Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 1 Kasco zoekt... SUZZBASIS NOORDWIJK Drie manieren om Supporter te worden van een topclub... EXACT O R O E P Manager RA-Team Controleleider gemeente Medewerker debiteuren/verhaal v/m ZATERDAG 20 DECEMBER 1997 913 Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum. het Riinlands Voorzieningencentrum. het Centrum voor Hart- en Longrcvalidatie en de Mvcyl/Tvltylschool 'De Vierbot'. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt jxperti Functie-eisen: - afgeronde meao-opleiding; - kennis van en ervaring met automatiseringssystemen; - enige jaren administratieve ervaring is een pre; - goede sociale en contactuele vaardigheden; Salaris en dienstverband: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Zieken- huiswezen; - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd en wel voor de duur van één jaar. waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor de Dienst Financiën Informatie m.i.v. 1 februari 1998 een Administratief medewerker (m/v) Algemene informatie: De Dienst Financiën Informatie is binnen de Stichting Rijnlands Zeehospitium (RZH) verantwoordelijk voor een goede organisatie en uitvoering van de financieel-economische. administratieve, automatise- rings- en informatiefunctie. Functie-informatie: - het verwerken van mutaties in de grootboekadministratie en in de diverse subadministraties; - het beheren van de kas en het uitvoeren van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden - het verrichten van boekhoudkundige werkzaamheden op het gebied van data-invoer en overige administratief ondersteunende taken, nodig voor een juist en tijdig verloop van de werkzaamheden van de afdeling F&I. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J.W.J. Delsink, hoofd Financién Informatie, telefoon (071) 40 60 159; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacature- :r 97062, richten aan; Rijnlands Zeehospitii t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwijk Een autobezitter die trots is op z'n wagen zorgt dat zijn bezit geen schade vertoont. Bij Kasco Autoschade zijn wij gespecialiseerd in het her stellen van kleine en grote autoschades. Dat gebeurt vakkundig, uiterst efficiënt en met de modernste technieken, zodat wij perfecte kwaliteit kunnen afleveren terwijl de kosten tot een minimum beperkt blijven. Hierdoor krijgen wij steeds meer klanten, met als gevolg dat ons team van 22 vakmensen nu moet worden uitgebreid met 2 nieuwe collega's. Wij zoeken op korte termijn een: Leerling Autospuiter m/v Leeftijd ca. 16 jaar, LBO opleiding op D-niveau die bereid is de VOC opleiding te volgen. Geïnteresseerd? Bel dan naar Kasco Autoschade (071) 589 71 19 en vraag naar Peter de Kleijn. Receptiemedewerker m/v Leeftijd ca. 18 jaar, MEAO-BE opleiding, interesse in automatisering. De werkzaam heden bestaan o.a. uit: aartnemen van de telefoon, ontvangen van klanten, archief werkzaamheden. Gezien de groei van de organisatie zal het pakket werkzaamheden zeker groeien. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: Kasco Autoschade B.V., t.a.v. de heer P. de Kleijn, Lijnbaan 10-11, 2352 CK Leiderdorp. UITZENDKRACHT OP Medewerker Service m/v Voor een jonge, dynamische bank in Leiden zijn wij op zoek naar een gemoti veerde en representatieve medewerker service. Heb je minimaal een HAVO- diploma en zijn je sociale vaardigheden uitstekend, dan ben jij een van de kandi daten die wij per direct aan de slag kranen helpen. Bel ons dan snel of kom langs voor meer informatie Trainee's m/v Voor een jonge dynamische bank in de omgeving van Leiden z|nwj op zoek naar diverse trainee's. Ben je commercieel ingesteld en heb je een (bijna) afgeronde HBO-oplekkng dan is deze functie de ideale start voor jou naar een glansrijke carrière. Na een interne opleiding en diverse facetten van de b8nk gezien te hebben, start je als cliëntadviseur om zo te kunnen doorgroeien. Spreekt deze uit dagende startersfunctie je aan, kom dan snel langs voor meer informatie! Telemarketeers m/v Wij zijn met spoed op zoek naar telemar keteers voor een bedrijf In Rijnsburg. Je belt op diverse projecten, wat het werk zeer afwisselend maakt. Ben je commer cieel ingesteld en op zoek naar de ideale bijbaan voor de avonduren of