Personeel Personeel Personeel Personeel Persone HAI zoekt: Vakantie Recreatie Rersoneel Adeccoi AQUA Wij zijn op zoek naar een 1e automonteur cb telemarketeers ZELFSTANDIGE UITVOERDERS VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN en een OPPERMAN Adecca Aqua S Crouzet EEN DOCENT HUISHOUDKUNDE MARKET/INE '✓S ZATERDAG 17 JANUARI 1998 bakels ouwerkerk bouw Keerweer 2 2381 GC Zoeterwoude vraagt voor diverse bouwprojecten in de Randstad. Inlichtingen: De heer E. Ouwerkerk of de heer M. Ouwerkerk. Tel. 071-5809303 tijdens kantooruren. Mob.tel. 06-53293955 of 06-53361575. Het voornemen van 1998: ga dit jaar bij een léuk bedrijf werken!!! Van Spronsen Partners Groep is een snelgroeiende op de horeca georiënteerde organisatie. Wij zijn acnef op het gebied van horeca-advies, werving selectie, detachering, trainingen, personeel- en salarissystemen, administratieve dienstverlening. Vanwege de enorme groei van activiteiten zijn wij op zoek naar secretaresses die hun mannetje weten te staan. Wij hebben het razend druk en zoeken per direct: Secretaresse afdeling horeca-advies, fulltime ref. R9801 Secretaresse afdeling werving selectie, detachering parttime (20 uur) ref. Ge9802 Secretaresse afdeling trainingen, parttime (20 uur) ref. Ge 9803 Secretaresse afdeling automatisering, parttime (20 uur) ref. Gk9804 Profiel Doorzetters met ambitie, die aan om de juiste zaken in werking t« Opleiding H AVO/VWO-niveau aangevuld met secretaresse-opleiding. Ervaring met Microsoft Office 97 is een pre Sleutelbegrippen Anders, lef. ambitie, teamspirit, humor, positieve instelling! Stuur binnen 14 dagen een korte brief met je curriculum v Van Spronsen Partners Groep Hans van Spronsen Postbus 289 2350 AG Leiderdorp Tel. 071-5418867 (Yvonne Halenbeek/Saskia Bouman) Graag op de enveloppe het referentienummer vermelden. Stichting Foreschate verzorgingstehuis voor bejaarden Rouboslaan 1 2252 TM Voorschoten tel.: 071-5614931 Huize Foreschate is aangesloten bij Pro Senectute te Amsterdam en biedt plaats aan 60 bewoners. Er behoren 30 aanleunwoningen bij. Een goede woon- en werksfeer kenmerken dit verzorgingstehuis. Wij vragen TEAMLEIDER II 50% VERPLEEGKUNDIGE 50% voor 32 u. p.w. mogelijkheid om in het komende jaar toe te groeien naar de funktie van hoofd verzorging. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Direktie Huize Foreschate Leiden Morssingel 3 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten Telefax (07usi30284 Telefoniste/receptioniste m/v j Voor een internationaal kledingbedrijf in Leiden. Een vlotte, representatieve dame met interesse in een vast dienstverband. De werkzaamheden zullen bestaan uit het ontvangen van klanten, telefoonbeliandeling en het verzorgen van het faxverkeer. Ervaring met een centrale met 10 binnenkomende lijnen is een pré. Basiskennis van de moderne talen is vereist voor deze leuke functie. Reisburomedewerker m/v Voor een bankinstelling in de omgeving van Leiden. Een enthousiaste kandidaat in het bezit van een sepr I-diploma en een toeristische opleiding. Ervaring in het verkopen van reizen is vereist! Het gaat orn een fulltime baan tot 1 juli 1998. Verkoopmedewerker m/v Vooreen interieurwinkel in Leiderdorp. Een representatieve verkoper die zitmeubelen en salontafels gaat verkopen. Het gaat om een tijdelijke, parttime baan in verband met ziekte Heb jij relevante werkervaring, een opleiding op mds-niveau en is het voor jou geen probleem om ook op zaterdag te werken? Kom dan snel langs voor meer informatie. Administratief medewerker m/v Met spoed!!! Voor een wasserij in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen van de telefoon, het verzorgen van de ziekmeldingen, het bijhouden van de personeelsdossiers en de facturering. Een enthousiaste kracht op meao-niveau die stressbestendig is en de nodige kennis heeft van