Personeel Personeel Personeel Personeel Persone SALES REPRESENTATIVE Arenthals Chaudron RA/AA-TEAMLEIDERS EN RELATIEBEHEERDERS (m/v) Arenthals Chaudron 36 Wat dacht ie ervan als Philips straks jou even belt? DOKTERS ASSISTEN ZATERDAG 10 JANUARI 1998 BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B.V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever, Nightfreight Benelux, is een innovatieve en concurrerende Europeese netwerktdistributeur opererend vanuit Badhóevedorp. Voor verladers en luchtvrachtexpediteurs verzorgen zij dagelijks zendingen over geheel Europa. Nightfreight UK is reeds driemaal internationaal onderscheiden als 'Parcel Carrier of the Year'. Namens Nightfreight Benelux zijn wij op zoek naar een ambitieuse Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste commercieel gedreven persoonlijkheid die in het gebied Randstad en omgeving nieuwe accounts gaat realiseren alsmede de relaties met bestaande opdrachtgevers gaat versterken. Hij of zij is representatief, heeft uitstekende communicatieve vaardigheden en wil graag doelstellingen realiseren. Branche-ervaring is een pré maar motivatie is duidelijk belangrijker. De geboden beloning bestaat uit een basissalaris met een uitstekende bonus- regeling, een onkostenvergoeding en een representatieve auto van de zaak. Wanneer je interesse hebt in deze uitdagende functie, stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid C.V. en recente pasfoto voor 17 januari naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren bellen. Tel:023 - 5256294 sbw ™i£! SSSZmmm^nm De Stichting Bedrijfslaboratorium voor Weefselkweek (SBW) verricht opdrachten voor ondernemers in de tuinbouw, met name de sierteelt. De doelstelling van SBW is weefeelkweektechnieken voor planten te ontwikkelen en toe te passen teneinde vermeerdering en veredeling van planten te versnellen. Daartoe beschikt SBW over een onderzoeksafdeling en 2 productie-afdelingen. SBW heeft geen eigen handel en veredeling. Hierdoor is SBW de ideale partner voor veredelingsbedrijven. Zowel in onderzoek als in productie wordt aan een groot scala van gewassen gewerkt door 110 medewerkers. SBW is hiermee het toonzettende bedrijf in West-Europa. In verband met uitbreiding van activiteiten zoeken wij: 1. medewerker planningsadministratie (productmanager) De verantwoordelijkheidsgebieden van deze functie zijn: zelfstandig een productgroep beheren; inboeken en bevestigen van orders: een juiste en efficiënte planningsadministratie voeren op basis van plantkwaJiteit, aantallen planten en personele bezetting, middels onder andere automatiseringsmogelijkheden; stemt eventuele noodzakelijke afwijkingen in orders of levertijdstip af met de betrokken opdrachtgever; periodieke informatievoorziening aan de opdrachtgevers; signaleren en oplossen van knelpunten m b t planningsroutines; draagt zorg voor de juiste input van gegevens ten behoeve van faturering; verzorgen van de administratie t.b.v de afleveringen; verrichten van receptie- en telefoniste-taken. Wij vragen iemand die: een administratieve/logistieke opleiding heeft op minimaal Mbo/Hbo-niveau; commerciële instelling; goede kennis van Engels en Duits in woord en schrift. accuraat en klantgericht werkt, stressbestendig, doortastend en zelfstandig is; rekenkundig inzicht; kennis van de tuinbouwsector en affiniteit met de vermeerdering (in vitro) van plantmateriaal is een pre; goede contactuele eigenschappen; over nauwkeurigheid beschikken m.b.t. o.a de administratieve vastlegging en verwerking van gegevens; kennis van en ervaring met Windows 95. Word 7.0 en Excell 7:0. Wij bieden: in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor een jaar; bij goede invulling van de functie volgt een vaste aanstelling. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met mevr L. Dabekaussen. hoofd Planning en Relatiebeheer, tel. 071-3314900. 