Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Gemeente Zoeterwoude o p l e i d e DOCENTEN m/v Perfectie om een kleur van te krijgen ZATERDAG 11 APRIL 1998 Bii hef team Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting van de sector Welzi|n en Burgerij is plaats voor een enthousiaste beleidsmedewerker sociale zaken m/v voor 20 uur per week Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn Uitvoering van de Algemene bijstandswet ca Maatschappelijke dienstverlening, Economische aangelegenheden. Werk gelegenheid, Huursubsidie, Uitvoering Wet Voorzieningen Gehandicapten, Minima beleid en Opvang asielzoekers. De te benoemen functionaris: is belast met de strategische beleidsontwikkeling op het terrein van sociale vertaalt landelijke en/of regionale ontwikkelingen van de aangegeven terreinen naar de plaatselijke situatie, analyseert gegevens en maakt een inschatting van politiek/bestuurlijke verhoudingen; onderhoudt externe contacten over beleidsvelden welke het team aangaan, verricht zonodig andere werkzaamheden, ten behoeve van het team, neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: hbo werk- en denkniveau; ruime ervaring op het werkterrein; automatiseringskennis; goede communicatieve vaardigheden; een flexibele werkhouding. Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris afgeleid worden van maximaal f 5.911,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (niveau 9). Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogeli|kheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten;, mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerik tel (071) 580 63 40 en de heer J.W. Siagmolen, teamleider SEH, tel (0/1) 580 63 50. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld CülïioR Él? naatschappu JOIN is een beheers- en sociaal-culturele stichting voor Noord- wijkse jongeren in de leeftijd van 10-18 jaar. JOIN organiseert veel vormende en (re-)creatieve activiteiten, zowel voor de reguliere als probleemjongeren. De activiteiten van JOIN vinden plaats in een groot, vooroorlogs gebouw. JOIN verhuurt delen van dit gebouw aan buitendoelgroepelijke instanties en groepen. JOIN werkt met vrijwilligers en met beroepskrachten. De staf bestaat bij een volledige bezetting uit een coördinator, twee jeugd werkers, een financieel-administratief medewerker en twee beheerders. Bij stichting JOIN bestaan de volgende vacatures: A. COÖRDINATOR (m/v) voor 20 uur. Na een tijdelijk dienstverband van een half jaar en bij wederzijds bevallen, wordt overgegaan op een vaste aanstelling. TAKEN EN FUNCTIE: - stelt de uitvoering van de beleidslijnen voor JOIN vast - bereidt de bestuursvergaderingen voor - vertegenwoordigt de stichting en verzorgt de correspondentie namens het bestuur - draagt zorg voor een zo optimaal mogelijke bezetting van het gebouw - concipieert beleidsnota's en jaarverslagen - is belast met de dagelijkse leiding - bewaakt de kwaliteit van de uitvoering van de werkzaamheden van de vrijwilligers en het personeel - bepaalt het personeels- en stagebeleid - speelt adequaat in op ontwikkelingen op het gebied van jeugdwelzijn - is belast met de uitvoering van de veiligheidsvoorschriften FUNCTIE-EISEN: - opleiding op minstens HBO-niveau - uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden - aantoonbaar leidinggevende ervaring - kennis van methodieken en registratie - energiek en stressbestendig B. EEN JONGERENWERKER (m/v) voor 20 uur i.v.m. ziekte. Er is een grote kans dat de aanstelling gecontinueerd wordt met een tijdelijk dienstverband van een half jaar, waarna een vaste aanstelling niet uitgesloten wordt geacht. TAKEN EN FUNCTIE: - enthousiasmeert vrijwilligers bij het opstellen en uitvoeren van activiteiten voor jongeren in de leeftijdscategorie van 10-18 jaar - zet activiteiten t.b.v. de doelgroep op en begeleidt deze - werkt t.b.v. de doelgroep samen met aanpalende gebieden - rapporteert aan de coördinator d.m.v. een registratiesysteem FUNCTIE-EISEN: - opleiding op MBO/HBO-niveau of daarmee vergelijkbaar - in enige mate ervaring met vrijwilligers en de doelgroep - initiatiefrijk, energiek en stressbestendig ARBEIDSVOORWAARDEN: Salariëring vindt plaats volgens de CAO-Welzijn (functie coördina tor maximaal schaal 36, jongerenwerker maximaal schaal 23). Aan stelling vindt voor beide functies. INLICHTINGEN zijn te verkrijgen bij de voorzitter van het bestuur, de heer Johan de Klerk, telefoon 071-3610194 of 3611180 (privé). Schriftelijke sollicitaties met c.v. en opgave van referenties binnen veertien dagen richten aan: Stichting JOIN, t.a.v. de heer Joh. de Klerk, voorzitter, postbus 172, 2200 AD Noordwijk. Op linkerboven- kant van de enveloppe gelieve 'sollicitatie' te vermelden. Financiële adviezen en diensten Schotte Afak Boxsem is een middelgrote organisatie met 23 medewerkers dat aan particuliere en bedrijvenrelaties financiële adviezen en diensten verstrekt, waaronder