Word 7.0 en MS Excel. Ben jij de persoon die wij zoeken? Kom je dan snel bij ons inschrijven! VoorlOU doen wij m06r dan jé verwacht! is een toonaangevende winkel op het gebied van badkameraccessoires, met begrippen als kwaliteit, sfeer en lifestyle hoog in het vaandel. Voor uitbreiding van ons kleine winkelverkoopteam zoeken wij op korte termijn enthousiaste en representatieve part-time winkelmedewerkers of oproepkrachten (m/v) De gezochte medewerk(st)er heeft affiniteit met wonen en denkt binnen ons winkelconcept op alle fronten aktief mee. Administratieve werkzaamheden maken eveneens deel uit van deze funktie. Werktijden (w.o. koopavond en zaterdag) zijn in overleg vast te stellen. Opleiding: HAVO/MBO-niveau. Herintreedsters worden van harte uitgenodigd te reageren. Flevoweg 2 2318 BZ LEIDEN t.a.v. de direktie RDP Vakantie 6» Recreatie is Nederlands grootste dagbladcombinatie. Met een betaalde oplage van ruim 1.600.000 exemplaren, goed voor een bereik van 4.1 miljoen reislustige Nederlanders Voor informatie en reserveringen: Advertentiecombinatie van 37 Regionale Dagbladen. Tel.: 072 5 196 596, Fax 072 5 196 484 Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten,, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec - Kübler - Gordos Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Technisch-commercieel binnendienstmedewerker (m/v) Functie-informatie: Verstrekken van adviezen aan onze klanten Maken van offertes Uitwerken en opvolgen van orders Onderhouden van contacten met leveranciers Functie-eisen: Goede technische opleiding (MTS-niveau) Commerciële en administratieve vaardigheden Kennis van de Engelse en/of Franse taal Ervaring in soortgelijke functies is wenselijk Crouzet biedt u: Een bedrijf met innoverende producten Een uitdagende baan bij een succesvolle organisatie Een aangename werksfeer Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan uw brief met uw c.v. vóór 28 januari a.s. naar de Directie van Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. 071-5411121. GOM TAPWACHT is een landelijk werkende tapservice, die onder andere bij horeca-ondernemers bier. en frisdrankinstallaties periodiek onderhoudt en storingen hieraan verhelpt. Tengevolge van uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor de regio Leiden een DISTRICTSTAPWACHTER (m/v) In deze functie bezoekt u direct vanuit uw woonplaats klanten, welke door Gom Tapwacht worden aangedragen. Voor deze functie wordt een complete uitrusting ter beschikking gesteld om periodiek onderhoud aan bier- en frisdrankinstallaties te verrichten. Functie-eisen: - technische opleiding op LTS-niveau of gerichte werkervaring die dit compenseert; - organisatorische en administratieve capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - in het bezit van rijbewijs B; - woonachtig rn de omgeving van Leiden. Indien u aan bovenstaande eisen voldoet en interesse heeft voor deze functie, kunt u bij de afdeling Werving vanaf a.s. maandag t/m donderdag tussen 08.30 en 16.00 uur een sollicitatieformulier aanvragen, telefoon: 010-298 14 42. Bert Schrier is een reeds lang bestaande, gerenommeerde herenmodezaak, met vestigingen in Leiden en Leiderdorp. Vele bekende merken behoren tot de collectie. Voor de vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper (m/v) die vakbekwaam is en ervaring heeft in de herenmodebranche. U zou per 1 april 1998 kunnen beginnen. Interesse? Schrijf dan een brief met alle relevante informatie naar Bert Schrier bv, Postbus 11001 2301 EA Leiden, t.a.v. A.J.C. Schrier. emilie knappert ^A^den scholengemeenschap S 071 -5353 355 Omvang: Taken: De EMILIE KNAPPERT te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van 1 februari 1998 voor de opleidingen Verzorgende en Helpende. 