ePersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel SASSENHEIM ONDERNEMERS OORDWUK Groepsleerkracht m/v 1* Inventieve HTS-er Elektronica als oplosser bij besturingsproblemen. PRDAG 17 JANUARI 1998 Sassenheim is een gemeente met ruim 14.500 i traal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden Den Haag. Op het gebied van de ruimtelijke ordening en de volks huisvesting zijn een aantal nieuwe ontwikkelingen gaande, zoals het centrumplan, het bedrijventerrein en woningbouw. beleidsmedewerker m/v De benoeming geldt r per week r een periode van 3 jaar. Uw werkveld: U bereidt nota's voor en adviseert over aangelegenheden op het terrein van de ruimtelijke ordening en de volkshuisvesting. Daarnaast verricht u werkzaamheden met betrekking tot diverse lopende projecten en bent u betrokken bij de handhaving en bijstelling van bestemmings plannen. Verder handelt u bezwaar- en beroepsprocedures af. Uw profiel: U bent enthousiast en in het bezit van een relevante hbo-opleiding op het gebied van ruimtelijke ordening en/of bestuursrecht, aangevuld met ervaring in een soortgelijke functie. Een klantgerichte en dienst verlenende instelling zijn voor ons vanzelfsprekend. Uw perspectief: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. De gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met flexibele werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 5.781,-- bruto per maand. Daarnaast ontvangt u vakantietoelage van 8% en een eindejaarsuitkering. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij het hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, de heer J.W. Aardoom, telefoon (0252) 24 22 42. Heeft u belangstelling? Zendt uw schriftelijke sollicitatie aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbu reau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacaturenummer 1/2 in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 30 januari aanstaande. Milo is een succesvolle formule. In een sfeervolle winkel biedt de Milo-ondernemer de consument onder meer een aantrekke lijk aanbod tabak, lectuur, wenskaarten, zoetwaren en een professioneel aanbod diensten. Er zijn al 55 vestigingen in noord oost en zuid-west Nederland. Milo maakt sinds kort onderdeel uit van de Vendex-Food Groep en wil nu in snel tempo groeien tot een landelijke organisatie. Voor nieuw te openen winkels in Leeuwarden, Groningen, Wezep, Eibergen, Dordrecht Noordwijkerhout De Lier en Heerenveen, maar ook voor andere locaties in geheel Nederland zijn wij op zoek naar: startende of bestaande Milo biedt u een: bewezen franchiseformule; uiterst moderne automatisering en logistiek; gedegen opleiding en training; permanente professionele ondersteuning. Heeft u commercieel talent detailhandelservaring en een onder nemersdiploma en bent u bereid minimaal 65.000,- eigen geld te investeren? Dan biedt de samenwerking met Milo u prima winstkansen! Voor meer informatie bel, fax of schrijf dan: Koelewijn Partners bv Franchise Management Consultants Eemnesserweg 79, 3743 AG Baarn Tel: 035 - 542 08 28 Internet: www.koelewijn.nl Fax:035-541 86 04 E-mail: lnfoekoelewijn.nl m ESPRIT TELECOM Esprit Telecom is een internationaal telecommunicatiebedrijf gevestigd in 8 Europese landen, met een eigen pan-Europees digitaal netwerk. Dit netwerk biedt ondernemingen uitstekende wereldwijde telefoonverbindingen tegen zeer concurrende tarieven. In Nederland hebben wij een drietal vestigingen met een hoofdkantoor in het WTC in Amsterdam. Voor de uitbreiding van onze vestiging in Leiderdorp zijn wij op zoek n enthousiaste .Nederlands, Vlaams of Frans sprekende collegae voor de functie van parttime medewerkers TeleServices <»/m) Nederlands Vlaams Francais Als Medewerker TeleServices ondersteunt u onze interne afdelingen Verkoop, Marketing en Customer Services. Het gaat hierbij om uitgaande en inkomende telefoongesprekken met