Personeel Personeel Personeel Personeel Person 1 AIM C directiesecretaresse v/m "JIJ KUNT BIJDRAGEN AAN DE PROFESSIONALISERING VAN ONZE AFDELING HUMAN RESOURCES.' "Wie helpt mij en de Kamer van Koophandel Rijnland als assistent-directiesecretaresse?"(M/v) ZATERDAG 14 MAART 1998921 Sjartec in Leiden heeft een toonaangevende showroom op het gebied van exclusieve badkamerinterieurs met de begrippen kwaliteit - sfeer - en lifestyle hoog in het vaandel. In verbaqd met de positieve marktontwikkelingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste representatieve Adviseur (m/v) met belangstelling voor binnenhuisarchitectuur Uw functie U start met een inwerkperiode waarin u kennis maakt met het assortiment en vertrouwd raakt met de werkwijze op deze afdeling. U draagt zorg voor het adviseren van sanitaire producten aan uw cliënten. Daarnaast werkt u zelfstandig uw ontwerpen uit op basis van de aangeleverde informatie, naar aanleiding van de wensen van de klant Uw profiel U heeft affiniteit met wonen en denkt binnen ons sanitaire concept op alle fronten actief mee. U heeft goede contactuele en communicatieve vaardigheden en u bent oplossingsgericht Daarnaast bent u een persoonlijkheid met een zeer klantvriende lijke instelling. Leeftijd vanaf 22 jaar. Opleiding HAVO/MBO-niveau. Uw reactie U bent op zoek naar een professionele organisatie waar initiatief en carrièrekansen worden gewaardeerd? Met daarnaast een prima salaris en uitstekende arbeidsvoor waarden? Stuur dan uw brief voorzien van een CV en een recente pasfoto voor 24 maart a.s. naar Sjartec t.a.v. de directie. Postbus 404, 2300 AK Leiden Voor nadere informatie kunt u ons ook bellen: (071) 565 90 00. SJARTEC Banenmarkt Op zaterdag 4 april organiseert Randstad Uitzendbureau banenmarkt in de regio Leiden. Tijdens deze dag kunt u hanenboek met honderden vacatures inzien. Wij zijn die geopend van 10 00 uur tot 15.00 uur De banenmarkt wo georganiseerd op onze vestigingen in Leiden, Leiderdorp Voorschoten. Katwijk. Noordwijk. Lisse. Hillegom en Sass' Informatie bij Harriette Bakker, tel. (071) 523 13 66, Leiden. Schuttersveld 9. Inkoper bloembollen m/v Voor een relatie in de omgeving van Lisse zoeken wi| een inkoper van Bloembollen. Tot de werkzaamheden van deze zelfstandige en uitdagende baan behoort het totale inkoopproces, met name de inkoopprognose en het maken van de prijsafspraken. Om deze fulltime functie goed te kunnen vervullen beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en u heeft er plezier in om dagelijks te onderhandelen over prijzen. Enige affiniteit met bloembollen is noodzakelijk. Wij denken aan een persoon met minimaal een opleiding op MBO-niveau. Deze uitzending kan bij gebleken geschiktheid leiden tot een vast dienstverband. Spreekt boven staande u aan7 Reageer dan snel. Informatie bij Esther Huijbrechts, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100 Vakkenvuller m/v n het ci eiden naar jonge vakkenvullers die elke dag vanaf 15.00 uur 's middags kunnen werken. Het gaat hier om een functie van 15 tot 20 uur per week voor lange tijd Ben je geinteresseerd in deze functie, dan ben je van harte welkom op onze vestiging. Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 12 68, Leiden. Schuttersveld 9 Cassière m/v Voor diverse supermarkten in Leiden en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve dames en heren die voor lange tijd aan de slag willen. Het betreft zowel full-time als part-time vacatures. Ervaring met kassa's is gewenst, doch niet noodzakelijk. Met het oog op de samenstelling van de teams gaat de voorkeur uit naar kandidaten van ongeveer twintig jaar. Ben je geinteres- Inforn e bij Fra k Mahie t met ons op. tel. (071) 523 12 68. Verkoper tapijt/gordijnen m/v Ben jij die jonge, professionele topverkoper die toe is aan een nieuwe uitdaging, dan hebben wij de baan. Voor een bouwmarkt in Leiderdorp zoeken wij een representatieve medewerker die op zeer korte termijn fulltime beschikbaar is. Na een gedegen opleiding krijg je de verantwoordelijkheid over jouw eigen afdeling. Je werkt in een jong team waarin je goed begeleid wordt. Deze baan is voor lange tijd! Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. -\t randstad uitzendbureau A.N.V.D. Bewaking B.V. maakt deel uit van de A.N.V.D. Groep. In verband met de groeiende vraag naar onze uitgebreide dienstverlening op het gebied van bewaking en beveiliging, hebben wij op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: GEDIPLOMEERDE BEVEILIGINGSMEDEWERKERS m/v in de functie van WINKEL/OBJECTSURVEILLANT FULLTIME/AFROEPCONTRACTEN De kandidaten zijn in het algemeen met 150 collegae inzetbaar voor alle bewakings- en beveiligingsdiensten. De aangeboden werkzaamheden worden uitgevoerd in de omgeving Leiderdorp en bestaat uitwinkel/ objectserveillance. Wat verwachten wij van de kandidaten? flexibiliteit dienstverlenende instelling geen bezwaar tegen onregelmatige diensten enig technisch inzicht Functie-eisen: minimaal basisdiploma Beveiliging/A.B.M. E.H.B.O. diploma woonachtig in de regio Leiderdorp goede contactuele eigenschappen in bezit van rijbewijs en eigen vervoer redelijke kennis van de Engelse taal computerervaring m.n. tekstverwerking Informatie: Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Boxma, manager P&O. Telefoon 078-6511511 toestel 108. Uw schirftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: A.N.V.D. Bewaking B.V. T.a.v. de heer H. Boxma Afdeling