Personeel Personeel Personeel 4 fiüvcc administratief medewerker m/v secretariaatsmedewerker m/v C> unique uitzendburo t> unique uitzendburo medewerkers m/v KERAMIKOS LITI E Chef financiële administratie en salarisadministratie M/V (38 uur) DAG 28 MAART 1998 |elzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een open en flexibele organisatie die zich richt op het brede terrein van het welzijnswerk. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan. De LWO werkt wijkgericht, stedelijk en facilitair. De organisatie omvat zes werkeenheden, te weten: stadsdeel Midden. Noord. Zuid en West. Stedelijke Activiteiten en het ondersteunende Facilitair Bureau. In totaal zijn er ongeveer 200 medewerkers werkzaam. Binnen de LWO zijn twee vacatures op administratief gebied ontstaan, één voor het Leidse Volkshuis, onderdeel van de Stedelijke Activiteiten en één ten behoeve van het Facilitair Bureau. Het Leidse Volkshuis, onderdeel van de Stedelijke Activiteiten, bestaat bijna I00 jaar en is één van de oudste volkshuizen van Nederland. In een sfeervol gebouw met een rijke historie worden cursussen op het gebied van vormings- en ontwikkelingswerk en culturele activiteiten georganiseerd. Voor het Leidse Volkshuis komen wij graag in contact met een voor gemiddeld 24 uur per week. De aanstelling is voor bepaalde tijd tot en met 31 december 1998. Tot uw werkzaamheden behoren: Het verzorgen van de administratie met betrekking tot de cursussen. Het beheer van het lesmateriaal. Het verrichten van telefoon- en receptiewerkzaamheden. Belast met het opzetten en uitwerken van correspondentie, formulieren, lijsten en/of overzichten. Uitvoeren van post- en archiefwerkzaamheden. Uw profiel: Het Leidse Volkshuis ziet met belangstelling uit naar een enthousiaste collega die beschikt over een op de functie afgestemde opleiding. Zelfstandig en flexibel, dus op flexibele werktijden, kun nen werken. Hij of zij heeft een dienstverlenende instelling en beschikt over goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Kennis van WP 7.0 is vereist. Verder ziet het Facilitair Bureau uit naar een veelzijdig voor gemiddeld 22 uur per week. De aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van één jaar. met de mogelijkheid tot verlenging. Tot uw werkzaamheden behoren: U verwerkt concepten van brieven, rapporten, verslagen, statische tabellen, begrotingsstukken waarbij nauwkeurigheid, zorgvuldigheid en vormgevend vermogen vereist zijn. Onder de directe leiding van het hoofd secretariaat verspreiden en archiveren van binnenkomende post alsmede registreren. verzenden.en archiveren van uitgaande post. Verrichten van eenvoudige documentatie- en copieerwerkzaamheden. Opstellen -op grond van aanwijzingen- van eenvoudige brieven. Notuleren en uitwerken van vergaderingen. Verrichten van telefoontaken en bij afwezigheid van de telefoniste vervangt u deze. U verwerkt mutaties in diverse bestanden. Verder maakt facturering ook deel uit van uw werkzaamheden. Uw profiel: Een op de functie afgestemde opleiding. Ruime ervaring in het werken met WP 7.0. U kunt zeer nauwkeurig werken. Goede contactuele eigenschappen aangevuld met een dienstverlenende instelling. Wij bieden u: Voor beide functies geldt de CAO-Welzijnswerk. functiecode AB. salarisschaal I0-I9 minstens f 2733.-- en maximaal f 3569,-- bruto per maand bij een volledig dienstverband (36 uur per week). Informatie: Voor meer informatie over de functie bij het Leidse Volkshuis neemt u contact op met Hilde Jansen, coördinator, telefoon (071514 91 80. Inlichtingen omtrent de functie bij het Facilitair Bureau kunt u verkrijgen bij Margreet Bennen, hoofd secretariaat, telefoon (071) 516 81 64. De LWO streeft naar een evenwichtige samenstelling van haar personeelsbestand, mensen van allochtone afkomst worden daarom met name uitgenodigd om te solliciteren. Uw schriftelijke reactie -zien wij graag voor 11 april tegemoet. Richt uw brief aan de Leidse Welzijnsorganisatie t.a.v. H. Wit, personeelsfunctionaris. Breestraat I 17. 