Chelsea verstoort Italiaanse droom gen Sport Ook Nilis twijfelt over vertrek bij PSV jjpuwe man' Johan eske steekt in de 3>rm van zijn leven Denen zitten Rabobank dwars FC pakt in inhaalduel tegen Schipluiden periodetitel PAG 17 APRIL 1 er DIOK-spelers in selectie )AM» Bondscoach Geoff Old heeft vier rugbyers van het DIOK geselecteerd voor de interland tegen België op za ag in het Heizel-stadion in Brussel. Het gaat om Robbert irs, Sander Hadinegoro, Yves Kummer en Thomas Suring. inst bereikt Oranje de derde ronde op weg naar het WK van I in Wales. De vijftien spelers tellende selectie bestaat voorts Cashay (Eemland) Taylor, Marcker (Castricum), R.Dinkla, inkla (Dwingeloo), Elisara (Wakefield), Van der Pol (Amstel- i),Everts (Rotterdam), Luykx (Bekaro), Winkels, Brat (HRC). rhoogd bod op Kinkladze Ajax heeft Manchester City in de onderhandelin- over de Georgische international Georgi Kinkladze een ver- gdbod gedaan. Perswoordvoerder Chris Bird van Manches- vil niet kwijt hoe hoog het bedrag is, maar directeur Tueart ikte bekend dat het eerste bod van de Amsterdammers vijf- jmiljoen gulden bedroeg. tnodiging voor Bergkamp en Jonk ian» Dennis Bergkamp en Wim Jonk zijn uitgenodigd op 11 in San Siro mee te doen in de afscheidswedstrijd van Walter ga. De legendarische doelman heeft voor dat duel voetbal- geïnviteerd met wie hij ooit bij Inter heeft samengespeeld, ga heeft zijn lange carrière vorig jaar beëindigd. Het laatst id de voormalige Italiaanse international in de Amerikaanse competitie onder de lat bij New England Revolution, met de f'ander Thomas Rongen als coach. Momenteel werkt Zen- Ie marketingafdeling van zijn oude liefde uit Milaan, In- onale. liter zwaar gestraft na kopstoot De KNVB heeft de Middelburgse scheidsrechter Marcel kMKimer voor twaalf maanden, waarvan drie voorwaardelijk, ge- Awjiirst. Hemmer baarde op zaterdag 14 maart opzien toen hij in ierdeklassewedstrijd Apollo - Duiveland de doelman van de n v nekers een kopstoot gaf. Na afloop dreigde Hemmer met een Ini [er van Duiveland op de vuist te gaan, terwijl die Hemmer reigen zeggen alleen maar om uitleg vroeg. Hemmer was 61 rast en geschokt over de uitspraak. „Als ik die keeper niet had lolesteerd, had hij mij te grazen genomen. Het was een be- ite actie en ik heb er geen spijt van." a reede nederlaag ijshockeyers De Nederlandse ijshockeyers hebben op de tweede n het WK voor B-landen opnieuw een nederlaag geleden, ren was ook Estland te sterk voor Oranje: 4-2 (2-3 0-0 0-1). •genaar Jordi Geesink maakte de doelpunten voor de ploeg )oug Mason. In de openingswedstrijd verloor een impro- tief Nederland, zonder Dave Livingston, met 0-1 van Dene- i Helder op voorsprong De basketballers van Hans Verkerk K./Den Helder :n in de play-offs om het Nederlands kampioenschap weer irsprong (2-1) genomen. De Helderse formatie won gis- ind in de derde van maximaal zeven wedstrijden tegen 1/Donar met het kleinst mogelijke verschil: 73-72. Gronin- speler Donnel Thomas verzuimde in de laatste seconde een gen enging af te dwingen. De Amerikaan miste zijn tweede vrije P' andt stapt op chew ste jaren voor een voet zijn die tussen zijn 26ste 0ste levensjaar. Niet voor j' n-speler Johan Teske. De oerder van de ploeg die n tegen Valken '68 aan elijkspel genoeg heeft voor en wjampioenschap in de zater- WB derde klasse, heeft er al 34 Ns s opzitten en is momenteel :reidi vorm van zijn leven. ,,Ik door de jongens 'ouwe genoemd. Ik laat