Personeel Personeel Personeel Personeel Personei w <9 <^c CAD-tekenaar m/v PWEU TEC De koning helpt mensen aan het werk. U straks ook als perfecte uitzendconsulent(e)? ill x Veilingmeester planten m/v Vind jij het leuk om vakanties te verkopen! GOEDHART 'BOUWHUIS Instructeurs m/v ZATERDAG 10 JANUARI 1998 7" Bloemenveiling Aalsmeer is één van de belangrijkste schakels m de internationale afzet van bloemen en planten. Enkele kerngetallen: een veilinggebouw met een vloeroppervlakte van 755.000 vierkante meter, dagelijks 3.000 nationale en internationale klanten, circa 5.000 aangesloten kwekers, gemiddeld 50.000 transacties per dag. marktaandeel van 55%, jaaromzet ban ruim f 2.5 miljard en 1.800 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: ondernemende hbo'er met marketingkennis Uw werkomgeving Bloemenveiling Aalsmeer bevindt zich middenin een omvangrijk strategisch vernieuwingsproces. Kern van het proces: de omslag van een product- gerichte naar een marktgerichte organisatie. Het Veilbedrijf behandelt dagelijks vraag en aanbod rond 13 veilklokken en organiseert de logistieke stromen van onze internationale marktplaats. Voor dit dynamische hart van onze onderneming, zoeken wij een Veilingmeester Planten. Het team bestaat uit totaal 8 Veilingmeesters. Uw functie In deze spilfunctie regelt, stuurt en controleert u een compleet en omvangrijk verkoopproces. Met behulp van moderne middelen communiceert u met kopers op de tribune, u bedient de klok, geeft informatie over de aangeboden partijen en beslist in welke geldeenheid en partijgrootte er geveild gaat worden. U doet dat iedere werkdag, tussen circa 06.30 en 10.30 uur. Daarnaast bent u een belangrijke schakel in de contacten tussen kwekers, kopers en andere afdelingen binnen de Bloemenveiling Aalsmeer. Het betreft bijvoorbeeld contacten met kwekers over de mogelijkheden en optimalisering van hun afzet binnen het veilbedrijf. Of met kopers, die u wijst op de mogelijkheden van de klok als vermarktingsinstrument en vraagt naar hun met betrekking tot de inkoop op de klok. Bloemenveiling Aalsmeer Verder levert u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling en optimalisatie van het veilproces. In dat kader participeert u als deskundige in projecten en werkgroepen. Uw profiel Wij vragen een HBO werk- en denkniveau, kennis van kamer- en/of tuinplanten en marketingkennis (bijvoorbeeld NIMA A). Commerciële ervaring is een pre. U bent ondernemend en initiatiefrijk, contactueel vaardig en door uw brede algemene kennis van zaken een gewild aanspreekpunt. U spreekt uw talen op een redelijk niveau (Duits, Engels en bij voorkeur Frans) en u hebt een stem die klinkt 'als een klok': helder en duidelijk. Omdat automatisering een grote rol speelt in het veilproces, heeft u interesse in dit vakgebied en bezit u affiniteit met het werken met computers. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.P. van Kruijssen, hoofd Veilen Planten, telefoon 0297-392217. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Bloemenveiling Aalsmeer afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer C.P. Groenenboom Postbus 1000 1430 BA Aalsmeer. Internationale marktplaats word dan (fulltime) telefonisch reisadviseuse m/v bij VAKANTIEWINKELS D-reizen Vakantiewinkels is een succesvolle en snelgroeiende organisatie met meer dan 90 reisbureaus. Meer dan 500.000 mensen beginnen hun vakantie bij D-reizen; wij zijn dan ook de grootste onafhankelijke reisbureauketen van Nederland. Alle 700 medewerksters zijn ervan overtuigd dat kwaliteit, klantvriendelijkheid en deskundigheid de sleutel vormen voor ons succes. Wij spelen alert in op de wensen van de klant en zijn continu gericht op het optimaliseren van ons aanbod. Een uniek opleidingsprogramma... maakt het mogelijk dat mensen zonder een toeristische opleiding en/of ervaring in het toerisme bij ons kunnen werken. De inhoud van het opleidingsprogramma garandeert de kwaliteit van onze dienstverlening. Heb je een afgeronde MBO- opleiding en ben je geïnteresseerd in een uitdagende baan als telefonisch reisadviseuse bij D-reizen, lees dan verder! Als telefonisch reisadviseuse... adviseer je, reserveer je reizen en behandel je de vragen van de klant geheel zelfstandig op een professionele, klantvriendelijke en commerciële wijze. De wensen van de klant