Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Zorg voor mensen, een mooie job Willem Eerst verantwoordelijk begeleid(st)er <36 uur) ■y Centralist m/v Thuishulpen A Verzorgenden D Ziekenverzorgenden ZATERDAG 21 FEBRUARI 1998 van den Bergh "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergli maakt deel u Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo t< Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Wij zijn op zoek naar een Op Harmonikalaan 2 wonen 9 volwassen mannen en vrouwen met een lichamelijke en verstandelijke handicap die bijna allemaal rolstoelgebonden zijn. Er wordt een thuis geboden in een open gebouw voor begeleidings- en verzorgingsbehoeftige bewoners. De leeftijden variëren van 42 tot 68 jaar. De bewoners zijn ernstig tot matig verstan delijk gehandicapt. De begeleiding richt zich met name op het bieden van functioneel aanvullende zorg die noodzakelijk is vanwege de lichamelijke handicap en waarbij de bewoners aangesproken worden op hun eigen mogelijkheden. Naast de lichamelijke verzorging staat de bege leiding van de bewoners centraal in hun groei naar emancipatie. Binnen de groep wordt veel aandacht besteed aan de verbale en non-verbale communicatie. Ter verbetering van die communicatie is begonnen met het project Totale Communicatie. De leefgroep typeert zich door sociale contacten van de bewoners onderling hetgeen een gezellige sfeer doet ontstaan en waardoor het ook prettig werken is. Wij zoeken een collega die: in het bezit is van een verpleegkundig diploma affiniteit heeft met de hierboven beschreven groep een creatieve en positieve werkhouding heeft een positieve bijdrage kan leveren aan de teamsamenwerking een duidelijke visie heeft ten aanzien van emancipatie van bewoners flexibel is en zelfstandig kan werken. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt, op fulltime basis, maximaal f 4.150,- (FWG 40). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen Informatie omtrent bovengenoemde functie is verkrijgbaar bij de heer H. Verbeek, afdelingshoofd, toestelnummer 217. Sollicitatie Ben je in het bezit van een Z-diploma (of gelijkwaardige) opleiding en de nodige ervaring op vergelijkbare groepen, schrijf dan vóór 6 maart 1998 een sollicitatiebrief t.a.v. mevrouw M.A. Kret, assistent Personeelsconsulent. Luba Uitzend Buro is een 30 jaar jonge, dynamische en ambitieuze uitzend organisatie met op dit moment 30 vestigingen in het Westen van Nederland. Om de huidige sterke groei te kunnen voortzetten met behoud van de hoge kwaliteit van onze dienstverlening zoeken wij voor de afdeling Marketing van Aalsmeer Alphen aan den Rijn Capelle aan den lissel De kernwoorden voor deze functie zijn traffic en DTP. In deze echte 'regelfunctie' Leïdschendam ondersteun je de vestigingen bij hun eigen marketingactiviteiten, coördineer je ^sse centraal uitgevoerde mailings en verzorg je de inkoop van reclamemateriaal. Noordwijk Bovendien zorg je er iedere week weer voor dat alle vacature-advertenties Rijnsburg opgemaakt worden en tijdig bij de verschillende bladen Sassenhdm bezorgd worden. Het invoeren en redigeren van banen op de diverse teletekst- Schiphot-Centrum pagina's neem je ook voor je rekening. Je moet dan ook strak en creatief kunnen Spijkenisse r 0 Stede Broec organiseren en het prettig vinden om met duizend dingen tegelijk bezig te zijn. Voorschoten Woerden Wormerveer Luba zoekt voor deze functie een enthousiaste en daadkrachtige MBO-er met ijmuiden ervaring of een schoolverlater met HEAO CO/CE die het redame/marketingvak Zaandam verder wil leren kennen in een hectische en bijzonder interessante werkomgeving. Jouw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kun IjihaQQ je binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. de heer A. Feitsma, LjP directeur marketing, postbus 1133, 2302 BC, Leiden. Via telefoonnummer BurO^J 071-5134744 kun je bij hem nadere informatie krijgen. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK £9 Luba 1-^ Diensten1 KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkirije geneesmiddelen. De geneesmi len worden hoofdzakelijk geleverd aan apotheken. Ook vindt enige export plaats. Behalve Katwj Farma BV huist op dezelfde locatie ook SAMEKO FARMA BV, de farmaceutische groothandel. De; verhandelt voornamelijk geneesmiddelen voor de Nederlandse markt. Qemotiveerd en goed opgei personeel zorgt voor een continue productie en distributie van hoogivaardige geneesmiddelen. In verband met uitbreiding van ons team zoeken wij op korte termijn Flexibele Medewerkers Verpakking (m/v vanaf 18 jaar) Uw werk bestaat hoofdzakelijk uit het verpakken van geneesmiddelen. Dit gebeurt i geautomatiseerde verpakkingslijnen. Ook vindt enige handverpakking plaats. Wi Werken bij Katwijk Farma BV vereist nauwgezetheid. Basisvoorwaarde is uw bereidheid en het v om te werken volgens de door de overheid gestelde GMP-regels, o.a. met betrekking tot netheid en hygj y Bovendien bent u bereid tot het volgen van de interne cursus "Farmaceutisch Vakman/vrouw". Een medi keuring kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. In deze functie werkt u in een 2-ploegendienst, wisselend een week ochtend/middag en een week midd avond, gemiddeld 12 tot 20 uur per week. Tevens bent u bereid om in geval van ziekte en/of vakanties' collega's op de afdeling gedurende bepaalde tijd tussen de 20 en de 40 uur per week te werken. Dit project wordt georganiseerd in samenwerking met LUBA Diensten BV. De geselecteerde kandid krijgen van LUBA Diensten BV een arbeidsovereenkomst aangeboden. Deze overeenkomst zal uitsluiti voor de in deze advertentie genoemde vacature bij Katwijk Farma BV zijn. U wenst meer informatie? Neem dan contact op met de heer M. Vloet, Productiechef, op werkdagen tussen 9.30 en 12.00 uur: (071)5243104. Heeft u belangstelling voor deze vacature? Stuur dan uw schrif telijke sollicitatie met vermelding van de functie waarnaar u solliciteert en uw c.v. (personalia, opleiding en ervaring) vóór KATWIJK FARMA BV p/a Luba Diensten BV t.a.v. mw. M. Lof-van den Berg Postbus 1133 2302 BC Leiden katwijkEarma Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden Motel fs rf d Sassenheim enheim zoekt op korte Motel Restaurant termijn: Hoofd-receptioniste m/v Wij denken aan een enthousiast representatief persoon met een volgende profielschets - opleiding c.q. gelijkwaardige werkervaring conform de functie - flexibele- en gastgerichte werkervaring - verantwoording nemen en leiding geven - accuraat, stressbestendig en actief - kennis der moderne talen - leeftijd 22-28 jaar Ben je ook bereid in wisseldiensten te werken schrijf dan. Tevens zijn wij op zoek naar: Assistent-bedrijfsleider m/v voor 20 uur per week Deze jonge assistent(e) geeft vooral leiding in de ochtenduren, vanaf 8.30 uur regelt hij/zij de ochtenddrukte tot na de lunch. Opleiding op M.H.S.-niveau of gelijkwaardige opleiding. Vereiste zijn: goede contactuele eigenschappen, zelfstandig werken en een flexibele gastgerichte instelling. Schriftelijke sollicitaties: Motel Sassenheim Warmonderweg 8 2171 AH SASSENHEIM T.a.v. de heer A. J. de Bruijn Bet DiaconesslV^ v huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruim 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alleSpecialis- men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijp er ongeveer 43.500 opnamen. «Jieuwboi iet bedde Bij de polikliniek orthopedie en de ongevallenpoliklinijbj is o.a. wegens uitbreiding van het specialisme orthope plaatsingsmogelijkheid voor twee verpleegkundigen m voor 16,5 uur per week ff Functie'-inhoud: De aan te stellen kandidaten dienem verpleegkyhdige assistentie te verlenen tijdens de spi uren en de ongevalienpolikliniek gipsverbanden aar leggen de patiënten te begeleiden tijdens de spreeku Functie-eisen: De kandidaten dienen: in het bezit zijn van het diploma A-verpleegkundige over goede contactuele eigenschappen te beschikken een flexibt Go instelling te hebben. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn i conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedc lor in functiegroep 40/45. m Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie zijn te 1 verkrijgen bij mevrouw A.H. ten Dam, hoofd polikliniek Telejoon 071 -517 81 78, pieper 21019 en/of mevrouw j, T. van Duyn-ten Velden, eerste medewerkster, telefoon ^071 - 517 84 98. Nieuwbouw van Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 27 februari a.s. richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 211-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leil Regionale Brandweer Rijnland Regionale Brandweer Rijnland en de Centrale Post Ambulancevervoer Hollands Midden vragen ten behoeve van de alarmcentrale, waarin zowel de