ze maar, Te Is ze vervelend zijn vraag ik ondfi woon wie topscorer van de is. Dat is die ouwe man met negen doelpunten en voor stuk waren ze mooi of igrijk." instander Valken - 'een ploeg die ons niet ligt' - :ert zich bij winst van een •singscompetitie tegen Lei- in, waarschijnlijk, SEV. De idiendammers leken lange de sterkste ploeg, maar 'door een reeks van uitglij- samen met Valken '68 op hoed punten van W Leiden. Tes- Zwfoelt uiteraard niet zoveel een competitieverlenging, ai leb het gevoel dat het niet rol r komt. Een kampioens eten! trijd hoor je te winnen en igri V: k via we ook.' Teske zal het zeker niet ben n „Ik sta er echt van te kij- hoe lekker het dit jaar gaat. jarenlang rechtsback of ndd shalf geweest en speel dit ie >en voor het eerst centraal CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 07 1.6.366463 EINDHOVEN CPD De inkt van het nieuws dat Ar thur Numan PSV wil verlaten is nog niet opgedroogd, of ook Luc Nilis twijfelt over zijn toe komst in Eindhoven. Totten- ham Hotspur, ook in beeld voor Jaap Stam, zou de Belg als op volger van Jürgen Klinsmann naar Londen willen halen. Hoe wel hij zegt niets te weten van de Engelse interesse, is Nilis niettemin aan twijfels onderhe vig. „Natuurlijk stap ik niet voor niets voor de derde keer naar de voorzitter toe. Ik wil nog steeds van hem horen wat mijn toe komst bij PSV is. Het gaat uit sluitend om me zelf. Ik ver trouw de club dat ze met een goede oplossing komt, maar of ze het kan? Ik ben zelf behoor lijk geschrokken van al die be richten over een leegloop." Van Raaij wuift de problemen rond Nilis, nog tot 2000 bij PSV onder contract, niet bij voor baat weg. „Of een vertrek var Luc reëel is? Ik sluit niet uit da hij weggaat. Let wel, dat bete kent niet dat hij weg gaat." Van Raaij meent dat het ondertus sen wel uit de hand begint te lo pen. „Plotseling wil iedereen van zijn contract af. Als je hei me eerlijk vraagt, draait het al leen maar om geld Het einde van het domino-ef fect lijkt nog niet in zicht. Naast Nilis en Arthur Numan is het nog maar de vraag of Wim Jonk en Boudewijn Zenden zich hou den aan hun verbintenis. Stam weet ondertussen waar de grenzen liggen van PSV. die van Harry van Raaij in het bij zonder. Gisteren sprak de voor zitter van PSV met Stams zaak waarnemers Ton van Dalen en Henk van Ginkel. Inzet van de afrondende onderhandelingen is een clausule in Stams verbin tenis met PSV. Bij een overgang naar Manchester United incas seert de international vijftien procent van de afkoopsom. De bodemprijs van PSV, zo beves tigde Van Raaij gisteren, is 35 miljoen gulden. Vorige week bood collega Martin Edwards van United dertig miljoen gul den. Het gat tussen PSV en de Engelsen is zodoende vrijwel gelijk aan de marge die Stam ontvangt. Ondertussen is PSV in ge sprek met Abel Xavier. De Por tugese verdediger van Real Oviedo, degradatiekandidaat in de Primera Division, moet in Eindhoven het aanslaande ver trek van Jaap Stam naar Man chester United opvullen. Frank Verlaat mist EC-finale tegen Ed de Goeij kiRSUMHans Brandt, voorzitter van de sectie marathon van (oninklijke Nederlandse Schaatsenrijders Bond (KNSB), stapt Brandt was dertien jaar preses. De voormalig marathon- aatser uit Uitdam volgde in 1985 Jan Klok op. Zijn manier werken leverde menigmaal discussie op. Vooral de laatste Ie all e jaar lag hij regelmatig onder vuur. Brandt leeft namelijk al gvoe nop voet van oorlog met de Stichting