14 lesuren (0.52 betrekking) lesgeven in het vak huishoudkunde aan 2e jaars klassen Verzor gende en Helpende Opleiding: een relevante opleiding op HBO-niveau (N-akte of NLO) Voorkeur: 'Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren'. Salariëring: functieniveau 11 met maximum ƒ7196,- bij een volledige be trekking. Het betreft een vervanging wegens zwangerschapsverlof, die duurt tot 1 augustus 1998. Bij gebleken geschiktheid komt de vervanger in het nieuwe schooljaar voor minimaal 14 eigen lesuren in aanmerking. Inlichtingen bij mevrouw H. van Wezel, adjunct-directeur/hoofd van de af deling Gezondheidszorg, tel. 071-5353323. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 24 januari a.s. sturen naar de direc teur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden, of faxen naar nr. 071-5353399. De Emilie Knappert maakt deel uit van het Regionaal Opleidingencentrum De MidWest Groep. Wegens de groei van ons bedrijf zoeken wij uitbreiding met een eersteklas automonteur die: De Hollandse Auto Import Mij B. V. is al meer dan 30 jaar dealer voor de Amerikaanse topmerken en leverancier van alle exclusieve Europese automobielen. Klantgericht en probleemoplossend kan werken; Stressbestendig is; In het bezit is van de nodige papieren, APK is een pre; Werkervaring heeft, ook met elektrotechniek; Affiniteit heeft met Amerikaanse en exclusieve automobielen; Leeftijd 22-35 jaar. Wij bieden deze m/v een afwisselende baan in een prettige werksfeer en met goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties met CV naar: Hollandse Auto Import Mij. B.V. t.a.v. mevr. E. van Milt Postbus 130 2230 AC Rijnsburg betonmortelbedrijven cementbouw b.v. is één van de grootste betonmortel fabrikanten in Nederland. Wij produceren beton- mortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard. Ons bedrijf is onderdeel van Cementbouw Handel Industrie B.V. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Haarlem). Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigingen. Wij zijn op zoek naar een administratief logistiek medewerker (m/v) U legt verantwoording af aan ons Hoofd Transport. Ons truckmixerpark bestaat uit circa 70 eenheden. U verzorgt o.a. de onderhouds- en reparatieplanning voor deze truckmixers, de urenadministratie van onze medewerk(st)ers en bent betrokken bij de verhuur van truckmixers. U onderhoudt contacten met o.a. onze vestigingsleiders, leveranciers en garagebedrijven. Bovendien verricht u diverse administratieve taken. Uw taken bestaan onder andere uit: het verrichten van administratieve werkzaamheden, waaronder de urenadministratie het onderhouden van contacten met in- en externe relaties (w.o. afnemers en leveranciers) het in overleg opstellen en bewaken van onderhouds- en reparatieplanningen Om optimaal te kunnen functioneren voldoet u aan onderstaande kwalificaties: u beschikt over een flexibele instelling en beschikt over commerciële kwaliteiten u kunt zelfstandig en nauwkeurig werken u bent representatief en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden u heeft logistieke ervaring en kennis van (vracht-)autotechniek u bent in staat te denken en te werken op MBO of MEAO niveau u bent bereid tot het volgen van opleidingen u bent bekend met Microsoft Office u bent in bezit van rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. T.a.v. de heer M. J. van der Gaag Postbus 414 2100 AK Heemstede Indien u nadere informatie wenst verzoeken wij u contact op te nemen met de heer M. J. van der Gaag. Ons telefoonnummer is 023-5 481 631 (fax 023-5 481 600). npj k industrial design Internationaal ontwerpbureau mety medewerkers in historisch gebouwh 'n Leiden zoekt: P Ma: allei ling COMMUNICATIE MEDEWf leeftijd: ca. 30 jaar grote affiniteit met design externe en interne communicative» secretariële ondersteuning dirt; P tot i Voor het door n/p/k geïnitieerde beéi e generatie straatmeut