Personeel Personeel Personeel I Office^ Manager 1 Leidsch® Dagblad ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN TEC Kom bij ons promotieteam verpleegkundigen v/m Medewerker Inkoop TERDAG 31 JANUARI 1998 1 Voshol Design is een jong, flexibel en vooral creatief reclamebureau in Rijnsburg. Middenin de bedrijvigheid van de Randstad voeren we opdrachten uit voor een sterk groeiend aantal kleine en middelgrote ondernemingen uit de regio, maar ook van daarbuiten. We zorgen voor scherpe communicatiestrategieën, design en functioneel doordachte reclameconcepten. Opdrachtgevers kunnen bij ons alle kanten uit. Van huisstijl tot reclamecampagne, van advertentie tot bedrijfsbrochure. We bedenken het en we maken het! Traffic Manager] Wij zijn op zoek naar een Office Manager voor 40 uur per week. Iemand die zich binnen de kortste keren thuisvoelt bij onze creatieve familie en de spil van ons bureau wil zijn. De beste vriend van al onze klanten en leveranciers omdat hij bijvoorbeeld blindelings de weg weet als hun advertentie in de media geplaatst moet worden of hun persbericht de deur uit moet. Maar ook een collega die de offertes van onze leveranciers nauwkeurig vergelijkt, onze eigen offertes tot in de puntjes verzorgt, afspraken maakt met onze relaties én - misschien wel het allerbelangrijkste - de organisatorische leiding bij ons bureau voor zijn rekening neemt en de taken verdeelt. Ook het op pad sturen van bijvoorbeeld freelance fotografen en het briefen van tekstschrijvers hoort bij deze dynamische, bepaald geen van-negen-tot-vijf baan. Orde en overzicht Je kunt op HBO-niveau denken en werken, je bent commercieel en klantvriendelijk ingesteld en gaat planmatig te werk. Je affiniteit met vormgeving, reclame en drukwerk spreekt natuurlijk voor zich en van drukte en af en toe een beetje chaos word je r Jij zorgt immers voor orde en overzicht! Organiseren en motiveren Is organiseren en motiveren je op het lijf geschreven en heb je ervaring? Dan heten we je van Harte welkom. Zin in een kennismaking met ons bedrijf en deze interessante, dynamische baan? Stuur dan snel jouw sollicitatiebrief per post of e-mail naar Dhr. P. Voshol. Floralaan 2 J-i 2231 zv Rijnsburg Postbus 278 2230 AG Rijnsburg Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het .om bij -Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 138.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. >agbladuitgeverij )amiate b.v. ludeweg 12-14 031 CC Haarlem èlefoon 023) 5 150 450 elefax 023) 5 343 010 Wij bieden Leuk afwisselend en zelfstandig werk tegen een aantrekkelijke honorering. Wij betalen een uurtarief van f 17.87, excl. avond- en weekendtoeslagen van 25 tot 100%! Het promotiewerk gebeurt op oproepbasis en kent geen vaste werktijden of vaste werkdagen Je gaat met het promotieteam het Leidsch Dagblad promoten. Dat kan betekenen folders uitdelen op koopavonden of in het weekeinde. Assisteren bij evenementen. In de zomermaand» zullen we je regelmatig overdag inzetten bij onze Zomertoer. Wij gaan dan naar braderieën en jaarmarkten 11 Leiden en de wijde omgeving 0111 met het publiek het Pagina-puzzelspel te spelen of proefabonnementen te wer ven. Het promotieteam is aanwezig bij Wielerronden, de Lakenfeesten, Leidens Ontzet en tal van andere evenemen- Je bent tenminste 18 jaar. Je bent representatief, legt gemakkelijk contacten en weet van aanpakken. Je spreekt beschaafd Nederlands. Het bezit van een rijbewijs stellen wij op prijs. Goede telefonische bereikbaarheid, regelmatig beschikbaar zijn en flexibiliteit vinden wij erg belangrijk. Leidsch Dagblad Onze abonnees wonen niet alleen in Leiden maar ook in dal deel van Zuid-Holland dat ligt tussen Alphen aan den Rijn. Hillegom, de kust en Wassenaar. Het promotieteam is actief in het hele gebied. Ons kantoor is aan de Rooseveltstraat 82 (hoek Voorschoterweg) in Leiden. Wil je lid worden Bel of schrijf naar: Leidsch Dagblad Jeanette de Haas Postbus 54 2300 AB Leiden telefoon 071-53 56 21 promotieteam UIijnhandel De Gouden Leeuui Veurseweg 214, 2252 AH Voorschoten. Tel. 071-5613736 vraagt voor direct jonge medewerker 20 jaar m/v Schriftelijke sollicitaties aan bovengenoemd c DIRECTIESECRETARESSE V/M Hou je van organiseren en regelen, vind je het leuk om in een internationale omgeving te werken en beheers je de Engelse en Franse taal, dan heeft Luba de perfecte baan voor jou! Bij een farmaceutisch bedrijf