Wintermarathon, de iffen inisator van de Weissensee-schaatsmarathon. Die vete is ïrste opgebroken. rapp s ii kampioenswedstrijd hoor je te winnen op het middenveld achter de spitsen. Dan kom je vaker tot scoren en dat is toch eigenlijk wel het lekkerste van voetbal len. Zeker op mijn leeftijd." Teske, al dertien jaar lid van W Leiden en daarvoor in de jeugd actief bij Lugdunum, jam mert er niet over dat zijn ideale positie pas zo laat is ontdekt. Een verdediger heeft immers ook zijn waarde voor de ploeg en dat hij zich daardoor nooit bij een andere club in de kijker heeft kunnen spelen is ook geen ramp. „Ik voel me prima thuis bij Leiden, een gezellige vereni ging waar het erg gemoedelijk aan toe gaat. Ik wil het tot 2000 in het eerste volhouden. Daarna ga ik misschien afbouwen in het tweede, maar in een vrienden team zul je me nooit zien. Daar ben ik veel te fanatiek voor. Dat Leiden nu als beste naar boven komt drijven, komt vol gens de topscorer, een van de veertien genomineerden voor Leids voetballer van het jaar, vooral door de brede selectie. „We hebben achttien man die min of meer gelijkwaardig zijn en daarbij zijn we ook nog be spaard gebleven van zware blessures of schorsingen. Dat brengt voor onze trainer, Fred Filippo, allemaal voordelen met zich mee. Hij kon bijvoorbeeld van iedereen eisen dat ze twee keer per week trainden. Als dat dan niet lukte, was er altijd op vrijdag een extra trainingsdag. Desnoods individueel. En als je VfB Stuttgart en Chelsea hebben de finale van de Europa Cup voor bekerwi naars gehaald. De Duitsers wonnen gisteren in Mos kou ook het tweede duel tegen Lokomotiv Moskou (1-0), Chelsea slaagde er via een moeizame over winning van 3-1 op Vicen- za de nipte nederlaag (1-0) in Italië goed te maken. De eindstrijd wordt op 13 mei in Stockholm afgewerkt. MOSKOU/LONDEN ANP VfB Stuttgart bereikte voor de tweede keer in de clubgeschie denis de finale van een Euro pees bekertoernooi. Internatio nal Fredi Bobic tekende voor de enige treffer. Twee weken gele den won Stuttgart al met 2-1 Frank Verlaat, gisteravond in Moskou weer een van de uit blinkers, zal in Zweden op de tribune zitten. De Nederlandse verdediger kreeg in de Russi sche hoofdstad zijn tweede gele kaart en is automatisch ge schorst voor de eindstrijd. Ver laat speelde in het verleden twee Europese finales voor Ajax. In 1987 in de gewonnen eindstrijd tegen Lokomotiv Leipzig, en een jaar later in de verloren eindstrijd tegen KV Mechelen. Stuttgart begon gisteren ner veus aan het duel, liet de Rus sen komen en nam zelf aanvan kelijk geen initiatieven. Dat ver anderde na 24 minuten, toen Akpoborie na een counter Bobic vrij voor de doelman zette. De topschutter twijfelde niet en passeerde hem met een beke ken schuiver. Kort voor het ein de van de eerste helft kreeg Lo komotiv nog enkele goede kan sen op de gelijkmaker. Mami- Mark Hughes viert de winnende treffer die hij maakte tegen Vicenza. nov, Smirnov en Dsjanasjija ploeg fantasieloos over het goed misten echter de koelbloedig- bespeelbare veld. Verder dan heid. een buitenspeldoelpunt kwam Na de pauze liep de Russische Lokomotiv niet. Bobic liet in de FOTO REUTERS slotminuut zelfs een uitsteken- ter dan dat bij Spartak Moskou - de kans op 2-0 liggen. „Het was Inter van eerder deze week, zwaar", zei de topscorer van de maar de kou en de zware wind club. „Het veld was een stuk be- maakten het toch moeilijk." Trainer Löw baalde van de tweede gele kaart