Personeel Personeel Personeel /WOL Rijn\anó seceurTronics BRIDGE i Sr CV Techniker/CAD-tekenaar Een ambitieuze HEAO-er Leerling radiodiagnostisch laboranten v van Gansewinkel licótex full-time medewerkers m/v V E R H E I J P Niche en Lencée cH ZATERDAG 14 MAART 1998 Van Duuren TechnoMarkt is onderdeel van de TechnoMarkt Groep. De TechnoMarkt Groep is een technische groothandel met tien vestigingen door heel Nederland. Met een breed productassortiment (o.a. pneuma tiek, hydrauliek, aandrijftechniek, gereedschap, werkplaatstoebehoren, etc.) en een hoog kennisniveau bedienen de TechnoMarkten een uitge breide groep cliënten die bijzonder hoge eisen stellen aan de producten en diensten die de TechnoMarkt Groep biedt. Samen bewijzen zij het motto van de TechnoMarkt Groep: Mensen en Techniek. Wegens de expansieve activiteiten van Van Duuren TechnoMarkt in Leiden zoeken wij met spoed een Verkoper binnendienst m/v In deze functie heeft u dagelijks contact met klanten, aan de balie of per telefoon. U heeft ervaring op dit gebied en een duidelijk com mercieel inzicht. Uw leeftijd is rond de 24 jaar en u heeft een afgeronde opleiding MTS werktuigbouw, een gedegen kennis van mechanische aan drijvingen en gereedschappen. De functie: u werkt samen met een team van 6 collega's binnen de vestiging, u wordt mede verantwoordelijk voor de verkoop binnendienst. u bent een actief meedenkende gesprekspartner voor de industrie en in staat om technisch advies om te zetten in commercieel succes. De persoon: is in staat om, op basis van kundig beleid, klantgericht te adviseren en succesvol te onderhandelen heeft een enorm doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en is vanzelfsprekend commercieel en resultaatgericht ingesteld is representatief en heeft geen "9 tot 5" mentaliteit Tevens zoeken wij een Medewerker magazijn m/v De functie: Het magazijn is het dynamisch kloppend hart van elke TechnoMarkt vestiging en worden de wensen van de klant met voorrang behandeld. wij zoeken iemand rond de 25 jaar met ervaring in het bezit van een diploma LTS/MTS;werktuigbouw en een rijbewijs Wij bieden: een uitdagende en afwisselende werkkring binnen een gerenom meerde organisatie een grondige inwerkperiode en vele groeikansen een prima salaris en goede secundaire voorwaarden Als u denkt in één van deze functies aan onze verwachtingen te kun nen voldoen, stuurt u binnen 10 dagen een bondige brief en c.v. naar de TechnoMarkt Groep, t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 11343, 3004 EH Rotterdam. Voor méér informatie kunt u contact opnemen met de heer F.H. Lemson: 071 - 579 16 16. MENSEN EN TECHNIEK Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben wij een vacature voor: Werkzaamheden o.a. opnemen en calculeren van CV en loodgieterswerk en het maken van installatietekeningen via Autocad. Leeftijd is van geen belang, bezit van rijbewijs wel. Wij bieden een zeer goede salariëring, mogelijkheid tot het volgen van cursussen en een uitermate prettige werksfeer. Reacties telefonisch tijdens kantooruren op 071-5794050 of schriftelijk naar: W. T. B. Joop Buiteman T.a.v. Joost Bekkering Postbus 1060 2302 BB LEIDEN U zorgt dat er aan de uitrusting van uw collega's niets ontbreekt De Rabobank Aalsmeer is een bedrijf met ruim 140 medewerkers en neemt een belangrijke plaats in de lokale economie in. De bedrijvigheid in het werkgebied, waarin 's werelds grootste bloemenveiling en de ligging binnen de Schiphol-regio, staat garant voor een grote dynamiek binnen de werkomgeving. Rabobank Aalsmeer is op zoek naar Onze bank is een professioneel en deskundig bankbedrijf met zwaar accent in de dienstverlening aan bedrijven. De bank wordt gekenmerkt door een actieve ondernemende opstelling en is één van de grotere Rabobanken. Ons aanbod: Graag bieden wij een ambitieuze Heao'er de kans zich verder te bekwamen op