Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Groei- en bloeikansen! intratuin 1 "GEEN ENKEL PRODUCT VERLAAT HET BEDRIJF ZONDER ONS QUALITY STEMPEL" ïr 1 monteur (m/v) ap ZATERDAG 17 JANUARI 1998 Hobu Vlees B.V. Groothandel In varkensvlees 's-Gravendamseweg 53b 2215 TC Voorhout Tel. 0252-230197 Fax: 0252-214963 Hobu Vlees B.V. is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het verwerken en veredelen van varkensvlees. Door een toename van de productie hebben wij plaats voor nieuwe enthousiaste medewerkers. Bent u geïnteresseerd? Neem dan telefonisch contact op en vraag naar dhr. B. Hoek. Misschien dat wij jou dan binnenkort kunnen verwelkomen als nieuwe collega. Intratuin is een "dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 44 vooraan staande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinre- creatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Voor de vestiging in Voor schoten zijn wij op zoek naar assistent logistiek manager m/v De funktie: Intratuin Voorschoten heeft een behoorlijke groei doorgemaakt. Momenteel werken we met diverse magazijnlocaties en een goederenverwerkruimte Bovendien hebben we een winkelautomatiserings systeem met voorraadregistratie. Je funktie bestaat uit het assisteren en, bij diens afwezigheid, vervangen van de logistiek manager. Verder help je bij het verwerken van de goederen en het opge ruimd houden van de magazijnlocaties. Een groot gedeelte van de goederen bestaat uit 'groen'. Een goede kwaliteitscontrole en een snelle verwerking zijn zeer belangrijk. Je inbreng: Je hebt een logistieke opleiding op MBO-niveau. Je hebt bij voorkeur 'groene vingers' daar je veel met groenprodukten te maken krijgt. Daarnaast heb je ruime ervaring met magazijnwerkzaam heden, goederenverwerking en automatisering. Je kunt snel werken en bent bereid om de handen flink uit de mouwen te steken. Je bent een doorzet ter en je kunt goed doelgericht werken. Je leeftijd bedraagt 20 tot 30 jaar Verder zijn wij op zoek naar een: logistiek medewerker m/v De funktie: Je inbreng: Je funktie bestaat uit het laden en lossen van Je hebt een logistieke opleiding op LBO niveau of vrachtwagens, het verwerken van goederen in de een vergelijkbare kennisniveau, je hebt 'groene goederenverwerkruimte (voor een groot gedeelte vingers' daar je veel met groenprodukten te maken 'groen'), het verzorgen van retourfust e.d. en het krijgt. Daarnaast heb je bij voorkeur ervaring met opgeruimd houden van de werkplek en de maga- magazijnwerkzaamheden en goederenverwerking. Ook enige ervanng met automatisering is welkom. Je kunt snel werken en houdt ervan om alles schoon en netjes te houden. Je kunt bij voorkeur ook met een heftruck rijden. Je bent flexibel en je hebt een positieve instelling. Je leeftijd bedraagt 18 tot 21 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar een: medewerker kassa m/v De funktie: Je inbreng: Intratuin is een modem tuincentrum. Derhalve Je bent zeer flexibel en houdt van aanpakken. Je werken wij met een geautomatiseerd winkelsys- bent vriendelijk voor onze klanten en je vindt het teem. Dit houdt in dat de artikelen aan de kassa een sport om snel en efficiënt de klanten af te han- 'gescand' worden. Ook werken wij met zoge- delen. Je hebt kassa-en winkelervaring en bij voor- naamde 'lopende banden' waar (net als bij de keur'groene vingers'. Je bent full-time beschikbaar supermarkt) de artikelen op geplaatst kunnen en je leeftijd is tussen de 16 en 22 jaar. worden. Je bent verantwoordelijk voor een snelle, klantvnendelijke afhandeling aan de kassa. Ook overige werkzaamheden, zoals prijswerk, opruim- werkzaamheden en aanvullen van artikelen behoren tot de funktie. Voorts zoeken wij een: assistent hoofdkassier m/v De funktie: Je inbreng: Naast het bedienen van de kassa is er een groot Je bent ordelijk ingesteld en houdt van aanpakken, aantal werkzaamheden in een tuincentrum dat Je bent vriendelijk voor onze klanten en je hebt een gedaan moet worden. Het zorgen voor voldoende goed inzicht in diverse situaties. Je kunt leiding 'verbruiksmaterialen', het aansturen van oproep en geven hulpkrachten en het volledig kunnen vervangen kunt sni van de hoofdkassière zijn belangnjke onderdelen de 20 ei van deze fulltime funktie. Verder ben je uiteraard ook verantwoordelijk voor een snelle en klantvrien delijke afhandeling aan de kass. Ook overige werk zaamheden, zoals prijswerk, opruimwerk- zaamheden