kun je direct aan de slag in deze zelfstandige functie met uitzicht op een vast dienstverband. UITZENDCONSULENT V/M Luba Uitzend Buro zoekt vanwege de sterke groei van het bedrijf energieke kandidaten voor diverse vestigingen in o.a. de Rijn- en Bollenstreek. II bent intermediair tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk, bedenkt manieren om uitzend krachten te werven en te binden en bent direct betrokken bij de uitvoering van acties en het adverteren. Voor deze functie vraagt Luba een opleiding op VW0/HB0-niveau en minstens twee jaar werkervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving. Informeer naar je mogelijkheden! BOEKHOUDER MBA-SPD V/M Ben je een echte cijfervirtuoos, dan kun je direct aan de slag bij een accountantskantoor. Deze functie kun je goed vervul len als je je MBA- of SPD-diploma op zak hebt en een aantal jaar relevante werkervaring. Het kantoor verzorgt de admini stratie voor diverse bedrijven uit het midden- en kleinbedrijf, van kas-, bank- en giroboekingen tot het verzorgen van jaar rekeningen. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKERS V/M voor een groot regionaal autobedrijf. Interessant aan deze baan is dat je voor de holding komt te werken en zodoende afwisselende werkzaamheden verricht voor de diverse BV's. Heb je het PD-diploma en/of relevante werkervaring, reageer dan direct. De baan is voor 20-30 uur per week en biedt uit zicht op een vast dienstverband. MEDEWERKER TELESALES V/M Heb je een HAVO/MBO-opleiding, ben je 4 avonden per week beschikbaar, waarvan je er 3 wilt werken, dan hebben wij een interessante baan voor je. De werkzaamheden zijn het adviseren en het afsluiten van verzekeringen bij een grote verzekeringsmaatschappij in Noordwijk. Ben je klantvriende lijk en heb je een commerciële instelling, reageer dan snel! KOK PETIT-RESTAURANT V/M Ben je een (aankomend) zelfstandig werkend kok dan heb ben we voor jou een leuke fulltime baan in een petit restau rant in Leiden. Ben je geïnteresseerd, kom dan snel langs voor meer informatie. HORECAMEDEWERKERS V/M Heb je ervaring in de horeca, kun je uitserveren en beschik je over zwart/witte kleding dan hebben we leuke horecabanen beschikbaar voor je bij o.a hotels, restaurants en scholen. DIVERSE INTERESSANTE PARTTIME FUNCTIES! Spreek je goed Duits en zie je er verzorgd uit dan hebben we een leuke job voor je als hostess (v/m) op een kledingbeurs in Duitsland. Wil je een aantal uur per dag aan de slag, dan hebben we diverse banen als schoonmaker (v/m) voor in de ochtend of in de avond. Heb je ervaring in orderpicking, laden en lossen of het verzend klaarmaken van goederen dan kun je aan de slag als magazijnmedewerker (v/m). MAGAZIJNMEDEWERKER V/M Bij een bedrijf in Noordwijkerhout zoeken wij een magazijn medewerker voor het verwerken van de in- en uitgaande goe deren en het informeren van klanten over deze producten. Gevraagd wordt ervaring als magazijnmedewerker en met het besturen van een heftruck. Luba Noordwijk Luba Leiden Prins Bernhardstraat 72, Kort Rapenburg 10, Luba Leiderdorp Winkelhof 9, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, tel. 071-5618142 LubapQ Uitzend^ Buro^ LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Medische Faculteit genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiënten zorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onder zoek. Divisie 1 is een divisie waar genoemde acti viteiten worden verricht op het gebied van voornamelijk de heelkundige specialismen. In verband met uitbreiding van activiteiten op dit gebied worden gevraagd: (voor minimaal 24 uur per week in alle diensten) voor de verpleegafdelingen Heelkunde 1 en 2 Vac.nr. 98.L.05.05.LD Deze afdelingen vormen samen een organi satorische eenheid waar patiënten voor algemene chirurgie, vaatchirurgie, trans- plantatie-chirugie, oncologische chirurgie en gastro-intestinale chirurgie worden ver pleegd. en voor de verpleegafdelingen Thoraxchirurgie, Orthopaedie, Urologie/Ongevalschirurgie Vac.nr. 98.L.06.05.LD Deze afdelingen vormen samen een organi satorische eenheid waar patiënten worden verpleegd na een thoraxchirurgische opera tie, orthopaedische en urologische ingrepen of als gevolg van een ongeval. