Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel s d W5 De koning helpt mensen aan het werk. U straks ook als perfecte uitzendconsulent(e)? rem ee 'commercieel medewerker (m/v) ons tweede thuis 11 Projectmanager Rotteveel ,-»T4SSSSIï4«I RECEPTIONISTE/TELEFONISTE CHAUFFEUR m/v Het bedrijf Intergrafipak B.V. is een vooraanstaand producent van in offset bedrukte vouwkartonnages, bijsluiters, folders en zelfklevende Deb De afdeling De afdeling is verantwoordelijk voor de correcte uitvoering van de financiële-, salaris- en bedrijfsadministratie. De afdeling speelt een belangrijke en groeiende rol in het initiatiefrijk etiketten aan de rol. ontwikkelen van tijdige, betrouwbare en effectieve mgrijkste afnemers zijn management informatie ter ondersteuning van het realiseren van specifieke ondernemingsdoelen. internationaal opererende bedrijven Het gaat om verpakkende bedrijven in de voedingsmiddelen industrie e steeds hogere eisen stellen aan levertijden, leverbetrouwbaarheid, flexibiliteit en service Voorwaarde blijft daarbij de zekerheid van een constante en beheerst productieproces dat voldoet aan GMP-richtlijnen. Om aan deze steeds hogere eisen te kunnen blijven voldoen technologie en hulpm inde werkwijzen e r bedrijf heeft 85 medewerkers dienst en de beschikking over hoogwaardige en moderne apparatuur op de afdelingen ipress. drukkerij, nabewerking HOOFD ADMINISTRATIE en INFORMATIEVER ZORGING (MA/) De taken - het zelfstandig voeren en beheren van het totaal van de geautomatiseerde administratieve processen - het opstellen van periodieke rapportages en financiële analyses - het ontwikkelen en verstrekken van een gevarieerd pakket van management informatie - het bijdragen en mede richting geven aan de ontwikkeling van EDI met relaties De functie-eisen - een afgeronde universitaire opleiding bedrijfseconomie of HBO (BE/BI) - affiniteit, kennis, inzicht en ervaring met geautomatiseerde systemen - meerdere jaren relevante praktijkervaring in een productie-organisatie - analytisch ingesteld en cijfermatig sterk - leeftijd ca. 30 - 35 jaar Geïnteresseerden nodigen wij graag uit om binnen 10 dagen hun reactie, vergezeld van een curriculum vitae, te sturen t.a.v. de heer A.A. de Lange. Intergrafipak B.V. postbus 245,2150 AE Nieuw-Vennep, telefoon (0252) 62 24 22. fax (0252) 62 23 37. NI DIENSTE VAN VERSTANDELIJK EN MEERVOUDIG WÊÊÊÊÊÊB^M Aan de IJweg in Hoofddorp is een nieuwe woonvorm voor verstandelijk gehandicapten in gebruik genomen. Deze woonvorm biedt huisvesting aan 5 ernstig verstandelijk gehandicapte kinderen met een matig tot ernstig gedragsprobleem, 5 jong volwassen ernstig verstandelijk gehandicapten met een matig tot ernstig gedragsprobleem, 4 ernstig tot matig verstandelijk gehandicapte kinderen met een extra aandachtvragend gedrag en 7 volwassen licht verstandelijk gehandicapten die in een appartement individueel wonen. Er zal gewerkt worden met accentteams. Wooncentrum De Ring te Hoofddorp is een kleine instelling waar 67 verstandelijk gehandicapte mensen wonen van alle leeftijden. Het wooncentrum maakt onderdeel uit van een woonwijk te Hoofddorp. Acht woningen, ondergebracht in drie woongebou wen, bieden elk huisvesting aan 9 of 10 bewoners. Per woongebouw wordt geprobeerd zoveel als mogelijk een eigen huishouding te voeren.Voor deze woonvormen zoeken wij zo spoedig mogelijk: A 3 ASSISTENT-BEGELEIDERS M/V 60% BIJ WOONVOORZIENING IJWEG B) 2 BEGELEIDERS M/V 60-80% BIJ WOONCENTRUM DE RING Voor vacature A en B vragen wij mensen die: - ervaring hebben in de omgang met verstandelijk gehandicapte mensen; - creatief zijn in het begeleiden van mensen waarbij het gedrag problematisch is; - zeer uitlopende zorg/begeleidingsvragen weten om te zetten in adequaat handelen; - een bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van