van Verlaat. „Hij heeft voortreffelijk ge speeld. Zijn schorsing voor de finale weegt zwaar voor ons." Chelsea voorkwam gister avond dat Italië in elke Europe se finale vertegenwoordigd is. Dat ging uiterst moeizaam, want Vicenza was in de eerste helft de betere ploeg. De Italia nen, verantwoordelijk voor de afstraffing van Roda JC in de kwartfinales, kregen enkele goe de kansen. Het scoorde slechts een keer. Na ruim een half uur tekende Luiso, volledig vrij in het centrum, voor de voor sprong. Zijn achtste Europese treffer. De Goeij was kansloos op de inzet. De Nederlander had geluk dat Luiso later uit buitenspelpositie raak kopte en dat LeBoeuf ook nog eens de bal voor de lijn weghaalde. Drie minuten na de Italiaanse treffer stond het weer gelijk. De Italiaanse doelman Brivio kreeg een knal van Zola niet onder controle, waarna de Uruguayaan Poyet met een kat achtige reflex de gelijkmaker verzorgde. Poyet had zeven maanden niet gespeeld door een knieblessure. Chelsea begon de tweede helft sterk en zette aan om de benodigde twee treffers binnen te halen. Een perfecte voorzet van speler/manager Vialli werd door Zola steenhard onder de lat gekopt. Toen waren er nog 38 minuten over de derde goal. Daarvoor waren routinier Mark Hughes en De Goeij nodig. De invaller nam een verre uittrap van de doelman mee, tilde hem over verdediger Dicara en schoot raak. Hughes was koud zeven minuten in het veld. Twee minuten voor het einde kreeg Ambrosini van Vicenza rood voor een overtreding op zijn landgenoot Vialli. VEENENDAAL. ANP Twee renners van de Rabo bank waren woensdag niet op gewassen tegen één Deen. Tij dens de Waalse Pijl reed Bo Hamburger de illusies van Maarten den Bakker en Mi chael Boogerd op de Muur van Huy aan flarden. Gisteren zat Frank Hoj, vierdejaarsprof, Leon van Bon dwars in diens jacht op de overwinning in Veenendaal-Veenendaal. De 25-jarige Deen ontsnapte op een paar kilometer van de fi nish uit een kopgroepje van zes, en won. Met twee seconden voor sprong op Peter van Petegem (tweede) en Van Bon (derde) boekte de kampioen van Scan dinavië uit de bescheiden Bel gische Palmans-formatie zijn tweede zege van het seizoen. Van Bon onderging het verlies gelaten. Hij was minder gete kend en teleurgesteld dan af gelopen zondag na de helle tocht Parijs-Rouhaix, ook min der ontgoocheld dan Den Bak ker en Boogerd woensdag na de Waalse klassieker. Het lukte weer niet. Van Bon wist wel waarom. In de finale voelde hij er weinig voor achter de gevluchte Hoj aan te gaan. Van Petegem had er ongetwij feld van geprofiteerd. De twee voudige winnaar van Omloop Het Volk uit de TVM-ploeg re deneerde ook zo. „We wachten beiden af. Van Petegem is ook een rappe jon gen. Ik had geen zin mijn krachten te verspillen", ver klaarde de Apeldoorner. „Te leurgesteld ben ik niet. Dit was een goede training voor de Amstel Gold Race. Daarvoor rijd ik op woensdag nog de Grote Scheldeprijs in België." Het gebrek aan samenwer king bij het achtervolgende vijftal speelde Frank Hoj in de kaart. Hij bleef uit de greep van zijn medevluchters en zege vierde in de dertiende editie van de wielertocht door Oost- Gelderland. Hij werd na 209 ki lometer opvolger van Jeroen Blijlevens, die vorig jaar in de sprint won. Hoj is de eerste Deense winnaar. SCOREBORD Johan Teske: „Ik sta er echt van te kijken hoe lekker het dit jaar gaat." dan op zaterdag de verhellen de elf spelers opstellen die het hoorde van de spelers die de