Personeel Personeel Personeel Personeel Personet Ghrcncl Grontmij Ahrend zoekt een jonge HTS'er voor de functie van Groepsleider Lakkerijl S Kempeneers' IsoBouw ZATERDAG 31 JANUARI 1998 AUTOMOBIELBEDRIJF BV heeft bij haar vestiging in Rijnsburg plaats voor een BEDRIJFSWAGENTECHNICUSl Een passende vooropleiding (M.T.S of L.T.S. op C-niveau) is vereist. Binnen de Scania-organisatie wordt voor verdere produktgerichte opleiding gezorgd. Wie een baan met toekomst wil, pakt nu de telefoon en vraagt naar de heer P. Smittenaar. Kempeneers' Automobielbedrijf is officieel verkoop- en servicepunt voor Scania bedrijfswagens, met vestigingen in Lelden, Lammenschansweg 136, 2331 JX, tel. 071 - 531 7308. Rijnsburg, Laan van Verhof 10a, 2231 BZ, tel. 071 402 5841. tsoBouw Systems is toonaan gevend in isolatie-oplossingen en -systemen voor de woning en utiliteitsbouw. Het bedrijf produceert eo levert producten voor dak-, vloer-, gevel- en plafondisolatie, vrijwel allemaal op basis van EPS (geëxpandeerd polystyreen), een CFK-vrij, recyclebaar en dus milieuverantwoord isolatie materiaal. IsoBouw Systems maakt deel uit van de Synbra groep, een dynamische organisatie met ruim 1500 medewerkers. e organisatie zoeken wij een vakbekwame Rayonmanager bouwproducten Noord/West-Nederland Voor de invulling van deze veelzijdige functie wordt verwacht dat u: - de markt verkent, informatie vergaart en doorspeelt; - samen met de verkoopleider het marketingplan voor het rayon uitstippelt, afstemt en realiseert; - volgens een rayonplan opdrachtgevers, voorschrijvers, aannemers en bouw- materialenhandelaren bezoekt De nadruk ligt hierbij op hellend dakproducten en EPS-producten t.b.v. gevels en vloeren in het woningbouwsegment; - onze relaties technisch adviseert inzake de toepassingsmogelijkheden van alle producten, wat leidt tot het realiseren van de rayon-omzetdoelstellingen. Profielschets. U bent een dynamische persoonlijkheid, die op enthousiaste en vakkundige wijze inhoud geeft aan deze functie. Affiniteit met de bouw en commerciële feeling komen op de eerste plaats. Een technische achtergrond van MTS-/HTS-bouwkunde, danwel een commerciële opleiding op MBO-/HBO-niveau met ervaring in de branche in 'n soortgelijke functie is een must. Het werkgebied omvat grotendeels de provincies Noord-Holland en Utrecht, alsmede de kop van Zuid-Holland. Centraal wonen of willen wonen in het werkgebied is vereist. Leeftijdsindicatie ca. 30-40 jaar. Het is een boeiende en dynamische functie binnen een gezond bedrijf met een passende honorering en uitstekende secundaire voorwaarden. Een uitdaging voor een ambitieuze, resultaatgerichte persoonlijkheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Interesse? Stuurt u dan binnen 1 week uw schriftelijke sollicitatie aan: IsoBouw Systems bv. t.a.v. Dhr. F. Stultiëns, Hoofd Personeelszaken. Postbus 1. 5710 AA Someren. Voor nadere informatie; Dhr. R. Hompus (comm. dir.), tel. 0493-49 81 11 of 's avonds via 0495-66 35 01. DAAR WERK JE GRAAG Nettenbouw is een technisch instal latiebedrijf met circa 1000 personeels leden, gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van technische infra structuur zoals distributienetten voor elektriciteit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabel televisie en in elektrotechnische instal- De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit zestien vestigingen, verspreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. Nettenbouw behoort, samen met Gawa, Van Oudbroekhuizen, Infra Engineering en City Com tot de kernactiviteit Infratechniek van de sector Imtech van de Internatio- Müller 8m groep. Momenteel is bij ons rayonkantoor te Hoofddorp de functie vacant van Telefoniste/receptioniste (m/v) (full-time) Wij vragen van de kandidaat: - Opleiding Mavo/Havo of gelijkwaardig; - Bekendheid met computerprogramma's als Excel, Word for Windows; - Goede contactuele vaardigheden; - Bereidheid tot ondersteuning bij secretariaatswerkzaamheden; - Enthousiaste en positieve instelling, goede algemene