Personeel Personeel Personeel Personeel Personee BROOKLAND «eSSgjP I--- «-ar*- VWO/MBO'ers die willen leren plussen en minnen voor uitkeringen en voorzieningen ZATERDAG 4 APRIL 1998 Glas.Weid Nederland heeft een uniek mobiel concept ontwikkeld voor preventief) onderhoud en reparatie van autoruiten, koplampglas en bouwkundig glas. De organisatie zoekt voor diverse rayons in Nederland ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS «Weid BGLASREPARATIE die als franchisenemer willen toetreden tot de organisatie Glas Weid is wereldwijd de grootste organisatie op het gebied van glasrcparaties en is dankzij dit concept in staat om 80 procent van alle soorten glasschade te repareren. Tot de opdrachtgevers behoren grote landelijke fleetowners en retailorganisaties Alle verzekeraars vergoeden een door Glas.Weld uitgevoerde reparatie Welke (startende) ondernemer wil toetreden tot een succesvolle organisatie die aan het begin van haar groei staat? Van de kandidaat wordt gevraagd. ondcrnemerskwaliteitcn geen 9 tol 5 mentaliteit gevoel voor service 6r klantvriendelijk rijbewijs B enig eigen vermogen initiatiefrijk, goede contactuele eigenschappen Na gebleken geschiktheid biedt de organisatie de kandidaat: een zeer gedegen opleiding voortdurende ondersteuning in verkoop een centraal gratis 0800- nummer een beschermd rayon alle ondersteuning die een franchisenemer kan verwachten van professionele organisatie Kandidaten die willen toetreden tot dit succesvolle concept, kunnen binnen 14 dagen hun belangstelling schriftelijk kenbaar maken, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, aan Glas.Weld Nederland b.v postbus 4125 1620 HC Hoorn. Desgewenst kunt u ook telefonisch contact opnemen met de heer FM Wiggers, directeur van Glas Weid Nederland 0229 272777 DISTRIBUTIECENTRUM VOOR LEVENSMIDDELEN. NON-FOOD EN DIEPVRIESPRODUCTEN Brookland Plus Products B.V. en Brookland Frozen Products B.V. behoren tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Een grote detailhandels-organisatie met supermarkten, slijterijen, drogisterijen en reisbureaus. Tot deze organisatie behoren onder meer: Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Digros, Dirkson, Jan Bruijns, Dirck III, Dirx en D-reizen. Brookland Plus Products is het distributiecentrum van waaruit levensmiddelen en huishoudelijke artikelen voor de supermarkten worden gedistribueerd. Brookland Frozen Products is het distributiecentrum voor diepvriesproducten waaraan binnenkort op een nieuwe lokatie een koel/vers-distributie centrum wordt toegevoegd. Samen vormen zij het centrale distributiecentrum dat is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Door de enorme groei die ons bedrijf doormaakt zijn wij op zoek naar een: FULLTIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Werkzaamheden: zorgdragen voor tijdige verwerking van mutatiestromen controle op grootboek en tussenrekeningen in- en externe telefonische contacten onderhouden assisteren bij overige werkzaamheden. Functie-eisen: leeftijd tot 30 jaar woonachtig in Alphen aan den Rijn e.o. opleidingsniveau MEAO-BA of PDB of studerend hiervoor verantwoordelijkheidsgevoel collegiaal en flexibel kennis van en interesse in administratieve procedures en geautomatiseerde gegevensverwerking. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer F.A. Bun, Hoofd Administratie, telefoon 0172 - 42 44 24. FULL TIME MEEWERKEND VOORMAN m/v Werkzaamheden: leiding geven binnen het orderproces aanspreekpunt voor management en medewerkers. Functie-eisen: leeftijd tussen 25 - 35 jaar leidinggevende capaciteiten bereidheid tot werken in wisselende diensten groot verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: arbeidsvoorwaarden conform VGL C.A.O. werken in teamverband doorgroeimogelijkheden ruime opleidingsmogelijkheden. Heeft u interesse? Richt dan uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 10 dagen aan: Brookland Plus Products B.V., Postbus 1129, 2400 BC Alphen aan den Rijn, t.a.v. mevrouw J. Kremer, Personeelszaken. jtw\Ve\Teti e comtww* X)t\* bv pensioen urtkerings raad «Qsb Op dit moment hebben wij plaats voor een aanvraag- behandelaar en een behandelaar berekenen en betalen op één van onze afdelingen Uitkeringsvoorzieningen. De aanvraagbehandelaar gaat aan de slag op de afdeling waar aanvragen in behandeling worden genomen en de behandelaar berekenen en betalen op de afdeling die uitkeringen berekent en betaalbaar stelt. Uw functie: Voor beide functies geldt dat u binnen het aanvraag- en toepassingsproces de voorkomende uit voerende taken verricht. Als aanvraagbehandelaar (m/v) neemt u aanvragen in behandeling, welke u toetst aan wetgeving, beleid en juris prudentie. Op basis van een door u gemaakt preadvies wordt aan de cliënt een beschikking afgegeven. Dit houdt in dat u (zowel in- als extern) alle informatie verzamelt die nodig is voor een goede en tijdige afwikkeling van de aanvragen. Indien nodig overlegt u hierbij met mede adviserende onderdelen of instellingen. U bewaakt termij nen en de voortgang van een aanvraag en informeert de betrokkenen telefonisch of schriftelijk over de uitkomst. Als behandelaar berekenen en betalen (m/v) toetst u aan de hand van Financiële gegevens of erkende oorlogs slachtoffers in aanmerking komen voor een periodieke aanvullende uitkering of speciale voorzieningen (zoals psychotherapie). U bent verantwoordelijk voor de gege vensverwerking, de completering van gegevens en het voorbereiden van voor bezwaar vatbare beslissingen. Vervolgens toetst u de verzamelde gegevens aan wettelijke normen en maakt u berekeningen, met name op de afdeling die de uitkeringen berekent. Uw achtergrond: Naast een MBO/VWO werk- en denkniveau beschikt u over goede contactuele eigen schappen en prima schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden. U bent een analytisch denker met een sterk ont wikkeld cijfermatig inzicht - dit laatste is uiteraard vooral van groot belang als u gaat werken op de afdeling die de uitkeringen berekent. Het werken in administratieve pro cessen is u vertrouwd en u weet uitstekend om te gaan met een tekstverwerkingsprogramma als WordPerfect of Word. Bovendien kenmerkt uw werkhouding zich door een cliëntgerichte opstelling. Algemene wetskennis en routine in het maken van beschikkingen of berekeningen doet u al snel op tijdens een gedegen training-on-the-job. Wij bieden: Een functie binnen één van onze afde lingen Uitkeringsvoorzieningen die een prima eerste stap is voor iemand die graag zelfstandig werkt. Het aanvangssalaris ligt voor beide functies rond de 3.000,- bruto per maand. Definitieve vaststelling van het salaris vindt nog plaats. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Pensioen Uitkeringsraad, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9575, 2300 RB Leiden. Geef in uw brief duidelijk aan op welke van de twee functies u solliciteert. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen bij de heer H. Vermeer, telefoon 071-5356835. De Pensioen Uitkeringsraad is zelfstandig 1 orgaan, gevestigd^ Leiden. Dit over orgaan is belast ng en ette oorlogsgetroffen De circa 300 i kers van de R lende uitkeringei bijzondere voo gen, alsmede het uitkeringen. Het toor van de Raa gelegen aan de de gemeente Le uitstekend te b vanaf het Centi Station per pend Health Beauty The Boots Company is een internationaal gerenommeer de winkelketen. In Engeland is het bedrijf een begrip door de verkoop van cosmetica, toiletartikelen, babyproducten en (recept)geneesmiddelen. In 1997 