die passen bij de zwaarte van het werk. Het is zelfstandig en afwisselend werk, waarbij in kleine teams wordt gewerkt. Je werkt bovendien met een kwaliteitsproduct van een bedrijf waar je trots op kan zijn. Je reactie? Ben je niet bang voor zwaar werk en wil je leuk verdienen, schrijf dan naar Heras Hekwerk p/a Grotestraat 70, 5141 HB Waalwijk, t.a.v. mevrouw MJ. Heerkens. Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer H. van Hees, tussen 18.00 en 20.00 uur, op telefoonnummer 0226 - 45 32 13. INI -«rate». W. In verband met verhuizing van een van onze medewerksters zoeken wij op korte termijn een: die aan de volgende funktie-eisen voldoet: een middelbare opleiding, aangevuld met een erkende toeristische opleiding minimaal 3 jaar ervaring in de verkoop van reizen kennis van Worldspan en Kanteff is in uw voordeel gevoel voor dienstverlening stressbestendig Wij bieden u een uitdagende baan in een modern kantoor met evt. doorgroei-mogelijkheden. Zonder ervaring is het onnodig te reageren. Schriftelijke sollicitaties voorzien van uw CV en recente pasfoto kunt u binnen 7 dagen richten aan: Toerkoop Reisburo Jansen, t.a.v. Dhr. C. Jansen, Postbus 70,2220 AB Katwijk. Langeveld Centrum voor psychiatrie Binnen Langeveld wordt langdurige zorg geboden voor drie divisies. Momenteel is een ingrijpende reorganisatie in voorbereiding voor de gehele langdurige zorg. De divisies Verblijfspsychiatrie, Ouderenzorg en Beschut Wonen zullen daarbij in de loop van 1998 als zodanig opgaan in drie nieuwe eenheden. R.K. geestelijk verzorger m/v Voornaamste taken arbeidsvoorwaarden -Individueel contact met de cliënten. -Opzetten van groepsactiviteiten. -Voorgaan in liturgische vieringen. -Samenwerken met andere disciplines. -Werkoverleg met collega's. -Voltooide theologische opleiding op aca demisch of HBO niveau. -Affiniteit met oudere mensen met psychia trische problematiek. -Bereidheid om het werken te verdelen over meerdere dagen per week. -Kunnen werken in oecumenisch verband. -Aanstelling voor 2 jaar. -Salaris conform CAO ziekenhuiswezen (afhankelijk van opleiding en ervaring). -Benoeming geschiedt in overleg met het bisdom Rotterdam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Ds. H. Mondeel tel. (0252) 34 27 28 of pastor F. Janssen tel. (0252) 34 24 12 en de afdeling Per soneelszaken en Organisatie van Centrum Langeveld tel. (0252) 34 23 30. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van nen veertien dagen na het verschijnen v. Dienst Personeelszaken en Organisatie, i een Curriculum Vitae kunt u bin- n deze advertentie richten aan de iet vermelding van code ZA. Langeveld is een psychiatrisch centrum dat optimale geestelijke gezondheidszorg (GGZ) wil bieden aan volwassenen en ouderen. De toekomst wordt tegemoet getreden met RIAGG, R1BW en Endegeest. In het samenwerkingsverband GGZ-partners Zuid-Holland Noord wordt gestreefd naar een samenhangend stelsel van GGZ-voorzieningen dat aansluit op de behoefte van de cliënten. Langeveld beschikt over klinische voorzieningen (642 bedden, inclusief resocialisatie- woningen), dagbehandeling (44 plaatsen), poliklinieken, een centrum voor psychotherapie en psychiatrische thuiszorg verspreid over de regio's Rijnstreek en Duin- en Bollenstreek. Langeveld beeft samen met de RIAGG een VOF opgericht Om goede en professionele zorg te kunnen bieden draagt Langeveld zorg voor een prettig werkklimaat, systematische kwaliteitscontrole en een doorlopende vakinhoudelijke ontwikkeling. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. Tackenberg Bouwservice Groothandel in ijzerwaren en gereedschappen zoekt voor haar snelgroeiende vestiging te Leiden een welke bereid is het veelzijdige ijzerwaren, i en bouwbeslag-vak te leren. Leeftijd tot 25 jaar. Tel. inlichtingen tot 17.00 uur 071-5310041. vraagt voor Miss Bliss een ervaren Wij denken aan een enthousiaste modebewuste vrouw in de leeftijd van 25-40 jaar, die een ruime ervaring heeft in de damesmode en onze klanten op de juiste wijze weet te adviseren. Bel of schrijf naar BINS MODE t.a.v. Inge Bins Postbus 19 - 2240 AA Wassenaar Telefoon 070-5112009 en tussen 20-21 uur 070-5119037 Motel Sassenheim DER VALK Motel-restaurant Sassenheim zoekt: een jonge enthousiaste full-time restaurant-medewerker/ barkeeper (vanaf 18 jaar) m/v Belangrijk is gezelligheid en sfeer maken. Voor deze drukke baan dient u stressbestendig, actief, zelfstandig, collegiaal en flexibel te zijn. Tevens zoeken wij receptioniste m/v (als invalkracht) Wij denken aan een enthousiast, representatief persoon (full-time) met een volgende profielschets: - Opleiding, c.q. gelijkwaardige werkervaring conform de fiinctie - Flexibele en gastgcrichte instelling - Accuraat, stressbestendig en actief - Kennis der moderne talen Ben je ook bereid in wisseldiensten te werken, schrijf dan. Tevens zijn wij op zoek naar: ambulante medewerkers voor in de bediening en bij de afwas Bel of schrijf voor uw sollicitatie naar Motel Sassenheim t.a.v. dhr. A. J. de Bruijn, Warmonderweg 8 2171 AH SASSENHEIM. Tclcfoonnr. 