Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Sta JU stevig in je schoenen? Dan kunnen WU je goed gebruiken! zoekt: J Medewerker Wijkverpleegkundigen Ouder- en Kindzorg m/v Lactatiekundige m/v SERVICE-MONTEURS Willem ,0°- Adecccr Adeccoi ZATERDAG 11 APRIL 1998 th uiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Croot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op in de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd In Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. Voor de Divisie Ouder- en Kindzorg Leiden zijn wij op zoek naar een gemotiveerde voor 32 uur per week Als medewerker Wijkverpleegkundigen Ouder en Kindzorg bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van ondersteunende werk zaamheden. Met name de bemanning van de zogenaamde Baby-Peuterlijn staat centraal in de werkzaamheden. De functie Het onderhouden en beheren van administra tieve en ondersteunende systemen, zoals een geautomatiseerd oproepsysteem, roulatie van voorlichtingsmateriaal en voorraadbeheer; ■een efficiënte en klantgerichte afhandeling van telefonische vragen van cliënten middels de Baby-Peuterlijn; de werkzaamheden nauwkeurig afstemmen met wijkverpleegkundigen, cb-assistenten en de rayonsecretaresse en uitvoeren volgens protocollen en richtlijnen; de werkzaamheden vinden plaats onder ver antwoordelijkheid van de Unitmanager OKZ. Functie-eisen U heeft een MAVO-diploma of vergelijkbaar, bij voorkeur aangevuld met een administratieve of secretaresse-opleiding, u beschikt bij voorkeur over relevante ervaring, zoals met de werkwijze van (medische) afsprakenbureaus; u draagt bij aan een effectieve samenwerking en u bent in staat om de aan u toegewezen werkzaamheden op zelfstandige wijze te realiseren; u beschikt over organisatorische vaardigheden en u communiceert makkelijk en effectief; u vindt het een uitdaging om te werken aan het verbeteren van het OKZ-produkt en u zet zich dan ook in om een bijdrage te kunnen leveren aan het optimaliseren van de onder steunende processen; bij voorkeur heeft u kennis van of ervaring met de Ouder- en Kindzorg. Het aanbod Het salaris (schaal 4) en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met één van de Unitmanagers, Maria de Taeye of Trudy van Rijn, telefoon 071 - 524 10 21. Voor het rayon Ouder- en Kindzorg Alphen a/d Rijn e.o. zoeken wij op basis van een O-uren overeenkomst voor de periode mei - september een enthousiaste De functie De lactatiekundige werkt onder verantwoorde lijkheid van de Unitmanager voor de afdeling Ouder- en Kindzorg en is belast met het ont wikkelen en uitvoeren van de professionele borstvoedingsbegeleiding. De lactatiekundige: begeleidt en adviseert (na verwijzing) cliënten bij het geven van borstvoeding; geeft voorlichting aan (aanstaande) ouders; verzorgt de consulatie aan medewerkers; draagt, in samenwerking met de stafverpleeg- kundige, 'zorg voor de deskundigheids bevordering van wijkverpleegkundigen, consultatiebureau-artsen en consultatie bureau-houdende huisartsen; is gericht op samenwerking met collega organisaties; ontwikkelt in samenwerking met de staf- verpleegkundige een borstvoedingsprotocol en draagt zorg voor de implementatie; ontwikkelt in samenwerking met de PR-functionaris voorlichtings- en informatie materiaal voor (aanstaande) ouders; adviseert bij totstandkoming van borstvoe- dingsbeleid voor cliënten en personeel en verzorgt mede de implementatie in samen werking met de staf Ouder- en Kindzorg; houdt zich op de hoogte van externe ont wikkelingen op het gebied van lactatiekunde; legt en onderhoudt externe contacten in opdracht van en in overleg met de staf en de Unitmanager. Functie-eisen Opleiding lactatiekundige; opleiding HBO-V of MGZ is een pré; kennis van de Engelse taal; affiniteit met het vakgebied. Het aanbod Het salaris (schaal 7) en de overige arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 22 april richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, Afdeling Personeelszaken, t.a.v. Mw. M. Rombouts, Postbus 2254, 2301 CG Leiden LAKEMAN LIFTEN Fabriceert en installeert, al meer dan 50 jaar, personen- en goederenliften en zoekt voor de service en montage: - Voor deze interessante functie zoeken wij enthousiaste mensen met: - LTS- of MTS-elektrotechniek, cursus elektrisch schakelen en/of V.E.V.