Personeel Personeel Personeel .uba erqy Swets tempo-team Q Jobs Assistent-Accountants (MEAOers) LEUKE WINKEL MEDEWERKSTER Gas- en Waterfitters (m/v) Kabelmonteurs (m/v) LubapQ ButonJ 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker datamanagement m/v Systeembeheerder Junior systeembeheerder ZATERDAG 14 MAART 1S Swets Zeitlinger BV is een internationale onder neming met wereldwijd 17 kantoren en ruim 700 medewerkers. Het hoofdkantoor Jbevindt Wereldwijd actief en Onze hoofdactiviteit is abonnementen op weten schappelijke tijdschriften aan bibliotheken in de gehele wereld. Naast gedrukte tijdschriften leveren wij in toenemende mate ook elektronische In de wereld van de elektronische informatie ontwikkelingen elkaar snel opvolgen, neemt Swets Zeitlinger een vooruitstrevende plaats in. Naast de bovengenoemde hoofdactiviteit zijn er nog vier divisies met de volgen de producten en diensten: antiquarische tijdschriften wetenschappelijke uitgeverij uitgeverij van psycho logische testen opslag van informatie op microfilm en CD-ROM. De divisie Swets Zeitlinger Publishers realiseert professionele boekuitgaven voor psychologen, psychiaters, pedagogen, logopedisten en andere hulpverleners. In het verlengde hiervan komen ook publieksuitgaven tot stand. Daarnaast wordt sinds kort lesmateriaal voor het onderwijs uitgegeven. In een klein team worden jaarlijks zo'n 30 boekuitgaven, waaronder herziene herdrukken en vertalingen, naast een tiental nieuwe lesmethoden geproduceerd. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Produktiebegeleider DTP-er (m/v) met goede contactuele kwaliteiten De functie-inhoud Extern opgemaakte kopij en extern opgemaakte omslagen controleren en samenvoegen tot een opnamemodel voor produktie; Meewerken aan het realiseren van advertenties en catalogi, eventueel het bijhouden van een website (kennis HTML wenselijk); Activiteiten van vormgevers en andere free-lancers afstemmen en coördineren; Betrokkenheid bij offerte- aanvragen, planning en kwaliteit van de grafische produktie; Redacteuren en uitgevers anderszins assisteren bij de projectuitvoering. Onze eisen Grafische opleiding; Minimaal 3 jaar werkervaring; Goede beheersing van redactionele (DTP)-software, bij voorkeur Quark Xpress en Photoshop voor Macintosch; Ervaring met het uitbesteden van grafisch werk; Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel in woord als in geschrift. Aantrekkelijk perspectief Naast een boeiende functie in een dynamische werkomgeving bieden wij u een aantrekkelijke honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u belangstelling en wilt u de uitdaging van deze functie aangaan, dan nodigen wij u uit te solliciteren. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar: Swets Zeitlinger BV Afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer drs. L. ten Cate Postbus 800, 2160 SZ LISSE Meer informatie over de dienst verlening van Swets Zeitlinger vindt u op onze website: www.swets.nl Wij vragen voor onze docentenpool: docenten/trainers voor dc standplaats Alkmaar cn Leiden Wij verwachten dat u vakkundig en didactisch geschoold bent, reflecterend aan de onderwijs modulen (gezondheidsleer, gedragsleer, com- municatieleer, psychopathologie en therapeu tische methodieken) van de psychosociale faculteit. Uw reactie zien wij graag tegemoet. Academie Gradatim Afd. Psychosociale Faculteit Postbus 40 9430 AA Wcsterbork Tel.: 0593 - 33 24 86 Op korte termijn zijn wij op zoek naar een (18 tot 28 jaar). Voor 36 uur per week, verdeeld over 4 dagen (geen zondag). Ben je geïnteresseerd, stuur dan een briefje met c.v. en recente pasfoto naar: Huize van We/y, t.a.v. mevr. N. Kooimans, Hoofdstraat 88, 2202 GA Noordwijk aan Zee. PATISSIER CHOCOLATIER GLACIER HOOFDSTRAAT 88, NOORDWIJK. TEL. 071 - 3612228 Nettenbouw bv is een technisch instal latiebedrijf met circa 7 000 personeels leden, gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van technische infra structuur zoals distributienetten voor elektriciteit, gas en water, telefoon en kabeltelevisie; openbare verlichting; verkeersinstallaties en in elektro technische installaties. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit zestien vestigingen, verspreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. Nettenbouw bv behoort, samen met Gawa, Van Oudbroekhuizen, City Com bv en Infra Engineering bv tot het cluster Imtech Infra van de sector Imtech van de Internatio- Müller Sm groep. Wegens uitbreiding van de activiteiten in rayon Zoetermeer zoekt Nettenbouw bv vakmensen voor het buiteninstallatiewerk. Mensen met ervaring en het nodige organisatievermogen. Mensen ook, die graag buiten werken en zich goed kunnen aanpassen aan steeds wisselende terrein- en weersomstandigheden. Wij hebben plaats voor: voor het aanleggen en aansluiten van distributienetten. Sollicitanten die in het bezit zijn van een diploma Opleiding Distributie Monteur G/W of over aantoonbare praktijkervaring bij een Nutsbedrijf beschikken en elektrotechnische montagekennis hebben genieten de voorkeur. In ieder geval is de bereidheid tot het verkrijgen van elektrotechnische montagekennis een voorwaarde. Ook vragen wij enige: voor het verrichten van elektrotechnische montagewerkzaamheden. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een VEV-diploma MLN (Monteur Laagspannings Netten) en beschikken bij voorkeur over praktijkervaring op het gebied van CAI en/of hebben cursussen gevolgd die hierop betrekking hebben. Voor deze functies bieden wij naast een prettige werksfeer: - een goed salaris; - een vaste gratificatie van 8,33% (13e maand); - een goede studiekostenregeling; - goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u geïnteresseerd bent in een van bovengenoemde functies en voldoet aan de gestelde eisen, dan kunt u uw schriftelijke sollicitaties voorzien van voldoende relevante gegevens zenden aan Nettenbouw bv, Wattstraat 30, 2723 RC Zoetermeer, ter attentie van de heer R.A.J. Brouwer. uitzendwerk in goede banen fè KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een gemeentelijke en particuliere arbeidsorgani satie. U bent verantwoordelijk voor agendabeheer, maken van afspraken, telefonisch verstrekken van infor matie aan cliënten en het maken van brieven met Word. Hiervoor hebt u minimaal een HAVO-niveau, ervaring met WP.Word en MS office. Bovendien bent u flexibel en kunt u goed in teamverband werken. Deze baan van 36 uur per week is voor langere tijd. Informatie: (071) 514 41 46, Hermina Schermelé Leiden, Stationsplein 212 Directie-secretaresse m/v voor een nationaal bedrijf in Voorschoten. U bent de rechterhand van de directeur en vervangt deze bij afwe zigheid. De werkzaamheden bestaan uit zelfstandig voeren van de correspondentie, agendabeheer, telefoon behandeling, notuleren, organiseren van congressen en evenementen etc. Hiervoor bent u zelfstandig, stressbe stendig en ambitieus. Deze baan biedt goede toekomst mogelijkheden. Informatie: (071) 512 06 88, Natascha Visser Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Allround productie- medewerker m/v vleesverwerkend bedrijf in Leiderdorp. In eerste instantie wordt u ingezet op verschillende afde lingen in het bedrijf. Daarna bestaat de mogelijkheid om door te groeien naar een leidinggevende functie. Een specifieke opleiding is hiervoor niet vereist. Deze full time baan biedt goede perspectieven. Informatie: (071) 512 64 43, Saskia Schaap Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Planner m/v voor een flitsend bedrijf in Zoeterwoude. Na een inwerkperiode gaat u zelfstandig aan de slag. U deelt monteurs in en voert diverse berekeningen uit die op de planning van invloed kunnen zijn. Hiervoor hebt u een HTS-E-opleiding. Ervaring is een pre, maar deze baan is ook geschikt voor een schoolverlater. Bij voorkeur bent u in het bezit van een rijbewijs Informatie: (071) 514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. a with UITZENDCONSULENT V/M Luba Uitzend Buro zoekt vanwege de sterke groei van het bedrijf energieke kandidaten voor diverse vestigingen in het westen van Nederland. Als uitzendconsulent bent u inter mediair tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk. U bedenkt manieren om uitzendkrachten te werven en te binden en bent direct betrokken bij de uitvoering van acties en het adver teren. Voor deze functie vraagt Luba een opleiding op VW0/HB0-niveau en minstens twee jaar werkervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving. Informeer naar je mogelijkheden! SALES ADMINISTRATORS V/M Voor een auto-importeur in Sassenheim zoeken wij mensen met MBO-niveau, commercieel inzicht, onderhandelingstalent en bij voorkeur enige autotechnische kennis. Je werkzaam heden bestaan uit het verwerken van binnenkomende orders, voorraadbewaking, inkoop, verkoopstimulerende