Regionale Brandweer Rijnland als de Centrale Post Ambulancevervoer zijn ondergebracht een voor 34 uur per week Functie-informatie: Op de alarmcentrale worden brand- en ongevalsmeldingen c.q. hulpverle ning en aanvragen voor ambulancevervoer verwerkt. De centralist coördi neert, alarmeert, begeleidt, en verstrekt informatie om de brandweer en ambulance-inzetten zo goed mogelijk te laten verlopen. Naast het werken aan de meidtafel worden diverse administratieve en praktische werkzaam heden verricht. De werktijden zijn onregelmatig. Functie-eisen: - verpleegkundige vooropleiding op minimaal MBO-niveau; - werkervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling; - diploma brandwacht of bereid zijn dit te behalen; - goede contactuele eigenschappen; - woonachtig in Leiden of omgeving; - ervaring in het werken met computers. Voor het uitoefenen van deze functie moet u verschillende opleidingen volgen, waarvan sommige intern. Salaris en Rechtspositieregeling: Het salaris bedraagt omgerekend bij een werkweek van 34 uur maximaal 4.260,- bruto per maand (schaal 7). Voor het werken in onregelmatige dienst wordt een onregelmatigheidstoeslag toegekend van 21%. De rechts positie van de gemeente Leiden is van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L A. Groeneveld, chef alarmcentrale of de heer H. Breedeveld, plv. chef alarmcentrale, tel.nr. 071 - 524 07 43. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Commandant van de Regionale Brandweer Rijnland, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden. H thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening Stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van producten en diensten op het gebied van zorgverlening, hulp, verpleging en advies. Ca. 1500 medewerkers mogen rekenen op ondersteuning van een professionele organisatie, met het hoofdkantoor in Leiden. Gezamenlijk stemmen we onze hulp maximaal af op de mensen die onze hulp nodig hebben, onze klanten. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Mensen helpen als ze hulp nodig hebben is voor u een vanzelfsprekende zaak. U combineert die mensgerichte Instelling met een juiste opleiding en een professionele werkhouding. Voor de divisie Thuiszorg, rayon Leiden Noord èn de projecten Het Noorderlicht, Zorgvoorziening Zijloever en Verpleeghuiszorg Thuis in het werkgebied Leiden zoeken wij de volgende gemotiveerde collega's m/v: minimaal 15 uur per week Tot uw werkzaamheden horen diverse huishoudelijke taken. U doet uw werk tot tevredenheid van de cliënt, terwijl u deze tevens stimuleert zelf huishoudelijk werk te doen waartoe hij/zij nog in staat is. Omdat u het plezierig vindt om met mensen te werken, bent u begripsvol en heeft u altijd wel even een luisterend oor voor uw cliënten. Functie-eisen: U dient bij voorkeur te beschikken over een diploma LHNO of vergelijkbaar. Verder bent u in staat om zelfstandig te werken, kunt u goed met mensen omgaan en heeft u een goede beheersing van de Nederlandse taal. Voor de projecten Het Noorderlicht, Zorgvoorziening Zijloever en Ver pleeghuiszorg Thuis in het werkgebied Leiden zoeken wij bovendien: alle diensten avonden en weekenden Nagenoeg alle verzorgende en begeleidende activiteiten behoren tot uw takenpakket. U heeft voor het hulpverleningsplan en -patroon een grote mate van zelfstandigheid en bijbehorende verantwoording. Tot uw werk zaamheden behoren algemene verzorging en verzorging van terminale en dementerende cliënten. Opleidingsniveau: verzorgende MDGO-vz (lang); verzorgende OVDB; diploma ziekenverzorging; diploma MDGO-vp. Wij bieden Goede primaire en secundiare arbeidsvoorwaarden. Op de genoemde functies zijn de CAO Thuiszorg voorwaarden van toepassing. Daarnaast zijn er prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder collectieve verzekeringen, een spaarloonregeling en bedrijfstrainingen. Geïnteresseerd? U kunt solliciteren door te schrijven naar: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Margriet Schuitema, Schuttersveld 12301 CG Leiden Voor meer informatie over functies voor één van de projecten kunt u contact opnemen met Marjolein Poorta, telefoon 071 - 523 32 10. Voor meer informatie over de functie Thuishulp A, rayon Leiden Noord, kunt u contact opnemen met één van de Unitmanagers, telefoon 071 - 516 13 26.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34