Personeel Personeel Personeel Personeel Persone A HOOGVLIET! Wonen Wonen Wonen Wonenl n CALCULATOR M/V Hillegom \f7l lERKELING RECRUITMENT HYPOTHEEK VISIE LOONADMINISTRATEUR m/v medewerk(st)er archief en administratieve ondersteuning I 'li" TE KOOP Ponsteen o.z.-071 5149925 TE HUUR: MJCfOf\JL .Ttxdv Ova+S. leven-! ZATERDAG 17 JANUARI 1998 Ouwehand Bouw Katwijk BV is onderdeel van de Ouwehand Bouw Groep. De vestigingen in Katwijk en Gorinchem zijn in totaal goed voor een jaaromzet van ca. 100 miljoen gulden in de woning- en utiliteitsbouw in de provincies Noord Holland, Zuid Holland en Noord-Brabant. Ca. 150 medewerkers staan garant voor kwa liteit. die sinds 1997 tevens is vastgelegd in het kwaliteitssysteem volgens ISO 9001. De bewezen staat van dienst van ruim 55 jaar, gecombineerd met de jonge directie garandeert uitmuntend kwaliteitswerk. Door een gestage groei van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestiging in Katwijk een: In deze functie gaat u zelfstandig als calculator opereren. U bent enthousiast en representatief. Daarnaast geeft u leiding aan de calculatie-afde ling van 4 personen. U krijgt rechtstreeks te maken met de opdrachtgever en vormt een welkome uit breiding van het bouwteam. U rapporteert recht streeks aan de directie. Deze functie vereist dat u uitstekend op de hoogte bent met alle ontwikkelin gen op het gebied van automatisering binnen de branche. Wonen in de regio Leiden is een pre. De juiste kandidaat kan rekenen op een aantrekkelijk salaris en een auto van de zaak. U treft in Katwijk een plezierige werkomgeving met een organisatie structuur, waarbij we naar elkaar luisteren. Meer weten over deze boeiende baan? Stuur dan uw solli citatie, vergezeld van CV, naar onderstaand adres ter attentie van de directie. Voor meer informatie kunt u ook telefonisch contact opnemen met de directie. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk, Telefoon 071 40 20 274, Telefax 071 40 29 741 Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 28 moderne filialen in Zuid-Holland; Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen' aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 2.900 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop Voor ons Servicecentrum in Alphen aan den Rijn zoeken wij een: Functie-omschrijving: Het leiden van een team van vijf medewerkers van onze loonadministratie, waar bij het realiseren van doelstellingen ten aanzien, van (onder andere) correcte en tij dige salarisbetaling, een deugdelijke personeelsadministratie, toepassen en signa leren van arbeidsrecht en -wetgeving en dienstverlening centraal staan. Uiteraard ook het managen van de processen die hiertoe moeten leiden, in een personeels- vriendelijke en klantgerichte bedrijfsomgeving. U rapporteert aan de financieel directeur. Functie-eisen: Een H.B.O. opleiding of gelijkwaardig functioneringsniveau. Toekomstgericht kunnen denken en handelen. Zelfstandig, maar ook teamwerker. Flexibel, maar ook consequent. Betrouwbaar en zorgvuldig. Kunnen coachen van medewerkers Bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking. Leidinggevende ervaring een soortgelijke functie is een vereiste. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a v. Jules Kragten, Postbus 434, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Jules Kragten, telefoonnummer 0172 418218. Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkge- meente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bol lenstreek. De gemeente is gunstig gesitueerd ten opzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuur schoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee productgerichte sectoren -Gemeentelijk Grond gebied en Gemeentelijke Dienstverlening-, een Bestuursdienst en een stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie. Bij de afdeling Bestuurlijke en Interne Onder steuning van de Bestuursdienst bestaat de vol gende vacature voor 26 uur per week Functie-inhoud: U vormt en ordent dossiers en leent dossiers uit. Daarnaast verstrekt u informatie uit de archieven. U levert een bijdrage aan de samenstelling van de agenda's voor college-, commissie- en raadsver gaderingen en u beheert het bestand van abon nementhouders van raadsstukken. Ook zorgt u voor de verwerking en verzending van de gemeentelijke publicaties. Als applicatiebeheer der bent u vraagbaak voor de afdeling voor wat betreft het documentair informatiesysteem. Uw niveau en kwaliteiten: U heeft een afgeronde opleiding op mbo-niveau. Daarnaast bent u in het bezit van het diploma sod 1. U bent bekend met geautomatiseerde documentaire informatiesystemen. Uw communi catieve vaardigheden zijn goed ontwikkeld. U bent gewend zelfstandig te werken en u heeft voldoende kennis van automatisering. Werktijden: U werkt in ieder geval op dinsdagmiddag en don derdagmiddag en op woensdagochtend en vrij dagochtend. Arbeidsvoorwaarden: Het indicatieve functieniveau is salarisschaal 7 (maximaal f 4.518,bruto per maand bij een vol ledige werkweek). Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u zich richten tot het hoofd van de afdeling Bestuurlijke en Inter ne Ondersteuning, mevrouw L. Bakker, toestel (0252) 53 72 84. Bij de selectie wordt een verte genwoordiging van het personeel van de afde ling betrokken. Sollicitaties graag binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. De gemeente Hillegom streeft naar een evenre dige participatie van (herintredende) vrouwen, allochtonen en gehandicapten. Geschikte kandi daten uit deze groepen verzoeken wij uitdrukke lijk te reageren. I Gemeente a —j Werving en Selectie Wij werven en selecteren kandidaten voor diverse functies in het Midden- en Kleinbedrijf. Voor een van onze opdrachtgevers, een Administratiekantoor in de Randstad, zijn wij op zoek naar een: ASSISTENT ACCOUNTANT Funtie-informatie: Het verzorgen van complete administraties, alle soorten van belastingaangiften en het opstellen van jaarrekeningen. Het zelfstandig voeren van loonadministraties. Functie-eisen: Afgeronde HBO opleiding (HEAO of SPD) PD loonadministratie Klantgerichte instelling Aantoonbare ervaring in een professionele organisatie Goede organisatorische, contactuele en sociale vaardigheden Solide kennis van financiële instrumenten en automatisering Kan werken met Lopac en Exact. Geboden wordt: Een afwisselende functie, een ruime mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Een zeer goed salaris en een auto van de zaak. Uw schriftelijke reactie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: Berkeling Recruitment Werving en Selectie T.a.v. de heer B. P. N. Zijp Mozartstraat 47 2162 AH Lisse Telefoon 0252-421916 Fax 0252-421979. LEIDEN HEEMSKERKSTRAAT 81 In rustige woonwijk, nabij het centrum gelegen. houden tussenwoning. De woning ii is m de afgelopen jaren c •- en gasleidingen, nolering keuken) Ind.: b.g.: L-vormige woonkamer (8x4.35 ged. let met fontein; en 3.55x2,4m); mod. badkamer v.z.v. ligbad, wastafelmeubel dakterras (3x2.5m); 2e et. zolderruimte (stahoogte) met c.v. ketel en boiler. Bijz.h.: zonnige tuin (ca. 10m diep) met stenen schuur en ach Mog.h. tot maken van dakopbouw. Eigen grond (96 m2) ca. 270 Inhoud ca. 270 m3. Vraagprijs'/ Lokhorststraat 29 - 2311 TA Leiden Professioneel van huis uit! TE KOOP LAGE MORSWEG 19 LEIDEN Gelegen in de wijk de Lage Mors Keurig onderhouden woonhuis met voor- en zonnige achtertuin met berging Voorkant een eigen oprit INDELING entree, gang. kelderkast, toilet, ruime eetkeuken en ruime woonkamer (30 m2) met open haard. Slaapkamer begane grond voorheen garage. 2e keuken met w.a. en c.v -ruimte le ETAGE overloop, grote voorslaapkamer (voorheen 2 slaapkamers), achter 2 slaapkamers en doucheruimte. BIJZONDERHEDEN: - Geen erfpacht, achter groot dakterras, nabij centrum, NS-station, ziekenhuis, uitvalswegen. - In de buurt van scholen en winkels. - Aanvaarding juni 1998: VRAAGPRIJS 389.000,- k.k. Leidsch Dagblad Groene Hart gaat na 2004 op slot TE HUUR IN LEIDEN Z/W Gezellig gemeubileerde flat, 1- a 2-persoons, 975,- excl. Inl.: 071-3646983. Aannemersbedrijf_ cOp ©@S]|dü Tel. 071-5318106 - 06-52601615 ild; De Onafhankelijke Hypotheekadviseur Bel 071 -514 0746 voor Ti hypotheek die u vrij laat. Doezastraat lb 2311GZ Leiden BEDRIJFSHUISVESTING 500 rifl kantoorruimte 6 parkeerplaatsen Noordwijk, Losplaatsweg 38 Zeer representatieve en volledig ingerichte kantoorruimte op de 1e verdieping van een modern kantoorpand. Mogelijkheid tot gebruikmaking van receptie en telefooncentrale. Huurprijs: ƒ247.50,- per m2 per jaar, exclusief BTW. ■.-fl.nnrrmf.u-M■Ltr.-vhiidiraTM ONAFHANKELIJK ADVIES Hypotheek Visie Alphen a/d Rijn Herenhof 4, 2402 DM Alphen a/d Rijn. Tel: 0172 - 421 061 Hypotheek Visie Leiden Schipholweg 61, 2316 ZL Leiden. Tel: 071 523 50 42

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42