2. Enters voor de vestigingen Roelofarendsveen en Rijsenhout (in dagdienst) 3. Enters voor de vestiging Roelofarendsveen (avondploeg: 16.45-21.45) Voor de functies 2 en 3 geldt: dat een vooropleiding niet is vereist, wel handigheid en een goed concentratievermogen om dit werk schoon en efficiënt te verrichten; medewerkers die beschikken over doorzettingsvermogen en die langere tijd geconcentreered kunnen werken; enig ..fingerspitzengefühl' Wij bieden: in eerste instantie een oproepcontract voor bepaalde tijd; een salaris conform de CAO voor de weefselkweeksector. Meer informatie? Wil je meer weten over het bedrijf of een van de genoemde functies, neem dan 's ochtends tussen 11.00 en 12.00 uur contact op met de neer R. Drost, personeelsfunctionaris. Tel. 071-3314900. Of schrijf een brief naar. SBW, Sotaweg 29,2371 GA Roelofarendsveen, t.a.v. de heer R. Drost. t het bedrijf? Bezoek ons dan op dinsdag 13 januari in Roelofarendsveen '-fi BANEKE/GRAFFNER Baneke/Graffrier, verzekeringsmakelaars en pensioenadviseurs, bemiddelt voor bedriiven en particulieren en kan gerekend worden tot de 10 grootste verzekeringsmakelaars in Nederland. Op ons kantoor, gevestigd in Amsterdam-Buitenveidert, zi|n thans 137 mensen werkzaam. klanten snel, gedegen op maat en In verband met uitbreiding van het aantal relaties zijn de volgende vacatures ontstaan: Ter versterking van de schade-afdeling van onze adviesgroep Bouwbedrijven zoeken wij op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/ AANKOMEND SCHADEBEHANDELAAR (m/v) Functie-eisen; MBO-niveau; Assurantie B, dan wel de bereidheid hiervoor te studeren; flexibele instelling. schaden onderdeel van d< Taakomschrijving: verwerking dagelijkse post; invoeren van nieuwe schaden en aanleggen schadedossiers; voeren van standaard correspondentie; ondersteuning schadebehandelaars. Bij gebleken geschiktheid zal het zelfstandig behandelen werkzaamheden gaan uitmaken. Nadere inlichtingen over de functie worden u verstrekt door de heer M. N. Tromp, hoofd adviesgroep Bouwbedrijven, telefoon (020) 3018 654 (werk) of (023) 533 92 41 (privé). Ter versterking van de schade-afdeling van onze adviesgroepen Handel Transport en Indus trie Dienstverlening zoeken wij met spoed een SCHADEBEHANDELAAR (m/v) Onze gedachten gaan uit naar een 'all-rounder", die ervaring heeft opgedaan in het behande len van schaden in de diverse branches. Functie-eisen: HAVO/VWO-niveau; assurantie A-diploma (evt. studerend); enige jaren ervaring. Nadere inlichtingen over de functie worden u verstrekt door de heer J. Oudekerk, hoofd Schade-afdeling Bedrijven, telefoon (020) 3018 750 (werk) of (023) 525 63 16 (privé). Baneke/Graffher Postbus 74094, 1070 BB Amsterdam accountants en belastingadviseurs Arenthals Chaudron Is een middelgrote, zelfstandige organisatie van accountants, belasting adviseurs, bedrijfsjuristen en automatiseringsdeskundigen met ruim 200 medewerkers verspreid over vestigingen te Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, Leiden, Woerden en Zoetermeer. Voor onze internationale dienstverlening zijn wij aangesloten bij Grant Thornton International. Onze organisatie kenmerkt zich door korte communicatielijnen, flexibiliteit en een actieve en persoonlijke benadering van onze cliënten. In onze vestigingen te Alphen aan den Rijn, Amsterdam en Woerden zijn door continue groei en interne doorstroming plaatsingsmogelijkheden voor Van teamleiders verwachten wij dat zij sturing geven aan een team van relatiebeheerders, gevorderde en beginnende assistenten. Zij zijn binnen hun team verantwoordelijk voor de planning van de werkzaamheden en de bewaking van de voortgang. Zij coördineren de controle- en samenstellingswerkzaamheden van jaarrekeningen en dragen hiervoor rechtstreeks ver antwoordelijkheid jegens de vennoten. Teamleiders zijn tevens adviseur op bedrijfseconomisch en financieel gebied voor hun cliënten. Relatiebeheerders zijn enerzijds verantwoordelijk voor het samenstellen van complexere jaar rekeningen, anderzijds voor de controle van door assistenten opgestelde jaarrekeningen