Personeel Personeel Personeel Personeel Personei zoekt: onna +t lancia ffp SECRETARESSE DEGRAAF CONTRACTING ITALIAANS AUTO CENTRUM Adecca Adecco i ZATERDAG 28 MAART 1998 DeGraaf Contracting is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van technisch personeel. Sinds de oprichting in 1988 is onze organisatie uitgegroeid tot een gerenommeerde full-service organisatie die snel en resultaatgericht in weet te spelen op wisselende marktomstandigheden. Voor onze kantoren in Arnhem, Uusden en Beverwuk zun wu op zoek naar Consultants (technisch personeel) Al een aantal jaren is DeGraaf Contracting actief in geheel Nederland. Tijd voor uitbreiding. Daarom zijn wij op zoek naar consultants, bij voorkeur met een technische achtergrond (MBO), die op zoek zijn naar een (nieuwe) uitdaging. Ervaring in de zakelijke dienstverlening is een must, ervaring met uitzenden en/of detacheren is een pré. Flexibiliteit, verantwoordelijkheidsgevoel, enthousiasme, alsmede commerciële- en goede contactuele eigenschappen zijn begrippen die je op het lijf geschreven zijn. Het profiel Wij zijn op zoek naar een collega die voldoet aan bovenstaande omschrijving. Je moet je thuis voelen in een hands-on organisatie met korte hiërarchische lijnen. Samen met de manager ben je in staat om het personeel (tijdelijk c.q. vast) en opdrachtgevers bij elkaar te brengen en de markt te vergroten. Kortom het creëren van vraag en aanbod. Je leeftijd is ca. 25 jaar. Het aanbod Een uitdagende functie binnen een jonge, snelgroeiende organisatie met volop vrijheid en de mogelijkheid jezelf in alle opzichten te ontplooien. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Schriftelijke sollicitaties met CV. kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze vacature richten aan DeGraaf Contracting bv, Postbus 136, 3830 AC Leusden. T.a.v. Dhr. D.F. van Giffen. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen 033 - 496 39 00 Het Italiaans Autocen trum heeft een pilotfunc- tie voor de merken Fiat, Alfa Romeo en Lancia in Nederland en heeft drie vestigingen volgens Italiaans concept in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp en Hoofd dorp. Door het overwel digende succes zoeken wij voor Alphen aan den Rijn uitbreiding van ons verkoopteam. VERKOOPADVISEUR m/v Die gemotiveerd en klantgericht is en geen „negen tot vijf'-mentaliteit heeft. Is commercieel denkend en heeft ervaring in de autobranche. Leeftijd 125 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: AUTO BOOT B.V.& AUTO RIALTO B. V. Postbus 90,2400 AB Alphen a/d Rijn Voor inlichtingen kunt u bellen naar dhr.C. Boot, telefoon 10172144 1689. Secretaresse Plus richt zich op de vakbekwame ambitieuze secretaresse. Secretaressen die kwaliteit en j optimale dienstverlening, de selectie criteria van Secretaresse Plus, dagelijks in praktijk brengen. Naast het uitzendbureau is Secretaresse Plus, nationaal en internationaal, ook actiep op gebieden als detachering, jl opleidingen en werving selectie. Welke all-round secretaresse wordt lid van ons direct team en rijdt voortaan in een auto van de zaak? e Plus kent een Direct Team. Daarin is uitsluitend plaats voor top-secrctarcssen. Talentvolle krachten die het klappen van de zweep kennen en zo ervaren zijn, dat zij daar waar nodig, direct inzetbaar zijn om voorkomende zaken in goede banen te leiden. Dat kan bij verschillende bedrijven zijn voor een kortere periode of juist bi) een bepaald bedrijf voor een langere periode. Heb je minimaal HAVO, aangevuld met een afgeronde secretaresse-opleiding? Beheers je het Nederlands en Engels in woord en geschrift? Heeft 'Word for Windows' geen geheimen voor je? Ben je flexibel en al enkele jaren gewend zelfstandig te werken? Past de profielschets en herken je jezelf? Dan is dit wellicht de baan voor jou. In vaste dienst bi) Secretaresse Plus, als lid van het Direct Team. Een vaste baan, afwisselend werk. Goed gehonoreerd en... met een auto van de zaak als een van de emolu menten die volgens ons bij een top-secrctaresse past. Interesse? Bel voor een afspraak met de dichtstbijzijnde vestiging: Amsterdam, telefoon 020-673 16 76. Apeldoorn, telefoon 055-578 54 54 Arnhem, telefoon 026-443 88 09. Breda, telefoon 076-522 51 00 Eindhoven, telefoon 040-296 09 75. Enschede, telefoon 053-434 63 10 Gouda, telefoon 0182-59 99 22. :-Gravenhaqe, telefoon 070-362 44 40. Gronlnqen, telefoon 050-313 32 23. 