het gebied van bedrijfsfinancieringen en risicomanagement. In deze afwisselende functie is uw kerntaak net waarborgen van de kwaliteit van het financieringsproces. Daartoe beoordeelt en beheert u zelfstandig kredieten op financiële, bedrijfseconomische en fiscaal-iuridische aspecten om zo de risico's voor de bank inzichtelijk te krijgen. Daarnaast heeft u een initiërende rol voor het treffen van maatregelen in het kader van kredictbeheer en kredietbeoordeling. Het bijzondere beheer van financieringen met een potentieel c.q. verhoogd (verlies)risico maakt de functie ten slotte compleet. Wij zoeken: Een ambitieuze Heao'er, bij voorkeur met werkervaring. Communicatieve vaardigheden, een analytisch denkvermogen en stressbestendigheid zijn een must om deze functie met succes te kunnen invullen. Wij gaan er van uit dat u graag gebruik maakt van de opleidingsmogelijkheden die de bank biedt en dat u de wens heeft om door te groeien, mogelijk richting een commerciële functie. Uw reactie: Heeft u belangstelling? Stuur uw brief met C.V. binnen 14 dagen aan Rabobank Aalsmeer ter attentie van Personeel en Opleidingen, Postbus 259, 1430 AG Aalsmeer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. H. van den Bogert, Hoofd Krediet Risico Management, tel. 0297-385639. Rabobank Aalsmeer ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. De afdeling radiologie is werkzaam op beide locaties. De afdeling beschikt over 17 diagnostiekkamers met onder andere apparatuur voor CT, DSA, echografie, mammografie, coronaire-angiografie en MRI Voor de inservice-opleiding die zal starten in september 1998 zijn wij op zoek naar. De opleiding duurt 3 leerjaren en begint met een beroepsvoorbereidende periode van ongeveer 10 weken, waarna onder begeleiding op de afde ling wordt gewerkt. De theorielessen vinden plaats op de Hogeschool te Haarlem. De leerling radiodiagnostisch laborant wordt opqeleid om met behulp van röntgenstraling onderzoeken te verrichten en heeft daarnaast een assisterende functie bij onderzoeken die worden uitgevoerd door een radioloog (zoals angiografie en echografie). Het beroep biedt de mogelijk heid om zowel met mensen, als met hoogwaardige apparatuur te werken. De kosten van de opleiding worden vergoed door het ziekenhuis. Toelatings-eisen: - HAVOA/WO-diploma met de vakken wis- en natuurkunde; - op 1 december 1998 minimaal 18 jaar. De salariëring is conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw F.R.M Warlicht-Thomassen organisatorisch afdelingshoofd, telefoonnummer 071 - 545 45 45 (pieper 106). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vergezeld van kopieën van het benodig de diploma en de cijferlijst binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw W C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder ver melding van vac.nr.: 30.98. ♦SECURITY SYSTEMS*TELECOM* Seceurtronics Security Systems, een BORG-gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf is leverancier en installateur van inbraak-, brand-, camera- en toegangscontrolesystemen. Tot dezelfde groep behoort Seceurtronics Telecom leverancier en installateur van telematicasystemen met vestigingen te Hillegom en Doetinchem. In verband met de permanente groei van onze bedrijfsactiviteiten hebben wij op korte termijn plaats voor technici in diverse disciplines. Technici Beveiligingsinstallaties Inhoud van de werkzaamheden: het monteren van electronische inbraakdetectie, camerabewakings-, brandmeld- en toegangscontrolesystemen verrichten van service aan genoemde systemen Technici Telecommunicatie Inhoud van de werkzaamheden: het installeren van telefooninstallaties, randapparatuur, ISDN-configuraties verrichten van service aan genoemde systemen Technici Datanetwerken Inhoud van de werkzaamheden: het installeren van datanetwerken op basis van UTP, STP, FTP, glasvezel verbindingen het installeren en inrichten van patchkasten met actieve en passieve componenten het verrichten van net werkmetingen Opleidingen/ervaring/vereisten: Kennis van electronica, opleiding minimaal MTS-electronica niveau Ervaring en één van de deelgebieden is een vereiste Leeftijd 22-30 jaar Rijbewijs B Flexibele instelling Bij voorkeur woonachtig in de Randstad Geboden worden full-time banen, bedrijfsauto en een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van de kandidaten. Uitdagende en gedeeltelijk zelfstandige functie in een gezonde onderneming met een sterke teamgeest. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk voorzien van uitgebreid CV kunt u richten aan de directie van Seceurtronics Security Systems/Telecom, Postbus 226, 2180 AE HILLEGOM. Bent u een medewerker verkoop binnen dienst (m/v) die van aanpakken weet? De vestiging Zoetermeer vraagt op korte termijn een medewerker verkoop binnendienst die van aanpakken weet. De functie betreft een duo-functie 40 uur per week waarvan de uren flexibel worden gedeeld. De functie: Uw taken zullen ondermeer bestaan uit: - beheer verkoopadministratie, telefonische verkoop, verzorgen van offertes, uitgaande correspondentie en mailings en het onderhouden van telefonische contaeten met klanten. Wij vragen: - een commerciële instelling, een opleiding met voorkeur op HBO- niveau (minimaal MBO-niveau), goede communicatieve vaardigheden, ervaring met Word en Excel, een flexibele instelling en teamgeest. van Gansewinkel biedt: - een zelfstandige en afwisselende functie in een modern en snelgroeiend bedrijf, ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om cursussen te volgen in de lijn van de functie. Bent u geïnteresseerd? Als deze functie u aanspreekt, kunt u voor meer informatie telefonisch contact opnemen met de heer P. F. G. Linders, hoofd commerciële zaken of met Ellen Kesteloo, afdeling verkoop binnendienst. Het telefoonnummer is: 079-3 628 283. Schriftelijke reacties zien wij graag binnen 2 weken tegemoet op onderstaand adres. Afval dat pakken we aan. van Gansewinkel vestiging Zoetermeer Postbus 710 2700 AS Zoetermeer 2e hands kleding (groothandel) vraagt met spoed voor 40 uur in de week. Leeftijd: 17 tot 21 jaar. Reacties: tel. 071-5419372, Zoeterwoude, vragen naar de heer Salem. Voor onze middelgrote praktijk tel dorp zoeken wij een jonge enthoujj tandartsassistente of iemand die hiervoor opgeleidvi worden. Voor deze funktie vragen wij: - MAVO/HAVO opleiding - goede kontaktuele eigenschappj - flexibele instelling Schriftelijke sollicitaties te richten! D. E. Verlinden, Zonneweide 6, 2353 MJ Leiderdorp. Sf heeft een verfrissende kijk op employée benefits. Onze adviseurs worden door werkgevers ingeschakeld om aaa werknemer de arbeidsvoorwaarden te communiceren en een persoonlijke financiële planning te maken. Doel voordelen van de individualisering voor elke werknemer maximaal te benutten. PARTNER BEDRIJFSVERZEKERINGE natige verzekeringen en pensioenen. Ook een leinbedrijf op fee basis hoort tot ons dienstenp wij zoeken een Adviseur buitendienst m/v Uitdaging en afwisseling: De werkzaamheden bieden je de mogelijkheid je ervaring, expertise en talent steeds in nieuwe situaties (verder)! ontwikkelen. Je werkt in een flexibel team en met eigen projectverantwoordelijkheid. Een kleine gteep uit deub onderhoud van huidig klantenbestand, communicatie en advisering arbeidsvoorwaarden, financiële planning, ca -i financiële instellingen en administratieve zaken welke een onderdeel zijn van je advisering. Daarnaast wordt vanj dat je daadwerkelijk een bijdrage levert aan groei en ontwikkeling van beide bedrijven. richt zich primair op de bedrijfsmatige verzekeringen en pensioenen. Ook een uitgebreide advisering op het gebtf*- risicobeheer in het midden- en kleinbedrijf op fee basis hoort tot ons dienstenpakket. have De basis voor succes: Op