Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel* T X BEDIENDE m/v "i Van Wezel Accountants Tl-ERMO ELECTRIC Hypotheekadviseur die het gebaande pad durft te verlaten RJ I INTERDEAN Winkelbegeleider m/v Werkleider im/v> P IM t HEEM Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? KAPPER(STER) Van Wezel Accountants ZATERDAG 4 APRIL 1998 Gezocht: versterking voor ons loonadministratie-team... Als financieel specialisten verrichten we bij Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belastingadvies. We doen dat voor ondernemingen uit met name het midden- en kleinbedrijf. Onze accountants, belastingadviseurs en assistenten (zo'n 60 in totaal) zijn binnen hun specifieke vakgebieden van alle markten thuis, voeren hun werk zorgvuldig uit en geven heldere adviezen. Het zijn dan ook stuk voor stuk vakmensen waar onze klanten blindelings op vertrouwen. Wij rillen c (aankomend) salarisadministrateur (m/v) die in teamverband alle voorkomende werkzaamheden betreffende de loon administraties van onze cliënten verricht. Wie wij daarvoor zoeken? Een collega van rond de 20 jaar met een HAVO/VWO of MEAO-diploma op zak en bereid zich te specialiseren middels in- en externe opleiding tot allround salarisadmin Voor deze functie is een klantvriendelijke, servicegerichte en flexibele instelling noodzakelijk. Stressbestendigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en bereidheid tot bredere inzet zijn onmisbaar. De kwaliteit van het werk en een 'afspraak-is-afspraak'- mentaliteit staan bij ons altijd voorop. Denk jij te kunnen voldoen aan onze verwachtingen? Ben jij op zoek naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA. Voor meer inlichtinger op (071409 21 30. s telefonisch bereiken TX9 mo financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Oegstgeesterweg I99 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Telefoon (071)409 21 00 Telefax (071)402 94 94 Wie we zijn: Thermo Electric is leverancier en fa- bnkant van voelers, draad, kabels alsmede meet- en regelinstrumen- ten en verbindingssystemen voor temperatuur toepassingen. Door onze ervaring en innovatieve tech nologie kunnen wij oplossingen le veren voor temperatuur, meet- en regelproblemen. Wat we doen: Wij leveren wereldwijd maatwerk door onze 'totale aanpak in tempe ratuur technologie'. Onze klanten zijn ondermeer kleine en grote be- dnjven in de (petrochemische voe dingsmiddelen- en autoindustne, alsmede ingenieursbureaus en re- searchlaboratoria. Voor onze Verkoop Nederland zoeken wij een (JUNIOR) SALES ENGINEER (m/v) De taak van onze nieuwe medewerker/ster zal Een toegewijde medewerker/ster met een o.a. bestaan uit het verzorgen van offertes, het middelbare opleiding (bij voorkeur technische onderhouden van commerciële richting), kennis van de Engelse en Duitse taal, correspondentie/contacten met onze klanten, enige ervaring met geautomatiseerde het beoordelen en begeleiden van orders systemen/pc gebruk en een commerciële alsmede het verzorgen van alle voorkomende inslag bieden wij goede administratieve werkzaamheden op de toekomstmogelijkheden en een aantrekkelijk afdeling salaris. Stressbestendigheid is een noodzaak. Voor onze Intercompany Sales groep zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER De taak van onze nieuwe medewerker/ster zal ons bedrijf is voor deze functie een goede o.a. bestaan uit behandeling van onze orders, kennis van de Engelse taal gewenst.Een harde fakturatie en verzending alsmede andere werker/ster met een MAVO/HAVO/MEAO voorkomende administratieve opleiding bieden wij goede werkzaamheden. toekomstmogelijkheden en een aantrekkelijk In verband met het internationale karakter van salaris. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van c.v.. Voor eventuele telefonische inlichtingen gemerkt 'vertrouwelijk' te richten aan dhr. kunt u bellen met dhr. P. de Winter: J. Kramer, Thermo Electric Internationaal 071-3079206. B.V., Postbus 65,2360 AB Warmond. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Warmond, Veerpolder 40. Hypotheekadvies is vaak passen en meten. Het gaat erom de behoeften en mogelijkheden van de cliënt te vertalen naar de juiste keuze uit het zeer grote aanbod van hypotheekvormen. De ruim I00 zelfstandige vestigingen van De Hypotheker begeleiden hun cliënten bij die keuze, met een onafhan kelijk en betrouwbaar advies. Een advies dat vaak buiten de gebaande paden ligt. De Hypothekers Associatie biedt als centrale organisatie ondersteuning bij het afsluiten van de arrangementen en verzorgt ondermeer het automatiseringssysteem, dat continu wordt aangepast aan de laatste ontwikkelingen die van invloed zijn op de hypotheekmarkt. De organisatie maakt een constante groei door en wil zich daar om versterken op diverse plaatsen in het land. Daarom zijn wij voor de vestiging in Leiden gevestigd aan het Lammenschansplein op zoek naar een: De Hypotheker biedt u, als specialist binnen de financiële dienstverlening, de mogelijkheid om uw carrière voort te zetten, U geniet als hypotheekadviseur (M/V) een grote mate van zelfstandigheid. U werkt binnen een klein team van col lega-specialisten. Uw opleiding ligt op MBO/HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO. U heeft inmiddels ruime ervaring opgedaan in het rechtstreeks aan cliënten verstrekken van hy potheekadviezen. Bijvoorbeeld bij een bank makelaarskantoon assurantietus senpersoon of hypotheekadvieskantoor. Uw klantgerichte instelling, ervaring, inzicht en creativiteit kunt u als adviseur van De Hypotheker volledig tot hun recht doen komen. Naast het adviseren en begeleiden van klanten, onderhoudt u zakelijke contacten met ondermeer banken, verzekeringsmaatschappijen en makelaars. Neemt u de uitdaging van deze zelfstandige en veelzijdige functie in over weging, dan ontvangen wij graag zo snel mogelijk uw handgeschreven reactie, met c.v., gericht aan De Hypotheker in Leiden, Postbus 1440, 2302 BK Leiden, ta.v. de heer C. van Wieringen. De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. is een internationaal verhuisbedrijf met wereldwijd 38 vestigingen. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: Secretaresse Vereisten: minimaal Schoevers, klein rijbewijs, perfecte beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Werkzaamheden omvatten o.a.: het contact onderhouden met klanten en leveranciers, berekenen-en opstellen van offertes, personeelszaken, administratieve werkzaamheden voor de directeur. Internationaal chauffeur/verhuizer Vereisten: goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, groot rijbewijs met chauffeurs-rijdiploma en aantoonbare internationale ervaring. Verhuizers/inpakkers/ bijrijders Vereisten: goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Werkzaamheden omvatten o.a.: het in- en uitpakken van inboedels en het (uit)laden daarvan. LOODSMEDEWERKER Vereisten: het kunnen rijden op een heftruck, rijbewijs B, minimaal 18 jaar. Werkzaamheden: het maken van kisten, rijden op de heftruck. Op alle functies is de CAO voor Beroepsgoederenvervoer van toepassing. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met c.v. sturen ter attentie van de heer R. Monfils voor 11 april 1998. INTERDEAN B V. THE NETHERLANDS A. van Leeuwenhoekweg 54 Phone 31(0) 172 44 79 79 2408 AN Alphen aan den Rijn Fax 31 (0( 172 44 79 74 P.O. Box 169 E-mail main@interdean.nl 2400 AD Alphen aan den Rijn Echte bakker van Maanen Al meer dan 90 jaar bakker in Katwijk e.o. Met 19 winkels actief in de regio zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker op korte termijn komt er een functie beschikbaar van Functie-informatie Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor een aantal winkels in uw rayon. U onderhoudt de contacten met de filiaal verantwoordelijke Rapporteert aan de directie Dagelijks ondersteunen van de filialen Verantwoordelijk voor de omzet in uw rayon Functie-eisen Leeftijd 26-35 jr Opleiding MEAO, MBO (commerciële richting) Commerciël inzicht en goede contactuele eigenschappen Creatief in presenteren/etaleren Weet van aanpakken Ruim voldoende ervaring in leidinggeven detailhandel Rijbewijs B Wij bieden Werk in een enthousiast team van collega's Bedrijfsauto van de zaak Passend salaris Ruime inwerkperiode Goede opleidingen Afwisselende baan Reacties uitsluitend schriftelijk met CV en pasfoto naar Echte Bakker van Maanen t.a.v. de heer J. van Maanen Heerenweg 17 2222 AM Katwijk Gevraagd parttime voor BP-tankstation in Noordwijk. Tel.: 071-3620200. t Heem biedt arbeid a die in het vrije bedrijf nog geen kansen hebben. Detachering, Groenvoorziening en Industriële toelevering zijn onze drie werkgebieden. In totaal werken er zo'n 390 mensen voor 't Heem. Ons industrieel centrum (160 werknemers) is verdeeld over 5 afdelingen: meubelstoffering, metaalbewerking, elektromontage, (loon)verpakking en graveren. 