zijn divers: op het ene moment boek je een rondreis door Amerika en even later boek je een weekendje Veluwe. Je bent flexibel, commercieel... en beschikt over een goede telefoonstem. Je hebt een MBO-diploma en bent gemotiveerd verder te leren. Bovendien kan je met computers werken. Gezien onze ruime openingstijden ben je bereid ook op avonden en in weekenden te werken. Reiservaring binnen en buiten Europa is een pré, evenals het SEPR-dïploma. D-reizen biedt je uitzicht op een zonnige carrière... in een dynamische organisatie. Alvorens je in dienst treedt krijg je een opleiding van twee maanden die bestaat uit verkoop- en vakinhoudelijke trainingen. De theorie wordt onmiddellijk in de praktijk gebracht door tijdens de opleiding direct mee te werken op onze telefonische verkoopafdeling. Als je het SEPR- diploma nog niet hebt. word je in de gelegenheid gesteld dit alsnog te behalen. Gedurende de opleiding krijg je een onkostenvergoeding van f 400,- netto per 4 weken. Na het succesvol afronden van de opleiding treed je in dienst bij D-reizen Vakantiewinkels als telefonisch reisadviseuse. D-reizen biedt je dan een salaris boven CAO met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De opleidingen vinden plaats in Leiden en gaan van start op 26 januari en op 9 maart 1998. De selectiedag vindt plaats op 4 februari 1998. Laat deze kans niet lopen... en reageer snel! Stuur e pasfoto voor 23 januari awr en reageer snel! Stuur een brief met een curriculum vitae en een pasfoto voor 23 januari naar: D-reizen Vakantiewinkels Afdeling Werving Selectie T.a.v. mevrouw S. de Rooij Postbus 2161, 2301 CD Leiden VAKANTIEWINKELS Bert Schrier is een reeds lang bestaande, gerenommeerde herenmodezaak, met vestigingen in Leiden en Leiderdorp. Vele bekende merken behoren tot de collectie. Voor de vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper (m/v) die vakbekwaam is en ervaring heeft In de herenmodebranche. U zou per 1 april 1998 kunnen beginnen. Interesse? Schrijf dan een brief met alle relevante informatie naar Bert Schrier bv, Postbus 11001, 2301 EA Leiden, t.a.v. A.J.C. Schrier. HERENMODE Breestraat 152-154, 2311 CX Leiden, (071) 512 0 Goedhart Bouwhuis, deel uitmakend van het Goedhart concern (met in totaal ruim 800 werknemers) is één van de grootste keukenspeciaal zaken in Zuid-Holland. Geleverd wordt aan particulieren, maar ook aan landelijk opererende aannemers en projectontwikkelaars. Goedhart Bouwhuis heeft ruim 70 medewerkers waaronder 5 tekenaars/ projectbegeleiders. Ons team heeft dringend behoefte aan uitbreiding met een jonge enthousiaste Er worden met het programma ARC+ presentatietekeningen gemaakt voor onze opdrachtgevers en tevens installatietekeningen voor de installateurs. Verder hebben de tekenaars een aantal woningbouw projecten onder hun hoede, wat inhoudt dat met aannemers en installateurs regelmatig overleg plaatsvindt. Wij zoeken een MTS-er Bouwkunde (of soortgelijke opJeiding) met enige ervaring op een CAD-systeem. Hij/zij heeft affiniteit met de meubelinrichting en kan zeer planmatig werken. Het huidige team is enthousiast, werklustig en heeft een gemiddelde leeftijd van 24 jaar. Interesse? Bel voor nadere inlichtingen met de heren J. Ton of E.F. Verwoerd, dagelijks bereikbaar tijdens kantooruren op (0172) 42 21 00. U kunt ook een sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar onderstaand adres sturen. Hoorn 126a (t.o. Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. Verkeersschool Tempo Zoekt Voor filiaal Leiden info: 071-5122046 Internationaal verhuis- en transportbedrijf jon von duurcn zn bv Admiraal Banckertweg 6, 2315 SR LEIDEN Wij zoeken ter versterking van ons team een internationaal CHAUFFEUR VERHUIZER Wij denken aan iemand die in het bezit is van: groot rijbewijs en chauffeursdiploma een net voorkomen collegiale instelling de leeftijd tussen de 20 en 30 jaar Wij bieden: een zeer goede en gevarieerde werksfeer een goed salaris Schriftelijke reacties sturen aan de directie van bovenstaand adres. ^^ERKENL^E PNEU/TEC B.V. is een jonge productie- en handelsonderneming in pneumatiek, alsmede in vacuüm- en afsluitertechniek. Ons bedrijf is in de Randstad gevestigd. De vraag naar onze producten is sterk groeiende. Daarom willen wij in contact komen met kandidaten voor de volgende functie: Technisch-commercieel