ontwikkeling, inlevingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel; - Een 'doener', die accuraat, flexibel en inventief werkt; - Bij voorkeur niet rokend en woonachtig in Hoofddorp of directe omgeving; - Leeftijdsindicatie 20 - 35 jaar. Bij gebleken geschiktheid en voldoende kennis van onze organisatie zijn doorgroeimogelijkheden aanwezig richting secretariaat. Naast een prettige werksfeer bieden wij; - een bij de functie passend salaris; - een vaste gratificatie van 8,33% (13e maand); - een goede studieregeling; - goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na publicatie zenden aan: Nettenbouw, Debbemeerstraat 8, 2131 HE Hoofddorp, t.a.v. de heer P. R. Stange. Traineeship Civiele Techniek Investeren in uw carrière door groei in competentie en functie met gegarandeerde continuïteit. Vanuit deze filosofie is het Traineeship Civiele Techniek' als gezamenlijk initiatief van Randstad Polytechniek en Grontmij Advies en Techniek opgezet. Het Traineeship Civiele Techniek is als een persoonlijk leertraject ingericht middels een pool. De pool wordt beheerd door het projectteam en een mentor zal toezien op de voortgang van uw loopbaanontwikkeling en de daarbinnen gemaakte afspraken. Het traineeship richt zich met name op de functies van tekenaar, (assistent) ontwerper en (adjunct) werkvoorbereider. Uw kerntaak Deelname aan dit traineeship betekent onder andere versneld sturing geven aan uw loopbaan. U staat onder begeleiding van een mentor terwijl u werkt aan projecten als de Betuwe Route, Vinex locaties, Strategisch Groenproject bij Schiphol, Terreinbeheer A.M.C. en telecommunicatieprojecten (Libertel e.d.). Uw profiel Het traineeship is speciaal ingericht voor civieltechnici met een MBO- of HBO-opieiding, die willen investeren in hun carrière middels deelname aan op maat gesneden opleidingen, een stage in het buitenland, excursies en beurzen. Daarnaast stelt u zich ten doel over twee jaar (CAD-)tekenaar, ontwerper, werkvoorbereider of projectmedewerker te zijn. Indien u aan deze profielschets voldoet behoort u tot de 30 exclusief te selecteren kandidaten. In de hieronder genoemde functies vindt u functiespecifieke aspecten. Loopbaanontwikkeling Tijdens het traineeship garanderen wij u: minimaal drie interessante projecten, oplopend in ervaring; op maat gesneden opleidingen op het gebied van techniek, planning, financiën, projectsturing en persoonlijke vaardigheden; een stage in het buitenland; deelname aan excursies en beurzen; kenniskringbijeenkomsten op het gebied van civiele techniek. Uw contractperiode U krijgt een arbeidsovereenkomst voor de duur van twee jaar. Gedurende deze periode neemt u deel aan het traineeship. Hierna treedt u, bij goed functioneren, in dienst bij Grontmij Advies en Techniek B.V. Tekenaars (MBO) Uw kerntaak U ontwerpt en tekent zelfstandig binnen civieltechnische projecten in hun verschillende stadia van uitvoering. Tevens trekt u hoeveelheden uit optekening voor het gebruik bij het samenstellen van bestekken, begrotingen of plannen. Daarnaast toetst u het ruimtebeslag (zoals kabels en leidingen bij het detailleren van tekeningen) op technische en ruimtelijke uitvoerbaarheid. Er vindt regelmatig werkoverleg plaats over de aanpak en opzet van het tekenwerk, xdè prioriteiten en de voortgang. Uw profiel U heeft een MTS-opleiding Civiele Techniek of eventueel Bouw kunde. Kennis van en/of ervaring met AutoCad en MicroStation is een pre. I Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek professionals in de civiele techniek op MTS-, HTS- en TU-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in (al van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen-en buitenland. Ontwerpmedewerkers (HBO) Uw kerntaak U werkt mee aan het maken van plannen, ontwerpen en bestekken ten behoeve van de uitvoering van civieltechnische projecten. Hierbij houdt u de kostenraming conform het programma van eisen (technisch, financieel) nauwlettend in de gaten. Tevens assisteert u bij het maken van technische ontwerpen (hoofdontwerpen). Daarnaast