Personeel Personeel Personeel Personeel Personee F slijterijen DRUKKERIJ GRAFICON timmerman m/v li IK CONTAINE CLEAN! VERKOOPSTER/ SERVEERSTER VAN DAM Baliemede werker v/m Leider ZATERDAG 11 APRIL 1998 bouw- en aannemingsbedrijf 2352 CZ LEIDERDORP meerburg bv ><^™3 03 fax 071-589 19 75 WONINGBOUW - UTILITEITSBOUW - VERBOUW/RENOVATIE - ONDERHOUD Ons bedrijf is een middelgroot regionaal werkend bouwbedrijf, dat opdrachten verkrijgt van vaste relaties, via aanbestedingen, eigen planontwikkeling of in bouwteamverband. Tevens beschikken wij over een afdeling verbouw en onderhoud. Het aantal vaste medewerkers bedraagt ca. 45. Wij hebben op ons kantoor een vacature voor AANKOMEND WERKVOORBEREIDER/CALCULATOR en bij de afdeling verbouw en onderhoud voor 2 ONDERHOUDSTIMMERLIEDEN Functie-eisen werkvoorbereider/calculator - opleiding MTS-niveau - minimaal 1 jaar praktijkervaring - bereidheid tot verdere scholing Functie-eisen onderhoudstimmerman - opleiding LTS-niveau - enkele jaren gelijksoortige praktijkervaring - zelfstandig kunnen werken Faciliteiten: - loon volgens CAO Bouwnijverheid - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - prettige werksfeer - mogelijkheid tot scholing - zelfstandig werk Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk te solliciteren met bijsluiting van CV naar Postbus 63, 2350 AB Leiderdorp. Inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij P. van Dam. Drukkerij Graficon bv is een middelgrote drukkerij waar met een enthousiast team een gevarieerd pakket drukwerk wordt vervaardigd. Onze opdrachtgevers komen uit de grote regio voor onze kwaliteit, snelheid en service. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten, zoeken wij op korte termijn een DTP-er studio assistent v/m Functie-informatie: het zelfstandig en in teamverband verwerken j van allerlei drukwerkopdrachté'n de werkzaamheden bestaan onder andere uit DTP, montage en plaatcopie Functie-eisen: deze functie vereist enige bekendheid met programma's als QuarkXPress, Photoshop en Illustrator inzicht in diverse grafische processen Uiteraard zal de beloning in overeenstemming zijn met de zwaarte van deze functie Nadere informatie kunt u telefonisch inwinnen bij de heer R.J. Jansen. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw c v., zien wij gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet. t 168-172, 2351 AR Leiderdorj 071- 5415803, fax: 071- 5416475 Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruifh 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel allé specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijn er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouw van het beddenhuis is in voorbereiding. Op de afdeling bouwkunde ontstaat, in verband met het vertrek van een van de huidige medewerkers, een vacature voor een fulltime 36 uur per week Bij de Technische dienst werken in totaal 19 medewerkers, verdeeld over drie afdelingen, te weten: medische techniek, techniek en bouwkunde. Het geheel staat onder leiding van het Hoofd Technische dienst, hierin ondersteund door enkele afdelingshoofden. De doelstelling van de dienst is het instandhouden en onderhouden van gebouwen, installaties en apparatuur en daarmee in technische zin de voorwaarden te scheppen die noodzakelijk zijn om het ziekenhuis aan haar doelstellingen te kunnen laten voldoen. Functie-inhoud: De taken van de timmerman bestaan voornamelijk uit het zelfstandig verrichten van onderhouds-, reparatie- en ver(nieuw)bouwwerkzaamheden. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met een ervaren, allround timmerman (minimaal LTS-B), die ervaring heeft met bovengenoemde werkzaamheden in een instelling. Bovendien moet men in staat zijn om zelfstandig te werken en beschikken over goede sociale vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 30 (maximaal 3.568,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring). Informatie: Informatie over de functie wordt graag verstrekt door de heer H. de Mooy, Hoofd bouwkunde, telefoon 071 - 517 86 17. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 108-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden EquityTrust Co. opge richt in 1970, heeft een grote ervaring op het gebied van administra- tie\'e en company secre tariële dienstverlening aan buitenlandse cliënten die behoefte hebben aan een verte genwoordiging in Neder land. Het cliënten bestand bestaat hoofd zakelijk uit corporate cliënts. - Amsterdam - Rotterdam - Curagao - Brussel - Luxemburg - Hong Kong - BVl Equity Trust Co.n.v. Wij zoeken ter versterking van onze staf in Amsterdam contact met geïnteresseerden voor de functie van ASSISTENT ACCOUNT MANAGER Werkzaamheden Hij/zij is, onder verantwoordelijkheid van de Account Manager, belast met het zelfstandig opstellen van jaarrekeningen, het onderhouden van contacten en voeren van correspondentie in het Nederlands en het Engels, het verwerken van bank- en andere mutaties in de boekhouding, het opstellen van (periodieke) overzichten en specificaties, het verzorgen van aangiften omzetbelasting en/of loonbelasting en de noodzakelijke rapportages aan De Nederlandsche Bank. Het profiel van de kandidaat leeftijd tussen 24 en 28 jaar 0 opleiding op HBO-niveau (HEAO-Be/RA, NIvRA Accountancy II, SPD/ gedeeltelijk, eventueel MBA) enkele jaren relavante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een internationale omgeving (accountantskantoor) daadwerkelijke kennis van en werkervaring met de Wet op de Jaarrekening 0 ervaring met spreadsheetprogramma's. Exact en Word 0 een goede beheersing van de Engelse taal 0 een dienstverlenende instelling/hands-on attitude. Geïnteresseerd? Wanneer u in deze internationaal georiënteerde en uitdagende functie geïnteresseerd bent en beantwoordt aan bovenstaand profiel, kunt u rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaarden- en honoreringspakket. Ook kandidaten met geringe relevante ervaring kunnen reageren. Een korte sollicitatiebrief met c.v. kunt u - strikt vertrouwelijk - richten aan Mevrouw E. H. W. Buijing Equity Trust Co. N.V. De Boelelaan 7 te Amsterdam Postbus 71744, 1008 DE Amsterdam telefoon 020-301 01 01 fax 020-301 01 99 CHA UFFE URSMEDE WE RKEFtS i.b.v. rijbewijs B of B/C Beek Container Cleaning Hoge Rijndijk 271 2314 AG LEIDEN Tel.071-5413379 Gevraagd voor 5 dagen per week. Leeftijd van 17-24 jaar. Soil. Banketbakkerij/Tearoom Steenstraat 47 - Leiden Tel. 071-5142343 of na 18.00 uur 5322687 Gemeente Jacobswoude In verband met het vertrek van een lid wordt gezocht naar een nieuw lid van de onafhankelijke adviescommissie voor de behandeling van bezwaar- en beroepschriften m/v. De commissie bestaat uit een voorzitter en vier leden. De commissie bestaat uit drie kamers met elk een eigen takenpakket: kamer bouwrecht adviseert over bezwaar- en beroepschriften op het gebied van bouwen, ruimtelijke ordening en milieu; kamer welzijn adviseert op het gebied van sociale zekerheid, woonruimtezaken en subsidies en kamer algemene zaken adviseert over alle andere aangelegenheden, m.n. op het gebied van de Algemene plaatselijke verordening. Elke kamer bestaat uit de voorzitter en twee leden en wordt ondersteund door een ambtelijk secretariaat. Iedere kamer komt in principe eenmaal per maand bijeen. De zittingen vinden plaats in de avonduren. Aan de leden wordt per zitting een vaste vergoeding van 97,- en een tegemoetkoming in de reiskosten uitgekeerd. Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau op juridisch gebied, bij voorkeur op de taakvelden ruimtelijke ordening en bouwrecht, - ruime ervaring en affiniteit met het openbaar bestuur in een kleinere gemeente, - beschikken over goede communicatieve vaardigheden, - niet werkzaam zijn onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur van Jacobswoude, - bij voorkeur niet woonachtig zijn in de gemeente Jacobswoude, - ervaring met de behandeling van bezwaar- en beroepschriften strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen: Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevrouw J. A. Saarberg, secretaris van de commissie, werkzaam op bureau algemeen juridsche zaken, bereikbaar onder telefoonnummer (0172) 503 157. Sollicitaties: Sollicitaties met relevante gegevens kunt u binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Jacobswoude, Postbus 81, 2450 AB Leimuiden. )ehoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert meer dan 50 slijterijen] De vestigingen zijn gelegen in de gehele Randstad, Utrecht, Brabant en Zeeland. De slijterijen zijn ruim van opzet en bieden een uitgebreid assortiment dranken tegen zeei scherpe prijzen. Presentatie en winkelsleer krijgen grote aandacht. Voor ons hoofdkantoor in Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar een: DYNAMISCHE ASSISTENT GOEDERENCOÖRDINATIE m/v