Personeel Personeel Administratief medewerker m/v MJ MultiLease Receptioniste Telefoniste (m/v) Bouwtechnisch Medewerker Buitendienst ACCOUNT EXECUTIVE, PROJECTLEIDER COMMUNICATIE ADVISEUR, ETCETERA m/ Open dag PABO Ichthus Hogeschc ZATERDAG 14 MAART 1998 Sjartec in Leiden heeft een toonaangevende showroom op het gebied van exclusieve badkamer interieurs met de begnppen kwaliteit - sfeer - lifestyle hoog in het vaandel. In verband met de positieve marktontwikkelingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste representatieve met belangstelling voor woninginrichting Uw functie U start met een inwerkperiode waarin u kennis maakt met de werkwijze op deze afdeling. U coördineert het binnenkomende telefoonverkeer, u houdt documentatie bij en ondersteunt het verkoopteam bij de ontvangst van cliënten. Daarnaast assisteert u de commercieel secretaresse op admini- j stratief gebied. Uw profiel U heeft affiniteit met wonen. U heeft goede contactuele en communicatieve vaardigheden en u denkt oplossingsgericht. Daarnaast bent u een persoonlijkheid met een zeer klant vriendelijke instelling. Leeftijd vanaf 20 jaar. Opleiding HAVO-niveau, aangevuld met een passende beroepsopleiding. Werkdagen: dinsdag t/m zaterdag, waaronder donderdagavond (koopavond). Uw reactie U bent op zoek naar een representatieve functie binnen een professionele organisatie waar initiatief en carrière kansen worden gewaardeerd? Met daarnaast een prima salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden? Stuur dan uw brief voorzien van een CV en een recente pasfoto voor 24 maart a.s. naar Sjartec t.a.v. de directie, Postbus 404, 2300 AK Leiden. Voor nadere informatie kunt u ons ook bellen: 071) 565 90 00. gemeente VOORSCHO TEN De sectie Bouwtoezicht, onderdeel van de afdeling Bouw en Milieu (B&M) van de sector Openbare Werken, is belast met beleidsadvisering en uitvoering van taken voortvloei end uit de Woningwet, Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Monumentenwet. De sectie bouwtoezicht wordt momen teel gevormd door 6 medewerkers. Ter uitbreiding van de sectie vragen wij op korte termijn een voor 36 uur per week FUNCTIE U controleert de uitvoering van bouw activiteiten en sloopwerken aan de hand van onder meer meldingen, verleende vergunningen, wettelijke bepalingen en het bouwbesluit. U bent belast met de opsporing, stillegging en rapportering van illegale bouw- en sloopactiviteiten, alsmede het illegale gebruik van bouwwerken en terreinen. U onderzoekt woningklachten en bouwvalligheid van bestaande gebouwen, u rapporteert en geeft technische adviezen ter opheffing van de gebreken. Voorts neemt u deel aan interne- en externe overlegsituaties. ÉISEN U beschikt over een MTS-bouwkunde diploma. U bent flexibel, klantgericht en u beschikt over goede communicatieve vaardigheden. SALARIS Het betreft een nieuwe functie waarvan het uiteindelijke salarisniveau op basis van organieke functiewaardering zal worden bepaald. Vooralsnog wordt uitgegaan van een salaris van maximaal 4.620,- bruto per maand (schaal 7) bij een dienstver band van 36 uur per week. Bij bijzonder goede func tievervulling bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een functioneringspremie of -toelage. SOLLICITATIE Voor nadere informatie kunt u bellen naai de heer R. van der Mark, coördinator bouwtoezich:, telefoon (0715600 671 of de heer H.C. van der Laken, hoofd B&M. telefoon (071) 5600 725. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenum mer 9810, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces onderver tegenwoordigd zijn. De mogelijkheid voor kinderopvang is aanwezig. ASITO SCHOONMAAK GEZICHTSBEPALERS ASITO LEIDEN-CENTRUM B.V. wegens uitbreiding van onze activiteiten vragen wij OBJECTLEID(ST)ER voor de avonduren omgeving Leiden en ENTERIEURVERZORG(ST)ERS voor de ochtenduren omgeving Katwijk Heeft u interesse bel ons voor meer informatie Tel. 071-5721042 Vragen naar Toos Bink Je bent goed thuis in het communicatievak, hebt ruime ervaring als account executive en bent breed inzetbaar: klantcontacten, new business, communicatieadvies, projectleiding... Kortom, je hebt al een stevige basis en bent nu toe aan een meer verantwoordelijke positie in een jong, veelzijdig en creatief bureau. Die veelzijdigheid verwachten wij ook van onze nieuwe collega. Naast een relevante opleiding op tenminste HBO-niveau en voldoende ervaring breng je heel wat kwalificaties met je mee. Je beschikt bijvoorbeeld over goede contactuele eigenschappen, realiseert een