beste in vorm waren. Niemand dag daarvoor een privétrainin- was zeker van zijn plek en als je kje hadden gehad, dan zorgde er dan naast kwam te staan dan je er wel voor dat je normaal op nam hij de tijd om dat rustig uit de training kwam, want die gas- te leggen. Zo hield hij iedereen ten waren helemaal afgepei- scherp. Ik kan het echt niet an- gerd." ders verklaren waarom juist wij. „Daarnaast kon Fred dus ook in een competitie met allemaal FOTO TACO VAN DER EB gelijkwaardige ploegen, kam pioen gaan worden, want daar ga ik wel van uit. Met drie pun ten voor en nog één wedstrijd te gaan moet het te doen zijn. Een gelijkspel is dan wel genoeg maar, zoals ik al zei, ik vind dat je een kampioenswedstrijd ge woon moet winnen." Lucky 10 van donderdag 16 april: 1-6-9 - 15- 16- 17- 19-22-24-26-45-47 -53-55- 59-61-63-71-77-78. (onder voorbehoud) VOETBAL Europa Cup voor bekerwinnaars, halve fina le, tweede wedstrijd. Lokomotiv Moskou (Rus) - VfB Stuttgart (Dui) 0-1. 24. Bobic 0-1. Eerste ronde: 1-2. Chelsea (Eng) - Vicenza (Ita) 3-1 (1-1). 32. Luiso 0-1, 35 Poyet 1-1, 52. Zola 2-1, 76. Mark Hughes 3-1. Eerste ronde: 0-1. BASKETBAL Den Helder. Playoff NK, derde wedstrijd: HVK/Den Helder - RZG/Donar 73-72 (48- 35) Stand inbest-of-seven-2-1. Mannen, promotiedivisie: ASVU - Unlimi ted 79-47. New York. NBA. New York Knicks - Toronto Raptors 108- 79. Utah Jazz - Sacramento Kings 99-86. Portland Trailblazers - LA Cippers 99-90. Vancouver Grizzlies - San Antonio Spurs 97-110, Golden State Warriors - Dallas Mavericks 88-82. BILJARTEN PRIJSVRAGEN 31. Van der Velde (Ned) 71, 81. Muntz (Ned) 74, IO link •-,.11 (Ned) 14 1 Lafeber (Ned) 79. KORFBAL &D4 ÜL'ANTOND ERE; zou mooi zijn om zó afscheid te .kunnen ne- sprak LFC-trainer Ger Nachtegeller gisteren na 'P van de ingelaste wedstrijd in en tegen Schiplui- De oefenmeester verlaat aan het eind van dit sei- j1 EFC, dat door de 1-3 overwinning de derde pe- 'etitel veroverde die een kans geeft op promotie naar de derde klasse zaterdag. De zege was dik verdiend. Het enige wat eraan schortte was het afmaken van de kansen, vooral in de eerste helft. „Toch moet ik de jongens een groot com pliment maken. Zij hebben het gedaan, de afgelopen wedstrijden." En zo ook gisteren. Egon Onderwater scoorde, nadat de Leidenaars al diverse kansen onbe nut hadden gelaten, de eerste treffer. „Maar dat zul je altijd zien: zij krijgen precies één kans en die hangt meteen", kan Nachtegeller achteraf lachen. Raymond Onderwater en Frank de Reede maakten daarna het overwicht van LFC toch nog zichtbaar in de uitslag. „Dit gaan we eerst even vieren", verklapte Nachte geller, „Maar daarna gaan we ons helemaal op de na- competitie richten. We krijgen de kans en we moeten onze stinkende best doen om hem te benutten." der Smissen 50-48/40 DAMMEN Hoogezand. NK mannen, elfde ronde: Thijssen - Wesselink 2-0. Oudshoorn - Gé- rard Jansen 1-1, Clerc - Mol 2-0. Wiersma - Raven 2-0, Boom - Hans Jansen 1-1. Kraj- enbrink - Scholma 0-2, Mathijsen - Van der Zee 1-1 Stand; 1. Gérard Jansen 16. 2. Wiersma 15, 3. Clerc 14. 4. Thijssen 13. 5. Wesselink en Van der Zee 12, 7 Hans Jansen, Krajenbrink, Oudshoorn en Raven 10. 