ABB Lummus Global There is more in on- and offshore zoekt: ik II li Mllll een teamleider m/v Adecca Adeccoi ervaren loodgieter installatiemonteur dakbedekker Morssingel 3 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten reiefax/o/nsuiHfM Expeditie medewerker m/v Voor een relatie in Leiden. Enthousiaste kandidaten die elke ochtend van 6.00 tot 10.00 uur kunnen werken. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van de vrachtwagens en het uitsorteren en controleren van goederen. Interesse? Kom dan snel langs voor meer informatie. Rondleiders/gidsen m/v Voor en museum in Den I laag. Eerstejaars studenten afkomstig uit Leiden/Den Haag. Ben jij drie dagdelen t M per week beschikbaar en vind je het geen probleem S om voor een grote groep te spreken? Kom dan snel langs voor meer gegevens Telefonisch verkoper m/v Met spoed!!! Voor een opdrachtgever in Zoetermeer. Per 1 maart 1998 gaat deze relatie verhuizen naar Leiden. )e gaat in deze functie klanten en prospects actief benaderen die adverteren in een adressenboek. Ook het actief werven van nieuwe klanten behoort tot de werkzaamheden. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden! Heb jij ervaring met telefonische verkoop? Schrijf je dan snel in! Winkelmedewerkers m/v Met spoed!!! Voor een opdrachtgever in Roelofarendsveen. Een gedeelte van de winkel bestaat uit de particuliere verkoop van DHZ artikelen en het andere gedeelte bestaat uit de verkoop van producten voor de beroepstuinbouw, zoals bijvoorbeeld gewasbeschermingsartikelen. Heb jij een opleiding gevolgd op mds-niveau. beschik je over verkoopervaring en spreekt de branche je aan? Reageer dan snel! Secreta resse m/v Voor een internationale relatie in Zoeterwoude op de afdeling projecten/engineering. De werkzaamheden bestaan uit het geven van ondersteuning aan de afdeling, zoals het uitwerken van de correspondentie, faxen, archiveren, documentcontrole en het verzorgen van transporten voor binnen- en buitenland, het afwikkelen van orders. De kandidaat die wij zoeken heeft een afgeronde secretaresse opleiding en beheerst de Engelse taal uitstekend in woord en geschrift Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie bij een internationale handelsonderneming is gewenst Voor OU - - doen Wij ITIGGr I don jé verwacht! Secretaresse m/v voor een internationaal bedrijf in Oegstgeest De werk zaamheden bestaan uit correspondentie zowel in het Engels als in het Nederlands, agendabeheer, telefoon, het organiseren van zakanreizen etc. Hiervoor hebt u enige ervaring relevante werkervaring. Daarnaast spreekt u vloeiend Engels en kunt u werken met Word, Excel en Powerpoint. Deze goed betaalde baan biedt prima toe komstmogelijkheden. Informatie: (071) 512 06 88, Natascha Visser Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau Fa. Freek van Os Per direkt gevraagd en/of en Inlichtingen: 071-5763559 Leidseweg 253 - A1 2253 JA Voorschoten ERKOIM B.V. ERKON ENGINEERING B.V. is al jaren importeur/ producent op het gebied van intern transport en garage-uitrusting. Al onze relaties zijn vertrouwd met onze kwaliteitsproducten en uitstekende service. Door de voortdurend toenemende werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste collega's om ons team te versterken, waaronder: A. SERVICE-MONTEURS (tot 30 jaar) voor het verlenen van onderhoud en reparaties aan verkochte producten bij onze relaties, afgewisseld met diverse werkzaamheden in de werkplaats. B. JUNIOR VERTEGENWOORDIGERS (tot 25 jaar) voor het opvolgen van informatie- en offerte-aanvragen, het onderhouden van contacten met (potentiële klanten, het uitbouwen van de huidige klantenportefeuille alsmede diverse verkoopondersteunende activiteiten. Functie-eisen: - goede kennis Nederlandse taal; - enige kennis van Engels en Duits (dit geldt voor B - zelfstandig, flexibel en klantgericht: - in bezit van rijbewijs; - diploma LTS/MTS-werktuigbouw strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris, prima werkomstandigheden in een modem, sterk groeiend bedrijf. Voor de junior-vertegenwoordigers stellen wij tevens een auto van de zaak beschikbaar. Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitae of bel naar: 'Erkon Engineering B.V. t.a.v. de heer J. F. J. van Stijn Postbus 72 Splinterlaan 152 071-5896400 eningspakkei «der geval b< ONDERWIJS In het kader van uitbreiding van werkzaamheden zijn er binnen de vestiging Leiden vacatures voor MEDEWERKERS PERSONEELS- EN SALARIS ADMINISTRATIE ONDERWIJS m/V Voor de functie gelden de volgende taken: Het voeren van de personeels- en salarisadministratie voor een vast toegewezen aantal onderwijsinstellingen voor voortgezet onderwijs en/of primair onderwijs. Het uitvoeren van rechtspositionele regelingen en het verstrekken van informatie daarover aan de scholen. Voor de functie gelden de volgende functie-eisen: HAVO/MBO-niveau. Kennis van en praktische ervaring met het CASO-salarissysteem strekt tot aanbeveling. Kennis en praktische ervaring met de personeels- en salarisadministratie software OPERA/OSALA/CASO-maat strekt tot aanbeveling. Bekendheid met relevante regelgeving, waaronder die van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds/Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Weten schappen, etc. Automatiseringskennis. Geboden wordt: Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan met een groei