opende Boots haar eerste drie vestigingen in Nederland te weten Rotter dam, Breda en Maastricht. Boots staat daarbij bekend om een uitstekende service aan klanten. Deze zomer opent Boots de deuren van haar winkel in Haarlem. Hoe kunt u reageren? Stuur u brief en CV vóór 16 april a.s. naar: Boots Health Beauty Afd. Werving en Selectie Postbus 1270 6201 BG Maastricht Wilt u zo vriendelijk zijn op uw brief en enveloppe het betreffende referentienr. te vermelden: verkoop consulenten (Vc/Ha/01) verkoop ondersteuning (Vo/Ha/01) administratief medewerker (Ad/Ha/01) apothekers assistenten (Apo/Ha/01) Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste parttime, weekend full-time: Verkoop consulenten (m/v) Medewerkers verkoop ondersteuning (m/v) Administratief medewerkers (m/v) Apothekers assistenten (m/v) Wat verwachten wij van u als Verkoop consulentfe U adviseert klanten en helpt hen bij de aankoop van producten in de Haarlemse winkel. Hoewel verkoopervaring en/of kennis van drogisterij en/of parfumerie artikelen zinvol is, is dit nietv persé noodzakelijk. Belangrijk is dat U in staat bent met mensen om te gaan en hen op een enthousc en plezierige wijze van dienst te zijn. Wat verwachten wij van u als Medewerker verkoop ondersteuning U houdt zich bezig met het op orde houden van het magazijn en de overige delen van de winkel achter de schermen. U zorgt ervoor dat binnenkomende goederen op de juiste wijze worden opgeslagen en, indien nodig, worden aangevuld in de winkel. Uw werkzaamheden zullen grotend1 achter de schermen plaatsvinden, echter u bent ook in staat, en vindt het leuk, om klanten in vooii komende gevallen te helpen. U bent in staat met behulp van procedures en systemen gediscipline I en zorgvuldig te werken. U bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. U bent service gericht en in st< op een correcte en vriendelijke wijze klanten en collegae te helpen. Wat verwachten wij van u a\s Administratief medewerker? U houdt zich bezig met de zorgvuldige afhandeling van uiteenlopende administratieve, telefoon- receptiewerkzaamheden. U bent in het bezit van goede administratieve en computervaardigheden U bent in staat met behulp van procedures en systemen gedisciplineerd en zorgvuldig te werken U bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. Uw werkzaamheden zullen grotendeels achter de schermen plaatsvinden, echter u bent ook in staat, en vindt het leuk, om klanten in voorkomende gevallen te helpen. U bent service gericht en in staat op een correcte en vriendelijke wijze klanten en collegae te helpen. Wat verwachten wij van u als Apothekers Assistenten U heeft een afgeronde opleiding tot apothekers assistent(e). Daarnaast beschikt u over uitstekend communicatieve vaardigheden en een klantgericht houding. U werkt nauw samen met de apotheki en tevens werkt u graag in een team. U bent service gericht en in staat op een correcte en vriendi wijze klanten en collegae te helpen. U bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. Wat heeft Boots Health Beauty u te bieden? Een uitdagende functie in een modern bedrijf/winkel; Een breed assortiment met kwaliteitsproducten; Een professioneel en vriendelijk team; Uitgebreide trainings- en opleidingsfaciliteiten; Uitstekende doorgroei mogelijkheden en salariëring; Alle gelegenheid om u in te werken en waar nodig persoonlijke begeleiding. Wat willen wij weten? Voor welke positie/functie u interesse heeft; Uw persoonlijke gegevens/adres/telefoonnummer e.d.; Uw genoten opleiding/werkervaring; Aantal dagen/uren waarop u beschikbaar bent. Natuurlijk kunt u rekenen op een zorgvuldige behandeling van uw gegevens. De gesprekken zullen in Haarlem plaatsvinden in week 19 en 21.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30