verzekeringen, hypotheken en pensioenen. Voor ons snel groeiend kantoor in Heemstede zoeken wij met spoed twee full-time medewerkers administratie m/v Uw functie Direct ressorterend onder het hoofd binnendienst verzorgt u de admini stratie van de aan u toegewezen klantengoep in het geautomatiseerd systeem (ACT). U verzorgt daarbij de correspondentie en polisverwerking. U onderhoudt hiertoe telefonisch contact met de diverse maatschappijen. U signaleert eventuele geschillen en lost deze op, in overleg met onze financiële administratie. Uw profiel U hebt een opleiding op VWO-niveau, bij voorkeur assurantiekennis op B-niveau en ervaring in back-office activiteiten. U werkt zelfstandig, neemt initiatieven en voelt zich thuis binnen een team enthousiaste, klantgerichte medewerkers. Ook in drukke perioden bent u in staat uw werk naar behoren te verrichten Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met C.V., die vertrouwelijk wordt behandeld, zien wi) graag binnen 14 dagen tegemoet. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact met opnemen met de heer P. van Duyn. Ons kantoor is uitstekend per openbaar vervoer bereikbaar. Schotte Afak Boxsem B.V. Herenweg 133A Postbus 257 2100 AG Heemstede Telefoon (023) 548 55 55 Info Opleiders is een instituut voor opleidingen op het gebied var» kantoorautomatisering en automatiseringsprojecten. De dienstverlening van Info Opleiders bestaat uit het opleiden van gebruikers en automatiseringsprofessionals in het gebruik en beheer van de bekende standaard PC-software Daarnaast worden opleidingen uitgevoerd voor PC-besturingssystemen, Internet en Intranet en speciale bedrijfsapplicaties die onze opdrachtgevers zelf hebben laten ontwikkelen. Info Opleiders mag veel grote en middelgrote organisaties in overheid, bank- en verzekeringswezen en handel en industrie tot haar vaste cliën ten rekenen. Meer dan 80% van de opleidingen wordt hiervoor in pro- jectvorm gerealiseerd. Dit betreft zowel eenmalige bedrijfsopleidingen als grootschalige automatiseringsprojecten. De uitvoering van de opleidingen vindt plaats op onze locaties te Leiden en Rotterdam of op een locatie van de opdrachtgever. Into Opleiders streeft naar een gecontroleerde groei. Om dat te blijven realise ren zoeken wij (aankomend) Info Opleiders staat voor een professionele aanpak. Hieraan ligt een degelijke orga nisatie van het werk ten grondslag, vanaf inventarisatie, projectopzet en uitsteken de lesfaciliteiten tot en met planmatige evaluatie en nazorg. Als docent bij Info Opleiders bent u betrokken bij al deze facetten van de organisatie. Daarnaast kunt u zich natuurlijk concentreren op uw belangrijkste verantwoordelijkheid: de deelnemer taakgericht met de nieuwe toepassing zelfstandig leren werken, op basis van de met de opdrachtgever gemaakte afspraken. Wij bieden: uitdagende projecten, waarbij opleidingen een geïntegreerd onderdeel zijn van de totale automatiseringsoplossing voortdurende vernieuwing en de mogelijkheid om te werken met de meest recente software ruime ppieidingsfaciliteitcn in en buiten werktijd goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de Wij vragen: een didactische achtergrond, verkregen door opleiding of ervaring, waarbij automati- seringskeiuiis een prë is een HBO/academisch werk- en denkniveau zelfstandigheid en een resultaatgerichte werkhouding een servicegerichte instelling. De selectie voor deze functie wordt uitgevoerd door Content Recruitment. Bel voor infor matie: Content Recruitment, mevrouw drs. M. van Riet, telefoonnummer 020 - 691 21 21. "i korte niotivatiebrief en c.v., onder Voelt u zich aangesproken? Schrijf, fax of mail binnen 10 dagen vermelding van "ret. IO", naar: Content Recruitment Mevrouw drs. M. van Riet Hogehilweg 18a 1101 CD Amsterdam Zuidoost Faxnummer: 020 - 6971716 E-mail: jeerdItment@content.nl Will u 22 april reserveren? Op deze dag zal de selectie worden uitgevoerd. Eventueel wordt u in een laters gevraagd een proefles te geven. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Fluid Management ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, mix- en mengmachines voor allerlei toepassingen. Geen ander is wat dit betreft zo goed ingevoerd bij de verf- en inkt-industrie. Dat succes is te danken aan de vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van de precisie apparatuur en de effectieve ondersteuning waarvan afnemers in heel Europa (en daarbuiten) verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim en een productie locatie in Woerden. Voor de internationale markt heeft Fluid Management sales service centra in Duitsland, Frankrijk, Spanje, de U.K., Scandinavië en Polen die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management biedt uitstekende toekomst-perspectieven aan ruim 200 medewerkers. Voor het Secretariaat, waar 3 mede werkers werken, hebben wij in verband met vervanging de vacature: Afdelingssecretaresse