Personeel Personeel Personeel W// d Td Verzekerd ff UITVOERDERS GWSWM/V KOSTPRIJSDESKUNDIGEM/V VERMEER D.MEIJER B.V. Receptioniste/Telefoniste m/v Fin. Administratief medewerk(st)er n Tiel Utrecht ZATERDAG 14 MAART 1998 RDA Vermeer Infrastructuur BV is als zelfstandig functionerende werkmaatschappij van Vermeer Groep BV actief in grond-, weg-, water- en spoorwerken, Als één van Nederlands grootste wegenbouwers heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot allround specialist in infrastructurele werken Het hoofdkantoor van Vermeer Infrastructuur BV is gevestigd te Hoofddorp rayonkantoren te Moerdijk. Almere, Kampen, Cruquius. Nieuwe Meer, Enschede. Rotterdam, Leek en Mook. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden en ter versterking van het enthousiaste team in het rayon Zuid Holland is een tweetal vacatures ontstaan De functie: U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van uiteenlopende civieltechnische werken aan de hand van bestek, werkbegrotirïg en kwaliteitseisen van werk- onderdelen stelt u werkschema en tijdsplanning op al naar gelang de omstandigheden vereisen, past u in overleg met de direct betrokkenen de geplande uitvoering van het werk aan u controleert de voortgang van het werk en brengt hierover verslag uit aan de bedrijfsleider. Uw profiel: Opleiding op MTS of HTS niveau, richting Weg en Waterbouwkunde tenminste 5 jaar ervaring in de uitvoering van werken in de GWSW-sector leiding gevend vermogen; teamplayer kwaliteits- en servicebewust kostenbesef rijbewijs B/E De functie: Het accent van de in grote mate van zelfstandigheid uit te voeren werkzaamheden zal liggen op het gebied van voorcalculaties van uiteenlopende civieltechnische projecten. Uw profiel: Opleiding op HTS niveau, richting Weg- en Water bouwkunde dan wel Civiele Techniek tenminste 5 jaar calculatie-ervaring in de GWSW-sector initiatiefrijk en innoverend kunnen handelen rijbewijs B. Ons aanbod voor beide functies: Een dienstverband voor onbepaalde tijd; met andere woorden een vast dienstverband een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een plezierige en inspirerende werkomgeving in overzichtelijke resultaatgerichte teams organisatiestructuur met korte communicatielijnen doorgroeimogelijkheden in een branche met toekomstperspectief Nadere informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer D.C. Bareman, rayondirecteur, telefoon 010 - 208 32 00, buiten kantoortijden 0172 - 50 89 27. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u zenden naar onderstaand adres, dan wel per telefax 023 - 569 23 10 Discretie, ook bij sollicitaties pér telefax, gegarandeerd. Onze opdrachtgever, PARLEVLIET VAN DER PLAS B.V., een snelgroeiende internationale visserijreder, richt zich op de vangst van hoogwaardige vissoorten met eigen vriestrawlers, de opslag in moderne koel- en vrieshuizen en groot schalige visverwerking. Met ruim 300 medewerkers, verspreid over vestigingen in o.a. Nederland, Duitsland, Noorwegen, USA en Afrika is zij één van de grootste in de internationale visserij. Afnemers zijn traders, importeurs, buitenlandse over heden en groothandelaren in vrijwel alle (Oost-) Europese landen, het Midden en Verre Oosten (o.a. China en Japan) en Afrika. De dagelijkse leiding vindt plaats vanuit het hoofdkantoor in Katwijk en de productievestiging in Harderwijk met een staf van totaal ca. 20 medewerk(st)ers. Op dit moment zoeken we, namens deze opdrachtgever, voor het hoofdkantoor in Katwijk contact met kandidaten (M/V) voor de functie van: COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER EXPORT die exporttransacties commercieel en logistiek begeleidt en uitvoert De functie: Rechtstreeks rapporterend aan de Export Manager bent u verantwoordelijk voor het afwikkelen van commerciële contacten en relaties met afnemers in Oost Europa, Afrika en elders. U volgt offertes op, rondt deze af tot succesvolle exporttransacties en begeleidt de uitvoering van de transactie daarna. Dit houdt onder meer in: een voort durende stroom van allerlei export documenten, L.C.'s, telexen, faxen, e-mail, etc. controleren en opvolgen en de Export Manager vervangen bij diens afwezigheid. Voor het opmaken van documenten vindt ondersteuning plaats vanuit de afdeling exportadministratie. De werkcultuur is informeel en teamgericht met een accent op korte en directe communicatielijnen. Gevraagd wordt: Leeftijd: