Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel OTIS ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Onderhouds monteur v/m secretaresse/ administratief medewerker m/v Botairco Hyundai zoekt motoren <g>HYunnni nic.v Putten bv- KOELMONTEUR ILIFTEN-ROLTRAPPEN-SERVICEI ZATERDAG 28 MAART 1998 _9i2 'ffE Dienst Fysio- en Ergotherapie De dienst Fysio- en Ergotherapie heeft 32 medewerkers, uitstekend geoutilleerde werkruimten en bestaat uit vier secties t.w.: - sectie ergotherapie; - sectie fysiotherapie orthopaedie/reuma- tologie; - sectie fysiotherapie hart/longziekten en neurologie/neurochirurgie; - sectie fysiotherapie kinderen. Wij vragen een; (20 uur per week) Vac.nr. 98.T.07.13.LD Taak: - receptionele baliewerkzaamheden; - secretariaatswerkzaamheden waaronder: - afhandelen van agenda - notuleren - beheer kantoorbenodigheden - beheer geautomatiseerde systemen - administratieve werkzaamheden; - beheer personeelsadministratie. Functie-eisen: - HAVO-diploma; - secretaresse-opleiding; - kennis van medische terminologie; - goede vaardigheid WP 6.0/Windows. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 13.00 - 17.00 uur. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.595,- bruto per maand op full-time basis (schaal A5). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W.J. Mulder, hoofd Dienst Fysio- en Ergotherapie (071 - 526 31 70) en door mevrouw T.L. Duiverman, P&O-adviseur (071 - 526 35 08). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Lucftf ran klasse BOTAIRCO TECHNICS INTERNATIONAL B.V. specialisten in klimaatbeheersing vragen op korte termijn: VERKOPER BUITENDIENST M/V Bent u die persoon die het verkoopbloed door zijn aderen wil laten 'stromen'? Reageer dan nü direct en neem de uitdaging aan om nog vóór het zomerseizoen bij BOTAIRCO als top-adviseur een riant inkomen te behalen Botairco is een landelijk werkend bedrijf met meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van klimaatbeheersing, met o.a. airconditioning, luchtreiniging, luchtgordijnen, be- en ontvochtiging in elk denkbare branche. Wij vragen: - Commercieel talent - Affiniteit met de branche - Enthousiasme, doorzettingsvermogen - Kwaliteitsbewust - Aantoonbare ervaring in de buitendienst Wij bieden: - Grondige inwerkperiode - Hoog salaris met provisie-regeling - Representatieve auto van de zaak - Een zelfstandige baan in een gezond groeiend bedrijf - Hoogwaardige prodükten Geïnteresseerd? Bel dan nü 072- 575 75 75 of stuur uw sollicitatiebrief naar; Botairco Technics International B.V.. t.a.v. de heer J E T Wierema. Postbus 178. 1700 AD Heerhugowaard. Internet httpWwww.botairco nl Greemb Car is importeur van Hyundai personenauto's en lichte bedrijfswagens Het hoofdkantoor en het distributiecentrum voor onderde len en accessoires zijn gevestigd in Sassenheim De opslag en uitlevering van auto's vindt plaats vanuit Rotterdam Onze organisatie telt momenteel 78 personen. Centraal in onze ondememersvi- sie staat het streven onze klanten voor de volle honderd procent tevreden men in onze organisatie eigen verantwoordelijkheid, ontplooiing en betr kenheid de kernelementen. Vanzelfsprekend kn|gen onze medewerkers alle ondersteuning aan reikt die daarvoor noodzakelijk is Omdat onze,verkoopdoelstellmgen vi de nabije toekomst nogal ambitieus zijn en ons boven3ien een forse uitb dmg van ons modellenprogramma te wachten staat zoeken wij nieuwe m sen om ons verder vooruit te helpen. Als u zich in een van onderstaai profielschetsen herkent, bent u bij deze van harte uitgenodigd te reagen n pnma salans en uitstekende secundaire arbeidsvoor- Customer Service Advisor (technisch) De afdeling Customer Service draagt zorg voor een efficiënte afhandeling van binnenkomende vragen en klachten van consumenten en dealers. Voor dit team zoeken wij een vierde klantvnendelijke col lega die met name de technische vraag stukken van zowel onze dealers als consu menten gaat behandelen, en vragen beant woordt op het gebied van onderdelen en U heeft een technische opleiding genoten, bijvoorbeeld MTS-Autotechniek. U kunt zich goed inleven in de problema tiek van de klant en u heeft een bijzonde re klantvriendelijke instelling. Mondeling en schnftelijk bent u zeer uitdrukkingsvaardig. U kunt een hoge werkdruk met wis selende prioriteiten uitstekend aan. En u heeft ervahng in het werken met geauto matiseerde systemen, bijvoorkeur MS Office Parts Accessories Sales Administrator De P&A Sales Administrator regis treert en verwerkt binnenkomende orders. Hij informeert onze dealerorgam- satie over de levering van onderdelen en Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de