2311 CL Leiden. Vindt u het ook lastig om onder werktijd te solliciteren? De vestigingen van Unique Uitzendburo in Rijswijk, Zoetermeer, Leiden en Den Haag bieden de oplossing! Wij organiseren op zaterdag 28 maart van 11.00 tot 15.00 uur een banenmarkt, waarbij de vacatures van bovengenoemde vestigingen voor jou ter inzage liggen op elke vestiging. Een kleine greep uit de mogelijkheden, magazijn, logistiek en productie secretarieel (directie, algemeen, management) financieel boekhoudkundig (MBO/HBO-niveau) commercieel (sales, binnendienst, telemarketing) administratief (telefoon, receptie, administratief medewerker) Veel van onze vacatures zijn voor vast dienstverband dus, vergroot je kansen en kom langs! Wij bespreken graag de mogelijkheden. Bovendien ontvang je tegen inlevering van deze advertentie een aardigheidje. Tot zaterdag!! Unique mensen maken het verschil Vestiging Leiden: Turfmarkt7 2312 CE Leiden Tel. 071-5125841 Vestigingen Den Haag: Herengracht3 2511 GG Den Haag Tel. 070-3101200 Plaat 31 2513 AD Den Haag Tel. 070-3115500 Vestiging Zoetermeer: Westwaart4 2711 AC Zoetermeer Tel. 079-3203530 Vestiging Rijswijk: Haagweg 92 2282 AE Rijswijk Tel. 070-3907750 MAATWERK IN TECHNISCHE OPLEIDINGEN VCC ontwikkelt technische opleidingen en de bijbehorende leermiddelen. De opdrachtgevers zijn bedrijven en onderwijs-organisaties. VCC, opgericht in 1989, opereert zeer succesvol en groeit binnenkort naar meer dan twintig medewerkers. Wij zoeken naar kandidaten voor de volgende functie: Management-assistent m/v voor 20 uur per week. U vervult een spilfunctie in de organisatie op de gebieden: Ipersoneelszaken: 2. financiën; 3. project-ondersteuning. U geeft enerzijds leiding aan de uitvoering hiervan. Anderzijds zorgt u voor een steeds verdere uitbouw en professionalisering van deze gebieden, door nieuwe initiatieven te ontplooien. U werkt daarbij nauw samen met de directie. Wij vragen: minimaal HBO, bijv. HEAO-BE, Bedrijfskunde of P&O minstens 5 jaar relevante werkervaring brede 'drive', kan zelfstandig initiatieven tot stand brengen zeer goede organisator met uitstekende communicatieve vaardigheden leeftijdsindicatie: 30 - 35 jaar. Wij bieden: m zeer uitdagend werk in een dynamische, prettige werkomgeving verdere ontplooiingskansen in de toekomst. Reacties: U kunt solliciteren tot uiterlijk I I april a.s. door een brief cv o.v.v. ref.nr. S27-HDC te sturen aan: VCC, mevr. M. van Bedaf, Claus Sluterweg 125,2012 WS Haarlem. Functie informatie op maandag/dinsdag bij mw. Vanopstal, tel. (023) 529 33 23: zie verder internet: http://www.vcc nl. Langeveld Centrum voor psychiatrie Binnen Langeveld wordt langdurige zorg geboden voor drie divisies. Momenteel Is een ingrijpende reorganisatie In voorbereiding voor de gehele langdurende zorg. De divisies Verblljfspsychlatrle. Ouderenzorg en Beschut Wonen zullen daarbij begin 1998 als zodanig opgaan In drie nieuwe eenheden. tijdelijke krachten m/v die bereid zijn om tenminste 30 uur per week te werken (verdeeld over 5 dagen). Het gaat bij tijdelijke krachten oi perioden van minimaal 3 4 weken. Taakinhoud Niveau-aanduiding De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig begeleiden van bewoners In een woonhuis als vervanger. De begeleider heeft een stimulerende, ondersteunende taak. bewaakt de basiszorg van de bewoners en verricht, indien nodig, huishoudelijke