Personeel Personeel Personeel Personeel Personei. Rijnland m "Wij willen onze klanten niet adviseren. Maar inspireren." Ervaren MKB-adviseurs m/v Directeur Leiden Voedingsassisten te Voedingsassistenten arrys or se creatieve directeur met hart voor de school ZATERDAG 14 MAART 1998 - RD/ "Even voorstellen, Erik Friedeberg, MKB-adviseur bij LTC Bedrijfsadvies. Een organisatie die kan putten uit 70 jaar advies-ervaring in de meest uiteen lopende ondernemingen. Wij richten ons met een breed pakket diensten en producten op ondernemers in het midden- en kleinbedrijf (MKB). Voor onze snel groeiende vestiging in Haarlem zoeken wij Uw functie. U adviseert, begeleidt en inspireert opdrachtgevers ten aanzien van de meest uiteenlopende aspecten van het ondernemerschap: personeels beleid, organisatie, productiebeleid, commercie, marketing, logistiek, financie ringen... U voert haalbaarheidsonderzoeken uit voor zowel startende als gevestigde ondernemingen in de regio. Uw profiel. U heeft de praktijkervaring die nodig is om op ondernemersniveau te kunnen adviseren. Uw persoonlijkheid en dynamiek wekken vertrouwen bij opdrachtgevers. U weet hen te verrassen met uw vermogen tot inleven. Analyses vertaalt u in concrete mogelijk heden. U heeft een bedrijfskundige opleiding op minimaal HBO-niveau. %-iSL f Ons aanbod. Uiteraard willen wij het hoge niveau van ons bedrijfsadvies handhaven. Om dat mogelijk te maken, willen we ons veelzijdige team van adviseurs uitbreiden, zodat we de markt de meest uiteenlopende specialismen kunnen aanbieden. Werken bij LTC Bedrijfsadvies betekent dan ook: werken in een inspirerende omgeving, met de carrièremogelijkheden die daar bijhoren. Vanzelfsprekend bieden we een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, inclusief een premievrij pensioen en een studieregeling. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer P&.0-98-008 naar LTC Bedrijfsadvies, Postbus 191, 2100 AD Heemstede, ter attentie van Nelly Barneveld, personeelsfunctionaris. Wilt u eerst meer inhoudelijke informatie, dan kunt u contact opnemen met Erik Friedeberg, MKB-coördinator Haarlem, tel.nr. (023) 551 23 14- Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure." Enk Fnedeberg. MKB-adviseur bij LTC Bednjfsadvies bedrijfsadvies] Een verrassende kijk Onze opdrachtgever, PARLEVLIET VAN DER PLAS B.V., een snelgroeiende internationale visserijreder, richt zich op de vangst van hoogwaardige vis soorten met eigen moderne vriestrawlers, de opslag.in moderne koel- en vrieshuizen en grootschalige visverwerking. Met ruim 300 medewerkers, verspreidt over vestigingen in Nederland, Duitsland, Polen en Afrika is zij één van de grootste in de internationale visserij. Afnemers zijn traders, importeurs, buitenlandse overheden en groothandelaren in vrijwel alle (Oost-) Europese landen, het Midden en Verre Oosten (o.a. China en Japan) en Afrika. De dagelijkse leiding vindt plaats vanuit het hoofdkantoor in Katwijk en de productievestiging in Harderwijk met een staf van totaal ca. 20 medewerk(st)ers. Op dit moment zoeken we, namens deze opdracht gever, voor het hoofdkantoor in Katwijk contact met kandidaten (MA) voor de functie van: APPLICATIE SYSTEEM BEHEERDER dynamische functie in de internationale zeevisserij De functie: Op de vestigingen in Katwijk, IJmuiden, Harderwijk en Bremerhaven zijn 40-50 gebruikers dagelijks afhankelijk van een goed functionerend systeem. De vestigingen hebben elk een netwerk en zijn gekoppeld aan een centrale server op het kantoor in Katwijk, waarbij gedraaid wordt onder Unix (o.a. financieel en logistiek) en Windows NT (Office toepassingen). Rechtstreeks rapporterend aan de Financial Controller bent U verantwoordelijk voor alle eerstelijns ondersteuning aan de gebruikers. Als applicatiebeheerder bewaakt u een juiste toepassing van de applicaties (financieel, inkoop, verkoop, logistiek, productie, com municatie, etc.) en verwezenlijkt u nieuwe versies, upgrades en uitbreidingen. Als systeembeheerder bent u de gesprekspartner voor leveranciers en adviseurs op het gebied van automatisering, doet u voorstellen aan de directie omtrent nieuwe ontwikkelingen en bent u betrokken bij allerlei projecten die het management informatie systeem versterken (maatwerk, isdn, internationale communicatie, beveiliging, electronic banking, etc.) Gewaagd wordt: Leeftijd: vanaf ca. 25 jaar; Opleiding: Mbo/Hbo-niveau, aangevuld met gecertificeerde trainingen op informatica gebied met een redelijke beheersing van Engels en Duits; Enkele jaren ervaring