jersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel S Electrolux 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN AUDIO/VIDEO VERKOPER m/. jroepkracht >edingsdienst (mv) datamanager m/v koeltechnische monteurs die het hoofd koel houden! Medewerker m/v nl tandartsassistente DAG 7 MAART 1998 915 35 igetJËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch centrum voor con- gatie, dagbehandeling en verpleging. Het biedt aan ruim 200 bewoners eeferlening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast er dagbehandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen, verdeeld l/ 2 locaties. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal :nwerkingsprojecten. oui lÈNHAVEN heeft 330 personeelsleden die in een goede collegiale inwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening, de voedingsdienst bestaat thans de vacature van ktijden: oproepen kunnen plaatsvinden op 7 dagen per week tussen 07.30 uur 18.00 uur. verkzaamheden omvatten o.a.: borgen van de afwas van serviesgoed, bestek, pannen en ketels •richten van allerlei schoonmaakwerkzaamheden, waaronder appara- jr en werkruimtes jsteren in het restaurant en de centrale keuken bij de voorbereiding i maaltijden etc. verwachten van u: diploma LBO of een daarmee gelijk te stellen diploma vzp zelfstandig en planmatig kunnen werken lelijk en hygiënisch te werk gaan [eamverband kunnen werken 1 flinke dosis enthousiasme bij het werk. wij kunnen bieden: ianllariering vindt plaats volgens de CAO-Ziekenhuiswezen in functie- _J 20. nadere informatie over bovenstaande functie kunt u zich wenden tot lerW. Vogels, hoofd Voedingsdienst, telefoon (071) 305 19 99. hriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw kadetakker, coördinator P&O, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Me dische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiënten zorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onder zoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. De afdeling Nierziekten en Klinische Epidemiologie van het LUMC verrichten wetenschappelijk onderzoek naar de pre ventie en voorkomen van nierafwijkingen bij diabetes mellitus. Dit gebeurt met steun van het Diabetes Fonds Nederland. Het HinDiNef project onderzoekt het voor komen van diabetische nierziekten bij type 2 diabetes mellitus. Ter ondersteuning van dit patiëntgebonden onderzoek is er een vacature voor een: (18 uur per week) Vac.nr. 98.K.05.10.LD De hoofdtaken bestaan uit: - benaderen, zowel telefonisch als schrif telijk, van patiënten en controle personen; - verzenden, afnemen en invoeren van vragenlijsten; - opzetten, bewerken en beheren van data base systemen; - opzetten en bewaken afspraaksysteem; - verwerken van laboratorium- en medische - overige administratieve werkzaamheden die uit het project voortvloeien. Vereist: - HAVO-opleiding; - ervaring met Windows 95, WordPerfect, Word, Dbase of Paradox; - kennis van de medische terminologie; - belangstelling voor administratie en auto matisering; - goede communicatieve vaardigheden. Tot aanbeveling strekt: Bekendheid met Hindoestaanse leefge woonten. Dienstverband: De aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor een periode van 3 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn conform het Rechtspositiereglement Academische Ziekenhuizen (RRAZ). Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.960,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Inschaling afhankelijk van rele vante werkervaring. Deze advertentietekst verschijnt in- en extern tegelijkertijd. Eventuele interne kandi daten van het AZL hebben voorrang t.o.v. de externe kandidaten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. P.K. Chandie Shaw, internist, afdeling Nierziekten (071 - 526 21 48). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Beheer Divisie 2, afdeling Personeel en Organisatie, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Servicemonteurs m/v Als servicemonteur bent u verantwoordelijk voor het verlenen van een goede en snelle technische service aan onze koel- en vries- apparatuur. Wij verwachten voor deze functie: MTS Elektrotechniek opleiding; CFK-gediplomeerd; ruime werkervaring op koeltechnisch gebied. Wij bieden: een afwisselende baan binnen een succesvolle en groeiende organisatie, waar kwaliteit en klantgerichtheid speerpunten een prettige werksfeer met korte communicatielijnen; een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u meer informatie wilt over deze functie dan kunt u contact opnemen met Martien van Hornsveld (Servicemanager) telefoonnummer: 0345 - 544444. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Electrolux Bedrijfskoeling B.V., Afdeling P&O, Postbus 40, 4100 AA Culemborg. ELECTROLUX BEDRIJFSKOELING B.V. HI-FI VIDEO CENTRUM OVERGAAUW B.V. is sinds 35 jaar in Leiden gevestigde Audio/Video speciaalzaak. Verkoop, Service en Reparatie geschieden onder één dak. Er wordt in nauw teamverband samengewerkt. Wij zoeken een enthousiaste Tussen de 20 en 26 jaar Met een Middelbare Beroepsopleiding In het bezit van rijbewijs B (minimaal 1 jaar) Wonend in de regio Met een grote mate van zelfstandigheid/flexibiliteit Correcte omgangsvormen Servicebewust Winkelervaring is gewenst, maar enthousiasme vinden wij belangrijker. De te verrichten werkzaamheden zijn zeer divers: Primair verkopen, maar tevens aan huis bezorgen en alle werkzaamheden die daarbij horen. Wil je ons team versterken, stuur dan een brief met C.V. naar: HI-FI VIDEO CENTRUM OVERGAAUW B.V. Breestraat 148, 2311 CX Leiden ow. vacature maakt onderdeel uit van de Gemiva-SVG Groep Zin in een nieuwe uitdaging? Die vind je bij ons. De naam is Gemiva. !n zorg en ondersteuning aan bijna 1400 let een verstandelijke handicap en gaan i uit van hun eigen keuzen en mogelijk- De zorgvormen die je bij ons aantreft, livers: woon- en leefgemeenschappen, rderijen, logeerhuis, kort-verblijfhuis, vjeB|f»ngende tehuizen voor kinderen en 1 d ienen, activiteitencentra, kinderdag- egeleid zelfstandig wonen, centrum U (j|°or iongeren met een auditieve en verstandelijke handicap, begeleid UUfl werken en thuiszorg. u yDurf i'j met ons de uitdaging I mensen met een verstandelijke v Kap hun eigen plek in de samen- 3* leving te helpen verwerven? fant dat is waar wij voor staan. j.r Het Educatief Centrum Gemiva-SVG is een samenwerkingsverband tussen Gemiva-SVG Groep en Steinmetz-Accommodaties en verzorgt deskundigheidsbevordering ten behoeve van medewerkers van beide stichtingen en externe klanten. Wij zijn gevestigd te Zoeterwoude. Wij zijn op zoek naar een voor het Educatief Centrum Gemiva-SVG 52,78% 19 uur per week, op maandag, dinsdag en donderdag De nieuwe medewerker verricht de volgende secretariaatswerkzaamheden: '.nl Verzorgen van mailing; Verzamelen en verwerken administratieve gegevens ten behoeve van de verschillende opleidingsactiviteiten; Registreren gegevens jaarverslag; verzorgen dbase cursistenadministratie; Wij zoeken iemand die: Foutloos correspondentie kan onderhouden; Vaardig is met WP 5.1 en dbase; Het eigen werk kan indelen; methodisch, snel en accuraat kan werken; Kan samenwerken met collega's. Wij bieden: Werken in een klein team; Voorwaarden conform CAO Ziekenhuiswezen, FWG functie-groep 35. Toezicht houden op informatiemateriaal externe opleidingen; Het beheren van het archief; Zorgdragen voor voorraadbeheer; Reserveren accommodaties en catering. Belangstelling? Informatie over deze vacature kunt u krijgen bij Lianne Luijks, coördinator of Hans van den Hoek, ass. coördinator Educatief Centrum Gemiva-SVG Groep, 071 580 61 82 (tijdens kantooruren). Uw reactie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Swetterhage, P&O, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwpude. ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP Gevraagd met spoed of meisje dat daarvoor opgeleid wil worden voor 4 dagen in de week. Minimaal MAVO vereist. Sollicitaties richten aan: Th. G. A. Tijdhof Koninginnelaan 7,2341 EW Oegstgeest Wij zoeken per direct een zeer gemotiveerde medewerker die zowel als magazijnbeheerder als verkoper inzetbaar js. Tevens mag het regelmatig bezoeken van klanten na sluitingstijd absoluut geen bezwaar zijn. Gaarne uw schriftelijke reacties naar: UJnT€RB€DD€NC6NTRUM Lammenschansplein 6, 2321 JB Leiden Nissan is één van de grootste automobielfabrikanten ter wereld. In Europa heeft Nissan een volwaardige organisatie opgebouwd met vijf fabrieken, drie