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ervaring met verpleegkundige zorg van patiënten-categorieën zoals op de genoemde organisatorische eenheden strekt tot aanbeveling. Gedurende uw inwerkperiode zult u in het kader van doelmatige en flexibele inzet van verpleegkundigen, werkzaam zijn op de ver schillende verpleegafdelingen c.q. verpleeg- teams binnen de organisatorische eenheid. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 4.369,- bruto per maand bij een voltijds aanstelling (A7 RRAZ). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw G.R. Deermann, verpleegkundig hoofd organisatorische eenheid Heelkunde (071 - 526 29 40) en door de heer J.C. van Rossum, verpleegkundig hoofd organisatorische eenheid Thoraxchirurgie, Orthopaedie en Urologie/Ongevalschirurgie (071 - 526 33 76). U vindt het AZL op Internet: www.azl.nl Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe zenden aan Academisch Ziekenhuis Leiden, de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel en Organisatie Divisie 1 Gebouw 1K6-Q, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M PNEU/TEC B.V. is een jonge produktie- en handelsonderneming in pneumatiek, alsmede i en afsluitertechniek. Ons bedrijf is in de Randstad gevestigd. De vraag naar onze produkten is sterk groeiende, waardoor wij hebben besloten tot verdere uitbreiding. Daarom wensen wij in contact te komen met een kandidaat voor de volgende functie: U zult zich in deze functie onder andere bezighouden met het regelen, sturen en controleren van het inkoopproces. Tevens zult u contact onderhouden met onze veelal buitenlandse leveranciers en medewerkers van de verkoopafdeling. Om deze functie met succes te kunnen vervullen beschikt u over: Een afgeronde opleiding op minimaal MAVO/MEAO niveau. Aangevuld met een inkoopcursus of praktijkervaring. Bekendheid meteen geautomatiseerd inkoopsysteem. Volledige beheersing van en uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal en kennis en vaardigheid in woord en geschrift van het Engels en Duits. Kennis van de Italiaanse taal is een pré evenals technische kennis (liefst pneumatiek) Beheersen van WordPerfect. Leeftijd tussen 23 en 35 jaar. U woont in Hoofddorp of directe omgeving. Uw persoonlijkheidsprofiel Communicatieve instelling, dienstbaar, stressbestendig en punctueel. Moet kunnen organiseren en durven doorvragen. U kunt uw interesse voor deze functie laten blijken door een bondige brief en een gec etailleerd CV te sturen naar: PNEU/TEC B.V., t.a.v. mevr. C.H. Tienstra, Postbus 41ó, 2130 AK Hoofddorp. Voor aanvullende informatie kunt u bellen: 023 - 5636611 e Kitty Tienstra. r Rob van Went of Temid Engineering Groep bv Als holdingmaatschappij van Temid Raadgevende Ingenieurs bv, Temid Onderhoud Management bv en Temid Public Transport Consultants bv zijn wij sinds 1964 actief als onafhankelijk adviesbureau waarbij vakkennis, kwaliteit, dienstverlening en kosten bewustzijn centraal staan Vanuit deze filosofie staan wij met ons team van 140 enthousiaste medewerkers klaar voor onze opdrachtgevers bij de overheid, industrie en utiliteitsbouw Jan Duikerweg 1 Postbus 344 1700 AH Heerhugowaard Holland Telefoon (072)5750505 Telefax (072) 5744035 Binnen Temid Onderhoud Management bv zijn de adviesgroepen Utiliteit en Beheer Onderhoud actief. De adviesgroep Beheer Onderhoud richt zich primair op het beheersbaar maken van exploitatie- en onder houdskosten in relatie tot kwalitatief goede instand houding van gebouwen en installaties Steeds meer opdrachtgevers schakelen Temid in, daar om zoeken wij ter uitbreiding van ons team in Rijswijk een ASSISTENT- PROJECTLEIDER M/V De werkzaamheden van deze nieuwe collega omvatten: het uitvoeren van onderzoeken, het begeleiden en coördineren van projecten, het verrichten van bouwkundige ontwerpwerkzaamheden, het opstellen van besteksomschrijvingen en investerings begrotingen, het vertegenwoordigen van de bouwdirectie. Vestiging Gebouw "Silverpoint" De Bruyn Kopsstraat 9H Postbus 3284 2280 GG Rijswijk (ZH) Telefoon (070)3070888 Telefax (070)3194676 X Als functie-eisen vragen wij: afgeronde HTS-opleiding bouwkunde, aangevuld met werkervaring, ervaring in toepassing van diverse softwarepakketten; een commerciële instelling met communicatieve en redactionele vaardigheden Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer R Wesselink, telefoon (070) 3070888. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de afdeling Personeel Organisatie van ons hoofdkantoor te Heerhugowaard. ter attentie van mevrouw G.P M. Swart.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 29