de individuele begeleidings plannen van de bewoners; - deelnemen aan interne besprekingen. Voor begeleiders geldt naast het opstellen van individuele begeleidingsplannen ook de coördinatie met betrekking tot de begeleidingsprogramma's. Functie-eisen: - begeleider: een op de functie gerichte opleiding Z-Verpleegkunde, MDGO-SPW, HBO-V, HBO-SPH; - assistent-begeleider: minimaal LBO-opleiding; - (assistent-) begeleider: ervaring in de zorg aan verstandelijk gehandicapten. Voor alle functies geldt dat de werkzaamheden worden verricht in onregelmatige dienst. Op bovengenoemde functies is de CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicap ten van toepassing. Het bruto maandsalaris bedraagt bij een fulltime dienstverband voor functie A: min. f 2.444,- en max. f 3.489,- en voor functie B: min. f 2.610,- en max. f 4.050,-. Telefonische inlichtingen over de functie van assistent-begeleider zijn te verkrijgen bij mevrouw M. Klijn, locatiehoofd, tel. 023-5553258 en voorde functie van begeleider bij de heer C.A. Malipaard, clustermanager, tel. 023-5682300. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van functieletter binnen 14 dagen richten aan: Soll.cie woonvoorziening De Ring, Kaj Munkweg 52, 2131 RW Hoofddorp. (bouwkundige) Rotteveel M1 is een dynamisch bureau dat zich bezighoudt met bouw- en vastgoedmanagement. Wij ontwikkelen projecten, zoals winkels, complete winkelcentra, horecagebouwen, bedrijfs- en kantoorgebouwen en sportaccommodaties. Rotteveel M; begeleidt hele trajecten van haalbaarheidsstudie tot en met de feestelijke opening Voor versterking van ons bureau zoeken wij een projectmanager, die in staat is om zelfstandig een aantal projecten te managen. Om deze veelzijdige functie te kunnen uitoefenen moet je voldoen aan het volgende profiel opleiding op HTS-/TH-niveau. minimaal 5 jaar ervaring, teamgeest enthousiasr organisatietalent, deskundigheid, klaarstaan voor opdrachtgevers (wij zijn er voor de kla en met andersom), opgewekt je werk doen. flexibel zijn en vooral afspraken nakomen Heb je interesse in deze functie, waarbij zelfstandig werken, afwisselend werk, veel verantwoordelijkheid, ontplooiingskansen, werkdruk, leren en goede sfeer de kernwoorden zijn, schrijf ons en laat weten wie je bent. Overtuig ons dat jij onze nieuwe collega kunt worden. Graag ontvangen wij je brief met C.V. voor zaterdag 14 februari op onderstaand adres. Voor informatie kun je contact opnemen met Bert Rotteveel bouw vastgoedmanagement Noorderkade 2R 1823 Cj Alkmaar tel. 072 5155844 Mensen aan het werk helpen is mensenwerk. Daarom geloven we bij Uitzendbureau de koning in klein schaligheid en éen sterk persoonli/k contact met zowel uitzendkracht als opdrachtgever. Een benadering die uitstekend blijkt te werken; veel van onze uitzendkrachten krijgen door het bedrijf waar ze actief zijn een vaste baan aangeboden. Geen wonder dus dat we in Leiden en omstreken worden gezien als dé specialist in administratieve, commerciële, financiële en secretariële functies. Wij bemiddelen mensen met veel of weinig ervaring op allerlei niveaus voor zeer verschillende organisaties. Van datatypiste tot controller en van beginnend receptio niste tot een ervaren directiesecretaresse. Zelfstandig werken in een klein team Op ons kantoor in het hart van Leiden werken momenteel acht mensen. Ter versterking van dit ingespeelde team zoeken wij nu een uitzendconsulent(e). Iemand die gelooft in onze aanpak en daar met een eigen stijl inhoud aan wil geven. U gaat zelfstandig mensen aan een passende tijdelijke baan helpen, en omgekeerd opdrachtgevers aan de juiste m/v op de juiste plek. U verzorgt de werving van uit zendkrachten, inclusief het voeren van selectiegesprekken. Hiervoor nemen we altijd ruim de tijd