De belangrijkste taken: - het zorgdragen voor de werkverdeling binnen het Secretariaat; - het administratief ondersteunen van de afdeling Verkoop; - het verzorgen van de correspondentie en offertes in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; - het notuleren van vergaderingen in de Nederlandse en Engelse taal; - het samenstellen van presentaties m.b.v. PowerPoint; - het vervangen van de directie secretaresse bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - HAVO, aangevuld met een secretaresse opleiding of gelijkwaardige opleiding; - goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; - goede typevaardigheid; - kennis van Word is een must, van Exact, Excel en PowerPoint is een pre; - ervaring in een soortgelijke functie is vereist; - stressbestendig, representatief, goede contactuele en sociale eigenschappen. Voor de afdeling Verkoop Binnendienst, waar 9 medewerkers werken, hebben wij in verband met uitbreiding de vacature: Administratief medewerker Verkoop Binnendienst De belangrijkste taken: - het uitwerken van offertes; - het administratief verwerken van de binnenkomende orders ten behoeve van toegewezen Sales Managers/Agenten; - het onderhouden van klantencontacten t.b.v. uitgebrachte offertes en orders. Functie-eisen: - een opleiding op MBO niveau met aantoonbare technische affiniteit en commercieel inzicht; - enige administratieve werkervaring binnen een internationaal opererend bedrijf is een pre; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is een pre; - kennis van Word en Excel; - stressbestendig, goede contactuele en sociale eigenschappen. Voor verschillende assemblage afdelingen waar diverse teams werkzaam zijn (in totaal 70 medewerkers) zoeken wij in verband met uitbreiding enkele: Assemblage medewerkers voor het assembleren/monteren van onze machines volgens diverse afspraken/regel geving (kwaliteitshandboek, personeels- handboek, werkinstructies, NEN 3140). Functie-eisen: - een opleiding MTS-WTB of LTS-Metaal met enkele jaren relevante werkervaring; - het kunnen lezen van werktekeningen; - kennis van veiligheidsvoorschriften, ARBO-wetgeving en kwaliteitsbeleid; - kennis van de gebruikte gereedschappen (handgereedschap, luchtgereedschap) en het om kunnen gaan met hulpmiddelen (werkinstructies, montage handleiding, onderdelenboeken, mallen etc.); - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel schriftelijk als mondeling in de Nederlandse taal; - goed contactuele en sociale eigen schappen. Voor onze afdeling Research Development, waar 21 medewerkers werken, hebben wij in verband met uitbreiding de volgende drie vacatures: Hoofdprogrammeur voor het ontwikkelen van het volledige PC-softwarepakket voor de bediening van onze apparatuur. De belangrijkste onderdelen van het programma zijn: - User interface; - Database support; - Communicatie via RS232, Internet, OLE. Het systeem kenmerkt zich in flexibiliteit door gebruik van OOP en modulaire opbouw in Windows NT, Zinc en C++. Functie-eisen: - een opleiding op HBO niveau; - ruime ervaring met programmeertaal C/C++; - enige kennis van dBase en Access, kennis van Zinc is een pre; - goede kennis van object georiënteerd programmeren; - abstract denkniveau; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift. Ontwerper/Constructeur In deze functie ontwerpt en construeert doseer- en mengapparatuur welke serie in eigen beheer worden geproduceerd1 de wereldwijde afzetmarkt. Functie-eisen: - een opleiding op HBO niveau; - ervaring met AutoCad 14, mechanical desktop is een pre; - ervaring met plaatwerkconstructie in apparatenbouw; - kennis van algemene mechanisatie; - goede beheersing van de Nederlands- Engelse taal, zowel in woord als gesd - een goede team-geest. Software Helpdesk medewe De belangrijkste taken zijn: - het verzorgen van telefonische softw support aan gebruikers van onze do' machines; - het maken van supportprogramma's, - het aanvullen en aanpassen aan klan wensen van bestaande programma's configuratie bestanden; - het uitbreiden van software aan de van nieuwe machinespecificaties. Functie-eisen: - het bezitten van algemene PC kennis; - werkervaring met MS DOS en Wind - ervaring met programmeertaal C/C - goede beheersing van de Nederlan Engelse taal, zowel in woord als ge - een klantgerichte instelling. Voor alle vacatures gaat het om full- functies voor mannelijke en vrouwelij kandidaten. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde, siaste en flexibel ingestelde personen. Bent u die medewerker en bent u op naar een uitdagende functie bij een I' jong en dynamisch bedrijf, stuur dan brief, voorzien van CV binnen twee na plaatsing van deze advertentie na FLUID MANAGEMENT FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V. t.a.v. mevrouw G.B. Flohr Postbus 220 2170 AE Sassenheim afdeling Personeelszaken E-mail: gflohr@fluidman.com

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42