Personeel Personeel Personeel Personeel Persone info medewerker (m/v> CV Techniker/CAD-tekenaar C.V. Monteur en een Loodgieter'21 ir randstad polytechniek LEUKE WINKEL MEDEWERKSTER PATISSIER CHOCOLATIER GLACIER HOOFDSTRAAT 88, NOORDWIJK. TEL. 071 - 3612228 VERKOPER BINNENDIENST (M/V) U kunt ook vandaag langskomen op onze Open Dag Techniek, dan kunt u direct solliciteren op een van bovenstaande functies. is een organisatie die zich bezighoudt met j hulpverlening, revalidatie en onderwijs aan slechtziende en blinde kinderen en volwassq Visio vraagt voor de Regionale Instelling Zul West Nederland ten behoeve van de vestigi Leiden, een voor 24 uur per week Landelijke Stichting Slechtzienden en Blinden Regionale Instelling Zuid-West Nederland Wijnhaven 99 301 I WN Rotterdam De infomedewerker verstrekt informati voorlichting en advies aan slechtziende en b| mensen, alsmede aan derden tbv mensen mj een visuele handicap. Van de kandidaten wordt verwacht da informatie verstrekken aan slechtzienden blinden over het gebruik en de toepassing hulpmiddelen, alsmede het demonteren ei zo nodig geven van instructie voorlichting geven, zowel van algemene a; als meer specifiek gericht op hulpmiddele voorzieningen voor slechtzienden en blin< en hiervoor het benodigde materiaal verzo voorlichting geven aan groepen zowel als vertegenwoordigers van instellingen uit d regio, die beroepsmatig te maken hebben slechtzienden en blinden uiteenlopende documentatie bijhouden contacten onderhouden met instellingen instanties op het terrein van hulpmiddelen voorzieningen deelnemen aan het interdisciplinair overig) Voor de functie zijn vereist: een opleiding op MBO-niveau, waarbij het geven van voorlichting en/of het beheren i documentatie essentiële onderdelen vorm uitstekende contactuele vaardigheden affiniteit met de problematiek van visueel gehandicapten rijbewijs B. Wij bieden: een interessante en gevarieerde functie in| stimulerende sfeervolle werkomgeving. arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen salaris volgens de FWG in functiegroep 41 Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw J. de Schepper, afdelingsmanager Leiden, telefoon (071) 525 15 15. Uw s« sollicitatie kunt u voor I I april 1998 richter aan de instellingsdirecteur. x o chrifi^j, Topa Verpakking is leverancier van een complete lijn verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële bedrijven en handelsondernemingen. Topa Verpakking, onderdeel van de Topa Groep, is toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distributiegebied. In onze bedrijfsvoering zijn wij modern en efficiënt. Voor de afdeling waar op maat gesn verpakkingen worden ontwikkeld zo wij een Functie-omschrijving: - telefonisch contact onderhouden met klanten - ondersteunen van de verkoop buitendienst - afwikkelen van offertes en orders op een geavanceerd computersysteem - contacten onderhouden met toeleveranciers en met ander disciplines binnen onze groep (ontwikkelcentrum, productie, etc.) Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Topa Verpakking BV t.a.v. de heerA. O. Kerkhof Postbus 73 2360 AB WARMOND Functie-eisen: - minimaal Havo-niveau - goed technisch inzicht - klantvriendelijk en enthousiast - kennis van moderne talen - commerciële aanleg en goede communicatieve eigenschappen Topa Verpakking BV Veerpolder 7 2361 KX WARMOND Telefoon 071-3050777 Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben w een vacature voor: Werkzaamheden o.a. opnemen en calculeren van CV en loodgieterswerl p het maken van installatietekeningen via Autocad. Leeftijd is van geen belang, bezit van rijbewijs wel. Wij bieden een zeer goede salariëring, mogelijkheid tot 1 volgen van cursussen en een uitermate prettige werksfe Tevens zoeken wij een Reacties telefonisch tijdens kantooruren op 071-57940 of schriftelijk naar: W. T. B. Joop Buiteman T.a.v. Joost Bekkering Postbus 1060 2302 BB LEIDEN ZATERDAG 28 MAART 1998 Bouwkundig Projectleider Projectbureau Projectomschrijving Voor het projectbureau van een grote veiling in het Westland zoeken wij een bouwkundig projectleider/coördinator. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor de coördinatie van het bouwproces tijdens nieuwbouw- en renovatieprojecten bij de opdrachtgever, waarbij diverse partijen betrokken zijn. U begeleidt nieuwe projecten van het begin tot het einde en combineert de bouwkundige aspecten met deeltaken op andere vakgebieden, zoals werktuigbouwkunde en elektrotechniek. De functie kenmerkt zich door veelzijdigheid. Uw profiel U heeft een opleiding HTS Bouwkunde en drie tot vier jaar ervaring in een veelzijdige bouwkundige baan en u heeft ervaring met AutoCad. U bent bereid uw bouwkundige capaciteiten toe te passen binnen de bedrijfsvoering van een grote veiling. U pakt nieuwe zaken snel op, bent een echte regelaar en verliest daarbij de hoofdlijnen niet uit het oog. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een concurrerend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling, WAO-gatverzekering, mogelijkheid voor een huurauto, spaarloonregeling en studiekostenregeling. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer CJ. Dekker, Herengracht 21,2511 EG Den Haag of e-mail: denhaag@polytechniek.com. Voor meer informatie: (070) 364 45 20. Creatieve Computer Tekenaar Projectomschrijving Voor een bijzonder toonaangevend architectenbureau in de regio Den Haag, trendsetter op het gebied van moderne architectuur, zoeken wij een creatieve tekenaar voor diverse utiliteitsbouwprojecten. Uw profiel U heeft een opleiding HTS Bouwkunde. Naast enige jaren ervaring, in het bijzonder met detailleringen, beschikt u over meer dan gemiddelde kennis van de toepassingen van AutoCad of MicroStaJtion. Computers zijn uw hobby en u bent creatief in het oplossen van problemen met systemen in uw werkgebied. U bent niet vastgeroest in bestaande patronen, maar initiatiefrijk en u houdt van verandering. Daardoor bent u individueel sterk, maar u kunt ook goed in teamverband werken. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een concurrerend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling, WAO-gatverzekering, mogelijkheid voor een huurauto, spaarloonregeling en studiekostenregeling. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, ta.v. de heer C.J. Dekker, Herengracht 21,2511 EG Den Haag of e-mail: denhaag@polytechniek.com. Voor meer informatie: (070) 364 45 20. Medewerker Bouw- en Woningtoezicht Projectomschrijving U wordt ingezet op een project bij een gemeente in de Randstad. Uw kerntaak U bent onder andere verantwoordelijk voor het controleren van in aanbouw zijnde bouwwerken op kwaliteit en naleving van de vergunningen. Voorts controleert u op illegale bouw en op strijdig gebruik van gronden en gebouwen en verzorgt u de daarmee gepaard gaande handhavingsrapportage. U verstrekt informatie over bouwregelgeving en -procedures, toetst en behandelt bouwaanvragen, meldingen en aanvragen van sloopvergunningen e.d. Daarnaast begeleidt u de bouwplan- ontwikkeling. Uw opleiding Randstad Polytechniek stelt u in de gelegenheid, geheel kosteloos, de opleiding Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht I en/of II te volgen. Uw profiel U heeft een opleiding MTS of HTS Bouwkunde en ervaring op het gebied van bouw- en RO-regelgeving. Daarnaast beschikt u over ervaring met controle van complexe en grote bouwwerken. U bent communicatief sterk, heeft redactionele vaardigheden en affiniteit met computers. U bent in het bezit van rijbewijs B. Klant-, doel en oplossingsgerichtheid zijn eigenschappen waar u in ruime mate over beschikt. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt, afhankelijk van uw kennis en ervaring, gegarandeerd marktconforme salarissen. Daarnaast hebben wij uitstekende secundaire voorwaarden, zoals pensioenregeling, WAO-gatverzekering, mogelijkheid tot huurauto en studiekostenregeling. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v de heer C J. Dekker, Herengracht 21,2511 EG Den Haag of e-mail: denhaag@polytechniek.com. Voor meer informatie: (070) 364 45 20. Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor bouwkundige professionals op MTS-, HTS- en TU-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen- en buitenland. Inspecteurs Woningonderhoud Dienst Stedelijke Ontwikkeling Projectomschrijving U wordt ingezet op een van onze projecten bij de Gemeente Den Haag, afdeling Bouwen en Monumentenzorg. U bent binnen het project 'Aanschrijving in intensief beheergebieden' belast met de uitvoering van woningopnames en hieruit voortkomend het aanschrijfbeleid op grond van de Woningwet. Daarnaast zult u ook in het stimuleringstraject worden betrokken bij het beoordelen van bouwkundige gebreken. Uw kerntaak U beoordeelt in voorkomende gevallen de bouwtechnische staat in het adviestraject en onderzoekt en beoordeelt de bouwtechnische staat van onderhoud van gebouwen en stelt de te nemen maatregelen vast. Daarnaast begeleidt en controleert u de uitvoering van de (herstel werkzaamheden en maakt werkpmschrijvingen en begrotingen. Voorts bent u verantwoordelijk voor en bewaakt u de voortgang van het aanschrijf proces en informeert eigenaren over onderhoudsplannen, financiële mogelijkheden en het starten van Verenigingen van Eigenaren. Bovendien houdt u spreekuur en voert overleg met belanghebbenden, zowel in- als extern. Uw profiel U beschikt over een HBO-opleiding Bouwkunde of MBO Bouwkunde met minimaal vier