taken. Op het CIC werkt men samen In een team van vaste krachten. De werktijden voor zowel de clusters als op het CIC zijn onregelmatig d.w.z. dag-, avond- en weekenddiensten. WIJ zoeken een kandidaat met een afgeronde B of HBO-V opleiding dan wel een afgeronde sociaal-agogische opleiding, bij voorkeur op HBO- niveau dan wel kandidaten die in deze richting een studie volgen. Werkervaring In de (Geestelijke) gezondheidszorg is een vereiste. is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) In functiegroep 35 (minimaal f 2.804,- en maximaal f 3.857,- bruto bij een volledig dienstverband). Een hogere FWG- Indeling is mogelijk, e.e.a. afhankelijk van de specifieke opleiding en ervaring. Ie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. v.d. Togt, tel. (0252) 34 26 21 of mevrouw M. Broeders, tel. (0252) 34 26 73 of met de heer H. Koekenbier, tel. (0252) 34 26 29. ie Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een Curriculum Vitae kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, onder vermelding van code MM. Langeveld is een psychiatrisch centrum dat optimale geestelijke gezondheidszorg (GGZ) wil bieden aan volwassenen en ouderen. De toekomst wordt tegemoet getreden met RIAGG, R1BW en Endegeest. In het samenwerkingsverband GGZ-partners Zuid-Holland Noord wordt gestreefd naar een samenhangend stelsel van GGZ-voorzieningen dat aansluit op de behoefte van de cliënten. Langeveld beschikt over klinische voorzieningen (642 bedden, Inclusief resocialisatie- woningen), dagbehandeling (44 plaatsen), poliklinieken, een centrum voor psychotherapie en psychiatrische thuiszorg verspreid over de regio's Rijnstreek en Duin- en Bollenstreek. Langeveld heeft samen met de RIAGG een VOF opgericht Om goede en professionele zorg te kunnen bieden draagt Langeveld zorg voor een prettig werkklimaat, systematische kwaliteitscontrole en een doorlopende vakinhoudelijke ontwikkeling. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. C - LEIDEN Industrieterrein ,,De Waard" Willem Barentszstraat 11-15 2315 TZ Leiden Telefoon 071 - 5223663 Fax 071 - 5222492 K.v.K. Leiden 28006128 LEIDEN is een groothandel gespecialiseerd in materialen voor tekenen, vaardigheid en textiele werkvormen. Onze circa 10.000 afnemers bestaan ïamelijk uit onderwijsinstellingen, de gezondheidszorg, de sociale- en culturele r w.o. club- en buurthuiswerk en aanverwante doelgroepen in geheel Nederland Ned. Antillen. de inkoop van ons ruime assortiment, afkomstig van zo'n 250 anciers uit binnen- en buitenland, zijn wij op zoek naar: een enthousiaste en dynamische INKOPER veelzijdige functie, die naast het inkooptraject tevens bestaat uit dsmatige taken (leveranciersmanagement) is geheel in ontwikkeling, de persoon die wij zoeken vragen wij een: Ifstandige en flexibele werkhouding delijke kennis van de Duitse taal «4eftijd circa 20-25 jaar ileiding op MBO/HBO-niveau - varing in de creatieve sector is een pre a ïitbreiding van de service aan onze afnemers zijn wij tevens op zoek een: enthousiaste verkoopmedewerker binnendienst direkte ondersteuner van de afdelingschef zal naast telefonisch kontakt afnemers en het voorbereiden van verkoopakties tevens het updaten onze relatiebestanden in ons geautomatiseerde systeem behoren, ersoon die in ons team past heeft een: eftijd tussen 18 en 25 jaar v ileiding op HAVO/MBO-niveau reidheid tot verdere studie led uitdrukkingsvermogen n pre met automatiseringskennis beide functies geldt een 38-urige werkweek in een dynamisch delgroot bedrijf met ruimte voor initiatief, uiste personen bieden wij een passend salaris met vakantiegeld, goede pensioenregeling en prima secundaire idsvoorwaarden. iftelijke reakties