Personeel Personeel Personeel Personeel Personet M f L electra Chauffeur De afwisseling van uitdagende projecten ir randstad interim kader /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN kernanalist m/v mternoc ZATERDAG 28 MAART 1998 Sassenheims Vloerenhuis Keukens/Kasten b.v. is een speciaalzaak die zich gespecialiseerd heeft in keukens, kasten en badkamers. Voor onze afdeling expeditie zoeken wij per direct een: - Leeftijd 18-24 jaar - In bezit van rijbewijs B - Ervaring gewenst - Kennis van regio Duin en Bollenstreek U kunt uw sollicitatie richten aan: Sassenheims Vloerenhuis Keukens/Kasten b.v. t.a.v. Personeelszaken Postbus 6 2170 AA Sassenheim Randstad Interim Kader is gespecialiseerd in het bij elkaar brengen van vraag en aanbod op het gebied van hoog gekwalificeerd en ervaren personeel op basis van detachering en uitzending. Door een gespecialiseerde aanpak binnen onderscheiden vakgebieden zoals Human Resource Management, kan Randstad Interim Kader professionals passende en uitdagende functies bieden. Zij kunnen rekenen op een aantrekkelijk salaris en een eigentijds, compleet pakket employee benefits. Daarnaast draagt Randstad Interim Kader met actieve coaching en opleiding bij aan de persoonlijke groei en de ontzvikkeling van professionele vaardigheden. Recruiter Organisatie Voor een sterk groeiend telecombedrijf in Amsterdam stellen wij op dit moment een projectteam van recruiters samen. Dit team houdt zich in samenspraak met het management bezig met de instroom en begeleiding van nieuwe medewerkers. Daarnaast zijn wij voor dezelfde opdrachtgever op zoek naar recruiters die op afroep basis beschikbaar zijn. Uw kerntaak U heeft nauw contact met de afdeling waaraan u wordt toegewezen. U stelt samen met het management het gewenste profiel van de nieuwe medewerkers op, bepaalt het wervingskanaal, beoordeelt de reacties naar aanleiding van de advertenties en voert selectiegesprekken. Geschikte kandidaten introduceert u bij het betreffende lijnmanagement en u begeleidt verder de selectieprocedures. Uw positie U werkt in een team van HRM-professionals en heeft directe contacten met lijn- en HRM-management. Uw profiel U heeft ervaring met het voeren van selectiegesprekken op diverse niveaus. U vindt het een uitdaging om vanuit een team van professionals uw kennis aan te wenden bij de verdere uitbouw van het bedrijf. Affiniteit met de branche is een vereiste. Als persoon bent u resultaatgericht en in staat zelfstandig werkzaamheden uit te voeren. Het nemen van initiatieven is voor u vanzelfsprekend. Uw contractperiode U krijgt een contract voor zes maanden aangeboden door Randstad Interim Kader, Human Resource Management. Het betreft een fulltime baan, echter een vierdaagse werkweek is bespreekbaar. Voor de recruiters die op afroep beschikbaar zijn, wordt niet per definitie aan een fulltime inzetbaarheid vastgehouden. Uw honorering Het salaris ligt afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring tussen 60.000 en 85.000 bruto op jaarbasis. Uw sollicitatie Schriftelijk, met cv, naar Randstad Interim Kader t.a.v. mw. E.RR.A.M. van Poppel, IJsbaanpad 2, 1076 CV te Amsterdam. Voor telefonische informatie: (020) 400 40 47. Kantoren Randstad Interim Kader, afdeling Human Resource Management: 1076 CV Amsterdam, IJsbaanpad 2, (020) 400 40 47 6811 KA Arnhem, Willemsplein 5, (026) 443 61 66 5616 VB Eindhoven, Larixplein 6, (040) 259 42 00 3062 ME Rotterdam, Lichtenauerlaan 184, (010) 212 14 11 3581 CG Utrecht, Maliebaan 79, (030) 233 73 00 8011 LD Zwolle, Eekwal 8, (038) 422 61 66 Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Leiden: parttime Verkoopmedewerker(s) (m/v) Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en zorgt voor verkoop en advies aan klanten Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Je werkt van maandag t/m vrijdag van 17.00 tot 21 00 uur Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek en werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding. Leeftijd vanaf 18 jaar. Medewerker Infobalie (m/v) (tot 1 september 1998) Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de service die bij ons assortiment wordt aangeboden zoals verhuur, bezorgen en bijzondere producten. Je adviseert klanten en lost klachten op Je bent ook een informatiebron voor je collega's Wat moet je kunnen? Je bent klantgericht en in staat in iedere situatie een passend advies te geven. Je werkt georganiseerd en kunt meerdere zaken tegelijk overzien. Bij voorkeur heb je een middel bare commerciële of technische opleiding en/of ervaring in een soortgelijke functie of branche Goedhart Bouwmarkt B. V. is werkzaam in de doe-het- zelfbranche. De onder neming maakt deel uit van de franchise-organisatie Intergamma en exploiteert 12 GAMMA-bouwmarkten GAMMA ts met in totaal 132 bouwmarkten de absolute marktleider in de doe-het-zelfbranche. Wij maken onze leidende positie dagelijks waar met de des kundigheid van het perso neel. het optimale logistieke proces en natuurlijk ons uitgekiende assortiment Scholieren en studenten (m/v) voor vulwerkzaamheden Bovendien zijn wij op zoek naar gemotiveerde scholieren en studenten die ons bouwmarktteam willen komen versterken. Schrijf ons een brief of kom langs in de bouwmarkt. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 16.00 tot 19.00 uur. Leeftijd: vanaf 16 jaar. Wij bieden je een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen BelangstellingJe kunt je reactie binnen 10 dagen richten aan Gamma Leiden t a v dê heer F.A. Mulder. Bouwmarktmanager. Flevoweg 1, 2318 BZ Leiden. In het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium worden alle dagelijkse en specialistische bepalingen verricht die in een academische setting vereist zijn. Er zijn de volgende secties: - Automaten/Cito laboratorium; - Manueel laboratorium; - Laboratorium voor beenmergmorfologie, immunofenotypering en flowcytometrie; - Stollingslaboratorium; - Laboratorium voor moleculaire diagnos tiek; - Research laboratorium flowcytometrie. Wij zoeken een: (full-time) Vac.nr. 98.F.03.13.LD Taak: Uiteindelijk participatie in meerdere secties van het laboratorium. Gestart wordt met de basale verrichtingen rond automatische cel tellingen, differentiatie en hemostase. Functie-eisen: - opleiding HBO-A/HLO (klinisch chemisch) of MLO met ervaring; - aantoonbare belangstelling voor de micro scopische beoordeling van bloedbeelden; - bereidheid tot het verrichten van continue- diensten; - ervaring met de PC strekt tot aanbeveling. Dienstverband: Aanstelling geschiedt vooralsnog in tijdelijke dienst voor de periode van 3 jaar. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 4.369,- bruto per maand. Werving vindt gelijktijdig intern en extern plaats. Interne kandidaten genieten de voor keur. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.L.E. Paauwe, laboratoriummanager (071 - 526 22 22 of 071 - 526 18 96) en door dr. J.C. Kluin-Nelemans, chef de laboratoire (071 - 526 22 88). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. Internoc Nederland hv te Hoofddorp is een jonge beursgenoteerde leverancier van hoogwaardige IT- diensten voor remote' netwerk- en systeembeheer. Vanuit geavanceerde Network Operating Centers' worden de netwerken en daaraan gerelateerde sys temen van haar relaties 24 uur per dag en 7 dagen per week. zowel reactief als pro-actief, beheerd en geobserveerd Gemotiveerde netwerk engineers en innovatieve technologie vormen de solide basis van deze internationaal verspreide centers. De kracht van Internoc is dat zij doorgaat waar het fysieke systeembeheer stopt Zekerheid en efficiënte kos tenbeheersing voor de relatie zijn dan ook kern begrippen in de Internoc-filosofie. Thatcher en Aalderink is actief op het gebied Hoofddorp, zoeken w ■ving en selectie van perso Netwerkspecialisten i uitdagende werkomgeving gaan zij de netwerken van oc-klanten beheren met de beste netwerkbeheer-tools. Het doel van Internoc: het beste resultaat bij haar klanten dank zij de beste technologie Dat kan alleen door doel- en resul- aatgericht te werken aan een optimaal functionerende nfrastructuur Ve zoeken mensen die alles weten van netwerkbesturingssvs- (Novell Windows NT en UNIX. eventueel Tivoli) en die diepgaande kennis hebben van netwerken, protocollen en hard- e. Kennis van Oracle is een pre. De juiste kandidaten zijn gecertificeerd (CNE. MCSE of ACE), of willen daarvoor opgeleid worden. Ze kunnen bij Internoc direct aan de slag als network engineer, helpdesk analyst of network operator en zijn verze kerd van uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Ie bent ruimdenkend en initiatiefrijk - |e kent |e eigen verant woordelijkheid binnen een team van jonge en dynamische tech nici. Dit straal |e ook uit naar Internoc-klanten. Ben je de persoon die we zoeken, neem dan snel contact op met een van onze projectleiders in Amersfoort (033-4655115) of Nieuwerkerk a/d llssel (0180-317722) T h a r c h e r Aalderink Intermediairs in personeel i Postbus 215 2910 AE Nieuwerkerk a d llssel Telefoon 10180) 317722 Zorggroep j HORST EN VLIETSTREEK De Stichting Zorggroep Horsten l'lietstreekricht zich op verzorging en verpleging van chenten daarnaast verzorging aan de best oners van verzorgingshuis De Mantel in Voorburg Verder houdt de Stichting zich bezig met jeugdgezondheidszorg. gezondheidsvoorlichting en opvoeding, diétetiek. algemeen