met een aantal van deze werkzaamheden, waardoor u relevante hard- en software kennis hebt opgebouwd; U hebt een service gerichte 'hands-on' persoonlijkheid, communiceert gemakkelijk op allerlei niveaus in de organisatie en U hebt een goede balans tussen flexibel inspelen op adhoc situaties en het structureren en beheren van de dagelijkse workflow. Geboden wordt: Een pittige en zeer verantwoordelijke functie, in een "internationale werkomgeving", waarbij u zowel betrokken bent bij praktisch problemen van gebruikers als meedenken in de breedte op organisatie niveau; U gaat deel uitmaken van een enthousiast team van ervaren medewerk(s)ers, waarbij veel ruimte is voor persoonlijke inbreng in een open en directe sfeer van werken; Een goed salaris, passend bij de zwaarte van de functie; o Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. P Interesse? Richt uw brief met c.v. onder vermelding van ref. nr. 98.552 aan: VAN DER SCHAAF Pr. Bernhardlaan 10- 18, 2405 VT Alphen a/d Rijn VAN DER. SCHAAF Human Resource Management Systems Langeveld In de Technische- en Plantsoenendienst ontstaat de vac. werktuigbouwkundig medewerker m/v 100% 36 uur per week) Hoewel het mogelijk is dat te zijner tijd een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd kan worden geboden, dient vooralsnog uit te worden gegaan van een overeenkomst voor 1 jaar. Taakinhoud Betrokkene werkt samen met twee collega's en draagt mede zorg voor: - het grotendeels zelfstandig onderhouden van de verwarmingsinstallaties en aanver wante apparatuur en het rapporteren over de staat van onderhoud daarvan aan de coördinator Technisch onderhoud: - het adviseren aan de coördinator Technisch onderhoud; - het op kleine schaal uitvoeren van installatie werkzaamheden bij functioneel en groot onderhoud: - het vervullen van beschikbaarheidsdiensten. Niveau-aanduiding - kennis op LBO- of MBO-niveau, - ruime werkervaring als installatietechnicus en zo mogelijk, op ander technisch gebied; - mede verantwoordelijk voor het in goede staat houden van de betreffende installaties, apparatuur, materialen en gereedschap, waarbij kwaliteit en veiligheid voorop staan; - in staat zijn tot het verrichten van las-werk- zaamheden; - dienstverlenende houding en flexibele instel ling; - met collega's kunnen samenwerken en met bewoners, verpleegkundigen e.a. goed kunnen omgaan. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in functiegroep 35 (maximaal 3857,= bruto per maand). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, onder vermelding van code HS. Langeveld is een psychiatrisch cent ram dat optimale geestelijke gezondheidszorg (GGZ) wil hieden aan volwassenen en ouderen. De toekomst wordt tegemoet getreden met RIAGG, RI8W en Endegeest. In het samenwerkingsverband GGZ-partners Zuid-Holland Noord wordt gestreefd naar een samenhangend stelsel van GGZ-voorzieningen dat aansluit op de behoefte van de cliënten. Langeveld beschikt over klinische voorzieningen <642 bedden, inclusief resocialisatie- woningen), dagbehandeling (44 plaatsen), poliklinieken, een centrum voor psychotherapie en psychiatrische thuiszorg verspreid over de regio's Rijnstreek en. Dnin- en Bollenstreek. Langeveld heeft samen met de RIAGG een VOF opgericht Om goede en professionele zorg te kunnen bieden draagt Langeveld zorg voor een prettig werkklimaat, systematische kwaliteitscontrole en een doorlopende vakinhoudelijke ontwikkeling, Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf» De dienst Cultuur en Educatie kent uit eenlopende functies ten behoeve van Maatschappelijke Zorg en Welzijn, Onderwijs, Sport en Recreatie en de kunst en cultuursector. Per 1 maart 1998 is er een vacature De school telt circa 275 leerlingen, ver deeld over 11 groepen (leerstofjaarklas sen), is gelegen in Leiden Zuidwest en heeft 3 locaties. De school maakt deel uit van een cluster van vier openbare basisscholen. Functie-eisen: - een duidelijke visie hebben op open baar onderwijs in een multiculturele samenleving; - beschikken over aantoonbare leiding gevende, organisatorische en contac tuele eigenschappen; - aantoonbare bekwaamheid bezitten op het terrein van schoolmanagement, schoolorganisatie, onderwijskunde en didactiek van een basisschool; - brede lesgevende ervaring. De directeur is voornamelijk belast met leidinggevende taken en dient in staat te - op effectieve wijze de contacten met ouders, medezeggenschapsraad en ouderraad te onderhouden; - op constructieve wijze deel te nemen aan externe overleggen. Een assessment maakt deel uit