ca. 25-35 jaar; Opleiding vanaf HBO niveau met een goede beheersing van Engels en Duits (en daarbij nog een andere wereldtaal zoals Frans of Spaans, etc. kan een pré zijn); Kennis van of ervaring met de administratieve afhandeling van internationale transacties; Een energieke, flexibele en contactuele persoonlijkheid met een goede balans tussen accuraat zijn en overzicht houden. Geboden wordt: Een uitdagende functie in eert internationaal opererend visserijbedrijf, waarin uw commer ciële talenten zich verder kunnen ontwikkelen; U gaat deel uitmaken van een enthousiast team van betrokken medewerk(st)ers; Een goed salaris, mede gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. o Interesse? Richt uw brief met c.v. onder vermelding van ref. nr. 98.551 aan: VAN DER SCHAAF Pr. Bernhardlaan 10-18, 2405 VT Alphen a/d Rijn VAN DEK SCHAAF Human Resource Management Systems Vermeer Infrastructuur BV Afd. Personeelszaken Postbus 14 2130 AA Hoofddorp gesneden i. verpakte groenten W Heemskerk bv is een productiebedrijf in de levensmiddelenbranche dat zich bezighoudt met de productie van gesneden en gewassen groenten. Dagelijks produceert ze metzo'n 300 medewerkers ongeveer 120 dagverse artikelen, die u voornamelijk in de supermarkten terug kunt vinden. De productie neemt toe, wat ondermeer tot gevolg heeft dat ook het aantal functieplaatsen binnen de Technische Dienst uitbreiding behoeft. Daarom zijn we op zoek naar een: STORINGS/ONDERHOUDS-MONTEUR De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Het tijdens de productie oplossen van gemelde storingen aan het machinepark, bestaande uit snij-, was-, weeg- en inpakmachines. Voorkomende werkzaamheden verrichten aan hulpinstallaties zoals perslucht-, elektra-, water- en koelinstallaties. Plegen van diverse onderhoudswerkzaamheden, zowel aan installaties als aan gebouwen. Uitvoeren van aanpassingen en vernieuwingen aan het machinepark en aan de installaties. Gevraagd: Opleiding L.T.S. Electro C-Niveau. Werkervaring, bij voorkeur opgedaan in de verpakkingsbranche. Ervaring met industriële automatisering. Ervaring met PLC en Frequentieomvormers is een pré. Bereid zijn cursussen te volgen (avond school) Bereid zijn ploegendienst te draaien. Gezonde inzet Leeftijd maximaal 30 jaar. Bereidheid om zelfstandig, maar ook in teamverband te werken. Binnen ons bedrijf is van toepassing de CAO voor de groothandel in AGF. Het salaris z^J afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld. Meer informatie? tel: 071 -4021338 vraag dan naar dhr. M. J. Anholts. Uw schriftelijke sollicitatie, liefst voorzien van uw CV en een zo uitgebreid mogelijke beschrijving van uw werkervaring kunt u richten aan: W. Heemskerk BV, t.a.v. Dhr. W D. Zomer, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Geelkerken CF Linskens vraagt voor het kantoor te Katwijk, met onmiddellijke ingang, een secretaresse voor 30 uur per week Ervaring als zodanig op een advocatenkantoor strekt tot aanbeveling. Vereist zijn overigens: - typevaardigheid/ Wo rdp erf eet 5.1/Windows 95 (Word); - een goede beheersing van de Nederlandse taal en - sociaal vaardig optieden, zowel jegens cliënten, derden als kantoorgenoten. Verder tot aanbeveling strekken: - secretaresse-opleiding en - werken met een dicteerapparaat Schriftelijke reacties, me't vermelding van kwalificaties en ervaring, dienen vóór 20 maart 1998 ont vangen te zijn aan het kantooradres Sandtlaan 36A-3. 2223 GG Katwijk t.a.v. Trudy van der Plas bij wie ook telefonisch informatie kan worden verkregen (tel. 071 4076246). GEELKERKEN LINSKENS ADVOCATEN Meesters in uw rechten Dillenburg is een Zorgcentrum voor ouderen en is gevestigd j Gordijnsingel 1 in Leiderdorp. Naast het bieden van zorg en biedt het centrum vele andere faciliteiten ter ondersteuning van o kent men een dagopvang voor somatiek en psycho-geriatrie, een 1 VCI plaatsing, een open-tafel voorziening, uitbrengmaaltijden e.d. Ter vervanging van een medewerkster met zwangerscliapsverlof zoek naar een kandidaat die de mogelijkheid heeft na deze pene dienstverband aan te gaan. Wij zoeken per 1 mei 1998 een VERZORGENDE fulltime Van de kandidaat verwachten wij - het diploma bejaarden-ziekenverzorgende; - de bereidheid heeft in onregelmatige diensten te werken, - met veel enthousiasme in een team kan functioneren. Wij bieden: - een positieve werksfeer; - arbeidsvoorwaarden conform CAO-verzorgingshuizen. Informatie: Aanvullende informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw lokatiecoördinator. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Interkerkelijke Stichting Zorgcentra Rijnstreek T.a.v. de directie Postbus 694 2400 AR Alphen aan den Rijn pioe BOUWKUNDIG AANNEMINGSBEDRIJF SASSENHEIM D.Meijer bouwkundig aannemingsbedrijf BV gevestigd te SasserF een dynamisch bedrijf in de bouwsector en zoekt i.vm toenam J" haar activiteiten: üst01 het itz5 em Functie-eisen: - Mavo/Havo niveau - leeftijdsindicatie 18 t/m 22 jr. - goede kennis Nederlandse taal in woord en geschrift - kennis van/ervaring met Microsoft Word/WinLatSe - flexibele instelling - enthousiast - representatief - bereidheid tot volgen van verdere opleidingen/cursussen De werkzaamheden zullen o.a bestaan uit het verzorgen van co pondentie, (lichte) administratieve werkzaamheden alsmede b woorden van de telefoon. Tevens zijn wij op zoek naar: Functie-eisen: - Havo/Meao-niveau - leeftijdsindicatie 18 t/m 22 jaar - enige ervaring met geautomatiseerde systerr - flexibele instelling - enthousiast - bereidheid tot volgen van verdere opleidingen/cursussen Bent u geïnteresseerd in een van deze functies dan kunt u uw sc lijke sollicitatie voorzien van pasfoto en curriculum vitae richtenc ihagi D. Meijer Bouwkundig Aannemingsbedrijf BV t.a.v. de heer D.P Meijer Postbus 156 2170 AD Sassenheim De vrijheid van een zelfstandige job? Zelf je werktijd indelen en vanuit huis werken? Dat kan bij Tiel Utrecht Verzekeringen. Tiel Utrecht is actief op het gebied van Levensverzekeringe Schadeverzekeringen en Financiële Diensten en is toonaangevend op het gebied van Aktief Sparen Tiel Utrecht telt ruim 6oo medewerkers en maakt als zelfstandige Verzekeringsmaatschappij deel uit van de ING Groep. Door het succes van onze innovatieve producten maken we een sterke groei door Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen voor de functie van verzekeringsadviseur, wü bieden de vrijheid van een zeer zelfstanJ job met de ruimte om flexibel je werktijd te bepalen en vanuit je eigi woonadres te werken. Daarbij kun je dan rekenen op de zekerheid en het succe een groot en dynamisch concern. Kortom: He Als verzekeringsadviseur ben je verantwoordelijk voor persoonlijke adviser op over en verkoop van onze financiële en verzekeringsproducten: spaarplannen, hypothe pensioenen, enz. Je pikt snel ontwikkelingen op uit de markt en je slaagt erin deze te vertalen naar slagvaardig opereren binnen jouw afdeling. Naast de zorg voor de bestaande relaties ben je vooral sterk gerief genereren van nieuwe klanten. Wij zorgen voor een stevige basis met een professione interne opleiding, waarbij alle technische en commerciële facetten van het vak aandacht krijgen. Daarna ga je nauw samenwerken met de Verkoopleider in jouw regio. Van hem ontvang je alle support bij je strategie en plan van aanpak. Voor de functie zoeken we vrouwen en mannen die tenminste op MBO-niveau kunnen werken en denken Je bezit persoonlijke uitstraling en uitstekende sociale vaardigheden: energiek, positief denkend en representatief. Je aanpak is tact pragmatisch en overtuigend voor je gesprekspartners. Je hebt tussen 2 en 25 jaar werkervaring en je hebt je rijbewijs. Het trekt je om te werken aan je eigen ontwikkeling door middel van cursussen. Je wilt de uitdaging aan om m - zelfstandig vanuit huis te werken en flexibel met je werktijden om te gaan. Wij bieden jou een boeiende baan bij een moderne, gezonde organisatie. Naast een basissalaris kun je rekenen op een uitstekende provisieregeling, vakantiegeld (ook over de provisie), een dertiende maand, een winstdelingsregeling en een vaste tegemoetkoming in de auto- en overige kosten. En tot slot een premievrij pensioen en aantrekkelijke personeelstarieven voor onze producten, waaronder een hypotheekregek JOUW Vrijheid verzekeren bij Tiel Utrecht? Je bent vrij om te bepalen hoe je solliciteert: bellen, faxen of schrijven. Zend je reactie naar de heer Anne van Doorn, Tiel Utrecht Verzekeringen, Postbus 53, 3500 CC Utrecht; fax (030) 292 84 31. Bellen kan op werkdagen tussen 9.00 en 17.30 uur, telefoon (030) 292 85 65. Er zijn op dit moment vacatures in Delft, Gouda, Den Haag, Papendrecht, Rotterdam, Vlaardingen, Voorschoten, Wassenaar en Zoetermeer. verzekeringen ING. okka irt). kree et cr PPe üpt idel dse

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 26