uitstekend niveau van dienstverlening, kent de ins en outs van alle mogelijke product" en hebt ook nog het nodige commerciële talent. Herken je jezelf in dit pre Stuur ons dan direct je sollicitatiebrief met CV, want er liggen heel wat uitdagingen op je te wachten. Je kunt je brief richten aan: MVKK Kommunikatie bv, t.a.v. Maarten van Vliet, Lokhorststraat 16, 2311 TA Leiden. Voor meer informatie over deze functie kun je ook bellen: 071 -512 74 27 MVKK KOMMUNIKATIE BV werkt voor opdrachtgevers In zowel de profit als de non-profit sector. Kenmerkend zijn de korte lijnen tussen strategie, creatie en productie, en een grote mi betrokkenheid bij onze klanten. Zo realiseren wij sterk onderscheldende en effectieve communicatie. Bezoek onze website voor een eerste kennismaking http://www.xs4all.nl/~mvkk j Leidsch Dagblad v'-; SÉ&! ÏStSH'24 Groene Hart gaat na 2004 op slot Om onze afdeling contractbeheer te versterken, zijn wij op zoek naar een I accurate man of vrouw voor de functie van MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personenauto's, vrachtwagens en motoren. Het bedrijf is één van de grootste, niet aan een merk of bank gebon den lease-maatschappijen in Nederland. MultiLease biedt haar opdrachtgevers dan ook altijd een objectief advies. MultiLease biedt werkgelegenheid aan ruim 35 mensen en maakt deel uit van de Motorhuis Groep. De groep omvat een twaalftal ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Na een ruime inwerkperiode zult u in staat moeten zijn om administratieve ondersteuning te verlenen aan onze commerciële afdeling. Daarnaast verricht u alle administratieve handelingen die voortvloeien uit onze leasecontracten en onderhoudt u de telefonische contacten met onze cliënten en autodealers. Naast een nauwgezette en klantgerichte instelling vragen wij: T een opleiding op minimaal MBO-niveau administratieve en financiële vaardigheden goede communicatieve eigenschappen affiniteit met de automobielbranche Wij bieden voor deze functie een aantrekkelijk aanvangssalaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren: 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen Uw handgeschreven sollicitatiebrief kunt u richten aan MultiLease B.V. t.a.v. de directie Postbus 474 2300 AL Leiden. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen Onze opdrachtgever, PARLEVLIET VAN DER PLAS B.V., een snelgroeiende internationale visserijreder, richt zich op de vangst van hoogwaardige vis soorten met eigen vriestrawlers, de opslag in moderne koel- en vrieshuizen en grootschalige visverwerking. Met ruim 300 medewerkers, verspreidt over vestigingen in o.a. Nederland, Duitsland, Noorwegen, USA en Afrika is zij één van de grootste in de internationale visserij. Afnemers zijn traders, impor teurs, buitenlandse overheden en groothandelaren in vrijwel alle (Oost-) Europese landen, het Midden en Verre Oosten (o.a. China en Japan) en Afrika. De dagelijkse leiding vindt plaats vanuit het hoofdkantoor in Katwijk en de productievestiging in Harderwijk met een staf van totaal ca. 20 medewerk(st)ers. Op dit moment zoeken we, namens deze opdracht gever, voor het hoofdkantoor in Katwijk contact met kandidaten (MA) voor de functie van: ASSISTANT FINANCIAL CONTROLLER veelzijdige functie in de internationale zeevisserij De functie: Rechtstreeks rapporterend aan de Financial Controller bent u verantwoordelijk voor de koppeling van allerlei financieel-administratieve gegevens en controleert u deze op juistheid. U verzorgt allerlei interne en externe rapportages, zoals maandrapportages, balansoverzichten, etc., ten behoeve van de directie en de externe accountant. U voert periodieke werkzaamheden uit zoals: BTW-aangiftes, intercompany-betalingen, controle loonjournaalposten, gakbetalingen, etc. en u verzorgt de kwartaalcijfers van een aantal Duitse dochterbedrijven (en integratie hiervan in het Nederlandse boekhoudsysteem). Daarnaast verwacht men van u een belangrijke bijdrage aan het structureren van het managementinformatie systeem en de administratieve organisatie: o.a. het be schrijven en bewaken van interne procedures ten behoeve van de financiële administratie en de inkoop administratie. De cultuur in de organisatie kenmerkt zich door een informele en teamgerichte werksfeer met korte en directe communicatielijnen. Gevraagd wordt: Leeftijd: ca. 25 - 35 jaar; Opleiding vanaf Hbo-niveau: b.v. Heao-BE of een afgeronde SPD opleiding (I en II) en een goede beheersing van Engels en Duits; kennis van Frans en/of Spaans