Werkzaamheden: in deze functie bent u o.a. mede verantwoordelijk voor het voorraadbeheer doorbellen/faxen van de bestellingen naar leveranciers het begeleiden van nieuwe artikelen in het computer systeem controle en bijhouden bestelboeken onderhouden van contacten met diverse afdelingen, distributie centrum en slijterijen, alsmede met leveranciers, zusterbedrijven en douane ondersteuning verlenen aan winkelautomatisering. Functie-eisen: leeftijd 18 tot 26 jaar bereidheid tot reizen binnen de Randstad ervaring in een detailhandelsorganisatie flexibel, collegiaal en stressbestendig affiniteit met computers goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid enige kennis van de Duitse, Franse of Engelse taal is gewenst. Arbeidsvoorwaarden: 27,5 vakantiedagen 13 ATV-dagen salaris en reiskostenvergoeding in overleg uitbouw van deze functie is t.z.t. tevens mogelijk uiteraard behoort het volgen van functiegerichte cursussen tot de mogelijkheden. Belangstelling? Indien u belangstelling heeft, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: DIRCK III B.V., Postbus 704, 2400 AS Alphen aan den Rijn, t.a.v. mevrouw F. van Rijswijk, afdeling Personeelszaken. Toen klach insta De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De sector Burger bestaat uit de afdelingen Burgerzaken, Belastingen e Fiscaal Juridische Zaken. (voor gemiddeld 32 uur per week) Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 15.00 uur en op donderdagavond (reisdocumenten), van 17.30 uur tot 20.00 uur. Gezien de samenstelling van de afdeling wordt u eenmaal in de 2 a 3 weken op de donderdagavond van 17.30 uur tot 20.00 uur ingeroosterd. Functie-inhoud: - verrichten van alle loketwerkzaam heden, bij de balie bevolking: - verwerking van mutaties voort vloeiend uit werkzaamheden bevol king en burgerlijke stand; - vervaardigen van reisdocumenten i rijbewijzen; - alle andere tot het takenpakket van de afdeling behorende werkzaamhedi ersch' Functie-eisen: - opleiding AABZ vereist; - ervaring in een dergelijke functie; - goede contactuele vaardigheden, stressbestendig, klantgerichte en flexibele instelling en spreekvaardij heid in één of meer moderne talen - zelfstandig kunnen functioneren èn teamverband kunnen samen)werk Door stand arsch: inen Salaris: Het salaris voor deze functie is afhai kelijk van leeftijd, opleiding en erva ring en bedraagt minimaal 2.245, (schaal 4) en maximaal 3.747,56 (schaal 6) bruto per maand bij een 32-urige werkweek. dat liet ik Voor meer informatie kunt u contafi )e ITlf opnemen met de heer G.J.M. Wolve coördinator afdeling Burgerzaken, telefoon 071 - 516 55 64. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bi nen 14 dagen na verschijnen blad richten aan de stafbureau Picof van de Bestuursdienst, ter attentie1 mevrouw R. Peters, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermeldinj van vacaturenummer BD 98/05 ilist u; n, it ek d< Bestuursdienst het Spalier Wij zoeken voor onze afdeling De Kleine Roef een inwonend (echt)paar in de leeftijd van 35 jaar. zonder of met zelfstandig wonende kinderen waarvan beide partners bereid zijn in te wonen in een pand waar zes kindere gehuisvest. Een van hen zal zich in de functie van groepsleider/mentor bezig houden met het begeleiden van de kinderen (6-14 jaar) in samenwerki» drie part-time collega's. Met name allochtonen worden uitgenodigd om te solliciteren Er zal een uitvoerige selectieprocedure van toepassing zijn. Functie-eisen: o opleiding minimaal MBO of HBO/SPH (of gelijkwaardig); o leeftijd vanaf 35 jaar; o liefst ervaring met soortgelijk werk; o bekend met de doelgroep/leeftijd; o een zeer flexibele instelling Geboden wordt: o een aanstelling vooralsnog voor de duur van één jaar, met bij gebleken geschiktheid een omzetting in een arbeidsovereenkomst voor drie ji (conform de werkwijze van gezinshuizen, totaal vier jaar); o arbeidsvoorwaarden conform CAO Jeugdhulpverlening, functie gezinshuishouder schaal 8-21 (minimaal ƒ2.683,- en maximaal ƒ3.8! per maand op fulltime basis). U kunt eventueel informatie inwinnen bij dhr. Jan van Lienen, afdelingshoofi mw. B. Dijkstra, stafmedewerkster (tel. 023-529 31 52). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nr. 7 voor 4 mei 19$ richten aan: het Spalier, t.a.v. mevrouw A. Jenner, medewerker P&O, postbus 3204, 2001 DE HAARLEM. vanj het

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30