0252-219019 Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Binnen Divisie 2 is op de Polikliniek Algemene Interne Genees kunde per direct een vacature voor een: Secretaresse m/v (32 uur per week, invulling in overleg) Vac.nr. 98.V.09.16.LD Functie-inhoud: Verrichten van administratieve handelingen ter ondersteuning van het wetenschappelijk onderzoek: - typen, verzorgen en administreren van onderzoeksgegevens, rapporten en correspondentie; - archiveren; - oproepen van deelnemers onderzoek; - opvragen statussen en uitwerken priklijsten; - invoeren van onderzoeksgegevens in databank; - beheren van de telefoon en agenda's; - ontvangen van deelnemers onderzoek en bezoekers. Functie-eisen: - HAVO-niveau aangevuld met een medisch secretaresse oplei ding, bij voorkeur NAMS; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - ervaring met PC en geautomatiseerde gegevensverwerking en bereidheid tot het volgen van extra PC-cursussen; - goede contactuele eigenschappen; - zeer zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werkeij - accuraat. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en relevante wel varing, maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een full-time Jj stelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van één jaar mei zicht op vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De ir ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrrj S. Bles, hoofd poliklmiekadministratie vloer 3 (071 - 526 35 Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van i advertentie zenden aan: LUMC. Beheer Divisie 2, afds Personeel Organisatie, Gebouw I, K5-S 037, Postbus 2300 RC Leiden. Capac Uitzendbureau, onderdeel van de Randstad Groep, groeit sneller dan elk ander uitzendbureau. Cs biedt dan ook een compleet nieuw concept om grootschalige bedrijven in industrie, logistiek en distribu snel en adequaat aan extra personeel te helpen. In de regel gaat het dan om grotere aantallen mensen een beperkt aantal functies, zoals productie-, assemblage- of magazijnmedewerkers. Tekenend voor Caj Uitzendbureau is de overtuiging dat je voor optimale dienstverlening in deze sectoren heel dicht bij del moet zitten. De accountspecialisten van Capac werken doorgaans exclusief voor één onderneming en hl hun kantoor op of nabij het bedrijfsterrein van deze klant. Kortom, Capac gaat dus meer diep dan breed Je weet de juiste mensen te vinden. Wat breng je zelf mee? Ruim baan voor je talent en ambities. Zet snel de volgende stap. Als accountspecialist bij Capac Uitzendbureau heb je een hoge mate van zelfstandigheid. Je bi ondernemer, scout, trainer en coach tegelijk. Het werkterrein van de klant is ook jouw werkten Daardoor weet je precies wat er speelt. Je denkt geheel in lijn met de werkprocessen binnen) van de klant. Je neemt de zorg voor flexibel inzetbare medewerkers van begin tot eind over. Je begeleiding op de eerste werkdag. Controle op aanwezigheid en functionering. Voor urenregi facturering en managementinformatie. Je onderhoudt intensieve contacten met je klant: produü personeelsfunctionarissen en directeuren. En dat alles zo nodig met behulp van specialisten hoofdkantoor. Je rapporteert rechtstreeks aan onze commercieel directeur. Je weet goed gekwalificeerde medewerkers te vinden door je niet alleen te verdiepen in de pl arbeidsmarkt, maar vooral door deze actief te bewerken. Zo kun je snel en adequaat reageren wensen van de klant. Blijkt het nodig om mensen te testen of bij te scholen, dan zorg je daari Om als accountspecialist voor onze klanten te werken, moet je nogal wat meebrengen. Allereet in staat op HBO- of academisch niveau te denken en te werken. Je opleiding vinden we daarbij minder belang dan je communicatieve vaardigheden en je praktische instelling. Je houdt ervan te nemen en je kunt langdurige relaties opbouwen en onderhouden met klanten en flexibele medi Je bent gewend zelfstandig te werken. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening is om Je bent in het bezit van een rijbewijs. zijn veeleisend. Maar we stellen daar ook veel tegenover. Vanzelfsprekend die past bij deze hoge kwalificaties. Ook je ervaring telt daarbij nadrukkelijk mee. Bovendien ku' een aantrekkelijke winstdelingsregeling profiteren van het succes van de onderneming. Maar ai ambities juist inschatten, zijn het vooral de ruime zelfstandigheid en de doorstroomkansen omji verder te ontwikkelen, die jou zullen aantrekken. In het verschiet liggen bijvoorbeeld posities a's manager of procesmanager. Oapac heeft vacatures in alle delen van Nederland. Van je contactuele vaardigheden kun je met! geven door snel te reageren. Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar Capac Uitzf ter attentie van mevrouw M. Warger, personeelsmanager, Postbus 12600, 1100 AP Amsterdam Je kunt haar ook bellen als je eerst meer wilt weten: (020) 569 55 44. Een psychologisch maakt deel uit van de procedure. y// Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren. ITZENDBUREAU Capac Uitzendbureau bv maakt deel uit van de Randstad Grof

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30