overdag, bel ons dan meteen v r informatiel Tevens volop werk voor: automatisering personeel administratief/financieel personeel secretarieel/commercieel personeel UITZENDBUREAU Vestiging Leiden: Prinsessekade 2a 071514 20 20 Als we een baan voor je hebben, dan wil je dat toch meteen weten! Met de Exact Buzzer ben je altijd bereikbaar... zelfs als je in gesprek bent! M O R A P Binnen de ORAP Groep werken Accountants, Belastingadviseurs en Consultants ten behoeve van (middel)grote ondernemingen en overheidsorganisaties De dienstverlening van de ORAP Groep onderscheidt zich door professionaliteit, een sterk persoonlijke aanpak, directe communicatie en gedrevenheid gericht op toegevoegde waarde voor de opdrachtgever Wegens doorgroei van de huidige Manager RA-Team en sterke uitbreiding van de activiteiten is op het kantoor te Leiden behoefte aan partnerperspectief uitstekende arbeidsvoorwaarden Taken en verantwoordelijkheden zelfstandig leidinggeven aan het RA-Team vaktechnisch en operationeel begeleiden van het RA-Team relatiebeheer en acquisitie samenwerken met andere disciplines binnen de O RAP Groep vaktechnische ondersteuning van de AA-sectie Profiel van de geschikte kandidaat; leeftijd minimaal 30 jaar afgeronde opleiding tot Registeraccountant minimaal 5 jaar relevante werkervaring stevige en flexibele persoonlijkheid klant- en oplossingsgenchte instelling bekendheid met fiscaliteit affiniteit met middelgrote bedrijven sterke sociale vaardigheden jonge professional... uitstekende arbeidsvoorwaarden Taken en verantwoordelijkheden: zelfstandig uitvoeren van controle en samenstellingsopdrachten direct aansturen van assistenten bijdragen aan vorming en betrokkenheid van assistenten fungeren als eerstelijns klankbord voor de cliënt uitvoeren van bijzondere opdrachten Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van referentienummer SR/50597 (Manager RA-Team) of SR/50598 (Controleleider), te sturen naar Michael Page Finance, "Apollo House", Gerrit van der Veenstraat 9. 1077 DM Amsterdam, t.a.v. drs Stephan N Renken. Voor nadere informatie kan met hem contact worden opgenomen, telefoon 020 - 5789444. Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd minimaal 27 jaar relevante H EAO-opleiding en enkele |aren voortgezette RA-studie danwel NIVRA minimaal 4 jaar relevante werkervaring practische- en klantgerichte instelling brede inzetbaarheid Michael Page Finance Specialist in permanente en tijdelijke financiële functies Amsterdam - Eindhoven-Düsseldorf-Frankfurt-Londen-Madrid-Milaan-Parijs-HongKong-NewYork-Singapore-Sydne ^ernenhadpj^ De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit vijf sectoren: Bestuur Informatie, Financien, Welzijn, Ruimte Milieu en Infrastructuur. Bij de sector Welzijn op de afdeling Sociale Zaken en Woonruimteverdeling is een vacature ontstaan van voor 36 uur per week De functie U: verzorgt de debiteurenadministratie controleert de voorgestelde terugvorderingen maakt zonodig vorderingen aan en muteert in de geautomatiseerde administratie verzorgt hercontroles debiteuren - verzorgt het verhaal/terugvordering van uitkeringen berekent de vordering c.q. de onderhoudsbijdrage bewaakt de vorderingen en aflossingstermijnen benadert zowel mondeling als schriftelijk (ex)cliënten en onderhoudsplichtigen - verzorgt de juridische procedure van verhaal/terugvordering in rechte rapporteert over juridische maatregelen terzake adviseert over juridische maatregelen stelt verzoekschriften op Functie-eisen U: beschikt over een afgeronde opleiding HAVO/MEAO bestuurlijke richting of een daaraan gelijkwaardige opleiding heeft kennis van de sociale wetgeving - heeft ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - bent accuraat en beschikt over goede contactuele eigenschappen Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 6, maximaal f 4.123,- bruto per maand of functieschaal 7, maximaal f 4.518,- bruto per maand. Overige informatie: Voor nadere functie-informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer E.A. Schipper. Zijn telefoonnummer is 071-3660372. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer 97-32 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) met cv kunt u zenden aan de stafafdeling Personeel Organisatie, Voorstraat 42, 2201 HW Noordwijk. Binnen veertien dagen dient uw brief in ons bezit te zijn. Vrouwen en gehandicapten zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandsposities op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Avery Dennison Corporation is pionier op het gebied van zelfklevende materialen en toonaangevend producent van een zeer gevarieerde range producten op dit terrein. Deze producten worden in velerlei promotionele, decoratieve en functionele toepassingen verwerkt. Het Information Support Department biedt, voor een aantal divisies verspreid over Europa, ondersteuning bij het gebruik van de geautomatiseerde syste men. Opererend vanuit Hazerswoude kent deze afdeling een drietal verantwoorde- lijkheidsgebieden: New Developments, Operations en Application Maintenance. Om ook in de toekomst de kwaliteit van haar ondersteunende rol te kunnen waar borgen, zoekt de unit Operations, onder deel van het Information Support Department, voor zo spoedig mogelijk: Pc/Workstation Support Medewerker In deze functie voert u client-manage- menttaken voor onze pe's uit en verzorgt u de administratieve procedures rondom de infrastructuur en configuraties. Ook houdt u zich bezig met de installatie van zowel nieuwe hardware (pe's, printers, terminals) als client-software (bijv. Lotus Notes en NT workstation). Uw profiel een opleiding MBO-Informatica of MTS; kennis van en ervaring met Windows '95 en NT workstation 4.0, Lotus Notes en MS Office Professional 4.3 en '97. Helpline Medewerker A|s Helpline Medewerker bent u verant woordelijk voor de eerstelijnssupport ten behoeve van de divisionele geautomati seerde systemen. Uw administratieve taken betreffen met name het registreren van de probleemmeldingen en het aan dragen van oplossingen. Voor het bij houden van bestanden m.b.t. afdelingen, medewerkers en producten werkt u met HEAT. Tot slot voert u wat betreft het operationeel management controles uit op de divisionele computersystemen, aan de hand van een checklist c.q. procedurelijst. Uw profiel een opleiding op HBO-niveau; •kennis van en ervaring met MS Office Professional 4.3 en '97, Lotus Notes, Windows '95 en NT workstation; affiniteit met computersystemen. System Manager U bent verantwoordelijk voor het aanreiken aan de gebruikersorganisatie van (technische) mogelijkheden m.b.t. het gebruikmaken van de aanwezige systemen en databases. Verder wordt van u een bijdrage verwacht aan de ontwikkeling en het onderhoud van de gewenste expertise in de afdeling t.a.v. divisionele en eindgebruikersdata bases. In zeer nauwe samenwerking met de Pc/ Workstation Support Medewerker en de System Manager Office Application verzorgt u het system management van onze VAX-systemen en NT-servers. Het implementeren en onderhouden van de verschillende batchroutines comple teert uw takenpakket. Uw profiel een IT-opleiding op minimaal HBO- niveau; ervaring als Database Administrator; kennis van en ervaring met VAX VMS, Oracle, Novell en NT is een'pre. Bovendien verwachten wij voor alle functies: aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie; •uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden, in het Nederlands én Engels; een praktische, flexibele en resultaat gerichte instelling; het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. U rapporteert aan de Information Support Manager. Avery Dennison biedt Wij bieden aantrekkelijke functies met internationale contacten, binnen een solide organisatie. U kunt rekenen op een prima salaris en dito overige arbeidsvoor waarden. Tot de gezonde werksfeer behoort een rookvrije werkomgeving. En wat betreft de carrièremogelijkheden: die zijn voor vrouwen en mannen gelijk. Wilt u meer informatie over een van deze vacatures, neem dan contact op met de heer J. Jansen, Information Support Manager, telefoon (071) 342 15 50 of E-mail: jan.jansen@averydennison.com Heeft u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen veertien dagen aan Avery Dennison Materials Nederland BV, t.a.v. de heer W.J. Berk, Human Resources Department, Postbus 118, 2394 ZG Hazerswoude. Oók op Internet: www.jobnews.nl Avery Dennison Materials Nederland BV Postbus 118 2394 ZG Hazerswoude Telefoon 071 -3421500

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 40