Personeel Personeel Personeel Personeel Personei is| Werken bij die wereldzaak op de hoek Research Medewerker Call Center m Administratief medewerker v/m Leider ZATERDAG 20 DECEMBER 1997 verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met 180 bedden (60 psychogeriatrische en 120 voor somatische bewoners) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewoners gerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 350 mensen. Omdat de huidige functionaris binnenkort een andere functie in Leythenrode zal aanvaarden zijn wij op zoek naar een fulltime teamleider intensieve zorg m/v Voor één van de somatische afdelingen. Functie-inhoud - leidinggeven aan het team; - zorgdragen voor de dagelijkse verzorging van bewoners, conform het zorg-/behandelplan; - coördineren van de afdelingswerkzaamheden bij afwezigheid van het hoofd; - ondersteunen van werkbegeleiders bij de uit- oefening van de opleidingstaken. Inlichtingen en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Zandvliet, afdelingscoördinator, 1 telefoon (071)589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kan worden gericht aan verpleeghuis Functie-eisen - diploma verpleegkundige A/HBO-V; - kaderopleiding; - ervaring met leidinggeven; - affiniteit met verpleegtechnische handelingen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functie groep 45. Leythenrode, afdeling P O, ter attentie van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris P O, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis LeythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Administrateur op SPD-niveau m/v U heeft de verantwoordelijkheid voor de gehele produktie-admini- stratie, inclusief budgettering, kostprijscalculatie en de voorraad administratie. U gaat full-time werken bij een groeiend produktie- bedrijf in Katwijk Voor deze uitdagende functie zoeken wij een administrateur op SPD-niveau. die ervaring heeft met administra tieve programmatuur en op termijn ook leiding wil gaan geven aan een jong team van vier medewerkers De baan biedt uitzicht op een vast dienstverband Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Administratief medewerker m/v Medewerker bedrijfsrestaurant voor Heineken Brouwerijen m/v Voor het bedrijfsrestaurant van Heineken Brouwerijen zijn wij op zoek naar een representatieve en collegiale medewerker. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het bereiden van warme maaltijden en snacks en het verzorgen en serveren van hapjes op recepties Daarnaast behoren het schoonmaken van de keuken en het bedienen van de kassa tot de werkzaamheden Bern u in bezit van het LBO-diploma Consumptief of een gelijk' opleiding en bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, sop n wij op zoek gangbare Voor een overheidsinstantie in de buu naar een zelfstandige administratieve bent van een HAVO-diploma, kennis h software (wp. word, excell) en daarnaast beschikt de administratieve sector, kun je voor deze functii komen In deze functie houd je je bezig met alger en administratieve werkzaamheden. Ben je geïnt« dan snel even langs bij onze vestiging. Informatie bij Elske Dronkert, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Administratief Medewerker m/v Ben jij in het bezit van een MEAO-diploma met economie en bedrijfsadministratie en heb je meer dan 2 jaar werkervaring? Dan ben jij misschien een geschikte kandidaat voor deze vacature Op het bedrijfsbureau van een overheidsinstelling in Leiden zijn wij namelijk op zoek naar iemand die zich bezig gaat houden met het verzamelen, groeperen, toetsen en verwerken van betalingsge- gevens in de geautomatiseerde financiële bedrijfsadministratie Deze baan start op 5 januari 1998 en zal een aantal maanden om dan zo spoedig mogelijk langs op on Inforn tiging Beoordelaar m/v Voor een uitkeringsinstantie in Leiden zijn wij op zoek naar iemand die geïnteresseerd is in het beoordelen van het recht op uitkeringen Om voor deze functie in aanmerking te komen, moet je minimaal in het bezit zijn van een HAVO-diploma. Het gaat hier om een tijdelijke functie van 36 uur per week. Vind je het leuk om op dit gebied te werken en ben je niet ouder dan 28 jaar, neem dan zo snel mogelijk contact op met onderstaande contactpersoon. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. (071) 514 74 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Salarisadministrateur m/v Bent u toe aan een nieuwe uitdaging als salarisadministrateur en heeft u boekhoudkundige ervaring op MBA-niveau. dan kunnen wij u ongetwijfeld helpen bij het vinden van een leuke baan Voor de meeste functies zoeken wij kandidaten met twee tot vier jaar ervaring op boekhoudkundig gebied en een goede beheersing van de moderne (boekhoudkundige) programma's. Het gaat hier om fulltime en parttime funcies in Leiden en omgeving. Informatie bij Eva van der Post. tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6 Enthousiaste productiemedewerkers voor Heineken Brouwerijen m/v Vind je het leuk om bij Heineken Brouwerijen te werken? Wij hebben regelmatig vacatures voor losse dagen en langere periodes. Heb je een LBO-diploma en ben je bereid eventueel in ploegen diensten te werken, kom dan vooral informeren Informatie bij Harriëtte Bakker, tel.j071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. WiïJMmHMmtBÊÈMmÊmKmm Instrumentmaker m/v Ben je handig en heb je de instrumentmakerschool afgerond? Dan hebben wij een interessante functie bij een technisch georiënteerd bedrijf in Voorschoten De baan is per direct en voor langere tijd. Heb je interesse? Kom dan snel langs op onze vestiging. Informatie bij Jeameile van Osnabrugge. tel. (071) 561 85 43, Voorschoten. Schoolstraat 95. Medewerker delicatessenwinkel m/v Voor een kaas- en delicatessenwinkel in Leiden zijn wij op zoek naar een jonge gemotiveerde winkelmedewerker De ideale kandidaat heeft een dienstverlenende instelling, heeft verkooper deze branche een vereiste. Het gaat hier om een part-time baan voor ongeveer 20 uur per week. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 Medewerkers vulploeg Bouwmarkt m/v Ben jij altijd op woensdagmiddag en vrijdag vrij en op zoek naar een leuke bijbaan, dan hebben wij wat je zoekt. Voor een bouwmarkt in Leiden zijn wij namelijk op zoek naar medewerkers voor de vulploeg. Onze gedachten gaan uit naar stevige jongens tussen de 17 en 20 jaar die affiniteit hebben met bouwmaterialen en niet bang zijn om hard te werken. Is dit iets voor jou, neem dan Studenten m/v Wij zijn op zoek naar studenten die een aantal dagen per week op oproepbasis beschikbaar zijn. Als jij tussen 16 en 20 jaar bent en het leuk vindt om af en toe een dagje te werken in een super markt. winkel of bouwmarkt, kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Verkoopmanager m/v Voor een grote supermarkt in Leiden zijn wij op zoek naar jonge verkoopmanagers Je maakt deel uit van het managementteam en je bent verantwoordelijk voor jouw eigen afdeling. Organiseren en improviseren zijn kernbegrippen Heb jij een dienstverlenende instelling, een opleiding op HAVO/MBO-niveau en gevoel voor Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 12 68. Leiden. Schuttersveld 9. Verkoopmedewerkers Bouwmarkt m/v Is klantvriendelijkheid jouw sterke punt en ben jij op zoek naar een vaste baan als verkoper, dan hebben wij de baan die jij zoekt. Bij een grote bouwmarkt in Leiden kun je aan de slag als zelfstandig verkoper en adviseur Ervaring in de detailhandel is niet noodza kelijk. een goede motivatie is daarentegen een vereiste.Met het oog op de samenstelling van het team waarin je werkzaam zal zijn, gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau Automatic Holland is één van Nederlands grootste ondernemingen op het gebied van dranken-, voedselautomaten en de producten daarvoor. De