Personeel Organisatie Callistolaan 12 3318 JA Dordrecht /3 Rebo International is een Nederlandse uitgeverij van algemene boeken met nevenvestigingen in o.a. Praag en Londen Uitgeverij Rebo International vraagt met spoed een (40 uur per week) Wij vragen: uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van Engels en Duits goede mondelinge en schriftelijke beheersing van Frans zelfstandige en integere werkopvatting flexibiliteit de bereidheid zelf initiatieven te ontplooien affiniteit met het boekenvak Inlichtingen kunt u inwinnen bij Rebo International, mevr. Jacqueline Wagner, tel. 0252-421964; sollicitaties (met CV) kunt u voor 30 maart 1998 richten aan Rebo International, mevr. Jacqueline Wagner, Postbus 314, 2160 AH Lisse. Anita Tuin, Officer Human Resources, zoekt een Administratief Medewerker Human Recources. Centocor B. V. heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnologie. Zo ontwikkelen, produceren en verkopen wij - als ondeic Centocor Inc. in de U.S.A. - geneesmiddelen op basis van monoclonale antilichamen: eiwitten die zich kunnen binden aan specifieke st plaatsen in het lichaam. De medicijnen worden - world wide - toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden. Met name terk van hart-, vaat- en infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. De geneesmiddelen zijn niet alledaagsen dat geldt ook voor Cenic Een interessant bedrijf op alle fronten, waarin medewerkers centraal staan. Zij zijn de kern en vormen de basis voor het succes. Centoco. we typeren als uiterst professioneel, informeel, jong (de gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar) en enthousiast. Maar ook als zakelijk, or open en eerlijk. Momenteel zo'n 375 m/v sterk. Afdeling De afdeling Human Resources bestaat uit een jong team van 6 medewerkers, die zich bezighouden met het adviseren en ondersteun? organisatie op zowel beleidsmatig als operationeel niveau. Door de sterke groei van Centocor maakt ook HR een ontwikkeling door waarbj gerichtheid en teambuilding voorop staan. De afdeling kenmerkt zich door een professionele aanpak en deskundige input Functie Ter uitbreiding van ons HR team zoeken wij een ervaren full-time Administratief Medewerker m/v. Je taak zal bestaan uit het voeren vr administratie, waaronder in- en uitdiensttredmgen, ziek- en betermeldingen, vervaardigen van arbeidsovereenkomsten, de administratieve ve van sollicitatiebrieven en het ondersteunen van de personeelsfunctionarissen Tevens dien |e als vraagbaak voor je Centocor-collega's op he van personeelsregelingen en personele wijzigingen. Functie-eisen Je hebt maximaal een MBO-werk- en denkniveau (administratief, secretarieel) en ruime ervaring op een HR-administratie. Ook heb je. met WP 7.0 en/of Word, Lotus of Excel. Je bent servicegencht en stressbestendig, accuraat en flexibel. Bovendien bezit je een gezonde dose en werk je graag in een team. Je beheerst het Engels goed, zowel mondeling als'schriftelijk Wij bieden Je kunt rekenen op een zelfstandige functie in een sterk groeiende, internationale organisatie Je collega's kenmerken zich door hun uiteenlopende persoonlijkheid en ervaring. Centocor biedt je daarnaast eigentijdse arbeidsvoorwaarden en een goed salaris. Reactie Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke sollicitatie voor 31 maart a.s. naar Centocor B.V., t.a.v. Erik Bloklander, Senior Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AG Leiden. Voor meer informatie kun je bellen met 071-5242509. •Centex Ik ben Jolanda van der Burg, directie secretaresse van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland, en ik ben per direct op zoek naai iemand die mij full-time kan assisteren. Je gaat algemene secretanële werkzaamheden uitvoeren Die bestaan onder meer uit het venverken van binnen gekomen post en het verzorgen van de correspondentie Daarnaast ondersteun je mij, en ven'angt me. als ik er niet ben Wat we van jou verwachten? Nogal wat. in ieder geval een goede beheersing van de Nederlandse taal, een uitstekende type- vaaidigheid en kennis en ervaring met tekstverwerkingsprogramma's (bij voorkeur Word Pro) Bovendien heb je een secretaresse- opleiding gevolgd, beschik je over goede communicatieve vaardigheden, een praktische en Jlexibele werkinstelling en ben je stress bestendig en sen'icegencht. Je leeftijd ligt zo tussen de 20 en 30jaai Je salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, en je wordt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kun je binnen 14 dagen richten aan de directeur/algemeen secretaris de heer drs. A. Berkhout, van de Kamer van Koophandel; postbus 2059, 2301 CB Leiden Voor meer informatie kun je me bellen op nummer (071) 525 05 00 O ja, het is leuk werken bij de Kamer' Hoe zakelijk het karakter ook is van de Kamer-activiteiten, het blijft gaan om mensenwerk. We kiezen nadrukkelijker dan ooit voor de persoonlijke aanpak De Kamer van Koophandel Rijnland staat midden in de regio en in de wereld, met een open oog en oor voor maatschappelijke en zakelijke ontwikkelingen, en met de capaciteit daarop in te spnngen De Kamer geeft advies aan overheden, ondersteunt de bedrijven, stimuleert de economische bednjvigheid en voert wettelijke bepalingen uit Het werkterrein van de Kamer omvat 24 gemeenten en 33.000 bednjven. De Kamer heeft kantoren in Leiden, Alphen aan den Rijn en Lisse, en telt 50 werknemers THl PAINTjNC «g?

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38