strekt tot aanbeveling. Enkele jaren ervaring met een aantal van deze werkzaamheden; U hebt een 'hands-on' persoonlijkheid en een brede kijk op zaken, communiceert gemakkelijk op allerlei niveaus in de organisatie en hebt een goede balans tussen flexibel inspelen op allerlei onverwachte situaties en het structureren en beheren van informatiestromen. Geboden wordt: Een pittige en zeer verantwoordelijke functie, in een "internationale werkomgeving"; U gaat deel uitmaken van een enthousiast team van ervaren medewerk(s)ers, waarbij veel ruimte is voor persoonlijke inbreng in een open en directe sfeer van werken; Een goed salaris, passend bij de zwaarte van de functie; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Richt uw brief met c.v. onder vermelding van ref. nr. 98.553 aan: VAN DER SCHAAF Pr. Bernhardlaan 10-18, 2405 VT Alphen a/d Rijn VAN DER SCHAAF Human Resource Management Systems verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaA van 180 bedden (60 psycho geriatrie en 120 somatiek) en een afdeling Dagbehandeling met 17 plaatsenk geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifjl tieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 380 men Op één van de somatische verpleegafdelingen (c.v.a. afdeling) zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van ziekenverzorgende m/v 2Q uur per week (55,55%); vacaturenummer 98.08 Uw baan U werkt 4 ochtenden per week 5 uur, volgens een rooster, weekeinde op/af. Werktijd van 07.00 - 12.15 uur. Als ziekenverzorgende helpt u mee in de verzorging van de bewoners/patiënten. Opleiding en vaardigheden - diploma Ziekenverzorgende of MDGO-VP; - kennis en inzicht in de problematiek van de ouder wordende mens; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - creatief en flexibel zijn en het bezitten van goede contactuele eigenschappen; - ervaring met het werken in een somatisch verpleeghuis; - een actieve houding en enthousiast meedenken Voor de afdeling Dagbehandeling zijn wij op zoek naar kandidaten voo ziekenverzorgende 171 wangerschapsverlof met ingang ur per week (47,22%), i 1998 r 98.09 Uw baan U werkt 17 uur verdeeld over 3 dagen per week; gemiddeld 6 uur per dag. Als ziekenverzorgende bent u medeverantwoorde lijk voor - begeleiden en verzorgen van de individuele bezoeker; - begeleiden van de groep; - mede gestalte geven aan de uitwerking van het behandelplan; - begeleiden van de bezoekers tijdens vervoer van en naar de dagbehandeling. Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor inlichtingen omtrent vacature nummer 98.08 bellen met de heer T. Pouw, coördinatoren inlichtingen omtrent vacature nummer 98.09 met de heer C. Verhoeven, hoofd Dagbehandeling, tel. (071) 589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot Opleiding en vaardigheden Ervaring en/of aantoonbare affiniteit met zowel somatische als psychogeriatrische bezoekers. Zowel zelfstandig als in multidisciplinair team kunnen (samen)werken. Bereidheid om in voorkomende gevallen extra te werken. Het diploma ziekenverzorgende of MDGO-VP. .Ons aanbod voor beide functies Beide functies zijn ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. 10 dagen na het verschijnen van d advertentie sturen aan Verpleegh Leythenrode, afdeling P& O, t.a.v. M. van Kleef, staffunctionaris, Posii 4210. 2350 CB Leiderdorp, o.v.v. betreffende vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding v, advertentie wordt niet op prijs gesli verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Een vervolgopleiding kiezen is niet iets wat je zomaar even doet. Aan je keuze zit je namelijk wel z vast, als het tenminste aan de overheid ligt. Maar die keuze zou wel eens een stuk eenvoudiger kunnen W als je wel trek hebt om in die tijd een opleiding te doen waar je de kans krijgt om je horizon te verbrede: dan maar eens kijken bij de Ichthus-PABO Oegstgeest. Dat is namelijk de meest vooruitstrevende PAE Nederland, waar eigen inbreng van studenten op de juiste waarde geschat wordt. Op 2i maart houden wij een open dag voor mensen die alle ruimte willen om zichzelf te ontplooien. Tussen en 15.00 uur ben je van harte welkom op de Hazenboslaan 101 in Oegstgeest. Korn en maak kans eigen laptop! zaterdag 21 maart van 10.00 tot 15.00 Stuur mij de informatiebrochure over de opleiding: O voltijd O deeltijd Naam l Postcode Woonplaats Telefoonnummer l School l O HAVO O VWO O MBO O Anders 071 - 5171 Ichthus Hogeschool. Kennis vanuit het hart van de Stad.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40