en aanvullen van artikelen behoren tot de funktie. kleine groep medewerkers I beslissingen nemen. Je leeftijd is tussen Daarnaast zoeken wij e medewerker klantenservice m/v De funktie: De klantenservice van Intratuin is het visitekaartje van het bednjf AJs full-time medewerker van de klantenservice bestaat je werk voornamelijk uit het op correcte wijze te woord staan van onze klanten, zowel persoonlijk als telefonisch. Ook het afhande len van retourgoederen, het verkopen van kado- bonnen alsmede het verrichten van (lichte) adminsitratieve werkzaamheden behoren tot je taak. Een klein onderdeel van de funktie is het uit voeren van diverse computerwerkzaamheden. Je inbreng: AJs medewerker van de klantenservice ben je respresentatief en beschik je over goede contac tuele eigenschappen. Je hebt ervaring met balie werkzaamheden, bij voorkeur in de detailhandel, en je bent stressbestendig. Je bent zeer klantvnen- delijk, aangezien het grootste gedeelte van het werk bestaat uit het helpen en informeren van klanten. Je hebt enige ervaring met computers (windows, tekstverwerking e.d.). Bovendien ben je iemand die de handen uit de mouwen steekt en zelf initiatief toont. Ook dien je enige affiniteit te hebben met 'groen' daar dat onze kracht is. Je hebt een opleiding op Havo- of MBO niveau. Je leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Tot slot zijn wij op zoek n medewerker keramiek en sfeerartikelen m/v De funktie: Voor onze afdeling keramiek en sfeerartikelen zoeken wij een enthousiaste en klantgenchte ver koper (m/v). Je wordt verantwoordelijk voor de pre sentatie en verkoop van binnenkeramiek, kunststofpotterie en sfeerartikelen. Ook het aan vullen en schoonhouden van de afdeling behoren tot de werkzaamheden. Aanvankelijk onder leiding, later zelfstandig koop je de produkten ook in. Je inbreng: Je hebt bij voorkeur een MBO-opleiding in de detailhandel of een vergelijkbaar kennisniveau. Je hebt ervaring met interieurartikelen en je bent crea tief ingesteld. Het adviseren van klanten en het presenteren van artikelen 'zit in je bloed'. Bovendien heb je affiniteit met computers daar wij werken met een geauto matiseerd voorraadsysteem. Leeftijdsindicatie: tussen de 20 en 30 jaar. Ons aanbod: Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op pnjs worden gesteld. Bovendien bieden wij u goede ontplooiingsmogelijkheden. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Je reactie: Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322203. HET GROENE WARENHUIS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203 Maura Meinen, Technician Quality Control, zoekt enkele collega's: MLO-/HLO-ers microbiologie, biochemie of analytische chemie. Centocor B. V. heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnology wikkelen, produceren en verkopen wij - als onderdeel van Centocor Inc. in de U.SA middelen op basis van monoclonale antilichamen: eiwitten die zich kunnen 6«j specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. De medicijnen worden - world wide - voor diagnostische en therapeutische doeleinden. Met name ter bestrijding van hi en infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. Ceen alledaagse geneesmiddj En dat geldt ook voor Centocor zelf. Een interessant bedrijf op alle fronten. Een orj waar 'medewerkers' centraal staan. Zij zijn de kern en vormen de basis voor he, Centocor kunnen we typeren als uiterst professioneel, informeel, jong (de ge leeftijd ligt rond de 30 jaar) en enthousiast. Maar ook als zakelijk, ambitieus, eerlijk. Momenteel zo'n 350 m/v sterk. De allerhoogste kwaliteit, daar draait het om bij de productie van geneesrri De afdeling Quality Control heeft dan ook een centrale positie in ons bedrijf. De, test grond-, tussen- en eindproducten volgens CMP/GLP-richtlijnen en verricht biologische controles van productieruimten en -processen. QC kent vier subdia Microbiologie, In Process Testing, Vialed Product Testing en Support. Alle vier dezt delen willen wij versterken met een aantal nieuwe medewerkers. QC-Microbiologie Deze afdeling test de microbiologische kwaliteit van grondstoffen, tussen-( producten. Daarnaast voert men het environmental monitoring programma uih microbiologische controle van productieruimten. Daarbij worden diverse techniekeni zoals RCS, Bioburden/'Steriliteittest en Identificatie van micro-organismen met be! API en Vitek. Je hebt een opleiding