en het beoordelen van administraties. Daarnaast bereiden ze in voorkomende gevallen de belasting aangiften voor. Zij begeleiden afhankelijk van de situatie één of meerdere assistenten. Voor de functie van teamleider zoeken wij accountants (RA of AA met certificerende bevoegdheid) met 3 a 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Vanwege ons beleid om de cliënt persoonlijk te adviseren en te begeleiden, zijn goede communicatieve en cliëntgerichte eigenschappen in combinatie met een enthousiasmerend optreden een must. De teamleiders die wij in gedachten hebben, zijn innemende persoonlijkheden met organisatorische gaven die niet snel van hun stuk zijn te brengen. Relatiebeheerders voeren zelfstandig hun taken uit en zijn betrokken bij de afwerking en de advisering. Zij zijn communicatief sterk, hebben cliëntgerichte aandacht en gaan gemakkelijk met mensen om. Wij verwachten kandidaten met een afgeronde HEAO- of SPD-opleiding of studerend voor accountant. Enkele jaren praktische ervaring in de geschetste taken is belangrijk. Wij bieden een professionele organisatie met enthousiaste medewerkers en een interessante cliëntenkring. Over arbeidsvoorwaarden en carrièrekansen willen wij graag met u overleggen. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van de vestiging waar uw voorkeur naar uitgaat, kunt u sturen naar: accountants en belastingadviseurs Aangesloten bij Grant Thornton International t.a.v. de heer K.W. Blonet, hoofd Personeelszaken, Postbus 2259, 2400 CG Alphen aan den Rijn. U kunrhem ook bellen via 0172 - 41 68 68. Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte bloed en bloedproducten voor de behandeling patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delf Dankzij de vrijwillige medewerking van ru 50.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceen behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en hel verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwil van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier It ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage Onderdeel van ons donorcentrum Lelden, gevestigd op het terrein va Academisch Ziekenhuis, is de subafdeling haemaferese. Dit is een kleine gespecialiseerde afdeling waar bloedafnames worden verzorgd met behulpi diverse afnametechnieken zoals plasmaferese, thrombaferese en component De producten van deze afdeling zijn, naast routinetoepassingen, met namet voor specifieke behandeling van patiënten (b.v. HLA geselecteerde bloedpro en wetenschappelijk onderzoek. Voor spoedafnames verzorgt de afdeling 24 uur consignatiedienst. Bovendien speelt de afdeling een grote rol in onde en ontwikkeling van nieuwe afnametechnieken. Voor deze subafdeling vragen wij een zelfstandige aferese verpleegkundige m/v (Diaiysi 80%-100% De functie: U coördineert de werkzaamheden op de afdeling en verzorgt de afstemming o\ van bloedproducten met alle betrokken disciplines zoals de afdelingen Medische Dn Bewerking, Laboratorium en de bestellende ziekenhuizen. U bent verantwoordelijk kwaliteitszorg op de afdeling conform GMP met inachtneming van maximale servies donor. U creëert in samenspraak met het hoofd donorcentrum de organisatorischs voorwaarden voor een soepel verloop van de werkzaamheden zoals beheer opleiding van personeel en overleg met leveranciers. Samen met 3 collega's verricht voorkomende fereses, selecteert de donoren hiervoor en begeleidt hen gedurende proces.Tenslotte wordt van u een bijdrage gevraagd bij research projecten. Uw profiel We zoeken een flexibele A-verpleegkundige die in staat is improvisarevermogen te combineren met farmaceutische nauwkeurigheid. Daarnaast Yragen wij: Dialyse- of IC aantekening of ervaring met feresetechnieken. •Aanvullende managementopleiding of aantoonbare leidinggevende ervaring. Arbeidsvoorwaarden Deze functie is ingedeeld in FWG 45 met een maximaal salaris van 4.558,-. Afhankelijk Van opleiding en aantoonbare werkervaring is inschaling