Personeel Personeel Personeel Personeel Personen QO Rijnland Verpleegkundigen Programmeur/ Analist (m/v) administratief medewerker m/v Wil jij onze teams in de verpiegingsdiens komen versterken? STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSLOOTH All-round administrate medewerker m/v jack ZATERDAG 11 APRIL 1998 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 470 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Ten behoeve van de sector klinische zorg zoeken wij voor de afroeppool op afroepbasis (O-uren) Vooralsnog wordt een overeenkomst voor bepaalde tijd aangeboden. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V, - regelmatig beschikbaar zijn voor verschillende diensten, - patiëntgerichte houding en flexibele instelling, - BIG-registratie Het bruto-uurloon bedraagt maximaal 24,72 exclusief diverse toeslagen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Bouwman-Mulder, coördinator afroepmedewerkers (tot 12.00 uur), telefoon 071 - 545 44 87 of telefoon 071 - 545 45 99 (hele dag) Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t a.v mevrouw A. Bouwman-Mulder, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 57.98 Trav Automation is een automatise- MjrüTOM^riON ringshuis, dat ge specialiseerd is in de reiswereld. Zij levert - zelf ontwikkelde - kant en klare systemen voor reisorgani saties en touroperators in binnen- en bui tenland. Binnen deze kleine organisatie is ruimte De voornaamste taken bestaan uit het uit voeren van projecten die in direct contact met onze klanten worden uitgevoerd. Op termijn wordt het volledige traject van het project zelfstandig afgehandeld. Er wordt een interne opleiding verzorgd in de gebruikte vierde generatietaai. Voor meer informatie: Trav Automation Nederland B.V. T.a.v. dhr. W. J. Soutendijk Haverstraat 40 2153 GB Nieuw-Vennep Tel.: 0252-622144 Email: travbv0@xs4all.nl I ..^L, I Waterschap Groot-Haarlemmermeer Het waterschap Groot-Haarlemmermeer, gelegen in het gebied van de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden, heeft de zorg voor de waterkering en de woterbeheersmg. Het beheersge bied. ter grootte van bijna 25.000 hecta ren. kenmerkt zich door snelle planologi sche ontwikkelingen, zoals de uitbreiding van de luchthaven Schiphol, de aanleg van grote woningbouwlocaties, belangrijke infrastructurele werken en uitgestrekte natuur- en recreatiegebieden. De administratieve dienst van het water schap is onderverdeeld in een afdeling Algemene zaken en een afdeling Finan ciën en personeelszaken. De afdeling Algemene zaken is onder meer belast met bestuursadvisering. voorlichting, verkiezin gen, postregistratie, archiefverzorging, receptie, telefoonverzorging en tekstver- Omdat een administratief medewerkster in deeltijd gaat werken, is bij de afdeling Algemene zaken plaats voor een voor één dag per week (woensdag) Functie-informatie: Het werk van de administratief mede werkster bestaat hoofdzakelijk uit het zelfstandig verrichten van archiefwerkzaam heden. postbehandeling en andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - ervaring me^ de aangegeven werkzaam heden; - diploma SOD-I of vergevorderde studie daarvoor; - ervaring met Word onder Windows; - goede contactuele en redactionele vaar digheden; - flexibel en zelfstandig kunnen werken; - bereidheid ti|dens vakantieperiodes/afwe zigheid van collega's extra te werken. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt u aangesteld in schaal 4 (max. f 3.834,—) of schaal 5 (max. f 4.030,—). De salarissen gel den bij een volledige werkweek. De gebrui kelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Het waterschap kent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen tijdens kantooruren telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Algemene zaken, de heer E.D. Tiemens, telefoon (023) 561 65 44. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. bloemen veiling flora n verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 e-mail: auction@flora.nl Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van bijna 800 miljoen gulden. Het resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. De afdeling receptie van Bloemenveiling Flora maakt onderdeel uit van de afdeling Facilitaire zaken. De receptie bestaat uit 5 medewerksters en heeft als functie het afhandelen van het telefoonverkeer en het ontvangen van klanten en gasten. Onze collega's hier zitten te springen om 2 telefonistes/recfptionistes m/v 1 X 10,5 L'L'R PER WEEK 1 X 6,5 UUR OM DE WEEK Tot uw taken behoren de ontvangst en verwijzing van klanten en gasten. De afhandeling van bet binnenkomende telefoonverkeer gebeurt met behulp van een computer. Tevens neemt u de storings meldingen met betrekking tot telefonie aan. Daarnaast houdt u in een volledig geautomatiseerde omgeving de administratie van de gesprekskosten bij. De receptie is van maandag tot en met vrijdag geopend van 5.45 uur tot 17.00 uur. Voor de vacature van 10,5 uur per week zijn de werktijden 13-30 - 17.00 uur op maandag, dinsdag en woensdag. De vacature van 6,5 uur om de week is vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur met een half uur pauze. Dit werk vereist kandidaten met een prettige telefoonstem, een goede beheersing van de Nederlandse taal en een op dienstverlening gerichte instelling. Accuratesse en stressbestendigheid zijn aantoon baar bij u ontwikkeld. Daarnaast bent u bereid om bij ziekte of verlof van een collega een extra dienst te draaien. Het is een pre als u en uw collega de Duitse, Engelse en Franse taal spreken, over een opleiding receptioniste/informatrice beschikken en in de vakantietijd (juli/augustus) beschikbaar zijn. Wilt u Flora ook beter leren kennen en nog meer informatie, neem dan contact op met Wilco Korts, chef interne dienst, tel.: 071 -4094649. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een lijst met persoonlijke gegevens kunt u sturen naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. t.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie telefoniste/receptioniste Onder de Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth ressorte ren de verpleeghuizen Van Wijkerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gasthuishof te Leiden. In de beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel- en leefklimaat aan somatisch zieken op de voor grond Van Wijckerslooth is gehuisvest in een modern gebouw met een capaciteit van 180 bedden en beschikt over een uitstekende revali- datie-afdelmg. Het Sint Elisabeth Gasthuishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden Je bent van harte welkom bij de Stichting Elisabeth-van Wijckerslooth! Als medewerk(st)er van de verplegings dienst, zowel in het verpleeghuis te Leiden als in het verpleeghuis te Oegstgeest, geef je mede uitvoering aan de basiszorg en supervisie van onze bewoners binnen de bestaande zorgvisie aan de hand van verpleegplannen. Je onderhoudt contacten met bewoners en familie. Je kunt belast worden met de begeleiding van leerlingen, stagiaires en/of verpleeghulpen. De behan deling, verpleging en verzorging van patiënten/bewoners wordt multidisciplinair uitgevoerd. Al onze medewerk(st)ers zijn aanspreek baar op een positieve bijdrage aan het woon-, werk- en leefklimaat. Je kunt kiezen voor zowel een vaste als een tijdelijke (vakantieperiode), een voltijdse als een deeltijdse aanstelling. Wij verwachten van kandidaten dat zi aan de volgende eisen voldoen: - diploma ziekenverzorgende of diploma HBO-V of diploma MDGO-VZ. Kandidj die op tijdelijke basis ervaring in een vs pleeghuis willen opdoen hoeven niet in het bezit te zijn van één van de genoer iioop de diploma's; - goede contactuele en sociale vaardighed - goede schriftelijke en mondelinge uitdn kingsvaardigheid. ands Wil je nadere inlichtingen of een kijkji eins nen een van onze verpleeghuizen -beide mag ook- nemen, neem dan even contai op met een van de coördinatoren zorg. Voor het Elisabeth Gasthuishof kun je ebeew afspraak maken met Anneke Willemsen, telefonisch te bereiken onder nummer 071 - 5122346; voor verpleeghuis Van Wijckerslooth kur een afspraak maken met Irma Mistrate Haarhuis, telefonisch te bereiken onder nummer 071 - 517 1234. Je schriftelijke sollicitatie kun je richt! aan Frangoise Zaman, hoofd Persone Jgl Organisatie en Opleiding, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest "zyfss'r/jks tnstitu utvoorfiguurverbetering en sel'conhoidsbevo-dcing Als u om uw figuur geeft! Voor instituut Leiden vragen wij een Studio Medewerkster -Voor 36 uur per week Werkzaamheden: begeleiden van cliënten bij voeding en beweging, maken van figuuranalyses, administratieve en receptionele werkzaamheden. Gevraagd: bij voorkeur para-medische opleiding of opleiding schoonheidsspecialiste, leeftijd 22 - 27 jaar, slank postuur en verzorgd uiterlijk, zelfstandig kunnen werken, goede kontaktuele eigenschappen, wonende in de naaste omgeving is een pré. Interesse? Bel of schrijf naar: Figurella Alkmaar bv. mw. J.M.M. Ham. Brecdstraat 41 - 1811 HE Alkmaar. Telefoon (072) 511 86 15. Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteits- produkten. VERVANGEND FILIAALLEIDERS M/v Funktie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende winkelwerkzaamheden - het onder verantwoordelijkheid van de filiaal- leid(st)er mede leiding geven aan een team van vijf tot tien medewerk(st)ers - het overnemen en zelfstandig uitvoeren van een aantal filiaalleid(st)erstaken - het vervangen van de filiaalleid(st)er tijdens diens afwezigheid. Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel - verantwoordelijkheidsgevoel en een resultaatgerichte instelling - een opleiding op tenminste MBO-niveau - ervaring in de branche is een pre, doch niet vereist. Wij bieden: - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - een gedegen inwerkperiode van ca. 3 maanden - een variërende, vaste baan voor 30 tot 40 uren per week - bij gebleken geschiktheid uitstekende doorgroeimogelijkheden naar de funktie van filiaalleid(st)er. Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden: Schriftelijk: Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504,1500 AM Zaandam t.a.v. mevrouw drs. A. F. A. F. Groenewold Telefonisch: Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact Teekens Advocaten zoekt in verband met uitbreiding van de praktijk) inzetbaar voor de boekhouding en de faillissementsafdi Wij nodigen kandidaten uit om naar bovengenoemde functie te sollicitera als zij zich kunnen vinden in de begrippen: zakelijk inzicht, slagvaardighe flexibiliteit, eerlijkheid, groei, collegialiteit, teamwork en initiatief en als; een boekhoudkundige achtergrond met opleiding MBA en/of PD met een behoorlijke vooropleiding als Meao-administratief tot hun bagage mogen rekenen. Ervaring strekt uiteraard tot aanbeveling. Teekens Advocaten is een jonge, groeiende onderneming met een informele sfeer, waarin duidelijke keuzes worden gemaakt. Deze keuzes hebben betrcl,r king op de activiteiten en de marktpositie van Teekens Advocaten, de onden mingsdoelen, de filosofie en de organisatie. Teekens Advocaten biedt een moderne werkomgeving met volop ontwikkelingsmogelijkheden, een adeqt salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw reactie met curriculum vitae en kopieën van diploma's, getuig schriften enzovoorts, binnen veertien dagen na publicatie van deze adveite zenden aan: Mr R.J.H. van der Wart, Postbus 1144, 2302 BC Leiden (voor telefonisch inlichtingen: 071 - 579 17 00). 9' Ie TEEKENS ADVOCATEN Zeker in zaken lid Lawspan International, een associatie van advocaten in de El Kanaalpark 144, Postbus 1144, 2302 BC Leiden tel. 071 - 579 17 00, fax 071 - 572 24 62 Internet: http://www.teekens.nl u Panama Jack Benelux B.V. is een jong en snelgroeiend bedrijf dal bezighoudt met de import van modieuze schoenen. De schoenen worden geïmporteerd vanuit Spanje en de afnemers zijn de beten schoenwinkels in Nederland, België en Luxemburg. Panama Jack Benelux B.V. is uitgegroeid tot een succesvol bedrif ^a! momenteel 7 personen werkzaam zijn. De oorzaak van dit succes gelegen in de sterke klantgerichtheid, de slagvaardige manier var werken en de "no-nonsense" mentaliteit. Ter versterking van ons team zijn wij op zoejjt naar een veelzijdigs enthousiaste MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE die verantwoordelijk wordt voor alle voorkomende administratie werkzaamheden. Tot uw voornaamste aandachtsgebieden behoren: - De debiteuren-, crediteuren- en grootboekadministratie; - Het saldo- en liquiditeitsbeheer; - De orderadministratie en -opvolging; - Ondersteuning bij het verzorgen van de (periodieke) managementinformatie. Om in aanmerking te komen voor deze boeiende functie dientul beschikken over: - Een afgeronde MEAO/MBA-opleiding, event, studerend voorS' - Ervaring in het werken met een geautomatiseerde administrate met het pakket Exact en Excel; - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - Goede communicatieve vaardigheden; - Gevoel voor commercie en daadkracht; - Leeftijd tot ca. 30 jaar. Voor informatie kunt u bellen met Ingrid Flohr, tel. 071-5890011- Uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum Vitae, kunt u ric' aan de direktie van Panama Jack Benelux B.V., Bedrijvenweg 22d 2351 BC Leiderdorp. he Het Voc

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40