11. Boom en Scholma 9, 13. Mol 3, 1£ Mathijsen 6. JGOLF- Cannes. Cannes Open, één miljoen gulden, stand na eerste dag: 1 Lynn (Eng), Allenby (Aus), Remesy (Era), Singh (Ind) 67 slagen (-4), 5. Westner (Zaf), Lonard (Aus) 68; Estoril. EK. Nederland - Tsjechië 27-7 (14- 5). Treffers Nederland: Voshart 8. André Simons 5, Leon Simons 4, Poelstra 2, Riet 2, Tims 2, Smits, Van der Wilt, Bakker en Slingerland allen 1 Duitsland - Slowakije 17-12, België - Po len 36-14. PAARDENSPORT Helsinki. Finale wereldbeker springruiters. Eerste onderdeel, jachtspringen; 1 John Whitaker (GBr) Virtual Village Grannusch 55,03 seconden, 2. Rodrigo Pessoa (Bra) Loro Piana Baloubet du Rouet 56,31, 3. Nieberg (Dui) Esprit FRH 56,94, 4. Simon (Oos) E T FRH 57,27, 5. Goldstein Engle (VSt) Hidden Creek's Alvaretto 57,37, 7. Romp (Ned) Burg's Samantha 59,52, 11. Raymakers (Ned) Jewel's Classic Touch 60,38, 16. Van der Vleuten (Ned) Vink Diejasper T 64,99, 31 Lansink/Nissan High Valley Z 73,65, 34. Geerink/LBH Royal Bravour 79.50. Tops/Sonora La Silla gediskwalificeerd TENNIS Barcelona. Mannen, 1,9 miljoen gulden Derde ronde.- Kafelnikov (Rus/1) Munoz (Spa) 7-6 3-6 6-1, Gaudenzi (Ita) - Corre tja (Spa/2) 3-6 6-1 6-3, Hrbaty (Slo) - Gustafsson (Zwe/14) 5-7 6-4 6-3, Berasa- tegui (Spa/7) - Albert Costa (Spa/9) 6-4 6- 4, Moya (Spa/6) Ulihrach (Ts|) 6 4 7-6, Martin (VSt) - Dosedel (Tsj) 6-3 7-5, Bruguera (Spa/8) - Dewulf (Bel) 6-3 1-6 7- 5. Carlos Costa (Spa) - Safin (Rus) 6-4 3-6 6-2. Tokio. 1,5 miljoen gulden. Mannen, derde ronde: Dreekman (Dui) Chang (VSt/2) 6-2 5-7 6 4. Vacek (Tsj/12) - Stolle (Aus) 7-5 6-3, Gambill (VSt/11) - Schüttler (Dui) 6-0 6-0, Byron Black (Zim/10) - Caratti (Ita) 6-3 6-4, Pnnosil (Dui) - Tillstrom (Zwe/13) 6-4 7-6, Pavel (Roe/16) - MacPhie (VSt) 3-6 6-3 6-4, Di Lucia (VSt) - Heuberger (Zwi) 6-3 0-6 6-3, Henman (Eng/3) - Golmard (Fra) 6-4 6-1 Kwartfinales: Gambill (VSt) Henman (GBr/3) 6-3 4-6 6-3. Vrouwen, tweede ronde: Sugiyama (Jap/1) - Miyagi (Jap) 6-3 6-2, Shi-Ting (Tai/6) Hiraki (Jap) 6-3 6-2, Frazier (VSt/4) - Endo (Jap) 6-0 6-1, Sawamatsu (Jap/2) - Inoue (Jap) 4-6 6-4 7-6, McNeil (VSt) Tana sugarn JTha/3) 6-2 6-3, De Lone (VSt) Yoshida (Jap) 6-3 2-6 6-2, Morariu (VSt/5) - Shaughnessy (VSt) 6-3 6-2 Kwartfinales: Sugiyama (Jap/1) De Lone (VSt)'4-6 6-16-1, Maroriu (VSt/5) - Sawa matsu (Jap/2) 7-5 6-3. VOLLEYBAL play off: Vrevok - Dyna- WIELRENNEN o 0-3. Veenendaal-Veenendaal 1. Hoj (Den) 209 km in 4.56.24, 2. Van Petegem (Bel) 0.02, 3. Van Bon (Ned), 4. Henn (Dui), 5. Tosatto (Ita). 6 Aerts (Bel) 0 11. 7. Salvato (Ita) 0.4 7, 8 Valotc (Ita). 9. Van Heeswijk (Ned) 1.18, 10. Piziks (Let). 19. Vierhouten, 25. Blijlevens 1 33, 27. De Jongh. 31 Van Steen. 34. Vos kamp. 35. Hordijk, 62. Knaven, 63 Lotz. 66 Hoffman. 88. en laatste Celestino (Ita) 3.12. 168 renners gestart Opgave o a Dekker. Koerts. Bruinsma, Nelissen. Aubignan. Ronde van de Vaucluse Tweede etappe: l. De Pascuale (Ita) 170 km in 4.02.00, 2. Vergnani (Ita). 3. Lejxir- atti (Ita). 4 Lino (Fra). 5 Schnider (Zwi) Algemeen klassement: 1. Kaspoetis (Lit) 8.36.20, 2. De Pascuale 0.23. 3. Leporat- ti 0.25, 4. Vergnani 0.27, 5 Ampler. Valdelinares. Ronde van Aragon. Tweede etappe: 1. Garmendia (Spa) 138 km in 4.27.20, 2. Clavero (Spa) 0 01, 3. Cuesta (Spa) 0.20, 4. Piepoli (Ita), 5. Bel tran (Spa) 0.28 Algemeen klassement: 1 Garmendia 6 31.48, 2 Clavero 0.01, 3. Donati 0.28, 4. Piepoli 0.30, 5. Cuesta. IJSHOCKEY Jesenice/Ljubljana (Slv). WK B-groep, tweede dag. Nederland - Estland 2-4 (2-3 0-0 0-1). Doelpunten Nederland: Geesink (2) Groot-Bnttannië - Denemarken 7-1 (3-0 2- 1 2-0), Oekraïne - Polen 6-3 (2-1 3-0 1 -2). Slovenië - Noorwegen 4-3 1 -2 0-0 3-1

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 25