volgens FW mogelijk. Overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-Ziekenho Vragen en schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 30 januari 1998 gericht worden aan: Mevrouw H.W.J. Scholten, Personeelsfunctionaris Leyweg 297,2545 CJ DEN HAAG Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg'297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloedvoorzit Bloed geven... dat doe je met je had HTS Miljoenen medewerkers van bedrijven grijpen elke dag wel een keer naar de telefoon. Even bellen. Even overleggen met m'n baas, m'n collega, een klant, een leverancier. Even bellen. De telefoon doet het altijd. PTT Telecom is nooit met vakantie. Het is zo gewoon dat we er niet eens meer bij stilstaan. Terwijl er toch enorm veel voor komt kijken om alle bedrijven dagelijks 'on speaking terms' te houden. Zeker als je denkt aan grote Nederlandse en multinationale ondernemingen. De organisaties met meer medewerkers dan er in een voetbalstadion passen... Die hebben doorgaans tientallen kilometers aan telefoon kabels onder het tapijt liggen. Vaak in een netwerk met meerdere telefooncentrales. En zéker met meerdere inkomende en uit gaande vaste lijnen. Compleet met fax, modem en noem maar op. Als we naar dergelijke ondernemingen iemand op pad sturen om zaken te regelen, om service te verlenen of om het manage ment van advies te dienen, dan hebben we het altijd over een field engineer met HTS op zak. Iemand die representatief is voor PTT Telecom. Met voldoende vakkennis en analytisch niveau om complexe vragen te overzien en op te lossen. Technisch goed r onderlegd, slagvaardig en resultaatgericht. ©TS Maar vooral ook communicatief sterk. Want je onderhoudt niet alleen relaties met je klanten, maar ook met je eigen achterban, het team dat verant woordelijk is voor de uitvoering. Ervaring in het vakgebied is mooi meegenomen, maar niet essentieel want je begint toch met een intensieve, functiegerichte opleiding. Wat er na die eerste functie volgt? Dat weet nog niemand. Het staat alleen vast dat deze baan een zeer brede basis vormt voor een scala van doorgroeimogelijkheden. Interessant? Neem dan voor meer informatie contact op met de heer C. Zwarthoed, Manager Vaste Verbindingen, telefoon (020) 484 22 34. Een schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan PTT Telecom BV, district Amsterdam, t.a.v. de heer A. Pilkes, postbus 58800, 1040 JA te Amsterdam. Gevr. gedipl. part-time vanaf febr. Sollicitatiebrief C.V. graag binnen 14 dagen naar: H. de Jong, huisarts Noordeinde 2a 2311 CD Leiden Debiteurenbewaker m/v Bent u communicatief en beschikt u over een behoorlijke overredingskracht?Dan hebben wij een leuke uitdaging' Voor een financieringsmaatschappij zoeken wij iemand di intensief telefonisch contact gaat onderhouden m U werkt binnen een kleine afdeling met duidelijke doelst U heeft Havo of MEAO en een commerciële instelling, da bent u vasthoudend en initiatiefrijk. Is dit de uitdagingi< zoekt? Dan nodigen wij u uit te solliciteren. Informatie bij Arnoud Nierop. tel. (0252) 41 91 40, Lisse. Kanaalstraat 100 Data-entry medewerker m/v Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek entry medewerkers. U gaat ondersteuning bieden in een? project Dit project gaat lopen voor enkele maanden, ervaring met het invoeren van numerieke gegevens ot uw interesse en zou u hiervoor een opleiding willen volg? dan op korte termijn contact met ons op' Informatie bij Lot de Vries, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Witgoedreparateur m/v Voor een handelsonderneming in witgoed zijn wij opzod een MTS-er elektronica Het gaat om een buitendienstfuE waarbij je wasmachines, koelkasten, drogers e.d. gaat rep particulieren thuis. Een rijbewijs is een vereiste Baan v onbepaalde tijd. Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (0 71) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. -ir randstad uitzendbu

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30