Personeel Personeel Personeel Personeel M Wff 1/ ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN HEAO'ER M/V Leiden VERMEER '/ol De openbare Montessori-school Apollo roept met spoed sollicitanten op voor de volgende functies: Groepsleerkracht Middenbouw 38 uur i.v.m. zwangerschapsverlof Groepsleerkracht Bovenbouw Leerkracht voor het begeleiden van taalzwakke kinderen. Verder kenmerkt de school zich door een levendige schoolpopulatie en een hard werkend team met actief partici perende ouders. Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze - in het bezit zijn van de wettelijke vereiste bevoegdheden voor het basis onderwijs; - zich willen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; - in het bezit zijn of de bereidheid hebben tot het behalen van het Montessori-diploma; - actief samenwerken met alle geledin gen van de school; - breed inzetbaar zijn. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de directeur van de school, mevrouw W.H. Laar, tel. 071 - 576 54 39 en de heer Schrier van het Bureau Openbaar Onderwijs, tel. 071 - 524 76 74. e combinaties zijn mogelijk. ivalleerkrachten De Apolloschool is een openbare Montessori-basisschool in Leiden Zuid-West met ongeveer 300 leerlingen. In het kader van eerlijke verdeling van an werkgelegenheid en uit onderwijskun- rdenschat. dig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroe pen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten uit deze groep worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding vacaturenummer 98-01 en de betreffende school binnen 10 dagen zenden naar Bureau Openbaar het 2316 HA Leiden. Wij werken volgens de individualiserend- Onderwijs, Maresingel 3, groepsgerichte aanpak van de Montessori-methode en zijn bewust bezig met vernieuwing en kwaliteitsverbetering van het onderwijs. Dienst Cultuur en Educatie STAR DRIED FLOWERS BV is een dynamisch en toonaangevend productie-, tm» en exportbedrijf van droogbloemen en natuurlijke decoratiematerialen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd plaats. Vanwege de verhuizing per 1 juli a.s. naar een nieuw bedrijfspand, komt de functie beschikbaar van: LOGISTIEK MANAGER <M/V> De functie omvat o.a.: begeleiden en plannen van de in- en uitgaande aansturen magazijn, orderverwerking, verpakafdeling en productie ;rantwoordelijk voor alle personeelszaken op de afdeling 1 kostenverantwoordelijk voor de afdelingsactiviteiten beheer gebouwen, terreinen en inventaris rapportage aan de directie Wij vragen: een opleiding op MBO-/HBO-niveau 1 enige jaren ervaring in een soortgelijke logistieke func de eigenschap van leidinggeven en motiveren is een mi goede communicatieve eigenschappen stressbestendig en een flexibele instelling leeftijd +/- 30 jaar Wij bieden: een afwisselende, dynamische positie met groeimogelijkheden een functie met toenemende verantwoordelijkheid en zelfstandigheid een honorering welke geheel aansluit op het niveau van de functie en de gerealiseerde resultaten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C.W. Star, algemeen directeur, telefoon: (071) 402 55 21. Gaarne zien wij uw sollicitatie binnen 10 dagen tegemoet waarna wij zo snel mogelijk contact et u zullen opnemen. U kunt uw sollicitatie richte aan Star Dried Flowers B.V. t.a.v. de directie, Dutch Masters in dried flowers. Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijmburg Beheer Divisie 1 Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Medische Faculteit, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 1 is een divisie waar genoemde acti viteiten worden verricht. Binnen divisie 1 wordt het gebruik van PC's steeds belang rijker. Op dit moment worden zo'n 250 PC's vooral ingezet t.b.v. kantoorautomatisering, onderzoek en onderwijs. De PC's zijn aan gesloten op een drietal PC-netwerken die deel uitmaken van het LUMC-netwerk en verbonden zijn met het Internet. Om te komen tot een kwalitatief beter en efficiënter beheer en ondersteuning van de PC's is een nieuwe functie gecreëerd. De PC-beheerder beheert en installeert alle PC's van de divisie en geeft tweedelijns ondersteuning bij het gebruik van PC-pak- ketten. Het beheer van de netwerkservers is of wordt uitbesteed. U vindt het AZL op internet: www.azl.nl PC-beheerder m/v (38 uur per week) Vac.nr. 98.L.04.05.LD Taken: - PC-Beheer (advisering, bestellingen, offer tes, installeren, verhelpen van storing aan hard- en software, preventief onderhoud etc.); -tweedelijns-ondersteuning van PC-pak- ketten; - beheer netwerk-account en mailboxen. Vereisten: - MBO-niveau; - kennis van PC-hardware, -besturingssys temen en -pakketten; - ervaring met PC-netwerken (Novell en Windows NT); - zelfstandig en gestructureerd kunnen werken binnen vastgestelde standaards; - servicegerichte instelling. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 4.369,- bruto per maand (schaal A7). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer ir. J. Nieuwmeyer, Informatie- en Automati seringsmedewerker (071 - 526 16 80) en door de heer M. van Zeist, hoofd Financiële, Materiële en Informatiezaken Divisie 1 (071 - 526 36 32). Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v. de heer H.L.P Mauer, hoofd Personeel Organisatie Divisie 1K6-Q-60. STAR DRIED FLOWERS BV is een dynamisch en toonaangevend productie-, im- en exportbedrijf van droogbloemen en natuurlijke decoratiematerialen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd plaats. Door verbreding en uitbreiding van onze klantenkring EXPORT MANAGER NOORD-EUROPA (M/V) De functie omvat o.a.: 1 het bezoeken van en verkopen aan groothandelaren en andere (potentiële) afnemers in Nederland, Duitsland, Scandinavië en op termijn Engeland deze internationale functie betekent dat circa 50 van de tijd in het buitenland wordt gereisd plannen van klantbezoek en verkoopreizen uitwerken en opvolgen van bezoekrapporten de exportmanager wordt ondersteund door een verkoopbinnendienst rapportage aan de directie Wij vragen: een opleiding op HBO-niveau varing in de agrarische sector strekt tot aanbeveling uitstekende beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift een leeftijd tussen 25 en 32 jaar Wij bieden: een afwisselende, dynamische positie met groeimogelijkheden een functie met toenemende verantwoordelijkheid en zelfstandigheid een honorering, welke geheel aansluit op het niveau van de functie en de gerealiseerde resultaten Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heei H.W. Rijsdijk, adjunct-directeur, telefoon (071) 402 55 2 1. 5aarne zien wij uw sollicitatie binnen 10 dagen tegemoet waarna wij zo snel mogelijk contact u zullen opnemen. U kunt uw sollicita aan Star Dried Flowers B.V. t.a.v. de d chte Dutch Masters I JL\ IC in dried flowers Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg Vermeer Infrastructuur BV is als zelfstandig functionerende werkmaatschappij van Vermeer Groep BV actief in grond-, weg-, water- en spoorwerken. Als één van Nederlands grootste wegenbouwers heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een allround specialist in infrastructurele werken. Ten behoeve van de afdeling Financiële Administratie, op het hoofdkantoor te Hoofddorp, zoeken wij een De functie: Het verzorgen van de maandelijkse management informatie financiële analyse maken van resultaten assisteren bij het opstellen van de begroting, het jaarverslag etc. ondersteuning verlenen bij het automatiseringsproces. Uw profiel: Financieel-economische opleiding op HBO-niveau enkele jaren administratieve bedrijfsgerichte ervaring cijfermatig inzicht analytisch denkvermogen affiniteit met automatisering kostenbesef teamplayer Ons aanbod: Een goed pakket primaire en secundaire arbeids voorwaarden een plezierige en inspirerende werkomgeving in overzichtelijke, resultaatgerichte teams een organisatie structuur met korte communicatielijnen doorgroei mogelijkheden in een branche met toekomstperspectief. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met het Hoofd Financiën en Administratie, de heer P. van der Velde, telefoon 023 - 569 23 70, buiten kantooruren 023 - 555 64 55. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u zenden naar onderstaand adres, dan wel per telefax 023 - 569 23 10. Discretie, ook bij sollicitaties per telefax, gegarandeerd- Vermeer Infrastructuur BV Afd. Personeelszaken Postbus 14 2130 AA Hoofddorp STAR DRIED FLOWERS BV is ccn dynamisch cn toonaangevend pröduccie-, im- en exportbedrijf van droogbloemen en atuurltjkc decoratiematerialen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd plaats. Door verbreding en uitbreiding van onze klantenkring ontstaat de vacature van: MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST (M/V) De functie omvat o.a.: opvolging en afwikkeling van binnenkomende orders per telefoon en fax 1 correspondentie in het Nederlands, Engels en Duits commerciële en administratieve ondersteuning van de exportmanagers nderhouden van contacten met klanten bij afwezigheid van de exportmanagers verzorgen van offertes en aanbiedingen voor klanten rapportage aan coördinator verkoopbinnendienst opleiding op minimaal Havo-/MBO-niv< tekende beheersing van Engelse en Dui commerciële/administratieve feeling leeftijd tussen 20 en 25 jaar een afwisselende positie in een jong team een honorering passend bij het niveau van de func en de getoonde kwaliteiten heer H.W.Rijsdijk, adjunct-dii elefoon (071) 402 55 21 ie zien wij uw sollicitatie binnen 10 dagen tege ■aarna wij zo snel mogelijk contact met u zuller opnemen. U kunt uw sollicitatie richten aan Star Dried Flowers B.V. t.a.v. de directie. Dutch Masters I MJL K in dried flowers Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 31