Personeel Personeel Personeel Personeel Person M6XX j/aVast Haarlems Daeblai IJmuider Courant Willem y/£°o Medewerk(st)er groepsbegeleiding (FWG35)ot Eerst verantwoordelijk begeleid(st)er (fwg4o> Financieel administratief medewerker all-round carrosseriebouwer \i/ cmud schoonmaakmedewer SECRETARESJ verkoper in de buitendienst m/v ZATERDAG 21 FEBRUARI 1998 van den Bergh Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Z Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Ame Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Ben jij iemand die een uitdaging zoekt in het werken met mensen met een verstandelijke handicap Zoek je daarnaast een functie in een dynamisch team waarop je kunt bouwen en is vindingrijkheid en doorzetten je op het lijf geschreven, dan hebben wij een baan voor jou als Aan de Paardenlaan en de Driehoeklaan van Willem van den Bergh wonen mensen met een matige tot ernstige verstandelijke handicap. De groepen bewoners kennen een bijzondere dynamiek. In de karakterschets van deze groepen vallen tevens autisme en gedragsproblemen het meest op. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt, op fulltime basis, maximaal f 3.857- (FWG 35) of f 4.150,- (FWG 40). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen Informatie omtrent bovengenoemde functies is verkrijgbaar bij de heer F. van Kouwen, afdelingshoofd, toestelnummer 181 of de heer L. Eikenaar, afdelingshoofd, toestel nummer 270. Sollicitatie Ben je in het bezit van een Z-diploma of heb je een afgeronde MDGO-AW (of gelijkwaardige) opleiding en de nodige ervaring op vergelijkbare groepen, schrijf dan vóór 6 maart 1998 een sollicitatiebrief t.a.v. mevrouw M.A. Kret, assistent Personeelsconsulent. Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 41 landen over de hele wereld. Een bedrijf met een duidelijke global view en behoorlijk wat lef. Mexx zoekt daarom collega's met pit die van een dynamische werkomgeving houden. Mexx International BV te Voorschoten zoekt voor de afdeling Europroductie een Werkzaamheden: dagelijks boeken van bankafschriften, facturen en expense reports; maken van verkoopfacturen via een As400-systeem; voorbereiden van wekelijkse betalingen; opvolgen van facturen en regelen van autorisatie. Wij vragen: maximaal 2 jaar ervaring; MEAO diploma (financiële/administratieve richting) of opleiding op vergelijkbaar niveau; goede communicatie vaardigheden; beheersing van Nederlands en Engels. Bent u geïnteresseerd en voldoet u aan de eisen, stuur dan uw sollicitatie met CV naar Mexx International BV, t.a.v. Human Resources, Leidseweg 219, 2253 AE Voorschoten. Hoveniers m/v Behandelaar m/v Voor een uitkerende instantie in Leiden zijn wij op zoek naar behandelaar. Dit betekent dat u verantwoordelijk bent voor h berekenen van de hoogte van een uitkering, pensioen en/of e voorzieningen en dat u deze vervolgens uitkeert. Daarnaast o houdt u contacten met de uitkeringsgerechtigden en diverse betrokken instanties en zorgt u ervoor dat wetswijzigingen co doorgevoerd worden. Voor deze vacature is het belang dat u ervaring heeft op het gebied van berekenen en betalen Verdi bent u cijfermatig en analytisch en heeft u enige kennisvan de sociale wetgeving. Deze vacature is voor de duur van ongevee king k n dan Informatie bij Margriet van de Kamp. tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretarieel receptionist m/v Voor een groeiend en dynamisch farmaceutisch bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar parttime secretarieel receptionist Het betreft een functie waarbij u de verantwoordelijkheid heeft over de receptie en de telefooncentrale. Daarnaast draagt u zorg voor het faxverkeer, de post en het kopieerwerk. Bovendien zult u regel matig verzocht worden via E-mail of anderszins te corresponderen. Het gaat hier om een vacature van 25 uur in de week. waarbij u afwisselend de ochtenden en de middagen werkt. Bent u op zoek naar een vaste baan. kunt u omgaan met Windows '95 en beheerst u de engelse taal in woord en geschrift, dan is dit wellicht uw baan! Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen Informatie bij Margriet van de Kamp, tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Financieel medewerkers m/v Voor een snelgroeiend bedrijf in de beleggingssector zijn wij per direct op zoek naar twee medewerkers op die zich bezig gaan houden met de debiteurenadministratie. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch te woord staan van debiteuren, het controleren van betalingen en de uit de werkzaamheden voort vloeiende administratie. Voor deze functie denken wij aan kandi daten met een goed communicatief vermogen en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Beide functies zijn fulltime en bieden uitzicht op een contract. Informatie bij Esther Gueret. tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Telefoniste/receptioniste m/v ing zijn wij per direct iste. Het betreft een full-time baan voor 40 uur per week met uitzicht op een contract De kandidaat die wij zoeken past zich makkelijk aan in een enthousiast en informeel team en heeft geen negen tot vijf menta liteit. Natuurlijk beschikt u over een goede telefoonstem en bij voorkeur ervaring met een Vox Meridian systeem. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse m/v Bent u tijdelijk beschikbaar en heeft u secretariële werkervarir dan hebben wij wellicht een baan voor u. Voor een grote bierl werij zijn wij op zoek naar secretaresses die graag voor een aa weken fulltime aan de slag willen. Kunt u werken met Word f Windows en beheerst u de Engelse taal. neem dan contact me op- Inforn Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar een docent NT2. Het betreft hier onderwijs voor startende leerlingen Het gaat hier om een baan van 17 lesuren per week voor lange tijd Heeft u interesse en beschikt u over de juiste bevoegdheid neemt u dan contact met ons op Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Docent m/v Voor een school in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een docent Natuurkunde/Scheikunde. Het betreft hier een vervanging wegens opfrisverlof voor de periode van 26 maart tot juli voor 28 lesuren. Heeft u een 2e graadsbevoegdheid en heeft u interesse neemt u dan contact met ons op voor meer informatie. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Randstad heeft werk voor gediplomeerde en/of ervaren hoveniers die op zoek zijn naar een baan met toekomstperspectief. Wij zoeken serieuze kandidaten die na een proefperiode via het uitzendbureau in dienst willen treden bij een professioneel hoveniersbedrijf in de Bollenstreek. Het aanleggen, onderhouden en renoveren van tuinen en terreinen vindt plaats bij zowel bedrijven als particulieren. Heeft u een goede werkinstelling en oog voor kwaliteit in uw werk? Dan nodigen we u van harte uit or Informatie bij Michel van Vliet, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2 Laboranten m/v Met grote regelmaat zoekt Randstad Laboranten in Leiden en de directe omgeving van Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het doen van bepalingen op chemi'sch-analytisch, biotechnologisch, medisch en fysisch gebied. Een kMLO-, MLO- of HLO-opleingen wordt voor deze vakatures gevraagd, eventueel aangevuld met relevante werkervaring. Zowel schoolverlaters als laboranten met werkervaring kunnen reageren op deze vacatures. Informatie bij Joke Oosterhaven, tel. (071) 523 12 52, Leiden. Schuttersveld 9. Verpleeghulpen Randstad gezondheidszorg is op zoek naar verpleeghulpen, die zelfstandig kunnen werken. Diploma's zijn niet nodig, ervaring met de dagelijkse verzorging van hulpbehoevenden wel Spreekt het werken met mensen je aan en ben je enkele uren per week beschikbaar, neem dan contact op met Randstad. Informatie bij Mischa Heeger, tel. (071) 523 53 60. Leiden, Schuttersveld 9. Apothekersassistent m/v Voor een groot pharmaceutisch bedrijf zoeken wij ervaren apothe kersassistenten .Een vaste groep assistenten zal op flexibele basis worden ingezet. Voor meer informatie wordt u verzocht zo snel mogelijk contact met ons op te nemen Informatie bij llja van den Brandt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Verkopers m/v Ben jij op zoek naar een leuke baan in de detailhandel kom dan r bij ons langs Van auto-showrooms tot audio/video-shops, van lux damesmodezaken tot gerenommeerde sportzaken, van parfu meries tot trendy kledingwinkels, wij hebben overal werk voor topverkopers Dus ben jij die representatieve, sportieve, enthou siaste verkoper die wij zoeken informeer dan nu naar jouw mogelijkheden. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 MfCTVIIH'I'K'ISI Kapper m/v Parttimers m/v Regelmatig zoeken wij dames die morgens beschikbaar zijn voor pa werk bij een wasserij. Houdt u vai erg om vroeg op te staan, kom dc i/anaf half acht of acht uur 's ttime inpakwerk of parttime aanpakken en vindt u het nie SECRETARIEEL Secretaresse m/v Voor een marketing afdeling bij een verfgigant zijn wij op zoek naar een secretaresse Samen met een andere secretaresse werkt u voor 5 productmanagers. Op dezedynamische en drukke afdeling bent u naast de standaard secretariéle taken, zoals agendabeheer, post- en telefoonbehandeling, verantwoordelijk voor diverse uitvoerende en organisatorische taken. Het betreft een fulltime baan voor onbepaalde tijd, eventueel met uitzicht op vast dienst verband Vindt u het leuk en boeiend om samen met een collega een gezellige afdeling te coördineren en kunt u werken met Word for Windows en met Excel, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Margriet van de Kamp. tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6 Ervaren heftruckers voor Heineken Brouwerijen m/v Bent u die ervaren heftrucker die wij zoeken? Wij hebben per direct meerdere vacatures bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het laden en lossen van vracht wagens. Om in aanmerking te komen, heeft u minimaal een jaar ervaring als heftruckchauffeur en bent u in bezit van minimaal een LBO-diploma. Een EVO-vht diploma is een pré, maar de mogelijkheid bestaat een opleiding via Randstad te volgen. Bent u bereid in ploegendiensten te werken en wilt u snel aan de slag, dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren, informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 523 13 66. Leiden, Schuttersveld 9. Productiemedewerkers Heineken Brouwerijen m/v Wilt u graag werken bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude? Dan mag u deze kans niet missen. Wij hebben vacatures op diverse afdelingen. U werkt in de meeste gevallen in ploegendienst. .Heeft u minimaal een lbo-diploma en een goede beheersing van de Nederlandse taal? Dan nodigen wij u van harte uit langs te komen. Informatie bij Mireille Rozeboom.