inkoop, beheer en bewaking van de voorraad van een bepaalde groep onder delen en accessoires en het initiëren van verkoopacties U heeft een opleiding op MBO-niveèu en basiskennis autotechniek. U beschikt over administratief inzicht en u vindt het plezierig uw zaakjes keurig op orde te heb- U heeft onderhandelingstalent en bent commercieel ingesteld. Bij voorkeur heeft u al enkele jaren ervaring als mede werker verkoop binnendienst Ook het werken met verschillende geautomatiseer de systemen gaat u goed af. Secretary Field Operations Als secretaresse van de afdeling Field Operations vormt u samen met een colle ga de spil van de afdeling en bent u vaak de eerste contactpersoon voor onze dealerorganisatie. U beheert de afdelingsagenda en werkt alle vormen van correspondentie in de Nederlandse en Engelse taal moeite loos uit U notuleert afdelingsvergaderin gen en bent gastvrouw voor bezoek U heeft een afgeronde secretaresse-oplei ding en minstens 3 jaar werkervaring als secretaresse. U werkt uitstekend met Windows, Word, Powerpoint en Excel. Ook een rijbewijs behoort tot uw papie ren. U heeft een service-gerichte instelling. U bent ordelijk werkt gestructureerd en kunt goed prioriteiten stellen in het enorme werkaanbod dat u wacht De dealerorganisatie vindt u een vriendelijke en klantgenchte persoonlijkheid. n deze advertentie. U kunt deze zenden n den Berg. Postbus 2812170 AG Sassenheim Voor nadere informatie k HET NIEUWE WERELDMERK Zoals u over klanten denkt, zo gaat ook uw team over hen denken Segmentmanager Cliënten Advies v/m Mensen motiveren en het beste uit hen naar boven halen. Zodat het hele team klinkende verkoop resultaten neerzet. Dat is in essentie de opdracht die je meekrijgt als segmentmanager Cliënten Advies bij Rabobank Rijn en Wouden. Jouw segment, Cliënten Advies, is opgedeeld in twee aandachts gebieden. Daar is ten eerste de verkoop van het productenpakket, waarvoor een aantal cliënten adviseurs staan opgesteld. Het tweede aandachtsgebied is Cliënten Service, dat bestaat uit Geldhande- lingenbalie, Binnendienst en een Call Center. Dit laatste aandachts gebied stuur je rechtstreeks aan. Het segment Cliënten Advies heeft 37 fte's. Het werkgebied1 omvat de plaatsen Zoeterwoude, Stompwijk, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn. En hoewel we gesitueerd zijn in het Groene Hart leveren de honderden bedrijven en ca. 26.000 inwoners voldoende dynamiek om elke dag weer als een uitdaging te ervaren. Wij streven naar verdere verbetering van onze dienstverlening en marktpositie. In onze missie staan klant, kwaliteit en duurzaam heid centraal. Vandaar dat we van al onze medewerkers, ongeacht hun functie, een flexibele, klant gerichte en pro-actieve werkhouding verwachten. Voor de functie van segmentmanager is minimaal een hbo-opleiding de basis. Je bent een echte people- manager, die het sturen van veran deringen in het bloed zit. Verder zijn organisatietalent, inlevingsver mogen, overtuigingskracht en kos tenbewustheid de eigenschappen die je nodig hebt. In de Rabobank- Rabobank Rijn en Wouden organisatie kun je rekenen op diverse doorgroeimogelijkheden. Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de huidige segmentmanager, mevrouw O.M.H. Hermsen, telefoon (071) 581 68 16. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Rijn en Wouden, t.a.v. de heer Q.G.J. de Boer, directeur, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. koel- en elektrotechniek van Putten B. V is een installatiebedrijf dat :ich heeft gespecialiseerd in het adviseren, installeren en onderhouden van koudetechnische, airconditioning ei elektrotechnische installaties. Van Putten is STEK erkend en gecertificeerd waarborginstallatiebedrijf koudetechniek. Voor het aanleggen, installeren en inbedrijfstellen van de door van Putten te leveren en veelal op contractbasis te onderhouden koudetechnische en aircondition installaties is er plaats voor een: Voor deze functie is een koeltechnische opleiding, Stek diploma (of hiervoor studerend) en ervaring met de genoemde werkzaamheden aan de genoemde installaties gewenst. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: van Putten koel- en Elektrotechniek B.V. Postbus 48, 2140 AA Vijfhuizen. T.a.v. hr. M. C. Schenk. Tel. 023-5583443. ^ILANCE Bilance, gevestigd in Oegstgeest ondersteunt jaarlijks voor een bedrag van 180 miljoen gulden sociaal-economische projecten in Afrika, Latijns-Amerika, Azië en Midden- en Oost-Europa. Daarnaast houdt zij zich bezig met ontwikkelingseducatie in Nederland, nationale en internationale beleidsbeïnvloeding. De organisatie ontvangt haar fondsen van de Nederlandse overheid, de Europese Unie en uit particuliere fondsenwerving. De organisatie telt 120 personeelsleden, verdeeld over enkele grote afdelingen (projecten/educatie/fondsenwerving) en enkele ondersteunende afdelingen, waaronder Automatisering (4 personen). Gezien het belang en de groei van deze afdeling is Bilance op zoek naar: Medewerker Ontwikkeling/ Netwerkbeheer (100%) De functie: De voornaamste werkzaamheden zijn: ontwikkelen en onderhouden van de programmatuur m.b.v. Open Road/ Openlngres en MS Access; beheren van de datadictionaries van de aanwezige databases; zorgdragen voor het beschikbaar houden van het PC Netwerk, alsmede logisch en technisch beheer ervan; verzorgen van de technische en functionele installaties van PC's, randapparatuur en PC Installaties; zorgen voor het oplossen van storingen aan PC's en het netwerk. Profiel: Om genoemde werkzaamheden te kunnen uitvoeren, verwachten wij van u: algemene informaticakennis op HBO of MBO-niveau; kennis van relationele databases en 4GL, bij voorkeur CA-Ingres; enige jaren werkervaring als programmeur; kennis van PC net werken (LAN/Novel/Windows NT) met PC applicaties en een Windowsomgeving (MS Office); vaardigheid in het overdragen van automatiseringskennis; een servicegerichte instelling; vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Wanneer de functie u aanspreekt en u denkt zich te herkennen in genoemd profiel dan kunt u zich vóór 7 april a.s. met brief en c.v. wenden tot Bilance, Hoofd Personeel Organisatie, Margriet Nieuwenhuis, Postbus 77, 2340 AB Oegstgeest, email mar@bilance.antenna.nl 't HUIS OP DE WAARD Woon- en Zorgcentrum binnen de singels Kaarsenmakersstraat 2 - 2312 SG Leiden tel. 071-5132345 fax: 071-5146402 't Huis op de Waard is een verzorgingshuis met 88 bewoners. Het biedt een gezellige werksfeer in een moderne omgeving die steed* beweging is. Wij hebben op korte termijn plaats voor een: telefoniste/receptioniste m/v met een gevarieerd takenpakket Tot het takenpakket behoren: beantwoording van de telefoon contacten met bewoners en gasten ontvangst van de bezoekers eenvoudige administratieve werkzaamheden Functie-eisen: MEAO-niveau of gelijkwaardig representatief, enthousiast en flexibel ervaring met automatisering goede contactuele eigenschappen bereidheid tot het volgen van verdere cursussen Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-verzorgingshuizen. Voor inlichtingen/informatie: W. P. E. Beugelsdijk, telefoon 071-5132345. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de directeur mevr. J. M. Korteland-Pieterman, 't Huis op de Waard, Kaarsenmakersstraat 2, 2312 SG Leiden. B.V. is de Nederlandse tak van Otis Elevator Company, 's werelds grootste producent en leverancier van liften, roltrappen en rolpaden. Otis is in meer dan 142 landen actief. Onze marktpositie in Nederland is vooral te danken aan de sterke betrokkenheid en de grote zelfstandigheid van onze 650 mensen. Zij werken aan een gemeenschappelijk doel: het bieden van kwaliteit, gebaseerd op geavanceerde technologie en gericht op wat klanten wensen. Verkoop, nieuwbouw, preventief onderhoud, modernisering van installaties en doeltreffend optreden bij storingen vragen creatieve oplossingen. De mede werkers van ons hoofdkantoor in Amsterdam leveren hierbij ondersteuning. Otis heeft districtskantoren in Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Veenendaal en Eindhoven. Een support- en logistiek centrum is gevestigd in Amersfoort. Voor het district Zuid-West Nederland, regio Den Haag/Rijswijk/Leiden, zoeken Uw functie Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het preventieve onderhoud en het ver helpen van storingen aan de diverse installaties bij onze opdrachtgevers in een eigen rayon. Uw profiel Voor deze functie vragen wij een opleiding op MTS-E niveau en enige ervaring in het onderhouden van technische installaties. Ook bent u in het bezit van een rijbewijs en bij voorkeur van eigen vervoer. U woont in de regio Den Haag Rijswijk/Leiden. Uw toekomst bij Otis Door de aard van onze werkzaamheden kennen wij in de techniek goede door groeimogelijkheden. Naast de doorgroeimogelijkheden in het eigen vak zijn er op termijn en natuurlijk na gebleken geschiktheid mogelijkheden in leidinggevende functies en in de commercie. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. W.H.M. Kolenbrander, Branchemanager Haaglanden, telefoon 010-4621099. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 april 1998 richten aan Otis B.V., t.a.v. de heer C.J. Hogerland, Postbus 94059,1090 GB Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30