Personeel Personeel Personeel Personeel Personei \2. «itili Je houdt wel van een beetje tempo. Hoe bereik je je doel? Buitenlust de Vlietstede Secretaresse m/v Deloitte Touche ZAitKuAc/A JAMAki \Wa Woningbouwvereniging Woningbouwvereniging Buitenlust is als sociale verhuurder werkzaam in de gemeente Oegstgeest. Een van de doelstellingen is het huisvesten van die groepen die niet in staat zijn zeifin hun woonbehoefte te voorzien. Momenteel beheert de woningbouwvereniging 1250 In verband met vertrek van een van onze medewerkers is binnen onze organisatie van 8 medewerkers/sters een vacature ontstaan van MEDEWERKER (M/V) VERHUUR- EN BEWONERSZAKEN Het betreft een funct Functie-inhoud: r 24 uur per week verdeeld over 5 werkdagen. - het onderhouden van contacten en het voeren van overleg met bewoners; - het coördineren van woningtoewijzing; - het administratief verwerken van bewonersmutaties; - het behandelen en invoeren van huursubsidie-aanvragen; - het verzorgen van aanmaningen en behandeling van huurachterstanden; - het verzorgen van diverse werkzaamheden bij afwezigheid van collega's Geboden wordt: n MBO-opleiding; - leeftijd bij voorkeur ouder dan 30 jaar; - bekendheid met automatisering; - flexibele instelling binnen een klein team van medewerkers; - bekendheid met de volkshuisvesting kan een voordeel zijn. - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorporaties; - een dienstverband voor (in eerste instantie) één jaar. rden omgezet in een dienstverband Bij gebleken geschiktheid voor onbepaalde tijd. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten a Woningbouwvereniging Buitenlust. Floresstraat 6. 2341 XX Oegstgeest. Graag onder vermelding van "Sollicitatie" op de enveloppe. Nadere informatie kunt u desgewenst verkrijgen bij de heer J. Banga. directeur/administrateur, telefoon 071-5176485. woonzorg centrum 'De Vlietstede' is een Protes tants Christelijk Centrum voor Wonen. Zorg en Welzijn. De hele organisatie bestaat uit een gezellig team van ruim 50 per- In verband met de veranderende zorgvraag en de ontwikke lingen in het kader van de meerzorgafdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ouderen. Voor de ouderefi hei verzorgingshuis die ex rg/begeleidtng nodig hi groepsv erzorging die de ko mendejaren zal worden omge zet tol een meerzorgafdeling. Voor ouderen wonende in de ouderen uit de directe omge ving. organiseert de Vlietstede allerlei vormen van dienstver lening en activiteiten. Voor beelden hiervan zijn acti viteiten in het kader van het flankerend beleid, zoals tafeltje dekje en tijdelijke opnamen sisDienstenPakket' De hulp verlening aan ouderen uit de aanleun zorgvvoningen zal de komende jaren worden aange vuld met het bieden van 'ver- zorgingshuiszorg-thuis' ACTIVITEITENBEGELEIDER/STER Van u verwachten wij een afgeronde opleiding MBO-AB. ervaring met geriatrie en/of psychogeriatrie en bekendheid met de levensfaseproblematiek. Daarnaast dient u in staat te zijn groeps- en individuele activiteiten te organiseren, struc turerend te kunnen werken en bereid te zijn tot het uitvoeren van (licht) verzorgende taken. Verder dient u in voldoende mate te beschikken over contactuele en sociale vaardigheden en kunt u zich voldoende mondeling en schriftelijk uit drukken. Tenslotte is het voor de uitvoering van de functie noodzakelijk dat u zelfstandig kunt werken, alsmede op een flexibele wijze kimt samenwerken met de medewerkers uit ons centrum en uit herisubstitutieteam. Voor deze functie geldt dat wij u een prettige werkkring bieden en een salaris en overige arbeidsvoorwaarden con form de CAO verzorgingshuizen. De aanstelling geschiedt voorlopig voor één jaar. bij gebleken geschiktheid is aanstel ling voor onbepaalde tijd mogelijk. Indien u denkt aan de bovenstaande functie te voldoen en u een bij ons centrum passende levensovertuiging heeft, roepen wij u op om te reageren Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de directie van bovengenoemde Stichting. Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijnsburg. WERVIN WERVING SELECTIE Voor een gezondheidszorginstelling in Leiden zijn wij voor de Raad van Bestuur op zoek naar een MANAGEMENT ASSISTENT (full-time) functie-eisen: - HAVOA/WO aangevuld met een secretaresse- en/of management assistent opleiding - ruime ervaring in managementondersteuning - goede contactuele eigenschappen - accuraat en zelfstandig - organisatorische vaardigheden - representatief De functie heeft de volgende hoofdbestanddelen 60% managementondersteuning 30% administratieve ondersteuning 10% overige secretariële werkzaamheden Voor een organisatie in Leiden, verbonden aan de universiteit, zijn wij op zoek naar een DIRECT MARKETING COÖRDINATOR (full-time) De werzaamheden behorende bij deze nieuwe functie bestaan uit het initiëren, coördineren en uitvoeren van communicatieactiviteiten gerelateerd aan relatiebeheer en het beheren van en omgaan met een relatiebeheersysteem functie-eisen: - HBO opleiding en/of denkniveau - vakgerichte opleiding strekt tot aanbeveling (NIMA,SRM) - minimaal 3 jaar ervaring bij voorkeur opgedaan op een marketing-/communicatieafdeling - planner, organisator, initiator, coördinator, analyticus - goede contactuele eigenschappen - direct marketing kennis en ervaring - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal - praktische kennis database technieken (b.v. Scope) Kandidaten met een opzegtermijn kunnen eveneens reageren. Bent u geïnteresseerd in een van de bovenstaande vacatures, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak. Teekens Advocaten zoekt voor onmiddellijke indiensttreding een Fulltime Functie-eisen: - VWO/HAVO, gevolgd door Schoevers of een soortgelijke opleiding; - een goede beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift - ervaring in een dergelijke functie; - ervaring met WP 5.1 en dicafoonapparatuur; - accuraat en stressbestendig. Enige juridische kennis strekt tot aanbeveling. Schriftelijke reacties met c.v. binnen één week na heden richten a Mr R.J.H. van der Wart, postbus 1144, 2302 BC Leiden. TEEKENS ADVOCATEN Zeker in zaken lid Lawspan International, een associatie van advocaten in de EU Kanaalpark 144, Postbus 1144, 2302 BC Leiden tel. 071 - 579 17 00, fax 071 - 572 24 62 verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek). Ons geheel gerent een- en tweepersoonskamers Op alle gedifferentieerde afdelingen st In Leythenrode werken circa 350 mensen. terde verpleeghuis beschikt uitsluitend o t de bewonersgerichte zorg centraal. In verband met de opbt wr jongeren zijn wij op zoek naar kandidaten voor de funct ekenverzorgende voor 32 tot 36 uur. :al in de toekomst plaats bieden aan 15 jongere verpleeghuis-bewc Uw baan U werkt volgens een rooster en bent voor alle diensten beschikbaar. Als ziekenverzorgende bent u mede verantwoordelijk voor de bewoners en stelt u zich op de hoogte van de individuele bewonerszorg. Opleiding en vaardigheden Minimaal 3 jaar ervaring in een verpleeghuis en bekendheid met mentorschap en leerlingen- Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor meer inlichtingen over de functie bellen met de heer R. Zandvliet, afdelingshoofd, telefoon (071) 589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze adver- begeleiding. Het diploma ziekenverzorgende of MDGO-VP. Een actieve houding en enthousiast meedenken in de opbouw van onze nieuwe unit. Ons aanbod Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35; ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. tentie sturen aan Verpleeghuis Leythenrode, afdeling P&O. t.a.v. mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, o.v.v. vacaturenummer 98.02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis LeythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Je hebt respectabele ideeën over je werk. Achterover leunen is er niet bij, je wilt tempo maken en je weet precies wat je wilt bereiken. Deloitte Touche geeft je wat dit betreft verschillende kansen. Niet alleen in de financieel-zakelijke sector, maar ook op andere plaatsen in onze organisatie. Voor ons kantoor in Leiden zijn we in verband met de sterke groei van de werkzaamheden, op zoek naar verschil lende medewerkers die carrière willen maken in de volgende financieel-zakelijke functies: Junior Assistenten (schoolverlaters met VWO); Assistenten (schoolverlaters met HEAO); Assistenten (SPD studerend); Senior Assistenten/Controleleiders (NIvRA-Acc 2, Univ.BE of gevorderd Post Doc.Acc.); Aangiftemaker (HEAO, studerend voor FB, minstens 3 jaar ervaring). ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 70 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl Voor onze ondersteunende diensten komen we graag in contact met een: Tekstverwerker (met goede beheersing van Word onder Windows, parttime werken is mogelijk); •Secretaresse (HAVO/VWO met secretaresse-opleiding en minstens 3 jaar ervaring); Telefoniste/receptioniste (ervaring met een grote centrale); Medewerker facilitaire dienst (MBO en ervaring met office management). Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie naar Deloitte Touche, t.a.v. mevrouw G. Burgmans, Postbus 402, 2300 AK Leiden. Bellen voor meer informatie kan natuurlijk ook: 071 - 5 352 352. Zo leer je ons 't snelste kennen: Ondernemend Alert.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36