MLO-/HLO- microbiologie en minimaal 2 jaar. met genoemde technieken. Informatie: Marlou Verdurmen, Manager QC-Microbiologie, telefoon 071-5242898, QC-ln Process Testing De belangrijkste taak van deze afdeling is kwaliteitsbewaking tijdens het product» Dat gebeurt onder meer door het bepalen van de identiteit, concentratie en zu van het product en het controleren of de apparatuur schoon is. Verder bepaalt de de kwaliteit van het water en alle grondstoffen. Er wordt gewerkt met technieken; DRID, Nephelometrie, GF-HPLC, ELISA, Western Blotting, TOC, Fluonmetrische lingen en hybridisatie DNA. Wij vragen een MLO-/HLO-opleiding biochemie of am: chemie en bij voorkeur een 5B stralingshygiëne diploma. Informatie: Gerard Hilberath, Manager QC-ln Process Testing, telefoon 071-52428! QC-Vialed Product Testing Voordat de eindproducten de markt op gaan (release), test deze afdeling ze opzui werkzaamheid en identiteit. Verder volgt men de houdbaarheid (stabiliteit) van hetp Gebruikte technieken zijn GF-HPLC, ELISA, SDS-PAGE, IEF, IEC-HPLC en radic biologische methoden. Je hebt ervaring met enkele van deze technieken. Je MLO-/HLO-biochemie. Bij voorkeur ben je in het bezit van een 5B stralingshygiënei: Informatie: Yvonne van Megen, Manager QC-Vialed Product Testing, telefoon 071-52 QC-Support Deze afdeling ondersteunt de andere QC-afdelingen op technisch-specialistisdii Je kunt daarbij denken aan validates, trouble shooting en implementatie van biocher analytische en microbiologische testen. Verder schrijft de afdeling de bij behorend; collen en draagt zij zorg voor de follow up van kwaliteitszaken. Ook houdt de afdek bezig met de automatisering (LIMS) binnen het QC-laboratorium. Ie hebt een HLO-biochemie of analytische chemie en minimaal 3 jaar ervaring met technie! LAL, DRID, Nephelometrie, GF-HPLC, ELISA, Western Blotting, TO.C, Fluorimetriscf bepalingen en hybridisatie DNA. Ook heb je ervaring met het schrijven van (Enge rapporten. Informatie: Hein van Nunen, manager QC-Support, telefoon 071-5242678 Het komt bij alle functies aan op vakmanschap, op basis van een MLO-/HLO-0 al dan niet aangevuld met werkervaring Verder ben je bereid om in ploegendienst te heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en ben je accuraat. Collegialiteit, een gezonde dosis ambitie en studiezin zijn eveneens van belang. Je voelt je aangö tot een baan bij een organisatie die volop in beweging is en waar je niet voor je mag maar moet uitkomen. Uiteraard beheers je het Engels. Je kunt rekenen op een inspirerend werkklimaat, eigentijdse aibeidsvoorwaai een goed salaris, dat aangevuld wordt met een passende ploegentoeslag. Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen twee weken naar Centocor B.V., t.a.v. Anita Tuin, Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AG Leiden. Cent( Uniconsult (gevestigd In Alphen aan den Rijn) is een onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en omvat snelgroeiende ondernemingen, werkzaam op het gebied van supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, jan Bruijns Digros en Dirkson), Dirck III slijterijen, D-relzen Vakantiewinkels en Dirx Drogisterijen. De publiciteit voor deze ondernemingen zoals advertenties, folders, raambiljetten, reisgidsen, enz. wordt centraal verzorgd door onze Advertentie-Studio. In verband met toenemende activiteiten hebben wij op onze moderne studio plaats voor een ERVAREN, CREATIEVE VORMGEVER D.T.P.-er m/v (leeftijd ongeveer 25 jaar) Systeeminformatie: Apple Macintosh. Programma's: Quark Xpress, Adobe Illustrator en Photoshop. Heeft u interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Uniconsult B.V., t.a.v. de heer J. Jansen, Postbus 6312400 AP Alphen aan den Rijn. betonmortelbedrijven cementbouw b.v. A (T/| is één van de grootste betonmortelfabrikanten in Nederland. Wij produceren betonmortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard. Ons bedrijf is onderdeel van Cementbouw Handel Industrie B.V. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Haarlem). Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigingen. Wij zijn op zoek naar een U legt verantwoording af aan onze installatie- en materieelbeheerder. Ons truck- mixerpark bestaat uit circa 70 eenheden. In Haarlem bevinden zich onze werk plaats en garage. Wij onderhouden ons materieel gedeeltelijk zelf. Het verrichten van werkzaamheden aan onze installaties in het land behoort ook tot uw werkzaamheden. Uw taken bestaan onder andere uit: het verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze betoncentrales, overslagkranen e.d. en rollend materieel het oplossen van storingen het verrichten van (eenvoudige) administratieve werkzaamheden Om optimaal te kunnen functioneren voldoet u aan onderstaande kwalificaties: u heeft minimaal een technische opleiding op LTS/LBO-niveau (elektrotechniek/WTB) u bent in het bezit van een lasdiploma u beschikt over een flexibele instelling u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken u heeft bij voorkeur kennis van (vracht-)autotechniek u bent bereid tot het volgen van opleidingen u bent in bezit van tenminste rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. T.a.v. de heer M. J. van der Gaag Postbus 414 2100 AK Heemstede Telefoon 023-5 481 631 -AS lAC ATLAS IACOMFA bv Delfweg 40, 2211 VM Noordwijkerhout Postbus 43, 2210 AA Noordwijkerhout Tel. (0252) 419033 Fax: (0252) 418807 Atlas Acomfa bv, een middelgrote onderneming, produceert en verhandelt kunststoffen voor de bouw-, bouwmarkten, agrarische sector en industrie. Op moderne machines worden polypropeen folies, bloemen- en plantenhoezen, zakken, draagtassen, vellen en rollen, PVC-fittingen en een groot assortiment van andere artikelen geproduceerd. Werken bij Atlas Acomfa bv betekent werken in een dynamisch bedrijf waar het er informeel aan toegaat. Eigen verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en teamgeest zijn centrale begrippen. Voor de versterking van ons commerciële team zijn wij op zoek naar een: Marketingmanagement- Assistent(e) (m/v) Door de verdere internationalisering van ons bedrijf hebben we behoefte aan iemand met talenkennis in woord en geschrift van Nederlands, Engels, Duits en Frans. Italiaans is een pre. Je moet gevoel hebben voor organisatie en ervaring en/of belangstelling hebben voor automatisering. Voor vragen en meer informatie kun je terecht bij John van Berkel of Ted de Klerk. Je sollicitatie en CV kun je richten aan: Atlas Acomfa bv, t.a.v. Th. J. L. de Klerk, Postbus 43, 2210 AA Noordwijkerhout Stichting de HAARDSTEE Stichting De Haardstee bestaat uit een G.V.T. vooii bewoners met een verstandelijke handicap op de' Singel 70 en 71 en nog een 5-tal kleinschaliger in het centrum van Leiden. We zijn bezig met nieuwbouwplannen in het centr de bedoeling om over ongeveer 2 jaar van de Wit te verhuizen naar 2 kleinere voorzieningen 11 bewoners. Op de Witte Singel 70 zijn eei en een groep voor 5 bewoners die begeleid worde een eigen team van 6 groepsleidi tevens 2 bewoners die een eigen woning hebben?: andere kant var assistent begeleiden voor 50% Voor onbepaalde tijd, eventueel aangevuld doori contract' waarmee extra gewerkte uren uitbetaal! kunnen worden. De werktijden zijn onregelmatig, vaak 's avonds 16.15-23.00 uur, of in het weekend. Van deze collega verwachten we dat hij of zij graag meedenkt en -da grote ontwikkelingen die ons te wachten staan. erantwoordelpi De bereidheid om na verloop van tijd een opleidr gaan volgen. Een kritische, open werkhouding. Een praktische instelling bij het werk dat moetgete Iemand die onze bewoners wil ondersteunen in ff van hen dingen uit handen te nemen. Wij bieden o.a.: Een collegiale werksfeer. Een vaste samenwerking (koppel! met ee Een verantwoordelijke baan met diensten gedraaid worden. Veel mogelijkheden om mee te denken ei maken van je capaciteiten. Een salaris-van minimaal 2396 tot max. ƒ3421, afhankelijk van ervaring en leeftijd, op fulltime! Meer informatie kun je vragen aan Taco Viersma Schrijver. Telefoon 071-5144162. Je sollicitatiebrief ontvangen we graag voor 26 januari t.a.v. de sollicitatiecommissie van De Haardstee, Witte Singel 70, 2311 BN Leiden. De eerste gesprekken staan gepland op 6 februari voor 'n toekomst zonder complicaties Diabetes (suikerziekte) kan leiden tot complicaties, zoals bv nieraandoeningen. Hierdoor kunnen de nieren het laten afweten. Dialyse of niertransplantatie is dan noodzakelijk. Onderzoek moet een oplossing brengen voor diabetes en bijkomende complicaties. Geef dit onderzoek dat extra zetje in de rug. Voor 'n toekomst zonder complicaties. Diabetes Fonds Nederland, Amersfoort. Tel: (033) 46 22 055. (bf) Waarborg voor een verantwoorde fondsenwerving en -besteding. Qeefs voö diabete DIABETES FONDS NEDERLAND - POSTBANK 5766

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 26