Personeel Personeel Personeel I ilL MEDEWERKSTER Je eigen stijl n werken iZHISCOM NIGHT-AUDITOR (M/V) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN oproep- medewerkers m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse v/m ffERDAG 20 DECEMBER 1997 Gevraagd in onze winkel voor de zaterdag en op afroep in de drukke periode een Brieven onder no. LD 11786 Je hecht evenveel waarde aan de 'cijfers' als aan het persoonlijk contact met cliënten. Je voelt je meer ondernemer dan werknemer en wilt dus de vrijheid om je eigen ideeën vorm te geven, je eigen werk te bouwen. Zelfstandigheid vind je belang rijk, maar je wilt als dat nodig is ook op collega's terug kunnen vallen. Kortom, je hebt een eigen stijl van werken. De cultuur en werkwijze van de GIBO Groep sluiten daar perfect bij aan. Vanwege onze groei, willen wij onze vestigingen in Geldermalsen, Lisse en Rosmalen versterken met assistent-accountants. Voor onze vestiging in Diessen zoeken wij een cliëntadviseur. Als assistent-accountant ben je voor onze MKB-cliënten dè contactpersoon als het gaat om hun administratie. Je stelt accountantsrapporten samen en verzorgt de fiscale aangiften. In de functie in Lisse werk je met name voor garagebedrijven en autodealers. Je zit zeer frequent bij de cliënt, om tussentijdse cijfers te beoordelen en te completeren. ij een opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO-BE/AA of SPD. Je beschikt over enige jaren relevante ervaring. Bovendien - - heb je alles in je om door te groeien naar de functie van cliëntadviseur. Als cliëntadviseur ben je het klankbord voor onze cliënten in de agrarische sector. Met deze ondernemers bespreek je de accountantsrapporten en je adviseert hen aan de hand van ken getallen en bedrijfseconomische analyses. Kortom, je verleent de assistent-accountants en cliëntadviseur (agrarisch) Wij vragen een afgeronde opleiding op ten minste HBO- niveau (HLS. HEAO-BE/AA, SPD) en een aantal jaren ervaring. Je hebt een commerciële instelling en een uitstekende 'antenne' voor mogelijke wensen, mogelijkheden of problemen van de cliënt. Verder bezit je sterke affiniteit met de agrarische sector, met name de veehouderij. De opleiding en ervaring die je meebrengt, is bepalend voor de zelfstandigheid waarmee je werkt. In ieder geval behoren enthousiasme en ambitie tot je sterke eigenschappen. De GIBO Groep biedt je een prettige, collegiale werkom geving. Hoewel we snel groeien, blijft de persoonlijke benadering Zow' ting als r ebben we een platte organisatie, is 'hokjesgeest' ons i bieden we volop ruimte aan ambitie en ontplooiing, steunen dat met goede studiefaciliteiten, b je belangstelling, stuur dan je schriftelijke sollicitatie 14 dagen en met vermelding van de functie en vestiging irkeur - naar de GIBO Groep, Adviesgroep Personeel en ie, Postbus 445, 5240 AK Rosmalen. ZIEKENHUISINFORMATIESYSTEMEN HISCOM B. V., een organisatiemet 230 enthousiaste medewerkers, werkt aan betere gezondheidszorg door de ontwikkeling en levering van geavanceerd Informatiesystemen. HISCOM is onbetwist marktleider in de ziekenhuissector \'oor ons secretariaat van de afdeling Sales, Services en Support zoeken wij fulltime GIBO Groep Accountants en Adviseurs Waar de persoonlijkheid voorop staat SECRETARESSE M/v vacaturenummer 97ZE28 iie de secretariële ondersteuning van het sectorhoofd, vai eerdere accountmanagers als een uitdaging ziet. Kortonr t tweetal afdelingshoofden en doener die prioriteiten kan stellen. SECRETARESSE 97DI30 llen bereid is ondersteuning te verlenen op het directiesecretariaat en in voorkomende g p andere secretariaten. Het gaat hier om een zogenaamd min/max contract waarbij de ond' irens 16 uur en de bovengrens 24 uur per week is. beide functies vragen wij mige jaren ervaring en behe tat u beschikt over goede j bieden een gevarieerde baan, een prettige werksfeer en I HAVO aangevuld met een secretaresse-opleiding, WP en/of Word en Powerpoint. sve vaardigheden spreekt voor zich. litstekende CAO. tor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Wendy Campfens, directiesecretaresse, ilefoon 071 - 525 67 37. u geïnteresseerd dan nodigen wij u graag uit uw sollicitatiebrief onder vermelding icaturenummer binnen 10 dagen te sturen aan HISCOM B.V., C.J.M. Vrij-van Egmond, Personeelszaken, Postbus 901, 2300 AX Leiden. iETERE ZORG DOOR BETERE