ontvangen wij graag binnen 10 dagen de direktie van LTC-LEIDEN. Albert Heijn Wassenaar zoekt enthousiaste vanaf 17 jaar voor: - de versbedieningsafdeling - de afdeling houdbaar - de afdeling groente - de afdeling thuisservice (hiervoor eveneens medewerkers vanaf 21 jaar in bezit van rijbewijs). Wij zoeken zowel full-time als part-time collega's. Voor informatie mw. I. van der Zwan of mw. M. van de Water tel. 070-5115344. KERAMIKOS B.V. zoekt met ingang van heden: EEN TECHNISCH MEDEWERKER (full-time) Die beschikt over: - de opleiding MTS-elektrotechniek - in het bezit is van rijbewijs BE - het vermogen om, na een inwerktijd, zelfstandig te kunnen werken binnen een team - een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden - flexibele inzetbaarheid. De werkzaamheden omvatten ondermeer: - het bouwen van elektrische keramiek-ovens - het verrichten van service- en reparatiewerkzaamheden in eigen werkplaats, door heel Nederland en incidenteel in het buitenland - het afleveren van goederen. Sollicitatie: Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. L. Destombes, tel. (023)5424416. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie, richten aan: Keramikos b.v. T.a.v. de heer J. L. Destombes Oudeweg 153 2031 CC Haarlem Hollands Midden Politie Hollands Midden is verantwoordelijk voor de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Het telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij het korps werken ongeveer 1500 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, stafdiensten en korpsleiding. Er wordt naar gestreefd de personele bezetting van het korps een getrouwe afspiegeling te laten zijn van de samenleving zelf. Mannen én vrouwen, ongeacht de culturele achtergrond worden uitgenodigd te solliciteren. Bij de centrale dienst Financiën en Control is vacant de functie van: Binnen deze afdeling zijn momenteel elf mensen werkzaam Uw functie U geeft leiding aan de medewerkers U bent verantwoordelijk voor de verslaglegging van alle relevante informatie voor accountancy- onderzoeken, voor de naleving van administratieve procedures en toegangsbeveiliging van boekhoud kundige- en salarisgegevens U signaleert knelpunten en adviseert het hoofd over verbeterpunten. Verder bent u belast met het verstrekken van relevante informatie en de verwerking van budgetvoorstellen. U maakt deel uit van het managementteam van de afdeling Uw profiel U bent in staat om medewerkers te stimuleren en te inspireren. U hanteert een coachende stijl van leidinggeven. U heeft een brede ervaring als leidinggevende in financiële functies. U beschikt over aantoonbare kennis van financiële- en salarisadministraties. U bent flexibel, verantwoordelijk en integriteit is een vanzelfsprekendheid. Indicatie vereiste opleiding en ervaring U heeft een relevante opleiding op minimaal H B O. nivo U heeft ruime ervaring binnen het taakveld en als leidinggevende. U heeft ervaring in het werken in een grote, complexe organisatie. Nadere informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure Informatie kan worden ingewonnen bij de heer R.P. Lucas, hoofd Financiën en Control, de heer D. Visser, beleids- medewerker Financiën en Control of mevrouw E. Koudstaal, personeelsmanagementadviseur, allen bereikbaar via telefoon (0715459557 (secretariaat). Voor de functie geldt salarisschaal 10 BBP (min. 4173,- en max. 6539,- bruto per maand) Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring Uw sollicitatie Belangstellenden worden verzocht voor 7 april 1998 hun sollicitatiebrief en curriculum vitae te richten aan de korpschef van de Politie Hollands Midden, t.a.v. de heer R.P. Lucas, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35