's-Hertoqenbosch, telefoon 073-690 12 72. Maastricht, telefoon 043-350 04 40 Rotterdam, telefoon 010-436 43 33. Utrecht, telefoon 030-252 35 44. Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor onze filialen in regio Zoetermeer Leiden zoeken wij: VERKOOPSTERS/CASSIÈRES M/V Funktie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aangewezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel - verantwoordelijkheidstgevoel en inzet Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoetkomen (30 - 40 uur) - een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden (vermeld a.u.b. wel even uwtelefoonnr. in de brief): Schriftelijk: Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504,1500 AM Zaandam t.a.v. de heer R. A. Kolsteeg Telefonisch: Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact Morssingel 3 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten Teiefaxio7n5i30284 Verkoopmedewerkers m/v Voor 2 vaste avonden in de week en de zaterdag bij een bouwmarkt in Leiden. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop en het geven van advies aan klanten, orde en netheid van de afdeling en het uitvoeren van bestellingen. Representatieve kandidaten met ervaring in de detailhandel kunnen reageren. Kom snel langs en laat je verder informeren over deze leuke functie. Rondleiders m/v Voor een museum in Den I laag. Ben je eerste of tweede jaars student en wil je wat bijverdienen? Dan hebben wij een perfecte bijbaan voor jou! Het werk bestaat uit het rondleiden van groepen in een museum in Den Haag. Ben jij minimaal 3 dagdelen per week beschikbaar? Kom je dan snel inschrijven! Vertegenwoordiger elektrotechniek m/v Voor een relatie in Leiden. Voor het verkoopkantoor. Een ervaren vertegenwoordiger met een goede kennis van de installatie-branche (loodgieters of electriciëns). Heb jij een afgronde mts-opleiding en spreekt werken bij een dynamisch hard werkende club jou aan? Kom dan snel langs en laat je verder informeren over je mogelijkheden. Medewerker verkoop binnendienst m/v Voor een bedrijf in de foodsector in Leiderdorp. De werkzaamheden bestaan uit telefoonbehandeling, het L venverken van offertes en binnenkomende orders. ondersteuning verkoop buitendienst en directie. Ie hebt dagelijks contact met klanten over operationele zaken: Je hebt een opleiding op mbo-niveau. goede kennis van de Duitse en Engelse taal en enige jaren relevante werkervaring. Neem snel contact met ons op. Receptioniste m/v Voor een 5 sterren hotel in Noordwijk Kun jij goed met een drukke telefooncentrale overweg? Beheers je de Engelse en Duitse taal? Dan hebben wij een leuke baan voor jou! Er wordt in wisseldiensten gewerkt en dus mag het voor jou geen probleem zijn om in de avonden of in het weekend te werken. VoorlOU doen wij m©©r don jé verwacht! Het DEENS VERKEERSBUREAU in Leiden is verantwoordelijk voor de promotie van Denemarken in de breedste zin van het woord. Daarbij gaat het om Denemarken als vakantieland, maar ook als culturele en zakelijke bestemming. Ter versterking van ons team van 7 medewerkers zijn wij op korte termijn op zoek naar een VEELZIJDIG ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Uw voornaamste taak betreft onze dagelijkse boekhouding: debiteuren- en crediteurenadministratie, budgetbewaking, enz. Daarnaast zullen voorkomende werkzaamheden op administratief, secretarieel en organisatorisch vlak tot uw functie behoren. Wij vragen voor deze functie een enthousiaste en positief ingestelde collega met kennis van en affiniteit met geautomatiseerde boekhoudsystemen. Bij voorkeur ervaring met Concorde XAL en Microsoft Office. Goede kennis van de Engelse taal is een absolute vereiste en kennis van de Deense taal is een grote pré. Uiteraard spreekt u ook Nederlands. Wij bieden een interessante baan in een