ontwikkelingscentra, een designstudio, vier distributiecentra, landelijke verkoopondersteunende bedrijven en een centraal hoofdkantoor in Amsterdam. Nissan Motor Nederland B.V. en Nissan Finance B.V. ondersteunen vanuit Lisse de ruim 150 dealerbedrijven in Nederland, op het gebied van Sales, After Sales en andere Marketing activiteiten, om Nissan's marktpositie in Nederland verder uit te bouwen. Ten behoeve van het team Technical Product Information zjn wij op zoek naar een: Product Information Engineer m/v De belangrijkste werkzaamheden zullen bestaan uit: - het beantwoorden van technische vragen van dealers; - telefonische diagnose en advies uitbrengen bij gecompliceerde technische storingen: - het, na beoordeling, geven van toestemming om de juiste reparatie op basis van garantie uit te voeren; - het verzorgen van technische rapportage aan Nissan Europe N. V; - het mede bepalen van de inhoud van technische bulletins; - het plannen van afspraken met Tèchnical Support Workshops en het ter plaatse begeleiden van de activiteiten. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand die beschikt over: - een afgeronde opleiding op het niveau van MTS-Autoteclir. iek; - klantvriendelijke contactuele eigenschappen; -goede commerciële vaardigheden; - een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - een analytisch denkvermogen; - ervaring met PC-applicaties; - rijbewijs B(E); - enige jaren relevante praktijkervaring; - leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. Informatie Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer A. Roest, telefoon 0252-430336. Sollicitatie Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u de schriftelijke sollicitatie richten aan de heer F.A. Bussen, Manager Personnel General Affairs, Postbus 156, 2160 AD Lisse. Nissan. Da's pas gemêi expenan Staff Operations Support Experian levert opdrachtgevers Custom-made Information Solutions bij het werven van nieuwe klanten, het opbouwen en behouden van succesvolle klantrelaties en het managen van financiële risico's. Vanuit de afdeling Staff Operations Support worden deze Solutions ondersteund middels het overnemen van administratieve verwerkings processen bij opdrachtgevers op locatie. Voor uitbreiding van een bestaand project bij een telecom service provider in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een ervaren Meewerkend supervisor m/v Korte functie-omschrijving U zult het huidige operationele team van data-entry medewerkers aan sturen en motiveren. Ook zult u een actieve rol gaan vervullen in de bewaking en verbetering van de huidige werkprocessen. U fungeert als aanspreekpunt en zult deelnemen aan onder andere het productieoverleg. Voor deze functie is van belang dat kandidaten: - een opleiding op minimaal MBO-niveau hebben afgerond; - recente werkervaring hebben met het verwerken van gegevens; - ervaring hebben als leidinggevende; - een flexibele en accurate werkhouding hebben; - in staat zijn om mensen te motiveren; - bereid zijn om eventueel in de avond en/of op zaterdag te werken. Ook zijn wij voor dit project op zoek naar ervaren Medewerkers data-entry m/v Korte functie-omschrijving De werkzaamheden bestaan uit het beoordelen van nieuwe aanvragen van klanten. Deze gegevens worden in het geautomatiseerde systeem ingevoerd, waarbij het streven is de orders in een dagproces te verwerken. De klanten van onze opdrachtgever zijn hierdoor direct in staat om van de diensten gebruik te maken. De data-entrymedewerkers zullen na een gedegen inwerk- en opleidingsperiode zelfstandig hun taken uitvoeren. Voor deze functie is van belang dat kandidaten: - recente werkervaring hebben met het invoeren van alfanumerieke gegevens; - in staat zijn om zeer accuraat en onder hoge druk te werken; - fulltime beschikbaar zijn; - bereid zijn om eventueel in de avond en/of op zaterdag te werken. Indien u zich door een van bovenstaande functies voelt aangetrokken en denkt dat u van dit project een groot succes kunt maken, vragen wij u schriftelijk te reageren. U kunt uw brief met actuele CV sturen naar Experian Nederland B.V. Staff Operations Support T.a.v. Ivo Caminada Mangaanstraat 25 2544 DV Den Haag

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35