en we geven nieuwe mensen veel privacy tijdens deze kennismaking. Ook adviseert u over sociale zekerheid, CAO's en leveringsvoorwaarden. Verder onderhoudt u natuurlijk - nauwe contacten met inlenende bedrijven en instellingen en u reageert snel en accuraat op hun wensen. U houdt continu de vinger aan de pols om te kijken of alle partijen tevreden zijn en onderneemt actie als u denkt dat het beter kan. U ondersteunt de adminstratieve afwikkeling van het gehele proces. HBO plus ervaring in dienstverlening Voor deze afwisselende functie rekenen we op een HBO-denk- en werkniveau, aangevuld met enkele jaren ervaring in de commerciële dienstverlening. Uiteraard is het werken met en voor mensen u op het ijf geschreven en zijn uw contactuele vaardigheden uitstekend. Commercieel handelen en servicegerichtheid in deze concurrerende markt zijn voor u een vanzelfsprekendheid. En bekendheid met personeelswerk is natuurlijk een pre. Bij voorkeur heeft u PC-ervaring, zoals WordPerfect, Windows en Word en u bent bereid de cursus voor uitzendconsulenten te doen (als u deze nog niet heeft U kunt rekenen op een goed salaris en dito secundaire voorwaarden in een werkomgeving waarin u alle ruimte krijgt om uw vaardigheden verder te ontwik<elen. Meer weten of solliciteren? Laat ons weten waarom juist u bij de koning mensen aan het werk kunt helpen. En vraag óns waarom wij denken dat de koning voor u de goede plek is. Schrijf binnen een week na het verschijnen van deze advertentie een korte brief met motivatie plus CV en pasfoto aan onze directeur, mevrouw Selma van den Broek. Dan hoort u snel of we tot een gesprek kunnen komen. Wilt u eerst meer weten over deze functie, belt u dan met Joke Koren. Zij legt u graag uit wat werken bij de koning bijzonder maakt. uitzendbureau de koning Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Telefoon (071) 514 41 43. Motel fs f D~~Ë Sassenheim Motel Restaurant Sassenheim zoekt: Jonge enthousiaste administratief medewerker m/v De werkzaamheden bestaan uit debiteuren en crediteurenadministratie, salarisadministratie en de verdere verwerking van de motel- en restaurantgegevens. De functie-eisen zijn: HEAO-opleiding of werkervaring op vergelijkbaar niveau Accuraat en cijfermatig inzicht Goede communicatieve vaardigheden Representatief Ruime boekhoudkundige werkervaring Praktijkdiploma boekhouden evt. aangevuld met S.P.D.I. enz. Kennis van Windows en Exact is een pre. Ben je ongeveer 25 jaar en heb je interesse, schrijf dan naar: Motel Sassenheim Warmonderweg 8 2171 AH Sassenheim T.a.v. de heer A. J. de Bruijn Handelsmaatschappij Ons Belang BV is een modern en snelgroeiend bedrijf dat verpakkingen levert voor de bloembollen- er bloemenexport. Daarnaast verkopen wij meststoffen en gewasbeschermingsartikelen. In ons team van jonge medewerkers is er plaats voor: ons belang Onze nieuwe collega zal zich vooral bezig houden met de telefonische verkooj van onze producten. Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor de volledige orderbew aking Hij/zij neemt binnenkomende telefoongesprekken aan, stelt zelfstandig offertes op en zorgt voor een optimale verwerking van de opdrachten en afhandeling van de dagrapporten. Ook de voorraadcontrole behoort tot zijn/haar taken Voor deze functie zoeken wij: Een ambitieuze en initiatiefrijke teamgenoot, die klantvriendelijkheid hoog i het vaandel voert. Flexibel, stressbestendig en met verantwoordelijkheidsgev Hij/zij heeft een afgeronde commercieel-administratieve opleiding op MBO-niveau en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie in de branche. Ook beschikt hij/zij over enige kennis van WordPerfect. voor de verkoop binnendienst afd. bloemenverpakkingen Wij bieden: Afwisselend werk in een succesvol bedrijf met mogelijkheden om door te groeien. Natuurlijk passen het salaris en de overige voorwaarden bij de func en de opleiding. Ben je geïnteresseerd in deze veelzijdige baan en voldoe je aan ons profiel? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Handelsmaatschappij Ons Belang B.V, Postbus 200, 2210 AE Noordwijkerhout. t.a.v. Dhr H. Slingerland, commercieel directeur Voor meer informatie kun je bellen met Dhr G. Bouma hoofd verkoop binnendienst, tel. 0252-376345 of 's avonds met Dhr H Slingerland, tel 0252-217677. Heb je ook zo'n zin om er tegenaan te gaan? Dan kun je bij de ReceptieService terecht als fulltime in de regio Amsterdam. Wij zijn op zoek naar een duizendpoot die met veel mensen in contact wil staan. Je hebt een middelbaar denk- en werkniveau en je voelt er voor om het gezicht en aanspreekpunt van een organisatie te zijn. We verwachten verder dat je een vriendelijke stem en een representatief uiterlijk hebt en datje beschikt over goede contactuele eigenschappen. Je beheersing van het Nederlands en het Engels is goed en het is een voordeel/ als je ook nog een derde taal beheerst. Wij bieden je een functie aan waarin je samenwerkt in een team van receptionistes/telefonistes. Er wordt continu een beroep gedaan op je dienstverlenende instelling. Voordat je in functie treedt, krijg je een volledige opleiding in ons eigen bedrijfsopleidings centrum. Daarbij houden we je bijzondere kwaliteiten in de gaten want het benutten van je specifieke capaciteiten is voor ons een belangrijk uitgangspunt. Van je flexibiliteit zullen we veel vragen. Je komt namelijk op uiteenlopende locaties te werken op verschillende werktijden. Daartegenover staat dat je een vast contract krijgt aangeboden een succesvol verlopen proeftijd. Spreekt deze functie van receptioniste/telefoniste je aan en beschik je over een rijbewijs B? Stuur dan binnen een week na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief met curriculum vitae NVD ReceptieService B.V./ Integrated Services Nederland B.V. T.a.v. afdeling Personeelszaken Treubstraat 19-23, 2288 EH Rijswijk ReceptieService B. V. en Integrated Services Nederland B. V. zijn gespecialiseerd in receptionele en facilitaire dienstverlening Wiplaatsen onder meer goed opgeleide en ervaren receptionistes en telefonistes bi/ organisaties door geheel Nederland Vanuit ons hoofdkantoor in Riiswi/k worden vijf regio's aangestuurd. Ouwehand's Rederij en Visverwerking B.V. is een belangrijke werkgever in de regio. De Ouweha groep bestaat uit een aantal toonaangevende bedrijven die zich bezighouden met de produktie, verwerking en handel in vis en visprodukten. Het hoofdkantoor van de onderneming is in Katwijk. In verband met het vertrek van een van onze chauffeurs zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie: Samen met collega's verzorgt u de distributie van ons assortiment in geheel Nederland. Niet alleen levertu goederen af maar ook verzorgen onze chauffeurs het contact met onze klanten. Onze wensen: Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een representatieve, energieke collega met interesse voor de vis- c.q. voedings middelenbranche. Het bezit van een rijbewijs CE en een chauffeurs-diploma is vereist. De vervulling van deze baan vereist een commerciële en klantgerichte instelling, een flexibele werkhouding, nauwkeurig en praktisch kunnen werken. Uw perspectief. De juiste kandidaat bieden wij een zelfstandige, veelzijdige werkkring bij een boeiend ên gezond groeiend bedrijf. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen. Uw reactie. Heeft u belangstelling voor deze functie richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Ouwehand's Rederij en Visverwerking b. v. Afdeling personeelszaken- Postbus 3033 2220 CA Katwijk ZH

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40