kunt u constructieve details uitwerken, maatvoering vastleggen en hoeveelheden uittrekken. U verzorgt tevens de uitvoeringsvoorschriften van uitvoerings- ontwerpen/bestekken ten behoeve van aanbesteding en uitvoering van werken. U heeft projectgebonden contacten met onder andere medewerkers van andere technische afdelingen, leveranciers en opdrachtgevers. Uw profiel U heeft een HTS-opleiding Civiele Techniek of een MBO- opleiding met tenminste 2 jaar ervaring in de genoemde werkzaamheden. Kennis van en/of ervaring met AutoCad en MicroStation is een pre. Daarnaast beschikt u over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Werkvoorbereider (HBO) Uw kerntaak U ontwerpt en bereidt zelfstandig civiele werken voor. Tevens stelt u (RAW) bestekken en kostenramingen op. U maakt binnen een programma van eisen passende planomschrijvingen, -opzetten en bestekken voor een technisch verantwoorde uitvoering van werken. Daarnaast heeft u kennis van materialen, prijzen, toepassingsmogelijkheden en ontwikkelingen binnen de constructie. Deze kennis houdt u op peil ten behoeve van een optimale voorbereiding van projecten. Tenslotte bent u verantwoordelijk voor technische en financiële aspecten bij de voorbereiding gericht op een goed projectresultaat. Uw profiel U heeft een HTS-opleiding Civiele Techniek met tenminste enkele jaren relevante werkervaring. U heeft ervaring met automatiserings systemen. Daarnaast bent u een teamplayer en beschikt u over enthousiasmerend vermogen. Uw sollicitatie Voor alle functies geldt: schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer A.S. van der Werf, Australiëlaan 13, 3526 AB Utrecht of e-mail: utrecht@polytechniek.com. U kunt ook telefonisch reageren: (030) 288 73 73. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning in dit blad. Kijk ook op internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl -\r randstad polytechniek Koninklijke Ahrend NV (circa 1800 medewer kers en een omzet van bijna 800 miljoen) verkoopt meubelen en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ook wordt in eigen fabrieken een breed assortiment kantoormeubelen gemaakt. Zo is Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg (gelegen in de buurt van Amsterdam) met ongeveer 250 medewerk(st)ers verantwoordelijk voor het ontwikkelen, produceren en distribueren van een omvangrijk programma van zitmeubilair, scheidings wanden en tafels ten behoeve van de nationale en internationale markt. Afdeling Lakkerij In de moderne Lakkerij worden metaalproduc ten in een geautomatiseerde lakstraat door middel van poedercoating voorzien van een hoog-kwalitatieve laklaag in diverse kleuren. De afdeling bestaat uit 7 vaste medewerkers en een wisselend aantal inleenkrachten. Groepsleider Lakkerij m/v In deze functie bent u verantwoordelijk voor het effectief, efficiënt en op tijd produceren van gelakte producten volgens de geldende kwaliteitsnormen. U geeft leiding aan de afdelingsmedewerkers en zorgt voor een optimale inzet. Daarnaast geeft u inhoud aan de technische en organisatorische ontwikkeling van de lakkerij. HTS en enige ervaring Voor een goede invulling van deze functie dient u te beschikken over een HTS-opleiding en enige ervaring in een productiebedrijf. Daarnaast heeft u een innovatieve instelling en al dan niet bewezen kwalitei ten op het gebied van leidinggeven en het organiseren van werkzaamheden. Perspectieven in een dynamisch bedrijf Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg is i gezond bedrijf dat stevig in de markt staat. Naast goede en concurrerende arbeidsvoorwaarden kunt u rekenen op een interessante baan in een dynamische omgeving. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Tuijp, Manager Productie Techniek, telefoon 020-4074200. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u sturen aan Ahrend Produktiebedrijf Zwanen burg bv, ter attentie van Alice Derksen, afdeling P&O, Postbus 4,1160 AA Zwanenburg. Mensen werken al een eeuw met Ahrend

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28