INFORMATIE Creative Direct Marketing International, an international direct marketing agency in Hoofddorp, Netherlands, has an immediate opening for an experienced Direct Mail Production Person for our rapidly expanding European fund-raising division. Function: briefing creative, buy in printwork, coordination dataprocessing, lettershop, response analysis, account management. Requirements: 3-5 years experience in direct mail production. Specific knowlegde of the fund-raising market preferred. English language ability necessary, Dutch, French a plus. Must be able to negotiate with suppliers and manage supervise improvise c Candidates independently oriented ust work effectively and fast paced, deadline and detail Please send a solicitation letter and CV t< C.D.M.I. Postbus 706 2130 AS Hoofddorp K" Holiday Inn Leiden is een congreshotel met 200 kamers, vergadercentrum, sportfaciliteiten en... nog veel meer. Wij zoeken per direct voor ons jong en gast- vriendelijk receptieteam een enthousiaste collega voor de full-time (38 uur) functie van Als night-auditor werkt u ongeveer 15 nachten per maand, aangevuld met receptiediensten. De night-audi tor is 's avonds en 's nachts het bekende „visitekaartje" van het hotel en verantwoordelijk voor de gang van zaken in het bedrijf. Tevens speelt u een centrale rol bij de geautomatiseerde verwerking van alle statistische en financiële gegevens. Om deze belangrijke functie de juiste inhoud te geven is een afgeronde middelbare beroeps-)opleiding en een goede kennis van de Engelse en Duitse taal een Een uitstekend samenwerkingsvermogen, een repre sentatief voorkomen en goede contactuele eigenschap pen zijn vanzelfsprekend. Voor de functie van night-auditor is administratieve- en computerervaring zeker een voordeel. Operatiekamer Centrum AZL Bij het Operatiekamercentrum (OK Cen trum) van het Academsich Ziekenhuis Leiden kunnen op korte termijn worden geplaatst: (operatie-assistenten chirurgie en anesthesie-assistenten) Vac.nr. 97.L.44.51 .LD Deze zogenaamde "pool-medewerkers OK" kunnen na een inwerkperiode worden inge zet volgens een oproepsysteem. Gezocht worden gediplomeerde operatie assistenten en anesthesie-assistenten (NZF). Honorering geschiedt op uurloonbasis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw H.J. Beekman, verpleegkundig hoofd Anesthesiologie (071 - 526 91 11sein 9450) en door mevrouw H.M. Coffi, hoofd opera tie-assistenten chirurgie (071 - 526 91 11, sein 9203). Tevens bestaat de mogelijkheid om "een dagje mee te lopen" alvorens u besluit te solliciteren. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v. de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel Organisatie Divisie 1K6-Q-{50. M Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Medi sche Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. De polikliniek Geriatrie van de afdeling Algemene Inwendige Geneeskunde heeft per 1 februari 1998 een vacature voor een: (19 uur per week, flexibele invulling is gewenst) Vac.nr. 97.V.09.51.LD Taak: - coördineren activiteiten en verzorgen bereikbaarheid van artsen en verpleegkun digen geriatrie; - bijhouden patiëntenbestanden; - administratieve ondersteuning weten schappelijk onderzoek; - verzorgen correspondentie t.b.v. geriatrie- patiënten; -voorbereiden, notuleren en administreren vergaderingen. Gevraagd: Aangezien de polikliniek Geriatrie in een opbouwfase verkeert, verwachten wij van de secretaresse dat zij/hij minimaal aan de vol gende vereisten kan voldoen: - HAVO, aangevuld met opleiding NAMS; - goede contactuele eigenschappen; - accuraat; - zeer zelfstandig kunnen werken binnen het geriatrisch team; - creatief en initiatiefrijk. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van één jaar met uitzicht op vast dienstver band. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en relevante werkervaring, maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst wor den afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw S. Bles, hoofd polikliniekadministratie vloer 3 (071 - 526 35 10). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Beheer Divisie 2, afdeling Personeel en Gebouw 1K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. woonzorg centrum de Vlietstede "De Vlietstede" is een Protes tants Christelijk Centrum voor Wonen, Zorg en Welzijn. De hele organisatie bestaat uit een gezellig team van ruim 50 per soneelsleden die met elkaar vrij intensieve zorg verlenen aan het merendeel van de 60 in het ver zorgingshuis wonende ouderen. Voor de ouderen van het verzor gingshuis die extra zorg begeleiding nodig hebben, heeft de Vlietstede tevens een goed functionerende groepsverzorging die de komende jaren zal worden omgezet tot een meerzorgafde- ling. Voor ouderen wonende in de 132 aanleunwoningen - waarvan 24 zorgwoningen - en voor ouderen uit de directe omgeving, organi seert de Vlietstede allerlei vormen van dienstverlening en activite iten. Voorbeelden hiervan zijn activiteiten in het kader van het flankerend beleid, zoals tafeltje dekje en tijdelijke opnamen. Daarnaast kunnen deze ouderen zich abonneren op het "Basis- DienstenPakket". De hulpverle ning aan ouderen uit de aanleun/ zorgwoningen zal de komende jaren worden aangevuld met het bieden van "verzorgingshuiszorg- In verband met de veranderende zorgvraag en de vele ontwik kelingen in het kader van de meerzorgafdeling en het verle nen van "verzorgingshuiszorg-thuis" in de aanleun/ zorgwoningen zijn wij op zoek naar een: BEJAARDENHELPENDE/ VERZORGENDE/ZV-ER (32 uur) Van u verwachten wij een warme belangstelling voor de zorg van onze ouderen, dat u zelfstandig en in teamverband kunt werken en een voor de functie relevante afgeronde opleiding. tevens zoeken wij per 1 februari 1998 een: ACTIVITEITENBEGELEIDER/STER (18 uur), voor de groepsverzorging bestaande uit verpleeghuisgeindiceerde ouderen (substitutieproject). Van u verwachten wij een afgeronde opleiding MBO-AB, ervaring met geriatrie en/of psychogeriatrie en bekendheid met de levensfaseproblematiek. Daarnaast dient u in staat te zijn groeps- en individuele activiteiten te organiseren, struc turerend te kunnen werken en bereid te zijn tot het uitvoeren van (licht) verzorgende taken. Verder dient u in voldoende mate te beschikken over contactuele en sociale vaardigheden en kunt u zich voldoende mondeling en schriftelijk uit drukken. Tenslotte is het voor de uitvoering van de functie noodzakelijk dat u zelfstandig kunt werken, alsmede op een flexibele wijze kunt samenwerken met de medewerkers uit ons centrum en uit het substitutieteam. Voor beide functies geldt dat wij u een prettige werkkring bieden en een salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. verzorgingshuizen. De aanstelling geschiedt voor lopig voor een jaar, bij gebleken geschiktheid is aanstelling voor onbepaalde tijd mogelijk. Indien u denkt aan een van de bovenstaande functies te vol doen en u een bij ons centrum passende levensovertuiging heeft, roepen wij u op om te reageren. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan dedirectie van bovengenoemde Stichting, Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijns burg. P.C.O.K. is een Protestants Christelijke schoolvereniging zonder specifiek kerkelijke binding. Zij voert het beheer over acht Katwijkse basisscholen, die elk hun eigen karakter en werksfeer nebben. KATWIJK ZH Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Basis- Onderwijs te Katwijk ZH Voortgezet 2 februari 1998 of zo spoedig mogelijk daarna De Farèlschool is een basisschool, gelegen in het oude centrum van Katwijk aan Zee. Een school waar een principiële geloofsovertuiging en kwaliteit van het onderwijs voorop staan. De school telt zo'n 230 leerlingen verdeeld over 9 groepen. een groepsleerkracht (m/v) voor groep 1/2 (voll. betrekking) zo mogelijk met kleuterervaring. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze: uit overtuiging kiezen voor het Christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend zijn enthousiast ziin t.a.v. hun werk en bereid zijn met de overige collega's samen te werken zich ook in willen zetten voor andere (buitenschoolse) activiteiten Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, dhr. D. A. Kroon, tel. 071-4015117 (school) of 0172-424910 (privé). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u t/m zaterdag 3 januari 1998 richten aan de directeur van de school dhr. D. A. Kroon, Zaalbergstraat 15, 2405 XA Alphen aan den Rijn. P.C.O.K. zoekt tevens voor alle acht scholen INVALLEERKRACHTEN. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het secretariaat van P.C.O.K., Postbus 64676, 2506 CB Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31