Medewerker Binnendienst (m/v) U zult zich in deze functie onder andere bezighouden met serviceverlening, klantencontact, offerte-behandeling, orderbegeleiding, administratieve werkzaamheden en, op termijn, telefonische acquisitie. Tevens zult u intensit contact onderhouden met de buitendienstmedewerkers. Om deze functie met succes te kunnen vervullen, beschikt u over: Een afgeronde MTS-opleiding, bij voorkeur werktuigbouw. Kennis van pneumatiek, vacuüm- en afsluitertechniek. Ervaring bij een commerciële binnendienst in een technische omgeving, inclusief ervaring met de bij een binnendienst behorende administratieve afhandeling. Uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Kennis van de Engelse taal. Een commerciële resultaat- en klantgerichte instelling. U bent tussen de 25 en 35 jaar en woont in Hoofddorp of directe omgeving. U kunt uw interesse voor deze functie laten blijken door b.nnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een bondige brief en een gedetailleerd CV te sturen naar: PNEU/TEC B.V., t.a.v. mevr. C.H. Tienstra. Postbus 416, 2130 AK Hoofddorp. Voor aanvullende informatie kunt u bellen: 023 - 5636611. Mensen aan het werk helpen is mensenwerk. Daarom geloven we bij Uitzendbureau de koning in klein schaligheid en een sterk persoonlijk contact met zowel uitzendkracht als opdrachtgever. Een benadering die uitstekend blijkt te werken; veel van onze uitzendkrachten krijgen door het bedrijf waar ze actief zi/n een vaste baan aangeboden. Geen wonder dus dat we in Leiden en omstreken worden gezien als dé specialist in administratieve, commerciële, financiële en secretariële functies. Wij bemiddelen mensen met veel of weinig ervaring op allerlei niveaus voor zeer verschillende organisaties. Van datatypiste tot controller en van beginnend receptio niste tot een ervaren directiesecretaresse. Zelfstandig werken in een klein team Op ons kantoor in het hart van Leiden werken momenteel acht mensen. Ter versterking van dit ingespeelde team zoeken wij nu een uitzendconsulent(e). Iemand die gelooft in onze aanpak en daar met een eigen stijl inhoud aan wil geven. U gaat zelfstandig mensen aan een passende tijdelijke baan helpen, en omgekeerd opdrachtgevers aan de juiste m/v op de juiste plek. U verzorgt de werving van uit zendkrachten, inclusief het voeren van selectiegesprekken. Hiervoor nemen we altijd ruim de tijd en we geven nieuwe mensen veel privacy tijdens deze kennismaking. Ook adviseert u over sociale zekerheid, CAO's en leveringsvoorwaarden. Verder onderhoudt u natuurlijk nauwe contacten met inlenende bedrijven en instellingen en u reageert snel en accuraat op hun wensen. U houdt continu de vinger aan de pols om te kijken of alle partijen tevreden zijn en onderneemt actie als u denkt dat het beter kan. U ondersteunt de adminstratieve afwikkeling van het gehele proces. HBO plus ervaring in dienstverlening Voor deze afwisselende functie rekenen we op een HBO-denk- en werkniveau, aangevuld met enkele jaren ervaring in de commerciële dienstverlening. Uiteraard is het werken met en voor mensen u op het 'ijf geschreven en zijn uw contactuele vaardigheden uitstekend. Commercieel handelen en servicegerichtheid in deze concurrerende markt zijn voor u een vanzelfsprekendheid. En bekendheid met personeelswerk is natuurlijk een pre. Bij voorkeur heeft u PC-ervaring, zoals WordPerfect, Windows en Word en u bent bereid de cursus voor uitzendconsulenten te doen (als u deze nog niet heeft gevolgd). U kunt rekenen op een goed salaris en dito secundaire voorwaarden in een werkomgeving waarin u alle ruimte krijgt om uw vaardigheden verder te ontwikkelen. Meer weten of solliciteren? Laat ons weten waarom juist u bij de koning mensen aan het werk kunt helpen. En vraag óns waarom wij denken dat de koning voor u de goede plek is. Schrijf binnen een week na het verschijnen van deze advertentie een korte brief met motivatie plus CV en pasfoto aan onze directeur, mevrouw Selma van den Broek. Dan hoort u snel of we tot een gesprek kunnen komen. Wilt u eerst meer weten over deze functie, belt u dan met Joke Koren. Zij legt u graag uit wat werken bij de koning bijzonder maakt. uitzendbureau de koning Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Telefoon (071) 514 41 43.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32