basis van kennis, ervaring en wensen wordt bekeken op welk projectniveau je zult worden ingezet. Onze orgs in goed overleg optimale invulling aan jouw carrière en investeert in opleiding, training en coaching. Hierdoori de laatste ontwikkelingen in je vakgebied geen geheimen voor je zijn. Onze opdrachtgevers venvachten direct ra rendement en toegevoegde waarde. Je beschikt daarom over een financiële/verzekeringstechnische achtergrond, probleemoplossend vermogen, uitstekende communicatieve vaardigheden en zelfstandigheid. Aan de basis vanji een HBO- of academische opleiding. En natuurlijk kun je uit de voeten met geautomatiseerde systemen. En een Assistent financiële administratie m/v Uitdaging en afwisseling: De werkzaamheden zijn zeer afwisselend, voornamelijk ondersteunend en bieden je de mogelijkheid je ervannt steeds te ontwikkelen. Een kleine greep uitje taken: controle en boeking inkomende-uitgaande facturen, bank.gr debiteurenbeleid, voorbereiding betalingen, assistentie bij rapportages en uitbouw totale administratie. De basis voor succes: Een flexibele instelling, accuratesse en op korte termijn beschikbaar Je hebt een MEAO- of gelijkwaardige oplei: van de geautomatiseerde systemen zoals Exact Account en Microsoft Office zijn belangrijk Bridge b.v. en Verheij Partners b.v. zijn beide jonge organisaties die werken voor diverse grote en aansprekend: Nederlandse bedrijven. We bieden je een leuke werkomgeving met jonge collega's en goede primaire en secundi pgei arbeidsvoorwaarden. Spreekt een van de functies je aan, overtuig ons dan van je mogelijkheden. Stuur een brief met CV naar Bridgeh Partners b.v., t.a.v. Joke Rijsdam, Postbus 239, 2350 AE Leiderdorp. Mocht je vragen hebben, bel dan gerusti tel. 071-5414321. Registeraccountants Belastingadviseurs Advies Eén van onze ï'elaties, VAN ZANTEN CO. B.V. te Bovenkarspel, is een toonaangevend bedrijf in Europa op het gebied van de handel in bloemzaden en het opkweken van jonge planten uit zaad en stek. Op "eigen tuinen" wordt een exclusief productenpakket ontwik keld, waarmee de professionele kweker van uitgangsmateriaal wordt voorzien.De onderneming maakt de laatste jaren een sterke groei door. Op dit moment biedt zij werkgelegenheid aan 75 mensen, in het seizoen aangevuld met ca. 120 inleenkrachten. Om aan deze groei adequaat vorm te geven zoeken wij voor Van Zanten Co B.V., naast de Algemeen Directeur een DIRECTEUR FINANCIËN EN ORGANISATIE (M/V) .1. (vac.nr. ZC110) Taken en verantwoordelijkheden: - verantwoordelijk voor het Financiële Beleid - verantwoordelijk voor managementinformatie, prognoses en analyses - optimaliseren van de Administratieve Organisatie - coachen en begeleiden van 8 medewerkers - medeverantwoordelijk voor het algemeen beleid van de onderneming - het actief ontwikkelen en sturen van het automatiseringsbeleid Profiel van de geschikte kandidaat: - universitair werk- en denkniveau - minimaal vijf jaar relevante werkervaring in financieel management, bij voorkeur verkregen in een internationaal opererende handelsonderneming - goede communicatieve vaardigheden, in staat om op alle niveau's in de onderneming te communiceren - kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen - enthousiaste persoonlijkheid die met vakkennis en humor overtuigt Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van het vacaturenummer, te sturen naar Niehe en Lancée cs t.a.v. de heer drs. S.A. van Duin R.A., Postbus 366,1800 AJ Alkmaar Tel: (072) 541 11 11 Niehe en Lancée cs is eet onafhankelijke en energit adviesgroep van registeraccountants, belastingadviseurs en administratieconsulenter 1 met vestigingen in Alknu H Amsterdam en Haarlem, ffl Niehe en Lancée cs besti J J uit een goed georganiseer jp ambitieus team van ruim 160 inspirerende en j gekwalificeerde collega W

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30