Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen n benen? TE HUUR eva Wij zoeken medewerker Intakebureau medewerker Operatorsbeheer medewerker EDP supervisor Call Center operator Call Center Van Caem - Klerks Grq PARTTIME TELEFONISTE, Heb je de konin algesproken? Exclusief hypotheekaanbod voor Zanderij/Poelgeest TE HUUR Roosevelt Businesscenter Circa 3500 m2 kantoorruimte ZATERDAG 11 APRIL 1998 ST/c, De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinderdagverblijven Bibelebon, De Hummelhof en De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0-13 jaar. De CSKV zoekt voor het kinderdagverblijf De Hummelhof een Leidster voor de peutergroep voor 3 dagen per week Voor de functie geldt: - indiensttreding per 1 mei 1998 of zo spoedig mogelijk daarna; - op termijn mogelijk 4 dagen per week; - minimum leeftijd van 25 jaar. Tevens zoekt zij voor kinderdagverblijf De Sterrenboom een Leidster voor de peutergroep voor 3 dagen per week Voor de functie geldt: - indiensttreding per 18 mei 1998 - werkdagen dinsdag, donderdag en vrijdag 2 Leidsters voor een 0-4-jarigen groep beiden voor drie dagen per week Voor de functie geldt: - indiensttreding per 18 mei 1998 of per 1 juli 1998 - één leidster minimum leeftijd van 25 jaar Voor alle functies gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO opleiding; - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroepen is een pre; - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken. Salariëring vindt plaats conform CAO-Welzijn. Sollicitaties voor 20 april 1998 richten aan: CSKV Papelaan 85e 2252 EG Voorschoten Voor nadere informatie kunt u zich maandag- en dinsdagochtend wenden tot: Enny van Gilst, hoofd van het kinderdagverblijf De Hummelhof tel.: 071-5612506 of Bianca Roberti, hoofd kinderdagverblijf De Sterrenboom tel.: 071-5610060. Saton Optiek Princestraat 38 Katwijk Winkelhof 20 Leiderdorp Saton Optiek is een regionaal opererend optiekbedrijf met vestigingen in Katwijk en Leiderdorp. Wij zijn gespecialiseerd in het aanmeten van brillen, contact lenzen en hoortoestellen. Voorts houden wij ons, als International Sports Vision Member, bezig met het testen en adviseren van topsporters, coaches en verenigingen. e vestigingen zijn wij op zoek n i full-tii {assistent) Opticien (m/v) Oogmeetkundige en/of (aankomend) HBO Optometrist (m/v) Wij bieden een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een modern en goed geoutilleerd bedrijf, waar service, kwaliteit en vakmanschap hoog in het vaandel staan. Salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard ii ming met deze functie. Salon Optiek, t.a.v. Kees Salon. Postbus 508. 2220 AM Katwijk. je eerst nog meer weten, bel voor nadere informatie over de functie in Katwijk laar Arris Parlevliet of Kees Saton (071) 407 66 75. Fax privé (071) 407 70 52 nd optiekbedrijf register optometrist cpntocllensspecialist ANVO Sports Vision Member BEDRIJFSHUISVESTING Leiden, Korte Mare 14 circa 75 m2 winkelruimte Voormalig kapsalon op een zeer markante lokatie. Goed in het oog springende winkelruimte, schuin tegenover de Digros. Oplevering: pantry, toilet, verwarming. Huurprijs: 27.500,- per jaar, exclusief BTW ■.•fiiffliwiffffifBdcWrtiLUdi.-nyndwi .uil-u Patai/erzame//ng J Dataverzameling is het hart van Research voor Beleid Holding. Hier worden alle onder zoeken en telefoon- en marketingprojecten voorbereid en gecoördineerd. Dataverzameling bestaat uit een groot aantal afdelingen. De centrale afdeling is het Intakebureau, hier worden op hoog niveau planningen en begrotingen opgesteld. De afdeling EDP (Electronic Data Processing) is de schakel tussen de automatiseringsafdelin gen en de uitvoering van de projecten. Operatorsbeheer zorgt als een soort uitzendbu reau voor de personele bezetting van alle projecten. Het Call Center verzorgt telefonische informatielijnen, het afnemen van enquêtes