internationale omgeving, waar met een klein team hard wordt gewerkt aan de promotie van Denemarken. Het salaris is mede afhankelijk van uw leeftijd en ervaring. De functie is per direct beschikbaar. Stuur een bondige brief y/ met c v. naar: Deens Verkeersbureau, X t.a.v. Tom Sodemann, Schipnolweg 96a, 2316 XD in Leiden. Voor meer y' informatie kunt u bellen met v Bodil de Wit op 071 - 523 32 83. J? Unie I I van Waterschappen Gewijzigde oproep De Unie van Waterschappen is de landelijke vereniging van waterschappen, belast met de collectieve en individuele belangenbeliartigin van haar leden-waterschappen op ambtelijk bestuurlijk niveau. Tevens is de Unie verant woordelijk voor de arbeidsvoorwaarden van <f circa 9.000 medewerkers in dienst bij de ledt^ waterschappen. De Unie is namens haar ledi spreekbuis naar het parlement, de rijksover-1 heid, het Interprovinciaal Overleg, de Verent ging van Nederlandse Gemeenten e.d. Daarnaast biedt de Unie de mogelijkheid voq waterschappen om samen te werken en verlet Binnen het Facilitair Bureau ontstaat binnenkort een vacature voor een financieel medewerker die samen met een collega de financiële administratie van de Unie verzorgt. Daarnaast is er behoefte aar een applicatiebeheerder die de taken van onze systeembeheerder gaat verlichten. Wij zoeken daarom een financieel medewerker/applicatiebeheerder (m/v die in staat is beide taken goed te combineren. Functie-informatie De aan te stellen fulltime medewerk(st)er zal naar verwachting aan beide taken ongeveer evenveel tijd gaan besteden. De inhoud van de werkzaamheden: - verzorgt met collega de financiële administratie van de Unie en enkele kleine organisaties met behulp van Exact-programmatuur; - verzorgt interne financiële rapportages en werkt mee aan de totstandkoming van de jaar rekeningen en begrotingen; - verleent waar nodig ondersteuning bij de uit voering van verschillende financieel-administra- tieve processen; - voert (in overleg met de systeembeheerder) het administratief beheer over de applicaties die bij de Unie in gebruik zijn (inclusief licentiebeheer); - ondersteunt waar nodig medewerkers in het gebruik van deze applicaties; - voert werkzaamheden uit met betrekking tot het in voorbereiding zijnde electronische net werk tussen de Unie en de waterschappen; - vervangt de systeembeheerder bij afwezigheid en lost in voorkomend geval eenvoudige gebruikersproblemen op. Informatie Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer L.J.M. Rijnja, hoofd van het Bureau (telefoon- r 070-3519857, privé 079-3314830). Functie-eisen - Ten minste MBA en/of SPD 1 of HEAO(BE) enkele jaren boekhoudkundige ervaring; - kennis van en ervaring met Exact-programma tuur en de diverse Microsoft-producten op he gebied van kantoorautomatisering; - flexibele instelling, zelfstandig kunnen werker en stressbestendig. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt vooralsnog (afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring) tussen ca 50.500,- en ca. 68.000,- per jaar. Voor het personeel van de Unie van Waterschappen geld een eigen rechtspositiereglement. Het pensioer reglement van de Stichting pensioenfonds ABP en de Interprovinciale Ziektekostenregeling zijn van toepassing. Eerdere reflectanten wordt verzocht niet opniei te reageren. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na 1 verschijnen van dit blad worden gericht a Unie van Waterschappen Bureau Uniepersoneelszaken mw. J.C. van Nimwegen Postbus 80200 2508 GE Den Haag Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Banenmarkt Uitzendkrachten1" zaterdag 4 april 1998. Randstad heeft heel veel wer bieden bij allerlei verschillend 'et ld bedrijven. Tijdens de Randstal n Banenmarkt kun je al deze v res bekijken en je laten infori A e. r wat de verschillende bec te bieden hebben. De ideale manier om sne de baan te v die bij je past. m er Zaterdag 4 april 1998, vanaf 10.00 tot 15.00 uur. banenmarkt vindt plaats i Leiderdorp, Voorschoten, Kat et ■bi Noordwijk, Hillegom, Lisse en C •V randstad uitzendbi h'

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38