Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Als Elektrotechnicus aan je toekomst sleutelen meet- en regel- technicus m/v PERSOON Trainee m/v Volker Stevin Rail Traffic is een veelzijdig bedrijf. Actief in de spoorwegbouw en een sterke speler op de markt van verkeerssystemen en industriële automatisering. Een servicegerichte aan bieder. Met alles onder één dak voor onderhoud en beheer van bestaande spoor wegen, tram-kraanbanen en bijbehorende elektro technische installaties. En ijzersterk in (ver)nieuwbouw van de ri Volker Stevin Rail Traffic is een flexibele, dynamische organisatie. Een klantgerichte onderneming met een groot innovatief vermogen. Projectmanagement en team work zijn kernbegrippen in de bedrijfscultuur. Drie business units, Contracting, Services 1.500 medewerkers werken nauw met elkaar samen. De businessunit Volker Stevin Rail Traffic Contracting te Utrecht houdt zich bezig met nieuw bouw en grootschalige vernieuwing van spoor, bovenleidingen en installaties. Daar zijn we goed in. Omdat we als team opereren. Contracting zit nooit om werk verlegen. De markt groeit snel. Als een trein. Dat geeft jou, na een interne opleiding, de gelegenheid om je sporen te verdie nen. Op korte termijn zoeken we Monteurs spoorwegbeveiligingsinsta Naties Je maakt het reizen per spoor veilig. Want je verricht werkzaamheden aan (spoorweg)beveiligingsinstallaties. Je zorgt voor een perfecte werking van baanvakbeveiligingen, seinen en spoorwegovergangen. We verwachten van jou een opleiding LTS Elektrotechniek. Enige jaren MTS is ook voldoende. Met VEV-MSI in handen heb je trouwens een pre. Je werkt door geheel Nederland. Overdag en 's nachts. En in het weekend. Dat maakt het interessant. En niet alleen vanwege de onregelmatigheids toeslagen. Op onregelmatige tijden werken heeft gewoon zijn charme. Ben je flexibel, doortastend en heb je oog voor de veiligheid van jezelf en je collega's, dan hebben we je heel wat te bieden. Een vaste baan met een goed salaris of premievrije pensioenopbouw bijvoor beeld. Of interne opleidingen met prima doorgroeimogelijkheden. Ook hebben we regelingen getroffen op het gebied van spaarloon, kinderopvang, studie-, reis- en verhuiskosten. Gratis werkkleding spreekt voor zich. Trein jij met ons mee? Reageer dan snel en stuur een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeels zaken, antwoordnummer 1996, 3500 VR Utrecht, onder vermelding van 'sollicitatie'. Of bel Hans Schuurman, telefoonnummer (030) 246 94 40 voor het maken van een afspraak. Een medisch en psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. I I Waterschap Groot-Haarlemmermeer Het waterschap Groot-Haarlemmermeer, gelegen in het gebied van de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden, heeft de zorg voor de waterkering en de waterbeheersing. Het beheersge bied, ter grootte van bijna 25.000 hecta ren, kenmerkt zich door snelle planologi sche ontwikkelingen, zoals de uitbreiding van de luchthaven Schiphol, de aanleg van grote woningbouwlocaties, belangrijke infrastructurele werken en uitgestrekte natuur- en recreatiegebieden. De technische dienst van het waterschap, bestaande uit een team van 30 medewer kers, is onderverdeeld m een afdeling uit voering en een afdeling beheer. De afde ling uitvoering bestaat uit een sectie civiele techniek en een sectie bemaling. De secüe bemaling, bestaande uit een team van vijf personen, is verantwoordelijk voor het beheer, het onderhoud en de bediening van de bemalinginstallaties alsmede het geautomatiseerde besturingssysteem. Voor de sectie bemaling zijn wij op zoek naar een Functie-informatie: - u verricht onderhoudswerkzaamheden aan elektrotechnische en mechanische installaties; - u bent (mede) belast met de verdere invoering van de automatisering en de daarbij behorende aspecten van de meet- en regeltechniek; - u begeleidt het onderhoudsmanagement- systeem; - bij gebleken geschiktheid bestaat, op ter mijn, de mogelijkheid het huidige hoofd van de sectie bemaling op te volgen in zijn functie. Functie-eisen: - een technische opleiding op mbo-niveau, bij voorkeur meet- en regeltechniek; - werkervaring op het vakgebied is wense lijk doch niet noodzakelijk; - bereidheid tot het lopen van storings- en wachtdiensten; - bereidheid tot het volgen van opleidingen; - het vermogen zowel in teamverband als zelfstandig te werken; - bezit van rijbewijs is noodzakelijk; - wonend in het beheersgebied van het waterschap of bereidheid hiernaar te ver huizen (bij eventuele opvolging van het huidige hoofd komt een dienstwo beschikbaar). Arbeidsvoorwaarden: rdt Afhankelijk van opleiding, leeftijd er ervaring wordt u aangesteld in scha (max. f 4.030,--) of schaal 6 (max. f Bij opvolging van het huidige hoofd sectie is op termijn een uitloop mo tot schaal 8 (max. f 5.268,--). De lijke rechtspositieregelingen zijn var passing. Eveneens kent het watersd trekkelijke secundaire arbeidsvoor Inlichtingen: Inlichtingen kunnen tijdens kantoor wat telefonisch worden ingewonnen bij hoofd van de afdeling uitvoering, dr Alkemade, of bij het hoofd van der bemaling, de heer Van Donselaar,! bereiken op (023) 555 13 92. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u binnen twee na het verschijnen van dit blad ric het college van dijkgraaf en heemi het waterschap Groot-Haarlemmei Postbus 82, 2I30 AB Hoofddorp. Jiepc Acquisitie wordt niet op prijs geste H U zorgt dat de bank perfect in balans is Medewerker Krediet analyse/-Beheer m/v Een bank die sterk betrokken is bij zijn klanten, een bank met een dynamisch werkgebied en onder nemende adviseurs. Dat vraagt om een objectieve mening over risico's, af en toe wat tegengas, een kritische noot of een zinvolle bijsturing. Als dat uw inbreng kan zijn, nemen we u graag op in ons team als medewerker krediet- analyse/-beheer bij Rabobank Roelofarendsveen. Zodat we een afgewogen en gefundeerd beleid ten aanzien van risico's kunnen voeren. Financieringsaanvragen passeren uw kritisch oog. Daarbij laat u, naast kengetallen, ook commercieel "gevoel" een rol spelen in de besluitvorming. Niet alleen de cijfers op zich, maar ook de realiteit erachter maken het werk interessant voor u. Markt en bedrijfstakontwikkelingen signaleert u dan ook snel en vertaalt u naar mogelijk consequenties voor de totale portefeuille van de bank. Vanuit uw belangstelling voor de praktijk onderhoudt u ook intensief contact met de adviseurs van de bank. Om zelf op de hoogte te blijven, en om met uw kennis van financieringen te adviseren in het hele proces van kredietverlening en -beheer. Bij het beheren van uitstaande financieringen met verhoogd risico zorgt u voortdurend voor up-to- date-informatie, zodat u een waardevolle gesprekspartner bent voor de commercieel manager en directeur. Bij probleemfinancieringen zorgt u voor een goede afwikkeling. U bent, kortom, intensief betrok ken bij het beleid van de bank. In hechte samenwerking met collega's, want juist dat is zo kenmerkend voor de cultuur van onze bank. Gezamenlijk werken we eraan om klanten optimaal te helpen met hun financiële zaken. Als basis voor deze functie denken we aan een hbo-opleiding, bijvoorbeeld heao-BE. Ook aan staande schoolverlaters nodigen wi) uit om hierop te solliciteren. Economisch, juridisch en fiscaal bent u goed onderlegd, maar de studiefaciliteiten van de Rabobank Roelofarendsveen. wilt u ten volle benutten om bij te blijven. Rabobank Roelofarendsveen Overtuigingskracht vermogen om overzicht te hou Binnen de Rabobank-organis heeft u een uitstekende uitgarj positie voor verdere groei, wi we samen met u verder invu aan zullen geven. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt contact opnemen met G.Q. Straver, onderdirecteur, tel. 0" 3319002 of 06 51490222. Stuur uw sollicitatie met c binnen 14 dagen naar de dm van Rabobank Roelofarendsv Postbus 16, 2370 AA Vleeswarenfabriek Persoon BV, sinds 1917 gevestigd in Lisse, is een van de grotere baconbedrijven in Nederland. Van het van elders aangevoerde verse vlees verwerkt Persoon de middels tot bacon voor o.a. Engeland en tot gerookt buikspek en -vlees voor voornamelijk Frankrijk en Duitsland. Daarnaast is Persoon specialist in droge worst en spekartikelen, o.a. bekend onder het merk Gildener, voor de Europese markt. De onderneming telt een dochterbedrijf in Duitsland en een verkoopkantoor in Engeland. Sollicitatie: Wij verzoeken u vóór 23 april a.s. schriftelijk te solliciteren bij de heer J. Langeraar, Hoofd Personeelszaken, Vleeswarenfabriek Persoon BV, Postbus 41. 