Personeel Personeel Personeel Personeel Personee; du PRIE een jonge enthousiaste MEAO-er KEUKENVERKOPER Jobs ih^ 1 Erie rgy LubapQ Uitzend ButonJ schoonmaakster telefoniste/ receptioniste (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN sterilisatie assistent m/v i ZATERDAG 21 FEBRUARI 1998909L,AC i li 11 L'in^-V' Nissan is één van de grootste automobielfabrikanten ter wereld. In Europa heeft Nissan een volwaardige organisatie opgebouwd met vijf fabrieken, drie ontwikkelingscentra, een designstudio, vier distributiecentra, landelijke verkoopondersteunende bedrijven en een centraal hoofdkantoor in Amsterdam. Nissan Motor Nederland B. V. en Nissan Finance B. V. ondersteunen vanuit Lisse de ruim 150 dealerbedrijven in Nederland, op het gebied van Sales, After Sales en andere Marketing actviteiten, om Nissan's marktpositie in Nederland verder uit te bouwen. Nissan Motor Nederland B. V. Lisse zoekt voor haar Workshop een: Technical specialist m/v De belangrijkste werkzaamheden zullen bestaan uit: - uitvoeren van onderzoek naar de oorzaak van technische storingen aan Nissan producten: - herstellen van Nissan auto's; - uitvoering van proefinbouw van accessoires in Nissan auto's en controleren van de juistheid van inbouwvoorschriften; - test klaarmaken van auto's van Nissan Motor Nederland B.V.; - uitvoeren van recall campaigns: - assisteren bij technische trainingen en bij introductie activiteiten voor Nissan auto's. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand die beschikt over: - diploma le auto-technicus met applicatie-elektronica of MTS-Autotechniek; - enige jaren praktijkervaring - het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; -goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; - een rijbewijs B(E); - leeftijd tussen de 24 en 30 jaar. Informatie Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer G.C.PM. Lommerse, Coördinator Workshop, telefoon 0252-430141. Sollicitatie Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u de schriftelijke sollicitatie richten aan de heer F.A. Bussen, Manager Personnel General Affairs. Postbus 156, 2160 AD Lisse. Nissan. Da's pas genieten. emilie knappert scholengemeenschap De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs heeft een vacature voor die het leuk vindt "breed inzetbaar" te kunnen werken. Je wordt ingewerkt in de financiële- en leerlingenadministratie. Daarnaast kan je worden ingezet op de recepties van verschillende schoolgebouwen in Leiden, bij de bediening van de telefooncentrale, bij het verzorgen van typewerk, etc. Functie-eisen: - vakgerichte opleiding - flexibele werkinstelling - zelfstandig in groepsverband kunnen werken - bekendheid met computers Voorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." Salariëring: Van toepassing is de CAO voor het beroepsonderwijs en de volwassenen educatie (BVE). Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal ƒ3.445,- bruto per maand (schaal 3). Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de admini stratie, de heer D. Bras, telefoon 071-5353355. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden. De Emilie Knappert maakt deel uit van het ROC de MidWest Groep. Een zelfstandige onderneming met een keuken- en sanitairshowroom, vooral aktief op de particuliere markt met de verkoop van keukens en sanitair vraagt: Wij zoeken iemand met creatieve, commerciële en technische kwaliteiten, die een nieuwe uitdaging zoekt. Dat uit zich in een combinaite van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen, technisch inzicht, tekenvaardigheid, een klantgericht denken en gevoel voor vormgeving en interieur. Geboden wordt: Een baan met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, welke kan uitgroeien naar bedrijfsleider. Een uitdaging binnen een groeiend bedrijf. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Uw sollicitatie voorzien van C.V. en pasfoto kunt u binnen 14 dagen sturen naar: Leidsch Dagblad onder nummer: LD 12103. with COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Baan per direct bij een bedrijf in de verkoop van fotografisch materiaal. Heb je een goede spreekvaardigheid van Engels en Frans en ben je commercieel ingesteld, dan ben jij die onder steunende kracht die wij zoeken! KLANTVRIENDELIJK TALENWONDER V/M voor een internationale uitgeverij. Beheers je de Nederlandse, Engelse, Franse en Duitse taal in woord en geschrift en kun je overweg met Word en Access, dan kun je voor ca. 2 maanden aan de slag als klantenservicemedewerker. Het betreft een baan voor circa 32 uur per week. Z0RGC0ÖRDINAT0R V/M voor een medische instelling. Naast algemene verpleegkundige werkzaamheden, verzorg je in deze uitdagende baan ook de planning voor de afdeling. Ben je gediplomeerd B-verpleeg- kundige en heb je een aantal jaar