Personeel Personeel Personeel Per t Zorg voor mensen, een mooie job t KANNER SCHOOL FUGRO NV ASSISTENTE DIRECTIESECRETARIAAT m/v Groot Rijnland Thuishulpen A 5 Verzorgenden D Ziekenverzorgenden TEI BERGE tractorchauffeur Vereniging Golfkarton directie-assistent(e) SECRETARESSE Perfectie op het hoogste niveau... Dat is wat wij vragen van onze medewerkers gourmet ZATERDAG 11 APRIL 1998 ppv A» PROF DR L— L_ W SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS ENDEGEESTERSTRAATWEG 26 2342 AK OEGSTGEEST POSTBUS 81 2340 AB OEGSTGEEST TEL. 071-5154663 FAX 071-5173861 Het bestuur van de Stichting Prof. Dr. Leo Kannerschool, bijzonder neutrale school voor onderwijs aan ZMOK vraagt per 1 augustus a.s.: - Een leerkracht (M/V) voor de V.S.O. afdeling; - Een leerkracht (M/V) voor de S.O. afdeling/bovenbouw; - Een leerkracht (M/V) voor de S.O. afdeling/onderbouw; De Prof. Dr. Leo Kannerschool is centrumschool voor autistische leerlingen in het speciaal onderwijs in de regio Zuid Holland Noord. Met het nabij gelegen centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie Curium is een nauw samenwerkingsverband. Naast de S.O. afdeling (7 t/m 12 jaar) en V.S.O. afdeling (12 t/m 16 jaar) heeft de school ook een I.O.B.K. afdeling (4 t/m 7 jaar). Schoolgrootte: de school heeft momenteel 172 leerlingen. Functie-eisen: - Volledige bevoegdheid, eventuele voortgezette studie strekt tot aanbeveling; - Kunnen werken in een pedagogisch klimaat waarin de begrippen acceptatie en structuur centraal staan; - Bereidheid tot deelnemen aan buitenschoolse activiteiten; - - Brede inzetbaarheid; - Enige kennis hebben van en inzicht in sociaal-emotionele problematiek van kinderen tussen 4 en 16 jaar; - Kunnen participeren in multi-disciplinair overleg; - Enthousiasme en flexibiliteit; - In teamverband kunnen werken; - Bekend zijn met de recente orthopedagogische en orthodidactische inzichten en opvattingen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van de Prof. Dr. Leo Kannerschool, Endegeesterstraatweg 26, 2342 AK Oegstgeest. Inlichtingen worden verstrekt door de directie van de school: de heer P. C. Hooft (directeur) Mevrouw M. C. Sonders-Bos en/of mevrouw A. P. van Duyn (adjunct-directeuren) Telefoon: 071-5154663 of 071-5156269. Driebergen Driebergen accountants t zich ook nauw betrokken bij de financiee haar cliënten zeil verzorgen. Voor één van hen, een middelgrote bloemen- en plantengroothandelaar en -exporteur met vestigingen op de bloemenveilingen te Rijnsburg en Naaldwijk, zoeken wij Financieel Administrateur (m/v) voor 20 - 25 uur per week De afhandelingen van in- en verkooptransacties bij de bloemengroot handelaar volgen elkaar in hoog tempo op.Voor een goede proces beheersing is een adequate administratieve ondersteuning voor elk van de handelsactiviteiten, ondergebracht in verschillende vennootschapper daarom noodzakelijk. Daartoe behoort allereerst een zorgvuldige verwerking van de dagelijkse financiële administratie. Ook debiteuren beheer en het samenstellen van diverse interne rapportages ten behoeve van het management kunnen (op termijn) onderdeel uitmaken van de functie. De administratie voor de gehele onderneming is gevestigd in Bloemenveiling Flora te Rijnsburg. De functie zal in eerste instantie 20 tot 25 uur omvatten, maar kan in de toekomst worden uitgebreid. De man of vrouw die onze cliënt voor ogen heeft, beschikt over een MBA-diploma of heeft een MEAO-opleiding succesvol afgerond. Daarnaast heeft hij of zij aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Zelfstandigheid, accuratesse en de vaardigheid om met geautomatiseerde financiële systemen te werken, zijn van groot belang. Kennis van de bloemenbranche strekt tot aanbeveling. Het salaris v de functie is in overeenstemming n mede afhankelijk van de kennis en van de kandidaat. Herkent u zich in bovenstaand profiel? Dan bent u wellicht de geschikte kandidaat. Uw brief, voorzien van een uitgebreid Driebergen Driebergen accountants en bclast 'uigadviseurs t.a.v. Wim Driebergen, De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg driebergen |§J driebergen Wij zoeken voor de holding een full-time Functie-eisen: goede kennis van Word 7.0 en Excel voor Windows 95 goede typevaardigheid goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken flexibele instelling accuratesse enige ervaring in een soortgelijke functie is wenselijk Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een cv dient u vóór 24 april a.s. te zenden aan Fugro NV. t.a.v. het directiesecretariaat, Postbus 412260 AA LEIDSCHENDAM. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het directiesecretariaat, tel. 070-3111112. 'j thui ïszorg Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening Stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van producten en diensten op het gebied van zorgverlening, hulp, verpleging en advies. Ca. 1500 medewerkers mogen rekenen op ondersteuning van een professionele organisatie, met het hoofdkantoor in Leiden. Gezamenlijk stemmen we onze hulp maximaal af op de mensen die onze hulp nodig hebben, onze klanten. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Mensen helpen als ze hulp nodig hebben is voor u een vanzelfsprekende zaak. U combineert die mensgerichte instelling met een juiste opleiding en een professionele werkhouding. Voor de divisie Thuiszorg, rayon Leiden Noord èn de projecten Het Noorderlicht, Zorgvoorziening Zijloever en Verpleeghuiszorg Thuis in het werkgebied Leiden zoeken wij de volgende gemotiveerde collega's m/v: minimaal 15 uur per week Tot uw werkzaamheden horen diverse huishoudelijke taken. U doet uw werk tot tevredenheid van de cliënt, terwijl u deze tevens stimuleert zelf huishoudelijk werk te doen waartoe hij/zij nog in staat is. Omdat u het plezierig vindt om met mensen te werken, bent u begripsvol en heeft u altijd wel even een luisterend oor voor uw cliënten. Functie-eisen: U dient bij voorkeur te beschikken over een diploma LHNO of vergelijkbaar. Verder bent u in staat om zelfstandig te werken, kunt u goed met mensen omgaan en heeft u een goede beheersing van de Nederlandse taal. Voor de projecten Het Noorderlicht, Zorgvoorziening Zijloever en Ver pleeghuiszorg Thuis in het werkgebied Leiden zoeken wij bovendien: alle diensten avonden en weekenden Nagenoeg alle verzorgende en begeleidende activiteiten behoren tot uw takenpakket. U heeft voor het hulpverleningsplan en -patroon een grote mate van zelfstandigheid en bijbehorende verantwoording. Tot uw werk zaamheden behoren algemene verzorging en verzorging van terminale en dementerende cliënten. Opleidingsniveau: verzorgende MDGO-vz (lang); verzorgende OVDB; diploma ziekenverzorging; diploma MDGO-vp. Wij bieden Goede primaire en secundiare arbeidsvoorwaarden. Op de genoemde functies zijn de CAO Thuiszorg voorwaarden van toepassing. Daarnaast zijn er prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder collectieve verzekeringen, een spaarloonregeling en bedrijfstrainingen. Geïnteresseerd? U kunt solliciteren door te schrijven naar: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Margriet Schuitema, Schuttersveld 12301 CG Leiden Voor meer informatie over functies voor één van de projecten kunt u contact opnemen met Marjolein Poorta, telefoon 071 - 523 32 10. Voor meer informatie over de functie Thuishulp A, rayon Leiden Noord, kunt u contact opnemen met één van de Unitmanagers, telefoon 071 - 516 13 26. TEN BERGE Coating Systems B.V. vraagt voor haar ultra moderne fabriek in Alphen a/d Rijn VERFSPUITERS EN LEERLING-VERFSPUITERS voor het verwerken van hoogwaardige coatings op aluminium gevelelementen. Ten Berge Coating Systems BV Telefoon 0172-478888 A. van Leeuwenhoek'weg 56 Telefax 0172(478181 2408 AN Alphen aan den Rijn Gevraagd Ervaring vereist. Inl. Loonbedrijf J. M. v. Vliet bv Oostkanaalweg 32 Ter Aar. Tel. 0172-602597 behartigt de belangen van de Nederlandse Golfkartonindustrie. Golfkarton is de meest gebruikte transportverpakking, gemaakt van verschillende papiersoorten die worden verwerkt (o.a. gevouwen, gestanst, bedrukt) tot dozen en trays. Meer dan de helft van de golfkartonverpakkingen wordt gebruikt voor opslag en transport van voedingsmiddelen. De ledenbedrijven maken deel uit van multi-nationale concerns, alle opererend in de papier- en kartonsector. Op het kantoor zijn ook de branchevereniging voor papier- en kartonfabrieken ondergebracht, alsmede het Informatiecentrum Papier en Karton en de Stichting Papierrecvcling Nederland. Vereniging Golfkarton participeert in de twee laatstgenoemde organisaties. Het gehele kantoor verhuist medio juni naar Hoo fddorp. Wij zoeken op korte termijn een op HBO-niveau, de rechterhand van de directeur. Leeftijdindicatie: 30-40jaar. - ervaring met automatisering (Word, Excel, Access, PowerPoint) - gevoel voor cijfers - in bezit van rijbewijs - communicatief vaardig - stressbestendig - zelfstandig kunnen werken, zelf prioriteiten kunnen leggen en goed kunnen organiseren - kennis van vooral de Engelse taal in woord en geschrift Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: Vereniging Golfkarton Postbus 3009 2001 DA Haarlem Inlichtingen óver de funktie te verkrijgen bij drs. A. M. Schrijver, tel. 023-5319125. Leidsch Dagblad KARSTENS d^CUSELL NOTARI te Leiden als assistent(e) voor de onroerend goed afdeling, voldoet aan de volgende eisen: - opleiding tenminste MAVO/HAVO-niveau; - goede typevaardigheid, alsmede ervaring met tekstverwerkingsapparatuur; - accuratesse en enthousiasme; - bereidheid zich 'flexibel' in te zetten voor alle onroerend goed praktijk voorkomende werkzaamheden; - representatief en in staat om in teamverband te Geboden wordt: - plezierige werkkring; - interne opleiding; - goede salarisregeling. Momenteel zijn er twee notarissen, zes kandidaat-notarissen en een 20-tal medewerke het kantoor verbonden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het kantooradres: Plantsoen 25 2311 KG Leiden t.a.v. de heer N.C. Vlasveld. Binnen de dienstverlening van lucht vaartmaatschappijen spelen uitstekend verzorgde maaltijden een belangrijke rol. Vanuit die optiek wordt Gate Gourmet ingeschakeld om maaltijden te bereiden die letterlijk en figuurlijk op hoog niveau worden gewaardeerd. Gate Gourmet Amsterdam BV verzorgt vanuit de vestiging op Schiphol de catering voor een groot aantal lucht vaartmaatschappijen. Als onderdeel van de SAirGroup zijn wij een zuster maatschappij van Swissair. Op korte termijn willen wij het personeels bestand van circa 300 medewerkers uitbreiden met gemotiveerde nieuwe collega 's. /an SAirRelations Company Teamleider flowline De flowline is verantwoordelijk voor het afwassen en opdekken van maaltijdplateaus, het inpakken van bestek en de containers met servies goed. Als teamleider coördineert u alle werkzaamheden van uw team van ongeveer 12 medewerkers. U instrueert uw medewerkers en zorgt voor de planning van het dagelijkse werk en een goede overdracht daar van. Verder bent u verantwoordelijk voor de kwantiteits- en kwaliteits controle en verricht u de benodigde administratieve werkzaamheden, U hebt een MBO-opleiding, bent stressbestendig en motiveert uw mensen om het werk perfect en in goede teamgeest te laten verlopen. Als meewerkend teamleider steekt u ook zelf de handen uit mouwen, Medewerkers flowline In deze functie bent u verantwoorde lijk voor het opdekken van maaltijd plateaus. U heeft een servicegerichte houding en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Daarnaast bent u een zelfstandige werker die ook in teamverband goed functioneert. Keukenmedewerkers U gaat maaltijden voorbereiden en samenstellen. U beschikt bij voorkeur al over enige ervaring en u weet dan ook dat een strikte naleving van de voorschriften op het gebied van hygiëne de garantie is voor goede kwaliteit. Catering Officers U gaat vliegtuigen bevoorraden met bestelde maaltijden en andere voor zieningen. Daarbij zorgt u voor een juiste belading en het aftekenen van de douanepapieren. Gebruikt equip ment neemt u mee terug en u geeft de extra bestellingen door. U heeft werkervaring opgedaan met trucks, laadplatforms en hydraulische instal laties, U beheerst de Engelse taal en bent in het bezit van een groot rijbewijs: CCVB is niet vereist. Koks U gaat maaltijden (voor-)bereiden voor zowel de First, Business als Economy Class. U bent enthousiast en vakbekwaam. Verder bent u een nauwkeurig en zelfstandig werker die alert is op hygiëne en veiligheid. Magazijnmedewerker U bent verantwoordelijk voor de ont vangst en uitgifte van cateringmate rialen en tax free artikelen voor de intercontinentale vluchten van ver schillende luchtvaartmaatschappijen. U kunt nauwkeurig en zelfstandig wer ken en beschikt verder over een ser vicegerichte instelling en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Voor alle functies zoeken wij vaste én seizoen-medewerkers die in verband met wisselende diensten in het bezit dienen te zijn van eigen vervoer. Interesse? Is uw (m/v) belangstelling gewekt en wilt u werken aan de compromisloze kwaliteit die Gate Gourmet haar opdrachtgevers biedt? Schrijf dan naar. Gate Gourmet Amsterdam B.V. Cateringweg 3 1118 AM Schiphol Noord

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28