organisatie is onderverdeeld in Automatic Holland (verkoop en service), Automatic Holland Operating complete verzorging van automaten) en Automatic Hollchtd Projecten (ontwerpen en inrichten van grootkeukens en bedrijfsrestaurants)Automatic Holland zoekt voor de verkoop buitendienst een Dan biedt Automatic Holland B.V. u een interessante baan! In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor het beheer van het toegewezen rayon in nauwe samenwerking met de regionaal verkoopleider. Dit houdt o.a. in dat u in uw rayon verantwoordelijk bent voor het behoud en de uitbouw van de omzet van automaten en producten voor Automatic Holland B.V., Automatic Holland Operating B.V. en Automatic Holland Projecten B.V. Hierbij gelden de volgende criteria: kwaliteit, continuïteit en vertrouwen. U informeert uw relaties over extra reclame-inspanningen of andere belangrijke ondersteunende activiteiten. Daarnaast signaleert u de ontwikkelingen in de markt. In ons Verkoop Informatie Systeem voert u de relatiegegevens in en registreert u uw bezoeken en contacten. Wij bieden u een boeiende, zelfstandige en afwisselende baan in een prima werksfeer met ruimte voor eigen initiatief en individuele ontplooiing. Plus, uiteraard, een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. V, °n7atic Ho^a Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Stuur uw sollicitatiebrief met uw c.v. binnen 10 dagen naar Automatic Holland B.V., t.a.v. mevr. G. Strötbaum, Postbus 900, 3300 AX Dordrecht, tel.: (078) 6 544 331. EN DAN NU GOED N I EUWS VERZORGD DOOR A&P A&P is één van de grootste supermarktketens ter wereld met bijvoorbeeld meer dan 1400 winkels in Canada en Amerika Een reus van een kruidenier, maar ook een reu zekruidenier In Nederland zijn er inmiddels 115 A&P winkels. De nieuwe supermark ten van A&P zijn geschoeid op Amerikaanse leest. De Hermans Groep, waar A&P toe behoort, maakt deel uit van het Tengelmann concern: één van de grootste levensmiddelen- - bedrijven ter wereld. Voor onze filialen in de regio Amsterdam zoeken wij met spoed: PLAATSVERVANGEND BEDRIJFSLEIDERS DKW/KASSA OF VERS m/v Als Plaatsvervangend Bedrijfsleider bij A&P assisteer je de Bedrijfsleider en krijg je te maken met alle facetten van commerciële dienstverlening. Je draagt samen met de Bedrijfsleider een grote verantwoordelijkheid Teamwork is daarbij één van de kern woorden. De taken zijn afwisselend. Zo ben je o.a. betrokken bij het voeren van een eigentijds personeelsbeleid waarbij de accenten liggen op begeleiding en ontwikke ling Je zorgt er mede voor dat de jaardoelstellingen gerealiseerd worden. Voor deze uitdagende functie vragen wij leidinggevende capaciteiten en de nodige ervaring. AFDELINGSASSISTENTEN DKW/KASSA OF VERS m/v Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de Filiaalmedewerkers. Je wordt mede betrokken bij het coördineren en managen van alle afdelingen. Ook alle activiteiten in en van het filiaal vallen onder jouw verantwoordelijkheid. In deze job heb je alle mogelijkheden om hogerop te komen. Een MBO- of een andere gelijkwaardige opleiding is vereist. Heb je ook nog vakdi ploma's dan is dat helemaal prima Dat je leidinggevende en organisatorische kwali teiten hebt. spreekt voor zich Wij bieden een aansprekend arbeidsvoorwaardenpakket met diverse extra's en van zelfsprekend goede doorgroeimogelijkheden, een uitstekende beloning, een reiskos tenvergoeding waar nodig, 8% vakantietoeslag, 100% studiekostenvergoeding. Enthousiaste kandidaten die aan het geschetste functieprofiel voldoen, verzoeken wij ons binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met uitgebreid CV te zenden Je brief richt je aan A&P Supermarkten bv, t.a.v de heer J. ten Brink, personeelsmanager, Postbus 585, 3740 AN BAARN ELKE DAG GOED NIEUWS Facilitair Bedrij Research voor Beleid Holding BV bestaat uit Research voor Beleid, ISEO Marketing Research, SWOKA en Key Net telefr diensten. Voor uitvoerende werkzaamheden maken alle d terondernemingen gebruik van o.a. het Call Center van Research Facilitair Bedrijf. Wij groeien sterk en een uitdagend 1998 ligt voor ons. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers de volgende functie: Wat gaat u doen? U bent als vaste medewerker flexibel inzetbaar als operato en supervisor.- Als operator voert u telefoongesprekken voor zowel inkomend als uitgaand verkeer. Verder begeleidt en mi u als supervisor de operators bij steeds wisselende projecta Wat vragen wij van u? Een goede algemene ontwikkeling Een correcte beheersing van de Nederlandse taal Sociaal en communicatief vaardig Flexibele instelling Minimaal 20 uur per week beschikbaar Een schriftelijke sollicitatie met cv kurit u binnen twee wek richten aan Research Facilitair Bedrijf t.a.v. mevrouw J.Wes y Hoofd Intern Uitzendbureau, Postbus 985, 2300 AZ Leiden De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De sector Burger bestaat uit de afdelingen Burgerzaken, Belastingen en Fiscaal Juridische Zaken. voor 34 uur per week Functie-inhoud - administratieve verwerking van diverse correspondentie: - selectie en verwerking gegevens in geautomatiseerd bestand; - onderhouden van telefonische contacten met derden. Functie-eisen - opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - klantvriendelijke en klantgerichte instelling; - accuratesse; Het salaris voor deze functie is afha 7f kelijk van opleiding en ervaring en bedraagt, minimaal 2.333,72 bruto fj: (schaal 4) en maximaal 3.893,94 bruto per maand (schaal 6) bij een 34-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingew nen bij het hoofd van de afdeling F.J.Z, de heer P. de Bie, tel. 071-516 27 50. Om de mobiliteit van de Leidse arabl naren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden in algemene dienst Uw schriftelijke sollicitatie kunt u y| binnen 14 dagen na verschijnen v, dit blad, richten aan het stafbureau Picof van de Bestuursdienst ter atta Hj van mevrouw D. Brussee, postbus 91 2300 PC Leiden, onder vermeldingr, vacaturenummer BD 97/18. Acquisitie wordt niet op prijs gesteli Bestuursdienst Hef ziekenhuisbehorend tol de regio Den Haag, vervuil een centrum functie. Met vrijwel alle speciolismen vertegenwoordigd en een beddenaantat van 295, bestaan er voor de mede werkers ruime ontplooiings mogelijkheden. Het ziekenhuis is gesitueerd in een vriendelijke omgeving in de nobi/heid van Winkel centrum Leidsenhage en is zowel met eigen ols met openbaar vervoer goed bereikbaar. In verband met zwangerschapsvervanging zoeken wi|| medio maart 1998 een stoma-fmammacare verpleegkundige w. voor 16 uur per week (bij voorkeur op woensdag en donderdag) tot circa 1 september 1998. Het betreft een zelfstandige functie, waarin u zowel i kliniek als in de kliniek werkzaam zult zijn. Uw werkzaamheden bestaan uit het tegeleiden 60%) stomapotiènten en 40%) mammacarepolü in de pré- en postoperatieve periode, het verstrekken informatie aan de patiënt en zijn naaste familie, hel; van advies en instructies aan verpleegkundigen iiufll fieke aspecten van de verpleegkundige zorg, het gw voorlichting, advies en ondersteuning aan de verpleg andere disciplines en het houden van spreekuur opd kliniek. - diploma ziekenverpleging-A/HBO-V; - ruime ervaring in stomazorg en mammacare; getuigschriften van genoemde specialisaties strekk aanbeveling. - een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring,J FWG-functiegroep 45/50. Voor meer informatie over deze functie kunt u conl opnemen met mevrouw A. Kortekaas-Gardien, stof mammacareverpleegkundige, telefoon 070-357.44.6 pieper 88784. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Pefi en Organisatie, Postbus 411, 2260 AK Leidschendam, vermelding van vacaturenummer 7311. ZIEKENHUIS sint Antoniushove LEIDSCHENDAM

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36