activiteiten, facturatie, kentekenregistratie en informeren bij dealerorga nisaties. Heb je interesse, reageer dan snel op deze leuke, afwisselende functie, met uitzicht op vast dienstverband. SECRETARESSE/ DIRECTIESECRETARESSE V/M Bij diverse bedrijven in Sassenheim hebben wij leuke, afwis selende secretaresse functies. Je taken bestaan onder andere uit het organiseren van reizen en zelf af en toe mee op reis gaan, organiseren van beurzen, notuleren, vergaderingen organiseren, telefoonbeheer, agendabeheer, correspondentie en archiefbeheer. Heb je ervaring als secretaresse met soort gelijke werkzaamheden? Bel dan voor meer informatie naar Luba Sassenheim. LOGISTIEK MEDEWERKER V/M Heb je ervaring in de transportwereld of als logistiek mede werker, dan hebben wij een leuke, verantwoordelijke functie voor je. De werkzaamheden bestaan uit organiseren, regelen en coördineren, transport aansturen, facturen.maken en veel telefonisch contact en informatieverstrekking naar afnemers. Luba Sassenheim Teylingerlaan 4, tel. 0252-222444 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, tel. 071-5618142 Luba Leiden Luba Leiderdorp Kort Rapenburg 10, Winkelhof 9, tel. 071-5140341 tel. 071-5415055 Uitzend LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Wil je aan de slag in een baan met eigen verantwoordelijkheden en een leuke werksfeer? De maatschap Moret Ernst Young Accountants heeft in de regio Holland-Midden met kanto ren in Den Haag. Leiden, Naaldwijk. Delft en Zoetermeer plaats voor assistent-accountants. Bovendien kun je werken combineren met studeren, waar door je verzekerd bent van prima carrièreperspectieven. Werkgebied. Als assistent accountant is de samenstelpraklijk je werkterrein. Dit betekent bijvoorbeeld dat je afschrijvingen controleert, administraties ver werkt, adviseert bij het opstellen van aangiftes en voorbereidende werkzaamheden voor de jaarrekeningen uitvoert. En naarmate je je verder ontwikkelt, adviseer je meei cliënten op een breed financieel terrein. Accountants. Moret Ernst Young Accoun tants adviseert opdrachtgevers op een breed financieel-economisch terrein. De samenstelling en con trole van de jaarrekening vormt de basis voor onze sterk ontwik kelde adviesactiviteiten. Naast vakinhoudelijke expertise bestaat onze toegevoegde waarde voor de cliënt uit de bundeling van specifieke branchekennis. Een sprekend voorbeeld hiervan zijn de sectorgroepen waarin de accountants nauw samenwerken met de belastingadviseurs en management consultants van Moret Ernst Young. Met als doel een geïntegreerde finan- cieel-economische dienstverle ning, waarvan alle onderdelen perfect in elkaar passen. Je schriftelijke Ernst Young Jouw profiel. Je hebt de ambitie en het doorzettings- zaken. vermogen om verder te komen in het vak en je bent in het bezit een MEAO-BA diploma. Bovendien ben je bereid om de MBA- en op termijn de SPD-studi* u$$el te gaan volgen. Gezien de veel zijdige contacten met cliënten vragen we een goed inlevings vermogen en uitstekende communicatieve vaardigheden. Ons aanbod. Een veelbelovende carrière met prima perspectieven en goede arbeidsvoorwaarden. Als je de uitdaging aangaat, kun je bij ons veel leren. Zowel ii praktijk, als door middel van intern opleidingsprogramma dal is toegespitst op jouw situatie. Belangstelling? Voor meer informatie kun je contact opne men met Natasja van der Woude, telefoon 070-3286346. sollicitatie kun je richten aan Morel Accountants, t.a.v. afdeling personeel* 80, 2596 CZ Den Haag. aui toi =!l Moret Ernst&Young Accountants Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Me dische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiënten zorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onder zoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Vanuit de afdeling Klinische Oncologie, wordt een landelijke studie gecoördineerd. Het doel van de studie is het vaststellen van het meest effectieve bestralingsschema bij patiënten met pijnlijke botmetastasen. Het betreft een onderzoeksproject dat gesubsi dieerd wordt door de Ziekenfondsraad. Het project loopt nog tot 1 december 1998. In verband met het vertrek van één van de medewerkers van het centrale datamanage- ment zoeken wij met spoed een: (32 uur per week) Vac.nr. 98.W.14.11.LD Functie-informatie: - betrokkene verzamelt, ordent en verwerkt vragenlijsten en voert de gegevens in het databestand; - beheert het databestand en verzorgt op aanvraag overzichten hieruit; - functioneert als aanspreekpunt voor data- managers, patiënten en artsen in den lande. Functie-eisen: -minimaal MBO-opleiding met kennis van medische terminologie; -ervaring in het gebruik van een P.C., m.n een tekstverwerkingsprogramma; - ervaring met of kennis van databestanden - goede communicatieve vaardigheden; - accuratesse. Dienstverband: De aanstelling is in tijdelijke dienst voor de duur van het project (tot december 1998). Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.595, bruto per maand bij een full-time aanstelling Deze advertentietekst verschijnt in- ei extern tegelijkertijd. Eventuele interne kandi daten van het AZL hebben voorrang t.o.v. di externe kandidaten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. E. Steenland, dagelijks studiecoördi nator (071 - 526 36 80). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weker na het verschijnen van deze advertentie zender aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Beheer Divisie 2, afdeling Personeel en Organisatie, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M De Zijl Bedrijven is een dienst van de gemeente Leiden, die de Wet Sodale Werkvoorziening, afgekort WSW uitvoert en wei) aan personen die door een handicap niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. Leiden daarbij samen met Leiderdorp, Zoeterwoude en Voorschoten. Tevens geeft De Zijl Bedrijven uitvoering aan de Wet Insdi- 'M Werkzoekenden (WIW) die als doel heeft, personen met een afstand tot de arbeidsmarkt toe te laten treden tot het arbeid^ De Zijl Bedrijven biedt werk aan meer dan 1300 medewerkers. Voor de afdeling Automatisering zoeken wij een systeembeheerder en een junior systeembeheerder. De afdeling automai |cj bestaande uit 2 medewerkers, adviseert en ondersteunt alle bedrijfsonderdelen en stafafdeling van DZB op het gebied va matisering en informatievoorziening. De afdeling ressorteert onder de controller van De Zijl Bedrijven. 34 uur Verantwoordelijkheden: coördinatie van alle werkzaamheden op het gebied van systeem- en netwerkbeheer; technisch beheer, de continuïteit en de kwaliteit van alle middelen voor de informatievoorziening, met de gegevens die daarin zijn opgeslagen; adequate beveiligings- en herstelprocedures; (het begeleiden van) de invoering van nieuwe besturings- en applicatieprogrammatuur; het adviseren ten aanzien van doelmatiger systeemgebruik; maatregelen ter voorkoming of herstel van knelpunten: selectie van geautomatiseerde hulpmiddelen; onderhouden van contacten met leveranciers; voorlichting en adviezen aan gebruikers over mogelijke auto- matiseringsoplossingen; het oplossen van problemen in apparatuur, netwerk of bestu ringsprogrammatuur; het mede ontwikkelen van automatiseringsbeleid. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau; gedegen kennis van Windows95 en Windows NT netwerken, gedegen kennis van MSOffice minimaal 2 jaar relevante ervaring administratieve en beleidsmatige vaardigheden; zelfstandig kunnen functioneren en planmatig kunnen werken; kennis van Query-tools kennis van Progress is een pre. 34 uur Verantwoordelijkheden: technisch beheer, de continuïteit en de kwaliteit van a"e delen voor de informatievoorziening, met de gegevens! daarin zijn opgeslagen; adequate beveiligings- en herstel procedures; (het begeleiden van) de invoering van nieuwe bestunn? applicatieprogrammatuur; voorlichting en adviezen aan gebruikers over mogelijke! matiseringsoplossingen; het oplossen van problemen in apparatuur, ringsprogrammatuur; het beheren van licenties en documentatie. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau; gedegen kennis van Windows95 en Windows NT Nettë gedegen kennis van MSOffice; minimaal 1 jaar relevante ervaring, zelfstandig kunnen functioneren en planmatig kunnen v.: ijr klantgerichte, flexibele werkhouding; kennis van Query-tools. Salaris inschaling vindt afhankelijk van de rechtspositie^ n conform de daartoe geldende regelingen en op grond tijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer J. Zeihorst, telefoor 071 - 535 24 90. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning richten aan DZB, afdeling Pers.1'; Organisatie, ter attentie van de heer D.J. Schreuder, postbus. 2300 AJ Leiden, onder vermelding van desbetreffende vatf

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28