relevante werkervaring, dan kun je direct aan de slag in deze tijdelijke functie voor 32 tot 36 uur per week. SERVEERSTER V/M Fulltime baan voor langere tijd bij een congreshotel in Oegst- geest De diensten variëren van ochtend- en middagdienst tot middag- en avonddienst. Ben jij de persoon met de juiste horeca-instelling, informeer dan naar je mogelijkheden bij Luba in Leiden! TECHNISCH MEDEWERKER V/M voor een drukkerij. Heb je zin om je handen uit de mouwen te steken en ben je op zoek naar een nieuwe uitdagende baan, kom dan direct naar Luba voor meer informatie over deze fulltime baan met toekomstperspectief. Luba Leiden Kort Rapenburg 10, tel. 071-5140341 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, tel. 071-5618142 Luba Leiderdorp Winkelhof 9, tel. 071-5415055 LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Tegelzetbedrijf HOOGERVOORST Ambachtstraat 13a Hillegom Gezocht: nog 3 all-round TEGELZETTERS en een BADKAMER INSTALLATEUR Voor inlichtingen: 0252-519822/ 0653-932866 of 071-5216520/0653-687717 ^bUite1eenti»nl^iorte vlie4^. Groepsaccommodatie 'Buitencentrum Korte Vliet' zoekt Wie is op onregelmatige tijden beschikbaar om ons gezellige team te komen versterken?! In de 'Korte Vliet' komen zowel jeugd- en jongerengroepen als groepen volwassenen. Het gaat daarbij om conferentiedagen, schoolwerkweken, muziekweekends en -weken, trainingen etc. De 'Korte Vliet' biedt de mogelijkheid tot overnachting en ontbijt of volpension. Bent u geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met: Nel Verschragen S 071-5766940 Houweling Kars I advocaten en procureurs Zoeken voor hun vestiging te Voorschoten aan de Van Beethovenlaan nr. 69b, een: voor een fulltime dienstverband. Onze voorkeur gaat uit naar een spontane, representatieve man/vrouw van tussen de 17 en 21 jaar, met een MAVO/HAVO-opleiding, en bij voorkeur enige bekendheid met tekstverwerkende systemen. Word for Windows. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Houweling Kars, postbus 183, 2250 AD Voorschoten, t.a.v. dhr. mr. E. Kars. Aannemersbedrijf Admiraal Banckertweg 23 du Prie b.v. 2315 SR Leiden Telefoon 071-522 29 19 Telefax 071-522 22 24 Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. De omzet bedraagt ca. 40 miljoen per jaar. Ons bedrijf is ISO-Norm 9001 en V.C.A. gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Wij zoeken een WERKVOORBEREIDER (M/V) Tot zijn/haar taak zal behoren: Werkvoorbereiding, kostenbewaking, inkoop, voortgangssignalering en planningen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende voorwaarden voldoen: M.T.S.-bouwkundige opleiding Ervaring met name als werkvoorbereider Leeftijd tot 40 jaar Indien u ook kwaliteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicitatie te richten Aannemersbedrijf du Prie b.v. T.a.v. de heer ir. M. J. M. du Prie Postbus 2309,2301 CH LEIDEN Centrale Sterilisatie Dienst (full-time) Vac.nr. 98.T.04.08.LD Taak: - sorteren, reinigen, controleren, verpakken en steriliseren van medische hulpmiddelen t.b.v. operatiekamers en afdelingen; - bevoorraden van afdelingen met steriele medische hulpmiddelen; - het opslaan van steriele hulpmiddelen in het magazijn: - verzendklaar maken van bestellingen van steriele medische hulpmiddelen t.b.v. de afdelingen. Gevraagd: - opleiding op MAVO-niveau; - diploma sterilisatie assistent of bereidheid dit te halen; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht; - bereidheid om in teamverband te werken; - bereidheid om periodiek beschikbaar- heidsdienst te verrichten. Er wordt gewerkt in twee diensten, t.w. maandag t/m vrijdag van 07.30 tot 16.00 uur of van 14.00 tot 22.30 uur. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.318,- bruto per maand (A4). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.B. Krijgsman, hoofd Centrale Sterilisatie Dienst (071 - 526 32 54) en door mevrouw M. Hoving, bedrijfsleider (071 - 526 32 45). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar: Mr. P.H.G. Engelen, arts, Directeur-beheerder divisie 4, Leids Universitair Medisch Centrum, Zone L2-Q, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITï FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID (vacaturenummer: 8-011/1158) SECRETARESSE (V/M) (26,6 uur p/w) Vakgroep Fiscaal Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid vraagt et samen met de overige leden de onderstaande taken te vervullen. Taak: De taak van betrokkene zal behalve uit type werk en andere administratieve werkzaamhe den voor de stafleden onder meer bestaan uit: - het ontvangen en te woord staan van studen ten en andere bezoekers; - het (deels zelfstandig) verzorgen van cor respondentie; - het assisteren bij de samenstelling van onder wijsmaterialen: - het assisteren bij de organisatie van inschrij vingen voor onderwijs: - het assisteren bij de organisatie van ten- - het organiseren v vergaderingen. Vereist: - bij voorkeur tenminste HAVO-opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding: - goede contactuele en organisatorische eigen schappen; - ervaring met en kennis van tekstverwerkende programmatuur (bij voorkeur Word Perfect en/of Word); - goede beheersing van de Nederlandse taal; - zelfstandig kunnen werken. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.631,- bruto per maand (schaal 5), op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor Studieplannenl Vanaf 13 maart open dagen bij ruii S0 opleidingen. Meer informatie: bel 071-5271111, surf www.leidenuniv.nl/studiesite ten hoogste een jaar, met uitzicht dienstverband. De werktijd wordt in onderling overleg gesteld. Inlichtingen bij: mw. VI.E. van Egmond-E en/of mw. C. Ernens-van der Meij, 071-5277840. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum1 onder vermelding van het vacalurenuram brief en envelop, binnen twee weken verschijnen van dit blad zenden aan: din beheerder van de Faculteit der Rechtsgek heid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus1/ 2300 RA Leiden. Het beleid va meer vrouwen aan te stellen in functies zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk te solliciteren. ellij BANEKE/GRAFFNER Baneke/Graffiier, verzekeringsmakelaars en pensioenadviseurs, bemiddelt voor bedrijven particulieren en kan gerekend worden tot de 10 grootste verzekeringsmakelaars in Nederland Op ons kantoor, gevestigd in Amsterdam-Buitenvelderr, ziin thans 137 mensen werkzaam. Vanuit onze klantgerichte organisatie adviseren wij onze klanten snel. gedegen, op maa vriendelijk over het verzekeren van risico's. Ter versterking van onze adviesgroep Particulieren zoeken wij een (Aankomend) Sluiter (m/v) Taakomschrijving: Functie-eisen: Beheer van de aan hem/haar toegewezen VWO/HEAO-niveau; relaties; Assurantie B, danwel studerend Van binnen uit opstarten van commerciële hiervoor acties richting prospects en relaties; Enkele jaren ervaring met particuliere! Het sluiten en behandelen van particuliere of bedrijfsmatige verzekeringen; L» schade-, zorg- en levensverzekeringen Ervaring danwel affiniteit met levens-pra verzekeringen is een pre. Nadere inlichtingen worden u verstrekt door de heer R. Goes, hoofd afdviesgn Particulieren, telefoon 020-3018690 (werk) of 030-6663635 (privé). Uw sollicitatiebnef vergezeld van uw curriculum vitae kunt u richten aan: De directie van: Baneke/Grafftier Postbus 74094, 1070 BB Amsterdam de LtinneP bedri jver VESTIGINGSMANAGER DETAFLEX BEVERWip"' Organisatie. De Tunnelbedrijven bieden in het kader van de Wet Social Werkvoorziening werkgelegenheid aan mensen die geen of weinig kai i maken op het vinden van een passende arbeidsplaats in het bedrijfsleven. Daarnaast bieden de Tunnelbedrijven werk aan mensen met een afstand» wi de arbeidsmarkt bij de uitvoering van de Wet Inschakeling Werkzoekende en NABW. Uw kerntaak. Als ondernemende vestigingsmanager bent u de sturend factor binnen het nieuw op te richten bureau DetaFlex. U geeft op e« am coachende wijze leiding aan collega's in zowel de binnen- als de buitenfer dienst. Doelstelling van het bureau DetaFlex is het creëren van detacheringsplaatse! me voor bovengenoemde werknemers. Op dit moment zijn in totaal reeds 75 personen geplaatst. De doelstelling' per 1-1-1999 150 personen te plaatsen. U onderhoudt contacten met het bedrijfsleven, de sociale dienst, voorziening en uitzendorganisaties. Uw positie. U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. U maai|di deel uit van het management-team. Uw Profiel. U bezit HBO- of academisch werk- en denkniveau. U bef pragmatisch ingesteld en is staat een eigen visie te ontwikkelen. U weet door uw uitstraling mensen aan u te binden. U bent commercieel en klantgericht ingesteld. U vindt het een uitdaging om bureau DetaFlex tot een succes te maken. I deze functie krijgt u uitgebreide mogelijkheden om gewenste resultaten I'PP behalen. Uw contractperiode. In eerste instantie krijgt u een contract voor twee jaar. Bij succesvol presteren wordt het contract verlengd. Uw honorering. Het salaris ligt afhankelijk van uw leeftijd, opleiding 0 I1 ervaring tussen 70.000.- en 90.000.-. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een lease-auto. Het betreft een fulltime baan, echter een vierdaagse werkweek is bespreek lc| baar. Gezien de samenstelling van het team worden met n£ te solliciteren. Uw sollicitatie schriftelijk, met C.V., naar Randstad Interim Kader t.av mevrouw E. H. W. Ophoff, IJsbaanpad 2,1076 CC te Amsterdam. Voor schriftelijke informatie kunt u contact opnemen mei mevrouw Ophoü (020) 400 40 47. bl verzoet» e 1

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 24