onze (toekomstige) relaties. Afhankelijk van uw taalvaardigheid gaat u werken voor één van onze landenunits. Taken Screening prospect bestanden; Telefonisch onderzoek onder onze klanten; Telefonisch verkopen van de producten en diensten van Esprit Telecom; Screenen en beheren van de klantenlijst; Uitvoeren van service-calls naar bestaande klanten; Informatie geven op vragen over onze producten en diensten Functie-eisen Zeer goede spreekvaardigheid Nederlands, Vlaams, en/of Frans (bij voorkeur niveau van native speaker) Goede kontaktuele eigenschappen en een hoog servicegevoel Een goede telefoonstem; Goed kunnen luisteren; Minimaal HAVO/MBO niveau; Minimaal 3 dagdelen per week beschikbaar. Wij bieden een uitdagende job, binnen een snel groeiende onderneming in een jong, enthousiast en ondernemend team. Wij streven naar een optimale service in onze dienstverlening. Klantgericht denken staat bij ons voorop. Wij bieden een goed basis salaris plus een bonusregeling. Heeft u interesse om ons team te komen versterken: bel ons vandaag nog. Voor meer informatie: Stefan of Marie Louise Fockens Telefoon 071 - 581 56 66 i der Laan ESPRIT TELECOM Touwbaan 26 2350 AD Leiderdorp Wij zijn een Financieel Adviesbureau, gespecialiseerd in het verzorgen van hypotheken en financieringen, zowel voor bedrijven als particulieren. Wij ondersteunen ondernemers in hun onderhandelingen met banken. Daarnaast sluiten wij verzekeringen, spaarprodukten en pensioenen. Door gestage groei hebben wij een vakature voor: medewerker(ster) HEAO/MEAO, met initiatief en commerciële inslag. Wij zoeken een "doener" die zelfstandig kan werken en bereid is om alle voorkomende werkzaamheden te verrichten. De funktie omvat onder andere: - het onderhouden van telefonisch kontakt met cliënten en leveranciers - het beheer van een lease- en verzekeringsportefeuille - het verzorgen van de dokumentatie daarvan (back-office) - (lichte) administratieve werkzaamheden Funktie-eisen: - ervaring met moderne computerprogramma's, waaronder MS-Office - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel in woord als geschrift Ervaring in de verzekerings- en/of financieringsbranche is een pre. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie sturen naar: Florijn Lease Financiële Diensten B.V. att. Drs. A. W. M. Jonker meerite De bloemenbadplaats Noordwijk, centraal gelegen t.o.v. de grote steden, kent als voornaamste bedrijfstak het toerisme. Daarnaast is Noordwijk een belangrijk conferentiecentrum en voert in de agrarische sector de bollenteelt de hoofdrol. De Openbare Basisschool Klaverweide vraagt i.v.m. tussentijdse uitbreiding van formatie een Het gaat om een betrekking van 19 uur'per week. De functie is van tijdelijke aard (tot zomervakantie 1998). Afhankelijk van de organisatie komt u te werken in de onderbouw (groep 1/2). Salaris: Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd e met als maximumschaal 9. Functie-eisen: Voor de vacature gelden de volgende functie-eisen: - volledige bevoegdheid voor basisonderwijs - voorstander van de beginselen van het openbaar onderwijs - bereidheid om zich actief in te zetten voor buitenschoolse activiteiten - inzetbaar in alle groepen Inlichtingen met betrekking tot deze vacature worden verstrekt door de directeur, de heer H. Brinkert, telefoonnummer 071-3610089 (school) of 071-3611115 (privé). Uw sollicitatiebrief (o.v.v. 98-01 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) richt u binnen zeven dagen na het verschiji aan het College van Burgemeester en Wethouders en stuurt u naar de afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn ter attentie Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. dit blad R. Geurts, Naast bovengenoemde roepen wij ook kandidaten op, die bereid zijn bij kortdurende afwezigheid van leerkrachten ii Van deze kandidaten verwachten wij, dat zij volledig