Personeel Personeel Personeel Personee Miljoenen bloemen binnen handbereik Velserduin ziekenverzorgende natural ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER (M/Vr) zaterdag 17 januari 1998 Personeelsfunctionaris m/v van maart tot augustus. Heeft u HBO-P&O en minimaal 2 relevante werkervaring, neem dan contact met ons op' Informatie b., Christine H.lle, tel. (071) 407 50 41. Katwijk. Voorstraat 62. Telefoniste/receptioniste bij de Politie m/v opleiding volgen Verzekerings expert m/v Docent m/v Secretaresses met lef en ambitie m/v Als secretaresse vervult u een belangrijke rol binnen een bedrijf of Parttime werkers m/v Ben je regelmatig een dag beschikbaar voor werk? Dan kunnen wij misschien iets voor je betekenen. Bijna dagelijks hebben wij licht produktiewerk voor zowel dames als heren in Leiden en omgeving. Ook als je maar een dag per week beschikbaar bent, is het Informatie bij Nanna Stolze. tel. (071) 523 39 22. Leiden. Schuttersveld 9 Heftruck chauffeur Heineken Brouwerijen m/v chauffeurs. U draagt zorg voor ontvangst, voorraadbeheer en de aanvoer van verpakkingsmaterialen op de productielijnen. U rijdt bv is regelmatig o Assistent product planning m/v n Smits, tel (071) 5 Studenten m/v Wij zijn op zoek naar studenten die een aantal dagen per oproepbasis beschikbaar zijn. Als jij tussen 16 en 20 jaar bi geiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau in ons centrum worden 200 bewoners verzorgd, verdeeld over 2 somatische, 4 psychogeriatrische en l gecombineerde afdeling. Daarnaast verzorgen wij dagbehandeling (zowel somatisch als psycho geriatrisch) en ambulante verpleeghuiszorg. Aan het verpleeghuis is een opleiding tot verzorgende IC verbonden. Wij werken actief aan een meer bewonersgerichte verpleging en verzorging, en verwachten dan ook van nieuwe medawerk(st)ers dat zij dit proces kunnen ondersteunen. Het verpleeghuis is uitstekend bereikbaar met het openbaar v velserduin is onderdeel van de Stichting Ouderenzorg velsen, bestuursstichting voor de vier woon- en zorg centra en het centrum voor verpleeghuiszorg in velsen. Centrum voor verpleeghuiszorg Zowel op de psychogeriatrische afdeling BI als op de psychogeriatrische afdeling A4 is op korte termijn plaats voor een (32-36 uren per week) Kerntaken van de ziekenverzorgende zijn: - de dagelijkse verzorging en begeleiding van de bewoners, die multidisciplinair wordt vormgegeven - het mentorschap In Velserduin hebben wij gekozen voor het organiseren van de zorg middels het mentorschap: onder leiding van en samen met de teamleid(st)er behartigt en bewaakt de ziekenverzorgende de specifieke belangen van en rondom een aantal bèwoners, waar onder ook begrepen wordt het bijhouden van het geïntegreerde zorgdossier. Op A4 wordt gewerkt met een electronisch zorg- dossier, op BI is invoering hiervan in voorbereiding. Het bezit van het diploma ziekenverzorgende is vereist. Belangstellenden met het diploma MOGO-Vp, verpleegkundige A of HBO-V kunnen uiteraard ook solliciteren. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhu De functie is ingedeeld in functiegroep 35 van het FWG (minimaal 2659,-, maximaal 3857,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Nadere inlichtingen kunt u desgewenst inwi Personeel 8c Organisatie (tel. 0255-565504). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten a Nicolaas Beetslaan 4, 1985 HH Driehuis, t., Organisatie. bij de afdeling de Stichting Velserduin, het hoofd Personeel 8c ;rd/ Bij de sector productie en publiek ontstaat, met ingang 1998, een vacature voor een suppoost coördinator gastheer -vrouw voor 32 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk voor een jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie Als suppoost coördinator ziet u toe op de naleving van museum- en veiligheidsvoorschriften, verstrekt u algemene informatie over het museum en coördineert u de dagelijkse werkzaamheden van de suppoosten. Dit betekent o.a. dat u: toegewezen ruimtes inspecteert; uitvoering geeft aan voorgeschreven maatregelen bij diefstal, ongevallen en noodsituaties; bezoekers te woord staat; vaktechnische aanwijzingen en instructies geeft aan de suppoosten; de werkzaamheden van suppoosten verdeelt en dienstroosters maakt. Het profiel Wij verwachten van u v een opleiding op HAVO of MBO-niveau, vakdiploma beveiliging, EHBO- en BHV- diploma, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, hulpvaardigheid en een dienstverlenende instelling, zelfstandigheid, actiegerichtheid, paniek- en stressbestendigheid, mate van overwicht, vermogen om op te treden in groepsverband; medische geschiktheid (veel staan en lopen) een rijke traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland. Ruim 20 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Op 8 april 1998 opent Naturalis zijn poorten voor het publiek. De bezoekers zijn dan welkom in een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 150 mensen. Het aanbod Geboden wordt een salaris v 46 915,- per jaar inclusief vakantiegeld, bij een voltijds dienstverband (36 uur per week) Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen met mw J MG. de Graaf, medewerker personeel organisatie, telefoon 071-5687677 Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 e-mail: auction@flora.nl Part-time medewerkers distributie m/v Vacature De expansie van Vomar biedt volop kansen voor 'n boeiende carrière in een dynamisch levensmiddelenbedrijf. Wij onderbouwen die met interne vakopleidingen. Werken bij de Vomar is kiezen voor 'n gezond bedrijf, vol uitdagingen, waar continuïteit verzekerd is. Vanuit het servicecentrum te Ijmuiden wordt vorm gegeven aan de succes-formule van Vomar: - vakmanschap - optimaal assortiment - en kwaliteit 8200 Consumenten hebben beoordeeld dat Vomar de beste supermarkt in Nederland is. Dit is de uitslag van een marktonderzoek dat georganiseerd werd door het blad 'Foodmagazine' Kerst '97. Vomar is een supermarktonder neming in West-Nederland. Vomar vraagt: JONGE SUPERMARKTMANAGERS Wij bieden een zelfstandige functie in een gemotiveerd team. Bent u klantvriendelijk en houdt u van het verlenen van service, vraag dan een sollicitatieformulier aan bij Vomar. Vomar Antwoordnummer 2129 2000 WC Haarlem Telefoon 023 - 5264198 T.a.v. mevr. M. Haasnoot Voordeelmarkt /Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora bun weg over de hele wereld. Zo'n 3.600 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.700 ledenrekenen op Flora voor de afzet van bun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 520 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ruim 750 miljoen gulden. Het resultaat van keibard werken, een eigentijdse bedrijfsvoe ring en producten en diensten van topkwaliteit. De natuur begint aan baar winterslaap, de kleuren verdwijnen uit het laitih I Terwijl het buiten koud en grauw wordt, denkt u met weemoed terug aan dt; 1 se vrolijkheid. Binnen de muren van Bloemenveiling Flora is bet echter altiji Daar zorgen de ontelbare snijbloemen in rijke kleurschakeringen wel voor.l zich wel elke dag in zo'n wondere bloemenwereld willen begeven '-' Dan beeft u want Flora is op zoek naar: CR Het werk U gaat werken als 'verdeler' in onze distributiesector binnen de afdeling logistiek.) behulp van een opstaptruck gaat u. samen met ruim 135 collega-verdelers, geve wagens met bloemen en planten onder de bloemenhandelaren verdelen. Daar! i de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats. U krijgt miljoenen bloemen bg lintei handbere De tijden n be: eilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consument dan nog dezelfde dij bloemen kan kopen. Als verdeler begint u daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle en planten verdeeld zijn, bene u vrij om naar huis te gaan. Meestal zo tussen 11.00 e In deze deeltijdfunctie werkt u per week gemiddeld 16,25 uur van maandag met vrijdag. De voorwaarden U benr tussen de 16 en 45 jaar oud en u bent op zoek naar een deeltijdbaan. Uw ini [Wa| enorm, u bent prima gemotiveerd en wat 'service' betekent, hoeft niemand u De Nederlandse taal beheerst u goed en op uw lichamelijke conditie is niets aa U bent minimaal 1.65 lang en u kunt op korte termijn aan de slag. Zijn deze voonn al Op op u van toepassing, dan staan de deuren van onze bloemenwereld wijd voor u opea' jetn Ons aanbod Bloemenveiling Flora biedt u een functie binnen een solide onderneming Onzearb; waarden zijn perfect, waarin o.a. zijn opgenoi bruto uurloon 20 jaar: ƒ16,74 bruto uurloon 21 jaar en ouder: ƒ19,70 vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen, uitstekende pensioenregeling. Goede arbeidsomstandigheden draagt Flora hoog in het vaandel. Bovendie vrijdag een 'weekend bloemet je' Een leuke functie, een fi|n bedrijf, een gezellige werksfeer, een goed salaris ei vrije tijd. Wie wil dat niet' Het enige wat u hoeft te doen, is een aarimeldingsfornid opvragen bij Yolanda Haaring van de afdeling Personeelszaken op nummer (0714091 Maar wachc niet te lang, want anders is uw kans verkeken. "*1 jsi Voor ons Administratie- en Assurantiekantoor inLEfïige zoeken wij een op contract-basis om in de maanden MAART APRIL 1998 ingewerkt te worden en vanaf medio MEI 1998 in te vallen i.v.m. blijde verwachting van vaste medewerkster. Het gaat hierbij om een veelzijdige, gevariee[?s functie op een klein, modern kantoor. Werktijden 08.30-16.00 uur. Iste I .De oi 'ent De WERKZAAMHEDEN bestaan uit: - Crediteurenbeheer - Verzorgen van afrekeningen - Aannemen van telefoon en fax - Diverse voorkomende correspondentie - Behandeling van schades en opgeven reparaties woning(en) - Ontvangen bezoekers en onderhouden diverse contacten. Wij denken aan iemand met een leeftijd tot ca. 30 jaar met HAVO-opleiding, ervaring computers WP 5.0, relevante werkervi goede contactuele eigenschappen, die na inwerkperiode zelfstal kan functioneren, liefst in bezit Assurantie B.inschr. €in of Boekhouddiploma. Goede honorering, mede afhankelijk van opleiding en ervaring. Kandidaten dienen vóór 28 jan. '98 a.s. hun sollicitatie met curricu vitae te zenden naar: Antwoordnummer 10391, 2300 WB Leiden. Discretie verzekerd. bloemen veiling flora

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36