maatschappelijk werk. De Stichting biedt deze producten aan aan de meenten Rijswijk. Leidschendam. Stichting vooralsnog alleen gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk aanbieden Bij de Stichting werken 1800 medewerkers Het werkgebied omvat ongeveer 175.000 inwoners. Het budget bedraagt 50 miljoen De afdeling Algemeen Maatschappelijk Werk. die momenteel bevindt in een ontwikkelingsfase waarl resultaatverantwoordelijkheid, doorzichtigheid v; werkprocessen en kwaliteitsbeleid centraal staan, komt team Rijswijk/Voorburg graag in contact met eer MAATSCHAPPELIJK WERKER m/v Uw taken: uitvoeren van de taakgerichte/procesmatige hulpver deelname aan spreekuren zorgdragen voor cliëntregistratie, rapportage ei dossiervorming deelname aan teamvergaderingen en cliëntbespreki initiëren en onderhouden van (multi-disciplinair samenwerkingscontacten, zowel intern alsook exte bijdragen aan de ontwikkeling van het hulpverlening; Uw profiel: professionele kwaliteit (Beroepscode) vraag- en resultaatgerichtheid enthousiasme voor het werk in de le lijn goede communicatieve vaardigheden flexibiliteit en brede inzetbaarheid Onze functie-eisen: HBO-opleiding MW Bij enige ervaring in het AMW Gelet op de samenstelling, van het team, gaat onze voorl naar een jongere kandidaat. Ons aanbod: een dynamisch werkklimaat werkbegeleiding en deskundigheidsbevorderin arbeidsvoorwaarden conform CAO Welzijn aanstelling vooralsnog voor een jaar Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen ti 09.00-10.00 uur 's ochtends iedere werkdag, bij het maatschappelijk werk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt 14 dagen richten aan mevrouw H. Veerman. Ons ad Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. Tel. 070-3075 Qtganiso^ De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekte ten behoeve van kinderc Lot-te, op korte termijn een enthousiast ADJUNCT-HOOFD (24 uur) Kindercentrum Lot-te is een dynamisch kindercentrum dat op twee locaties in Stevenshof, te Leiden, opvang biedt aan kinderen van 0-12 jaar. Het team besta: medewerkers. Het adjunct-hoofd is, onder eindverantwoordelijkheid van het h mede belast met de algehele leiding van het kindercentrum. De specifieke taken van dit nieuwe adjunct-hoofd zijn: - de ontwikkeling en uitvoering van de administratieve werkzaamheden in het alg met het accent op de kindplanning en -plaatsing; - de voorbereiding en uitvoering van het beleid m.b.t. financiën en accommodatii - het begeleiden en aansturen van het administratief- en huishoudelijk personeel. Wij verwachten: een relevante MBO-opleiding (bijv. MEAO); aantoonbare leidinggevende capaciteiten; affiniteit met kinderopvang; zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; ervaring met WP 5.1 (ervaring in het werken met KIDS en DAVYCASH strektl aanbeveling); goede communicatieve en sociale vaardigheden; een open, flexibele, creatieve en oplossingsgerichte werkhouding; minimum leeftijd 30 jaar. Wij bieden: - een uitdagende en afwisselende functie in een enthousiast team met zorg voor l verantwoorde kinderopvang; - een rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn (minimaal, schaal 16. l en maximaal, schaal 24, 4044,- bruto per maand bij een volledig dienstverban r v\ - een aanstelling voor éen jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij het hoofd van KC Lot-te, mevrouw Gommers, op dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00-11.00 uur, tel. 071 -5760f Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae, voor 9 april 1998 richten aa Sollicitatiecommissie KC Lot-te, Louise Hardenbergsingel 2, 2331 BR Leiden. Technisch centrum Rijnsburg "tlectra-Brandt is een technisch servicebedrijf in Rijnsburc J Zij houdt zich bezig met de handel, verkoop, onderhoud en revisie van o.a inspuitinstallaties voor dieselmotoren, hogedruk reinigers, generatoren, transformatoren en elektromotoren. Het bedrijf vervult naast een regionale- tevens een nationale funktie. De reparaties worden in eigen werkplaats uitgevoerd. Het bedrijf beschikt over ervaren en vakbekwaam personeel en is ISO 900 gecertificeerd Wij zoeken met spoed een ambitieuze INSTALLATIE/STORINGSMONTEl in het bezit van VEV sterk- en zwakstroom diploma en/of MTS-e. Ufj Hij moet zelfstandig/praktisch kunnen opereren en bekend zijn met het m ''e offreren van nieuwe installaties. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een dosis werkervaring. Sollicitaties te richten aan. Electra-Brand B.V. t.a.v. Dhr. P. L. de Jong Postbus 53 2230 AB RIJNSBURG kU kunt ook telefonisch reageren op 071-402 92 10 Langevaart 52, Tel.: 071 4029210

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34