't Heem is een veelzijdig ingesteld bedrijf dat haar plaats heeft op basis van flexibiliteit, betrouwbaarheid en constante kwaliteit. De afdeling metaalbewerking maakt met behulp van een modern machinepark producten voor de bouw, automotive en de meubelindustrie. Voor onze afdeling zijn wij op zoek naar iemand die mensen kan motiveren en aansturen. Kortom een: Functie informatie Zorgt voor de uitvoering van de toegewezen productie, zowel in kwalitatieve als kwantitatieve zin. Samen met een collega leidinggeven aan een 30-tal medewerkers. Het houden van functionerings gesprekken en werkoverleg. Omgaan met relatief moderne machines en apparatuur. Zorgt voor toepassing van Arbo-voorschriften. Functie eisen Ruime ervaring op het gebied van metaalbewerking Flexibele, bedrijfsmatige en klantgerichte instelling MTS werk- en denkniveau. Kennis van ergonomie en werkmethode ontwikkeling strekt tot aanbeveling. Bereid tot verdere studie. Liefst enige jaren ervaring in particulier productiebedrijf. Een psychologisch onderzoek en medische keuring maken deel uit van de selectieprocedure. Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Werkvoorzieningsschap 't Heem, t.a.v. afdeling PO D, Postbus 3005 2220 CA Katwijk (ZH). WERKVOORZIENINGSSCHAP Dan hebben wij een aanbod voor je. Wij zoeken een zelfbewuste en gemotiveerde die leiding kan geven in een salon met 4 medewerksters. Als je geïnteresseerd bent, stuur dan je persoonlijke gegevens op en wij nemen contact met je op. Brieven onder no. LD12359 NEEM DE NIEUWE UITDAGING AAN! PRAXIS heeft in Leiden en Leiderdorp een succei afdeling woningtextiel waarvan de uitstekende kw gekoppeld is aan een geweldig assortiment vloerbededekking, gordijnen, zonwering en karpi Ter versterking van ons team vragen wij een VERKOPER m/v AANKOMEND VERKOPER I Bent u gein' of schriftelijke sollicitatie aan. PRAXIS, de heer G. Beitsma, Zijlbaan 32, 2352 BN Le Telefonische informatie: 071 - 589 56 65 Gezocht: versterking van ons secretariaatsteam... Als financieel specialisten verrichten we bij Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belastingadvies. We doen dat voor ondernemingen uit met name het midden- en kleinbedrijf. Onze accountants, belastingadviseurs en assistenten (zo'n 60 in totaal) zijn binnen hun specifieke vakgebieden van alle markten thuis, voeren hun werk zorgvuldig uit en geven heldere adviezen. Het zijn dan ook stuk voor stuk vakmensen waar onze klanten blindelings op Wij willen Ons team graag uitbreiden met e allround secretaresse die uiterst nauwkeurig rapporten en oyerige c Daarnaast zal je de telefooncentrale bedienen respondentie kan verzorgen. i bezoekers ontvangen. Wie wij daarvoor zoeken? Een collega van rond de 20 jaar met een HAVO/VWO-diploma op zak, aangevuld met een afgeronde secretaresse-opleiding. Natuurlijk beheers je naast de Nederlandse óók de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Enige ervaring met secretariaatswerkzaamheden, liefst bij een accountantskantoor, is een pré. Voor deze functie is een klantvriendelijke, servicegerichte er» flexibele instelling noodzakelijk. De kwaliteit van het werk en een 'afspraak-is*afsptaak'-mentaliteit staan bij ons altijd voorop. Denk jij te kunnen voldoen aan onze verwachtingen? Ben jij op zoek naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA. Voor meer inlichtingei op (071)409 21 30. r deze functie kun je ons telefonisch bereiken \XX\o financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Oegstgeesterweg 199 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Telefoon (071)409 21 00 Telefax (071)402 94 94 -?oo b< leeld "psy ecom narnt da gb sofr fiatri; het v lei din verbc at rplegi jerwat iieuwt uitst t het serdu |e stic felsen >rde jtra ei (pleeg

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 22