2160 AA Lisse. E-mail: Gildener@pi.net HBO'er die de vieeswarenindustrie van binnenuit fVv leren kennen. Wij zoeken voor ons bedrijf in Lisse een leergierige U gaat zich bezighouden met (verder) uitwerken van projecten, waarbij u zowel de chefs at i, g medewerkers betrekt. U begeleidt de chefs bij hun dagelijkse werkzaamheden en probeert int leg de knelpunten, die zich daarbij voordoen, gezamenlijk op te lossen. U wordt nauw betr:; r 1 bij de planning, met als doel zelfstandig te kunnen plannen. U vervult een waarnemende functie tijdens afwezigheid van de bedrijfsleider, resp. leidinggevi van een (productie) afdeling. U controleert of aanvragen op de productielijst worden uitgevoen onderneemt actie bij eventueel onvolledig uitvoeren hiervan. In het kader van uw traineescla het mogelijk dat u de leiding krijgt over een productie-afdeling. Functie-eisen: Een opleiding op HBO-niveau. Kennis van de vieeswarenindustrie of aanverwant is een pré. Flexibele opstelling en stressbestendigheid. Praktisch kunnen omgaan met een PC. Leidinggevende kwaliteiten. Informatie: Als u meer wilt weten over deze functie, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E. Bedrijfsleider of bij het Hoofd Personeelszaken. Arbeidsvoorwaarden: Salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. In overleg zal het bedrag en v< perspectieven worden vastgesteld. Wij volgen de CAO voor de Vieeswarenindustrie. U krijgt contract voor 2 jaar en bij gebleken geschiktheid een contract voor onbepaalde tijd. Selectie: Een persoonlijkheidsonderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij volgen de sollicitatiecode. Uw en onze missie: continu werken aan kwalite Vleeswarenfabriek Persoon BV Grachtweg 89, 2161 HM Lisse Telefoon 0252 - 41 hand op Bezoek ons op de Nationale Carrière Beurs op 17 en 18 april in de RAI. tr randstad polytechniek Bouwkundig Opzichter Projectomschrijving Voor een gerenommeerd, middelgroot architectenbureau in de regio Gouda, zoeken wij met spoed een ervaren bouwkundig opzichter ten behoeve van diverse utiliteitsbouw projecten op de Buitenplaats Ypenburg. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor het houden van bouwkundig toezicht namens de adviseur, het bewaken van de planning en het controleren van de voortgang. U voert de administratie, belegt, bouwververgaderingen en bent tevens verantwoordelijke voor verslaglegging hiervan. Daarnaast behoren het keuren van bouwmaterialen en het begeleiden van de oplevering tot uw taken. Uw profiel Uw heeft een HBO-opleiding Bouwkunde en enige jaren ervaring als nieuwbouwopzichter. U bent communicatief sterk, flexibel en stressbestendig. U weet aan de meest uiteenlopende situaties het hoofd te bieden en kunt met verschillende partijen in het bouwproces contacten onderhouden. Opleidingsmogelijkheden Wij hechten veel waarde aan een goede loopbaanbegeleiding van onze medewerkers, daarom besteden wij veel aandacht aan cursussen en opleiding. Zo kunt u cursussen volgen op het gebied van veiligheid en kunt u seminars op uw vakgebied bijwonen. Vanzelfsprekend hebben wij een uitstekende studiekostenregeling. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt, afhankelijk van uw kennis en ervaring, gegarandeerd aantrekkelijke salarissen. Daarnaast hebben wij uitstekende secundaire voorwaarden, zoals pensioen regeling, WAO-gatverzekering, spaarloonregeling en mogelijkheid tot een huurauto. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer C.J. Dekker, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag of per e-mail: denhaag@polytechniek.com Voor meer informatie: (070) 364 45 20. Creatieve Computer Tekenaar Projectomschrijving Voor een bijzonder toonaangevend architectenbureau in de regio Den Haag, trendsetter op het gebied van moderne architectuur, zoeken wij een creatieve tekenaar voor diverse uti liteitsbou wprojecten Uw profiel U heeft een opleiding HTS Bouwkunde. Naast enige jaren ervaring, in het bijzonder met detailleringen, beschikt u over meer dan gemiddelde kennis van de toepassingen van AutoCad of MicroStation. Computers zijn uw hobby en u bent creatief in het oplossen van problemen met systemen in uw werkgebied. U bent niet vastgeroest in bestaande patronen, maar initiatiefrijk en u houdt van ver andering. Daardoor bent u individueel sterk, maar kunt u ook goed in teamverband werken. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een concurrerend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling, WAO-gatverzekering, mogelijkheid tot een huurauto, spaarloonregeling en studiekostenregeling. Uw sollicitatie Schriftelijk, met ÖV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer CJ. Dekker, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Of per e-mail: denhaag@polytechniek.com Voor meer informatie: (070) 364 45 20. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor bouwkundige professionals op AITS-, HTS- en TU-nivcau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de KS. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen- en buitenland.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38