perspectief. Volledige of part-time weektaak. Salariëring vindt plaats conform de functiewaardering en CAO Voortgezet Onderwijs, maximaal 4.000,- bruto per maand. Het Onderwijs Service Bureau kent goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Gezien de brede inzetbaarheid is het bezit van een rijbewijs een pré. Inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer H.W. van Assema, locatiedirecteur Leiden. Telefoonnummer 071 -5313051 Sollicitaties gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Dhr. H.W. van Assema, locatiedirecteur, Postbus 32084, 2303 DB Leiden. Als zorgcentrum biedt huize Ursula talrijke voorzieningen voor het wonen en werken van ca. 500 kinderen en volwassenen met een verstandelijke handicap. Het ligt in een prachtig park in het centrum van Nieuwveen. Onderdeel van de Angela Stichting, ontstaan uit het, in 1931 begonnen, werk van de zusters Ursulinen van Bergen (N-H). Bestaat inmiddels uit huize Ursula en de Viergangschool (Nieuwveen), de Cunera-huizen (Leiden en Den Haag) en de Schievaart-woningen en dagcentra (Schiedam, Vlaardingen en Maassluis). Meer dan 900 medewerkers bieden daar aan ruim 700 mensen van alle gezindten liefdevol eigentijdse zorg, behandeling en ontwikkelingsmogelijkheden. Met ingang van 1 mei 1998 zijn wij op zoek naar De functie is voor onbepaalde tijd, de arbeidsduur bedraagt ca. 32,5 uur per week (90%). een managementcursus gevolgd. De teamleider is werkzaam op Den 2. Deze groep is een gemengde groep van 11 bewoners met een ernstige verstandelijke handicap in de leeftijd van 20 tot 39 jaar. Drie bewoners bezoeken overdag full-time de dagvoorzieningen. Zeven bewoners doen dit part-time. Voor één bewoner die geen dag opvang buiten het paviljoen heeft, vinden er activiteiten plaats met de spelleidster in de speelzaal van het paviljoen. Den 2 is een dynamische groep, waarbinnen een individuele benadering en het bieden van basisveiligheid het uitgangspunt is. Functie-inhoud Van jou als teamleider verwachten wij dat je op enthousiaste wijze leiding geeft aan het team, op een sturende wijze richting kan geven aan de organisatie van het team en inzicht hebt in team-interacties. Daarnaast lever je een aandeel in het paviljoensbeleid in samenwerking met je collega-teamleiders en de clusterleiding. Functie-eisen Een diploma Z-verpleegkundige of gelijkwaardig, met enkele jaren ervaring als gediplomeerde. Verder heb je bij voorkeur ervaring als leidinggevende en/of heb je reeds Wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform het CAO- Ziekenhuiswezen. De functie is ingeschaald in functiegroep 45, afhankelijk van ervaring mini maal 2.804,- en maximaal 4.558,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. De CAO kent een 36-urige werkweek. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. een spaarloonregeling en de mogelijkheid tot kinderopvang. Solliciteren? Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij Clasien Schoon, zorgmanager Den/ Gouden Regen, telefoon 0172-539440, toestel 328. Of bij Irma Goudkuil, waarnemend teamleidster, toestel 332. Schriftelijke reacties met een c.v. kun je tot 8 februari sturen naar Laura Grinwis, personeelsfunctionaris. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 25 februari, 's ochtends. Stichting Ursula A.H. Kooistrastraat 130 2441 CP Nieuwveen 7 maart a.s. houdt Stichting Ursula een open dag voor iedereen. ABB Lummus Global in Leiden is een succesvol en wereldwijd gerespecteerd ingenieursbureau voor o.a. ontwerp en bouw van installaties voor de olie- en gasindustrie. Grensverleggend op het gebied van techniek en grensoverschrijdend als het gaat om vestigingsplaatsen en projecten. Ingebed in de Europese organisa tie van ABB Lummus Global (ruim 4.000 medewerkers en het hoofdkantoor in Voor burg) is ABB Lummus Global 'iri Leiden een belangrijke speler op de internationale markt. Een positie die mede bereikt is door een in noverende en kwaliteitsbewuste instelling te kop pelen aan de behoeften van de markt. De afge lopen 15 jaar heeft dat geresulteerd in het uitvoeren van ruim 200 toonaangevende projecten en een gestaag groeiende orderportefeuille. Om daar pro ABB Lummus Global t.a.v. de afdeling Werving en Selectie/Leiden Postbus 931 2270 AX Voorburg Tel.: 070-3002623 'There is more in on- and offshore' in de volgende functies: Project Managers Engineer General Process Engineers Mechanical Estimators Engineer Compressor/ Project Control Engineers Rotating Specialist Project Procurement Pipe Stress Engineers Managers Piping Engineers Buyers (Materials) Engineer Compressor Instrument Engineers Specialist Electrical Engineers fessioneel op in te spelen zijn we voortdurend op zoek naar uitbreiding in de personele sfeer. Onder het motto There is more in on- and offshore' bieden we ervaren technici op HTS/TU- niveau uitstekende mogelijkheden om meer uit hun carrière te halen. Het gaat om senior posities voor ingenieurs die be schikken over 5-10 jaar relevante werkervaring in een vergelijkbare omge ving. Voor meer gedetail leerde informatie kunt u ons bellen via het hier onder genoemde telefoon nummer, uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u sturen naar het onderstaande adres. In april van dit jaar verhuizen de vestigingen in Voorburg en Leiden naar een nieuwe locatie in het centrum van Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34