v procedure. i de - in te spelen op de vernieuwende ont wikkelingen in het onderwijs en deze op adequate wijze te vertalen in de dagelijkse schoolpraktijk; - vorm en inhoud te geven aan de onder wijskundige richting van de school; - het personeel te motiveren en oog te hebben voor ieders specifieke capaci teiten en vaardigheden; Dienst Cultuur en Educatie Geïnteresseerden kunnen bij het Bureau Openbaar Onderwijs een profielschets van de school opvragen, tel. 071 - 524 76 70. Inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij de heer L.P.H. Schrier, adviseur personeelsbeleid Bureau Openbaar Onderwijs, tel. 071 - 524 76 74 en bij de heer C.M. v.d. Voort, adjunct directeur, tel 071 - 572 42 42. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, nodigen wij vrouwen uit naar deze functie te solliciteren. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maat schappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etni sche minderheidsgroepen in het onder wijs werkzaam zijn. Geschikte kandida ten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Geïnteresseerden naar de functie wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer OND TE 03 te zenden naar het Bureau Openbaar Onderwijs, Maresingel 3, 2316 HA Leiden. De sluitingsdatum is 23 maart '98. ziekenhuis Voor de afdeling catering zoeken wij een; de werktijden per 14 dagen zijn: donder-lvrij-lzater-lzon-lwoens-ldonder-lvrijdag van 16.30-18.30 vac.nr. 33.98 op afroepbasis vac.nr. 45.98 - Het ronddelen van maaltijden; - het verstrekken van koffie, thee en dergelijke; - het verrichten van lichte keukenwerkzaamneden; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden rondorr patiënt. ijkvi spele est d Functie-eisen: elde - Een MBO-opleiding, b.v.k. aangevuld met de opleiding Voedingsass: e ha - goede contactuele eigenschappen, zelfstandigheid, initiatief en fl© )arte biliteit m.b.t. werktijden en de inzet op verschillende afdelingen, - bij voorkeur praktische kennis van diëten; - ervaring in een soortgelijke functie. Het salaris bedraagt maximaal 3.381,- bruto per maand bij eenfij nder: dienstverband (FG 25). eers Het uurloon voor een medewerker op afroepbasis becraagt maxirm ien. 21,67 bruto per uur De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het HARRY Wij zijn een internationaal opererend handelsbedrijf in ruitersportartikelen gevestigd in Hillegom. Een groeiend bedrijf met een jong dynamisch team. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij: COMMERCIEEL TALENT m| verkoop binnendienst Belast met de volgende werkzaamheden: telefonische afhandeling van verkooporders, tele-marketing, opstellen van offertes, correspondentie, orders verwerken in het computersysteem etc. Voor deze uitdagende baan zoeken wij iemand op MEAO/MBO nivo met kennis van de nederlandse en duitse taal in woord en geschrift. Naast een prima salaris bieden wij een goede werksfeer in een jong Sollicitaties kunt u richten aan: H.E. JANSEN INT. TRADING VOF. T.a.v. Dhr.H.E.Jansen Postbus 203 2180 AE HILLEGOIVI tel: 0252-520144 Stichting Katholiek en Interconfessioneel Onderwijs Velsen Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Velsen vraagtin verband met de wens van de huidige'directeur om binnen het one een andere functie te vervullen met ingang van 1-8-1998 een voor basisschool de BEEKVLIET te Velserbroek Heeft u een 'open houding' naar leerlingen, team, ouders en bestuur? Heeft u managementkwaliteiten om de schoolorganisatie optimaal te laten functioneren? Kunt u op stimulerende wijze leiding geven aan een relatief jong team? Heeft u een duidelijke visie op ontwikkelingen in het basisonderwijs? Heeft u een schoolleidersopleiding gevolgd of bent u bereid deze te volgen? HEEFT U DEZE KWALITEITEN DAN: bieden wij u een uitdagende groeischool waar het kind duidelijk centraal staat bieden wij u een dynamisch team met veel mogelijkheden en kwaliteiten bieden wij u veel participerende ouders bieden wij u aantrekkelijke woon- en werkomgeving (strar «ji jonge wijk, recreatiemogelijkheden) bieden wij u ondersteuning van directieleden binnen de SI m bieden wij u functieschaal 11 Bent u enthousiast geworden stuur dan uw sollicitatiebrief vergezeld van een CV tot uiterlijk 31 maart 1998 aan de secretaris van ons bestuur, mw. A. M. E. Heeremans-Boddeke, Dinkgrevela^™ 2071 BP Santpoort-Nd. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mw. P. Nijssen (023-5386350/023-5485709) of mw. H. Hessling (023-5370263/020-3464043).

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32