bevoegd zijn voor het basisonderwijs, breed inzetbaar zijn en de doelstelling van het openbaar onderwijs onderschrijven. Hengst Advocaten zoekt teamversterking... Hengst Advocaten is een advocatenkantoor dat vanaf i januari 1998 gevestigd is aan de Rijnstraat 37 in Katwijk. Vanuit dit fraai gerestaureerde pand verricht een jong, dynamisch, veerkrachtig en deskundig team de werkzaamheden op een aangename wijze. Zowel het zakenleven als particulieren uit de Duin- en Bollenstreek, maar ook uit de Leidse regio kunnen met al hun juridische problemen of behoeften aan advies bij ons terecht. Door uitbreiding van 0 graag op korte termijn werkzaamheden willen wij team uitbreiden met een Advocaat m)v (In bezit van een stage verklaring) Juridisch medewerker mlv (Met voltooide studie Nederlands recht) Administratief medewerker m|v (Niveau meao /havo) Ben je op zoek naar een prettige werkkring en denk je dat een van deze functies je op het lijf geschreven is? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief ter attentie van Mr M P.W. Hengst. Voor meer inlichtingen over deze functies zijn wij telefonisch bereikbaar op, (071) 408 10 n HENGST advocaten Rijnstraat 37, 2223 eg Katwijk. Bij de sector Milieu en Werken kan wegens uitbreiding van werkzaam heden worden geplaatst een civiel technisch medewerker m/v voor het onderdeel weg- en waterbouw Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat thans nog uit vier sectoren (Welzijn, Bestuurszaken. Ordening en Milieu en Werken) en twee stafafdelingen (Personeel en Organisatie en Informatievoorziening en Automatisering). In de loop van 1998 zullen de sectoren Milieu en Werken en Ordening worden samengevoegd tot de nieuwe sector Grondgebied. Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 90 medewerk(st)ers (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integra le aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaar dige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Functie-informatie: Aan de nieuwe medewerker zullen o.a. de volgende werkzaamheden worden opgedragen: - voorbereiding en in uitvoering brengen van werken in het kader van reconstructieplannen; - ontwerpen, bestekgereedmaken en begroten van civieltechnische en verkeerstechnische werken: - advisering aan het bestuur over civieltechnische werken op weg- en waterbouwkundig terrein; - het deelnemen aan werkgroepen en aan informatie- en inspraakavon den betreffende projecten; - het beheer van zowel analoge als digitale kaarten en tekeningen; - onderhouden van in- en externe contacten. Functie-eisen: - hbo-opleiding (b.v. hts weg- en waterbouw); - ruime, meerjarige ervaring op het terrein van civieltechnische en ver keerskundige werken; - voortrekker zijn bij nieuwe ontwikkelingen; - het kunnen uitdragen van ervaring aan collega's; - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - in hoofdlijnen kunnen denken; - volledig zelfstandig kunnen werken; - bekendheid met geautomatiseerd tekenen; - goede contactuele en redactionele vaardigheden. Kernwoorden waarin de kandidaat zich zal moeten vinden zijn klant vriendelijk, stimulerend, enthousiast, creatief en flexibel. Salariëring: Het salarisniveau is gebaseerd op een voorlopige inschatting van de functiezwaarte en bedraagt voorshands maximaal f 6.427,- bruto per maand (salarisschaal 10). Te zijner tijd zal de functie definitief worden gewaardeerd. Overige informatie: Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep W.A.G.W. (Wet arbeid gehandicapte werknemers) en allochtonen worden uitgeno digd te solliciteren. De functie kan in deeltijd worden vervuld. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. H. de Kleer, hoofd van de sector Milieu en Werken dan wel bij zijn afwezigheid door de heer A.J. Witkamp, tel. (0252) 34 38 71/34 38 83. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder ver melding van vacaturenummer 98.01 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. WF van der Klugt registeraccountant Het kleinschalige karakter van ons kantoor brengt met zich mede dat de werkzaamheden zeei gevarieerd van aard zijn, van puur boekhoudkundige taken t/m adviserende werkzaamheden op onder meer bedrijfseconomisch en fiscaal terrein Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een ervaren assistent-accountant/coritroleleider die als rechterhand van de registeraccountant optreedt. De door ons beoogde kandidaat. - is verantwoordelijk voor een correcte afronding van controle-, samenstel- er adviesopdrachten - is vergevorderc - heeft tenminste - heeft een goede kennis van de engelse en duitse taal - vindt zelfstandigheid, ondernemerschap en zelfontplooiing telefoniste/secretaresse Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met enige ervaring op de gebruikelijke gebieden van secretariële ondersteuning waaronder begrepen het bijhouden vSn de eigenda, het concipiëren, uitwerken en verzenden van correspondentie, postverwerking, archivering etc. Kennis van de tekstverwerkingspakketten wp en ms-wo enthousiaste collega's een aantrekkelijk s Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van cv ten t.a.v de heer G. S M. van der Klugt R i afwisselende en zelfstandige functie in p korte termijn tegemoet, u k Al sedert 1922 actief in aandrijf- en besturingstechniek is Electro Abi te Haarlem sterk in beweging als producent en importeur van o.a. stappenmotor- en servomotorsystemen, lineaire aandrijvingen, frequentieregelaars, motorreductoren en complexe besturingen Aan de unieke combinaties met een eigen engineeringsafdeling ontleent Electro Abi haar aparte plaats op de Nederlandse markt: die van probleemoplosser. Een flexibele, gezonde organisatie. Electro Abi is een slagvaardig en actief bedrijf met ca. 50 medewerkers.Voor onze klanten in de industrie zijn onze project-engineers een luisterend oor voor vele technische vraagstukken. Wij dragen daarbij creatieve ideeën aan en staan met raad en daad terzijde als het gaat om oplossingen in de mechatronische sfeer. Als het om een eenvoudige posrtioneer- besturing, of om een uitgebreide en compleet verzorgde productie automatisering gaat. wij hanteren het begnp "alles urt één hand". Dit betekent voor ons: hardware- en software engineering, construeren, produceren en coördineren, waarbij de klant slechts één aanspreekpartner heeft: Electro Abi. Uw functie U maakt deel uit van een team met zeven medewerkers, waarin ieder een eigen takenpakket heeft. Het wordt uw taak om -onder supervisie van het hoofd Engineering- voor onze klanten adequate oplossingen te vinden, U bent verantwoordelijk voor het gehele project vanaf het eerste ontwerp tot en met de inbedrijfstelling bij de klant. Uiteraard met een optimale after-sales service. U schrijft ook de documentatie en maakt de klant vertrouwd met het gebruik Extern onderhoudt u dus contacten met klanten en toeleveranciers; intern met de technisch-commer- cieel medewerkers Kortom een afwisselende en zelfstandige functie voor een HTS-er E die vooral sterke belangstelling heeft voor besturingstechniek. Wat wij vragen Enige kennis van de Duitse en Engelse taal is een vereiste. Electro Abi kent een horizontale, zeer flexibele organisatie Initiatief, flexibiliteit qua taken en werktijden en de bereidheid zich noodzakelijke kennis van de aandrijftechniek eigen te maken vinden wij dan ook essentieel. Minstens zo belangrijk is dat u goed met klanten en medewerkers kunt omgaan. Uw leeftijd: tot 35 |aar. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u bellen met Ir P de Bie. directeur, telefoon (overdag) 023 - 5319292 en ('s avonds) 023 - 5241 I 12. Uw sollicitatie, met uitgebreid curriculum vitae, kunt u richten aan: Electro Abi BV A Hofmanweg 60. 2031 BL Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 33