-teM074f»34i£fi__ Leiden, Schuttersveld 9. Wij zijn op zoek naar jonge kapsters die op korte termijn fulltime beschikbaar zijn. Enthousiasme en flexibiliteit zijn de kernwoorden voor deze functie. Ben jij die aankomend, eerste of tweede kapster die al enige ervaring in een kapsalon heeft, kom dan snel langs voor meer informatie I. tel. (071) 523 12 68. Verkoper tapijt/gordijnen m/v Ben jij die jonge, professionele topverkoper die toe is aan een nieuwe uitdaging, dan hebben wij de baan Voor een bouwmarkt in Leiderdorp zoeken wij een representatieve medewerker die op zeer korte termijn fulltime beschikbaar is. Na een gedegen opleiding krijg je de verantwoordelijkheid over jouw eigen afdeling. Je werkt in een jong team waarin je goed begeleid wordt. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Cassière m/v Voor diverse supermarkten in Leiden en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve dames en heren die voor lange tijd aan de slag willen Het betreft zowel fulltime als parttime vacatures. Ervaring met kassa's is gewenst, doch niet noodzakelijk. Met het oog op de samenstelling van de teams gaat de voorkeur uit naar kandidaten van ongeveer twintig jaar Ben je geïnteres seerd. neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau AUTO- EN CARROSSERIEBEDRIJF TRUCKSPUITERIJ Wij zoeken nog een voor in ons team. Ben je flexibel inzetbaar in de leeftijd van 28-35 jr. en zoek je een baan met evt. doorgroeimogelijkheden, neem dan contact met ons op. Delfweg 14a 2211 VM Noordwijkerhout Tel. (0252) 37 73 43 vAitmensenvH BLINKENDE MUNT. Bij Abilis-Cemsto kunt u goed verdienen. Ma parttime schoonmaakwerk. U verdient een ui boven het minimumloon, u krijgt 8% vak; èn u bent verzekerd in het ziekenfonds. Voor| panden in Leiden en omstreken zoeken wij j vanaf 18 jaar. Er zijn verschillende werktijden mogelijk. Te weten: 06.00-08.00 - 16.00-18.00 17.30-20.00- 18.00-20.00 Belt u voor informatie of inschrijving naar: Abilis-Cemsto tel. 070-3839 architektenburo ir Boudewijn Veldma Vollersgracht 23 2312 VK Leide» (071) 513002 Wij zijn een middelgroot architektenburo met J zijdig en interessant opdrachtenpakket in niei verbouwing en restauratie. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding eenl Het buro bestaat uit 10 personen, die ii verband werken aan de realisering van de v en grote projecten. Met ingang van 1 maart 1998 zot Wijnhandel Jan Toet te Leiden een vaste winkelmedewerker voor 38 uur per week. Ben je tussen de 18 en 20 jaar en 't bezit van een rijbewijs, reageer dan snel. Ervaring niet vereist. Tel. 071-57$! na 18.00 uur 071-5764722. Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 (023) 5 343 010 Oprechte Haerlemfc Courant 16^6 O Waarin opgenomen de Kennemer Courant en het Dagblad voor IJmuiden Dagbladuitgeverij Damiate is uitgeefster van Haarlemi Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks 297.000 lezers v nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. WIJ VRAGEN Ten behoeve van onze afdeling advertentieverkoop komen wij graag in contact met een Met de kandidaat zal in eerste instan tie een tijdelijk dienstverband worden overeengekomen voor de periode van één jaar. WIJ BIEDEN Het verkopen van advertentieruimte is een wisselende standige baan. De verkoper wordt geacht een goede relatie op te kunnen bouwen en te onderhouden met bestaande en nieuwe adverteerders. Hij/zij zal dan ook zowel beschikken over uitstekende contactuele vaardigheden, als over gedegen vakkennis waardoor hij/zij relaties kan adviseren over reclame. We zijn op zoek naar een kandidaat, die in teamverband 1 werken en die uitdrukkelijk de ambitie heeft om deskundige te zijn op het gebied van mediaplanning en reclame. WIJ VRAGEN Sollicitanten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: - een opleiding op niveau HAVO of MEAO-CE, aange met vakopleidingen - de bereidheid om cursussen te volgen - ervaring in de buitendienst - contactuele vaardigheden - commercieel inzicht - creativiteit en representativiteit Het betreft hier een full-time functie (36-urige werkweek). De betrokkene dient woonachtig te zijn in het verschijnings- gebied van Haarlems Dagblad/IJmuider Courant. UW REACTIE Geïnteresseerden worden verzocht hun belangstelling voor deze functie schriftelijk kenbaar te maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan het in deze advertentie vei melde adres.Voor meer informatie over de functie kan kontak' gezocht worden met de heer Th. M. I. van Hoesel, verkoopl®" der, telefoon 023-5150135.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30