en het uitvoeren van telemarketingacties. Dataverzameling is sterk aan het uitbreiden. Wij hebben verschillende vacatures voor medewerkers met voorbereidende en coördinerende taken en voor telefonische werk zaamheden. Heb je interesse in een van bovenstaande functies of wil je meer weten over deze uitdagende banen binnen ons snelgroeiende bedrijf, richt dan binnen twee weken je schriftelijke sollicitatie voorzien van cv aan: Dataverzameling t.a.v. mevrouw A.B. Scheltes, Postbus 985, 2300 AZ Leiden Voor informatie over de functies supervisor of operator kunt u bellen met 071 - 524 15 15. Voor de overige functies kunt u bellen met 071 - 525 38 97. De Van Caem-Klerks Group vraagt voor haar kantoor te Leiden, Adm. Banckertweg 12, een flexibele Werktijden van 8.30 tot 13.00. Beheersing van Engelse en Duitse Sollicitatiebrieven richten aan: Van Caem-Klerks Group Mw. F.G. Voordouw Postbus 618 2300 AP Leiden 'en Ie kan 'schee wou viel i 'mtvlc. tSJCUi 138) M bemii ledii Een voorkeur voor persoonlijke aandacht? Ec zoek naar een vaste of tijdelijke administrate secretariële, financiële of commerciële functie Praat dan eerst met uitzendbureau de koning yj Fragrr Juridisch Secretaresse Voor een zorgverzekeraar in de regio. De werkzaamha bestaan o.a. uit agendabeheer, juridische correspondent^ i leren en opstellen van bezwaarschriften. Naast een secra se-opleiding en kennis van de juridische terminologie, is: van te werkervaring een vereiste. Deze functie is full-tinii kan uitmonden in een vast dienstverband. Beroepskeuze-adviseur Voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden besta: uit het beoordelen en analyseren van assessment-resulu opstellen van rapporten en beroepskeuze-begeleiding. X relevante werkervaring en goede communicatieve vaardig is kennis van beroepen en opleidingen een vereiste Dez tie is voor 36 uur per week en voor langere tijd Part-time telefoniste/receptionisti Voor een internationaal bedrijf in Leiden zoeken wij een foniste/receptioniste voor elke vrijdag. Het beantwoorde de telefoon en bemannen van de balie zijn de belangnji werkzaamheden. Deze functie is voor langere tijd. Medewerker huursubsidie Voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden besta: uit verwerken mutaties, verzorgen van voorschotaanvnj verwerken beschikkingen en verstrekken van informatie. 1 enige werkervaring, cijfermatig inzicht en een klantgen; instelling is kennis van Word en WP5.1 een vereiste, functie is voor 36 uur per week en met uitzicht op ec dienstverband. uitzendbureau de koni Kort Rapenburg 20, 2311 CC Leiden Tel. (071) 514 Bij de koning kun je altijd tem Belangrijk nieuws over nieuw- sende hypotheek bij. Daarnaast bege- bouwproject Zanderij/Poelgeest. Als leiden we u tijdens het hele proces, grote, onafhankelijke adviesorganisatie Kosteloos. Vanaf de eerste oriëntatie heeft De Hypotheker een exclusief tot de sleuteloverdracht en het jnvul- aanbod kunnen samenstellen voor len van uw loonbeschikking. iedereen die daar een woning zou willen kopen. Een hypotheekaanbod dat u honderden guldens kan besparen. Maar ook als u andere wensen heeft vinden we daar een pas- De Hypotheker Dus als uw belang stelling voor dit project net zo groot is als voor een extra aantrekkelijke hypotheek, dan kunt u het best direct contact met ons opnemen. Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Leiden,Schipholweg la, Leiden, Lammenschansplein 6, 071 - 5210808 071 - 5320122 BEDRIJFSHUISVESTING Gelegen op uitstekende locatie op het bedrijventerreii "Roosevelt". De kantoorruimte is zowel vanaf de A4 als vanaf De A44 zeer goed bereikbaar. Zowel grote als kleine verhuurvarianten zijn bespreekbaar. Op eigen terrein zijn voldoende parkeerplaatsen aanwezig. Huurprijzen vanaf: bestaande kantoorruimte f 160,- per m2 per jaar, fjj exclusiefBTW.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 48