produceert, zoeken wij: DIRECTIESECRETARESSE leeftijd: ca. 25-30 jaar allround administratieve activili marketing en commerciële ondt Wij bieden twee leuke, dynamise) in een fantastische werkomgevinj Bel (071-5141341) voor de functie 3b omschrijvingen of surf naar www. n|p|k industrial design bv t.a.v. Peter Krouwel noordeinde 2^ 2311 co leiden Aa Marketline is een landelijk opererend telemarketingbureau. De ten bestaan o.a. uit het maken van afspraken voor buitendien^ werkers en de screening en onderhoud van adresbestanden. Ter uit! P van het huidige team zijn wij op zoek naar ervaren telemarl Marketline zoekt Als telemarketeer bent u circa 15 tot 20 uur per week beschikbaar de ochtend- en/of tijdens de middaguren. Tijdens speciale actiesb incidenteel, de mogelijkheid voor werkzaamheden in de avondui FUNCTIE-EISEN Een plezierige telefoonstem en een uitstekende beheersing Nederlandse taal. Een commerciële instelling en een opleiding delbaar niveau. Uw leeftijd ligt tussen de 28 en 45 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie is geen absolute must, maai een pré. MarketLine maakt gebruik van een computersysteem.ee lijke kennis van geautomatiseerde systemen en goede type-vaan is daarom noodzakelijk. ONS AANBOD MarketLine biedt u een interessante part-time baan, waarbij de gen en werktijden in overleg kunnen worden vastgesteld, tegene stekend salaris. U wordt op tijdelijke basis te werk gesteld. Op bestaat de mogelijkheid tot vast dienstverband. UW REACTIE: Wanneer deze baan u aanspreekt en u voldoet aan de functie waarbij met name uw commerciële feeling en instelling van ess belang zijn, schrijft u dan een beknopte sollicitatiebrief voorzienv voor 31 januari a.s. naar: ASA/MarketLine B.V., afd. PZ, t.a.v. me A. van der Kooij, Postbus 96, 2350 AB Leiderdorp. BUR 0 VOOR PLANMATIGE MARKTBENADERING 600 BILLION UNB ONLY 0,5% MUSJI PRECISION IS EVD Sales S Marketing Assistant (m/v) Wij vragen... Een jonge dynamische en representatieve sales marketing assistant met gevoel voor de automatiserings-vvereld met een opleiding gericht op marketing en commercie (HBO). U ondersteunt de Sales Marketing afdeling door o.a het uitwerken van projectvoorstellen en het opzetten en onder houden van een relatiebeheer systeem U initieert en voert mailings, onderzoeken, e.d. uit en u ondersteunt bij seminars en beurzen. U heeft ervaring met Microsoft Office en een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Wij bieden... Wij geven ruimte aan uw persoonlijke ontwikkeling in kennis en ervaring In een zeer dynamische werkomgeving en een in formele sfeer Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer in overeenstemming met ons internationale karakter. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden (zoals pensioen, verzekerin gen. opleidingen) en een optieregeling Solliciteren Wij zien met belangstelling uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. Stuur uw CV per post of e-mail t a.v. Toine van Ooyen. Director Sales Marketing, of bel voor meef informatie 023-5622929. Bezoek ook onze internet pagina's voor uitdagende IT banen, o.a.: Software engineers Support medewerkers Consultan ts/Projectleiders Systeembeheerders Product Managers COSMOS Group De COSMOS Group is e«r s' de TechForce Holding, e software bedrijf, met «s Europa en de VS. In t*r 1 wij uitgegroeid tot ee'1 organisatie, met de object) COSMOS :ools vc structureren van software^ onze oplossing v probleem, is een wereliW geeft ons de mogelijkhe^ analyse en onderhouds#* introduceren bij de grootf seerders. Dit su< groei, met voor software) uitdagende mogelijkl"* betreft technische inhoud'- COSMOS Group Saturnusstraat 60, Hoofd- Postbus 3108, 2130 KC Tel. 02 3-5622929 Fax 023-5627052 E-mail jobs@cosmos9' WWWC0SM0S2*

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28