jaar ervaring in een soortgelijke functie. U heeft goed inzicht in de Bouwverordening en Bouwbesluit. Daarnaast heeft u uitstekende contactuele eigenschappen, bent initiatiefrijk en kunt zich zowel mondeling als schriftelijk goed uitdrukken. Voorts kunt u motiveren en stimuleren en heeft het vermogen om zowel in teamverband als individueel te werken. Uw honorering Afhankelijk van uw kennis, leeftijd en ervaring bieden wij u een salaris tussen 3.600,- en 5.600,- (salarisschaal 9) en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, ta.v. de heer CJ. Dekker, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor informatie belt u met (070) 364 45 20. Senior Inspecteur Woningonderhoud Dienst Stedelijke Ontwikkeling Projectomschrijving U wordt ingezet op een van onze projecten bij de Gemeente Den Haag, afdeling Bouwen en Monumentenzorg. Binnen het project 'Actief aanschrijven in intensief beheergebieden' bent u verantwoordelijk voor het begeleiden van de inspecteurs woningonderhoud. Daarnaast adviseert u deze inspecteurs ten aanzien van de kwaliteit van de uitvoering van het actief aanschrijvingsbeleid. Uw kerntaken U bereidt de gemeentelijke aanschrijvingen voor en voert deze uit binnen bovenstaand project. Daarnaast begeleidt en coacht u de inspecteurs woningonderhoud en werkt deze in. Het adviseren en ondersteunen van de projectleider maakt tevens deel uit van uw takenpakket. Bovendien bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van de algemene werkzaamheden. Uw profiel U heeft een opleiding HTS Bouwkunde en beschikt over aanvullende kennis en praktische ervaring op de relevante werkgebieden. U heeft goed inzicht in het Bouwbesluit en de Bouwverordening. Daarnaast bent u contactueel vaardig en beschikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. U heeft ervaring op het gebied van leidinggeven, coachen en begeleiden, bent zeer zelfstandig en heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Bovendien heeft u inzicht in juridische en financiële aspecten en gevoel voor maatschappelijke en bestuurlijke aspecten. Uw honorering Afhankelijk van uw kennis, leeftijd en ervaring bieden wij u een salaris tussen 4.000,- en 6.200,- (salarisschaal 10) en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer C.J. Dekker, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor informatie belt u met (070) 364 45 20. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt voor het team hartrevalidatie een maatschappelijk werkende (m/v) ™,28m,pr,, Algemene informatie: Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie (HLR) behoort tot dén van de grotere centra voor hartrevalidatie in Nederland en biedt klinische en poliklinische hartrevalidatieprogramma's aan. Daarnaast is de poliklinische longrevalidatie sterk in ontwikkeling. Werkzaamheden: - begeleiden en behandelen van hartpatiënten die (poli)klinisch komen revalideren, m.b.t. problematiek welke kan liggen in verwerking, acceptatie en toekomstperspectief; - participeren in een multidisciplinair teamverband; - leveren van een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de vakgroep Maatschappelijk Werk; - leveren van een bijdrage aan de verdere (beleids)ontwikkeling van het multidisciplinaire team. Dienstverband: - de aanstelling is voor bepaalde tijd voor de duur van 6 maanden, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw Th. Deckers, teamcoördinator HLR, telefoon (071) 40 60 260; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 98005, binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling P&O. Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een (18 tot 28 jaar). Voor 36 uur per week, verdeeld over 4 dagen (geen zondag). Ben je geïnteresseerd, stuur dan een briefje met c.v. en recente pasfoto naar: Huize van Wely, ta.v. mevr. N. Kooimans, Hoofdstraat 88, 2202 GA Noordwijk aan Zee. Rijnlands Zeehospitium Het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie, het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Rijnlands Voomenmgcnccntrum en de Mytyl/Tyltylschool "De Vierboi". Het Rijnlands Zechospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op mtuu en omwikkelt zich tot een expertise-centrum op het terrein van de revalidatie, dc gehandicapten zorg en het mytyl/tylrylonderwijs. Functie-eisen: 1 - afgeronde opleiding hbo-mw. - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband kunnen werken; 1 - ervaring in de revalidatie strekt tot aanbeveling. f Wij bieden: - een prettig werkklimaat; - een goed geoutilleerd centrum; - een op zijn taak berekend team van medewerkers; 1 - een gevarieerd revalidanten-aanbod. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuis-

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32