- sterkstroom, lasdiploma niveau-1 gewenst - ervaring in service en onderhoud aan elektrotechnische en hydraulische installaties - zelfstandig kunnen werken - in bezit van rijbewijs B/E - leeftijdindicatie: 25 t/m 40 jaar - woonachtig in omgeving Katwijk/Leiden - Wij bieden u: - afwisselend en gevarieerd en een prettige werksfeer - mogelijkheid tot een vaste aanstelling - een bedrijfsauto met diensttelefoon - een vakman verdient bij ons een goed salaris en een winstuitkering - C.A.O.-metaalbewerkingsbedrijf - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties mondeling na telefonische afspraak Liften- en machinefabriek Lakeman B.V. Lageweg 8,2222 AG Katwijk ZH tijdens kantooruren tel. 071-4027803 Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor onze filialen in Den Haag, Rijswijk en Delft zoeken wij: VERKOOPSTERS/CASSIÈRES M/V Funktie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aangewezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld. Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel -verantwoordelijkheidsgevoel en inzet. Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoetkomen (30-40 uur) - een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden. Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden: Schriftelijk: Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504,1500 AM Zaandam t.a.v. mevrouw drs. A. F. A. F. Groenewold Telefonisch: Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact opnemen met tel. 075-6517401. Gevraagd per medio mei a.s. BUREAU-SECRETARESSE voor 32 uur per week Profiel: accuraat, uitstekend Nederlands, bekend met WordPerfect. Voorkeur gaat uit naar een niet-roker. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen. Architectenbureau Bob C. van Beek B.V. Rijnsburgerweg 159-161 2334 BP LEIDEN Tel. 071-5237347 RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITf FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID (vacaturenummer: 7-310/1757) MEDEWERKER HELPDESK(V/M) (19 uur p/w met een tijdelijke werktijduitbreiding naar 38 uur p/w voor de periode van 1 september 1998 tot 1 december 1998) Bij de sector Facilitaire Diensten van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid is plaats voor een medewerker helpdesk. De helpdesk, bestaande uit drie medewerkers, maakt onderdeel uit van de sector Facilitaire Diensten en draagt zorg voor het goed func tioneren van de administratieve computer systemen en het ondersteunen van de gebruikers (eerstelijns-ondersteuning). Daar naast worden werkzaamheden verricht voor het hoofd Facilitaire Diensten. De medewerker helpdesk zal in de praktijk nauw samenwerken met de systeem- en netwerkbeheerder van de afdeling Automatisering. Functie-inhoud: - het installeren van hardware en software programma's alsmede het geven van eerste lijns-gebruikersondersteuning; - het opzetten en onderhouden van diverse facilitaire computerbestanden; - diverse administratieve/tekstverwerkingsac tiviteiten. Vereist: - relevante opleiding op MBO-niveau aan gevuld met praktijkgerichte cursussen; - brede kennis en deskundigheid van diverse softwarepakketten en computer- en rand apparatuur: - ervaring met genoemde werkzaamheden: - dienstverlenende instelling en goede con tactuele eigenschappen; - goede taalvaardigheid en kennis van het Engels in woord en geschrift. Salaris maximaal 4.380.- bruto per maand op basis van een volledige aanstelling en afhanke lijk van leeftijd, opleiding en relevante ervaring. Studieplannen Dit voorjaar open dagen opleidingen. Meer informatie: bel 071-5271111 surf www.leidenuniv.nl/studieiin Op loubl Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienï j,eef alsnog voor een periode van een jaar een mogelijke verlenging van twee jaar. In verband met een optimale bezetting!n:^! helpdesk zijn de werktijden gedurende'* stelling op basis van 19 uur per mfa 3 volgt vastgesteld: maandag t/m donder; her u 14.00-17.00 uur en vrijdag van 8.30-16.#^ Inlichtingen bij: het hoofd van de Facilitaire Diensten, mw. J.J.C. Hai tel. 071-5277618. d te Sollicitaties, voorzien van een curricului en onder vermelding van het vacaturen! Én op brief en envelop, binnen twee weken: verlo verschijnen van dit blad zenden aan: dirs beheerder van de Faculteit der Rechtsgd heid. mw. drs. Y. in 't Veld-de Bok. Hi Grootstraat 27, Postbus 9520.2300 RA li Het beleid van de universiteit is eropi meer vrouwen aan te stellen in functies! zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijke te solliciteren. 00 e 0000 van den Bërgh Groepsleider Willem van den Bergli maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt geko zen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. "Een werkplek waar je je deskundigheid kan vergroten, waar je ondersteuning krijgt van collega's en van deskundigen, zowel binnen als buiten het team, in de vorm van regel matige trainingen". De Driehoeklaan 1 is het thuis adres van zes jonge mannen en vrouwen in de leeftijd van 26 tot 35 jaar, met twee plaatsen in het kader van de noodbed- regeling. Vanaf juli 1998 worden dit tien bewoners in twee wooneenheden in een nieuw gebouw, dat helemaal is aange past aan de eisen van deze tijd. Voor deze bewonersgroep, die zich kenmerkt door hun soms opmerkelijke gedragingen zoeken wij Ervaren groepsleiders m/v Wat je in ieder geval mee moet nemen is: een paar stevige schoenen waarmee je met beide benen op de grond blijft staan een HBO/MBO-opleiding Verpleegkundige B, Z of IW minimaal enige ervaring met het werken met verstandelijk gehandicapten een opgewekt humeur en het vermogen om de positieve kant van de soms hectische 1 dan weer rustige gedragingen van de bewoners te zien een christelijke levensovertuiging. Wij bieden een salaris, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, Mconform de CAO voor het Ziekenhuiswezen, gedegen interne opleidingen en een zeer afwisselende baan vlakbij P het strand en de duinen. Inlichtingen en sollicitatie: Lijkt deze baan je op het lijf geschreven, bel dan nu voor een afspraak 071 - 364 21 62 Schriftelijk solliciteren kan ook bij mevrouw M.A. Kret, assistent personeels consulent. De gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Iwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. Morssingel 3 2312 AZ Leiden Telefoon (071514 42 46 Personeelsdiensten Teief» <oti 513 02 u Verdelers m/v IVoor de Bloemenveiling Flora. Wij zoeken kandl H E die van maandag tm vrijdag in de vroege ochtr- duren de geveilde blóeinen willen gaan verdekt verdeelhal van de veiling m.b.v. een elektrisch truckje. Het werk begint om 06.15 en duurt to ongeveer 11.00 uur. Ben je maar een aantal dap beschikbaar of kun je pas vanaf08.30 ui kom dan toch ook even bij ons langs. Account manager New Business r Vooreen telecommunicatiebedrijf in Leiderdo» werkzaamheden bestaan uit het telefonisch be deren van prospect, het aanbieden van telecon nicatiediensten, correspondentie/communies naar prospects/klanten, afsluiten van ordersi het doel is het werven van nieuwe klanten. Hel opleiding op mbo nivo, commercieel inzichtec «64 I communicatiefvaardig, kom dan snel langsbij voor meer informatie. Schoonmakers m/v Voor diverse objecten in Leiden zoeken wij sch makers, die enkele uurtjes per dag willen maken, zowel in de ochtend- als de avonduren Telefoniste/receptioniste m/v Voor een relatie 111 Leiden zijn wij op zoek naar fóna fulltime telefoniste/receptioniste. Het werkbc uit het bedienen van de telefooncentrale, 01 van bezoekers en verder lichte administrate net Productiemedewerkers m/v Voor een relatie in Sassenheim. Voor het labor:' zijn wij op zoek naar produc tiemedewerkers k bezig met het mengen, spuiten en in wegen val j grondstoffen. Beheersing van de Nederlandse* woord en geschrift is een vereiste Gedurende de maand april zijn «jUe iedere donderdagavond tot 21.00 uur!!! Voor |OU doen wij ITlG0r i dan jé verwacht! de p| wedt

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36