Personeel Personeel Personeel i SdmleókjtMidié zoekt: tl Customer Relations Representative (m/v) leerkracht Adecca Adeccoi DOKTERS ASSISTENTE ANSULI eur waarden /4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ZATERDAG 20 DECEMBER 1997 O Molecular Probes is marktleider op het gebied van Molecular fluorescentie I=I9SV3V9!B! chemicaliën voor biologisch onderzoek. Vanuit Leiden verzorgen wij met een team van 10 mensen de verkoop, distributie en ondersteuning voor Europa. Wij zoeken een: voor het aannemen van orders, verzorgen van literatuur- en prijsaanvragen alsmede het assisteren in de boekhouding. We zoeken een flexibele, enthousiaste collega met initiatief en inzet. Zelfstandig werken, computerervaring en vloeiend Engels zijn vereisten, ervaring in customer service is een voordeel. Interesse? Stuur je cv met brief naar: Onno van de Stolpe Molecular Probes Europe PoortGebouw Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Prot. Chr. Basisschool 'Oranje-Nassau' Rijnsburg Wij zoeken per 5 januari 1998 (of z.s.m. hierna) een voor een van onze bovenbouwgroepen. Het betreft vervanging voor langere tijd wegens ziekteverlof. Wij zoeken een collega, die vanuit een Prot. Chr. levensovertuiging op onze school wil werken; beschikbaar is voor 38 uur, maar deeltijd is ook mogelijk! U kunt reageren door te bellen naar H. Ouwehand (directeur); privé: 071-4076805. Leiden Morssingel 3 2312AZ Leider Personeelsdiensten Telefax 10711513 02 w Medewerker international warehouse m/v Voor een kledingbedrijf in Leiden. Een enthousiaste dame rond de 30 jaar met een servicegerichtc instelling. De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het invoeren van artikelnummers, het versturen van samples en invoices en het ophangen van kleding. De juiste kandidaat heeft kennis van de Engelse taal, is stressbestendig, kan goed op ad-hoc situaties reageren en is bereid de handen uit de je verder informeren over deze leuke functie. r_ jt Schoonmakers/technische Jlfes hulpkrachten m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Je gaat werken op werk bestaat uit schoon maakwerk en sjouwwerk. Ben ie voor langere tijd beschikbaar en steekje graag de handen uit de mouwen? Dan vertellen wij je graag Medewerker export m/v Vooreen internationaal kledingbedrijf in Leiden. Dit is een baan voor een echte 'regelneef' die ervaring heeft met exportdocumenten. Ie bent voornamelijk bezig met het administratieve gedeelte van de verzending van goederen buiten de EG. Bij deze transportondernemingen is beheersing van de informatie. Data-entry typiste m/v Vooreen internationaal bedrijf in Leiden. Het werk taal. Ben jij fulltime beschikbaar gedurende de werk in de Engelse taal, kom dan snel bij ons langs. Horecamedewerkers m/v Studenten opgelet! Voorde wereld van entertainment: ShowBizCity. Horecamedewerkers voor de avonden en weekenden. Ben jij tussen de 20 en 30 jaar en heb je ervaring in de horeca, kom dan snel langs. Vervoer is geregeld! Voor lOU doen wij m©6r dan jeverwacht! Gevraagd per 1 maart 1998 Sollicitaties (binnen 10 dagen) naar: J. H. ten Hove, huisarts Boulevard 59, 2225 AE Katwijk Tel. 071-4013777 Het hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeels bestand van het hoog heemraadschap bestaat uit ca. 475 medewerkers, waarvan ongeveer 2/3 werkzaam is op het kan toor te Leiden en de ove rigen op 45 installaties verspreid over het gehele gebied. Rijnland Bij de afdeling Invordering is een vacature ontstaan voor een Deurwaarder begeleider v/m voor 32 uur per week De afdeling Invordering behoort tot de hoofdafdeling Financiële en Eco nomische Zaken en heeft vier hoofd werkstromen t.w. ontvangstenadmi nistratie (betalingsverwerking inzake aanslagen), deurwaarderbegeleiding (binnendienst ondersteuning van de deurwaarders), deurwaarderswerk en kwijtschelding. De afdeling Invorde ring bestaat uit 16 persopen. U werkt zowel zelfstandig als in teamverband en houdt zich bezig met het administratief ondersteunen van de deurwaarders. U behahdelt correspondentie inzake betalingsre gelingen en aanvragen van formulie ren met betrekking tot verzoeken om kwijtschelding. Tevens verzorgt u invorderingswerk zaamheden waaronder het behande len van beslag op loon of uitkering en verstrekt inlichtingen aan belas tingplichtigen. U beschikt over een mavo/havo oplei ding. U bent in het bezit van het diploma Invorderingsambtenaar of heeft de bereidheid aan die studie deel te nemen. Ervaring met geauto matiseerde gegevensverwerking is noodzakelijk. U beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring met werkzaamheden op het 1 de invordering strekt tot U verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring, maximaal f 3.922,- bruto per maand (max. schaal 5) (op basis van een 38-urige werkweek). Als secun daire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, eep financiële tegemoetkoming voor kin deropvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en opleidingen. Inlichtingen'over de functie kunt u inwinnen bij de heer J.W. Vink, tel. (071) 516 83 10 (tijdens kantoor uren). Benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie richt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacaturenummer 97-INV-1 vermelcfen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BRANDBEVEILIGING Marktleider in handbrandblusapparatuur zoekt i.v.m. sterke marktgerichte expansie, op korte termijn een: SERVICE/ ONDERHOUDSMONTEUR voor het rayon Haarlem/Leiden/Hoofddorp voor het onderhouden van kleine blusmiddelen. Profiel van de geschikte kandidaat: - leeftijd 25-35 jaar - woonachtig binnen het rayon - zelfstandig kunnen werken - kennis van techniek - kwaliteitsbewust - communicatieve vaardigheden - rijbewijs B Aangeboden wordt: - salariëring in overeenstemming met de functie - interne opleiding - bedrijfsauto - vaste aanstelling na gebleken geschiktheid Geïnteresseerden worden verzocht binnen 14 dagen schriftelijk, inclusief C.V. en pasfoto te reageren naar Ansul B.V. Afd. Personeelszaken, Postbus 209, 8200 AE Lelystad. BOUWBEDRIJF SAMEN bouwen aan KWALITEIT BouwbednjIJM Deuiwacnder B.V is een onderneming met 425 vakbercwame medewerkers Ten behoeve van diverse projecten voor vaste relaties in de regio Rotterdam, Den Haag en Utrecht hebben wij plaats voor. ALL-ROUND METSELAARS (N.B.: Ploegen met voorman en/of opperman kunnen ook reageren) Wij bieden u: - vast werk; - goed loon; - mogelijkheid om in tarief te werken - premievrije opname in onze collectieve ongevallenverzekering - prettige werksfeer Heelt u PROJECTLEIDER METSELWERKEN (Met affiniteit voor timmerwerken) Voor het begeleiden van metselwerken en eventueel bijbehorende timmer- en stelwerken van Zuid-Holland, Utrecht tot Amsterdam. Profielschets: - MBO-niveau (bij MTS-B of gelijkwaardig d.m.v. avondopleidingen): - leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - hoge mate van zelfstandigheid; - belangstelling en/of erv. met automatisering; - rijbewijs BE; Mensen uit de praktijk die als metselaar, voorman/uitvoerder metselwerken hebben gewerkt en ervaring hebben met kwalitatief hoogstaande projecten genieten de voorkeur. Naast bovengenoemde arbeidsvoorwaarden bieden wij u: - auto van de zaak; - mobiele telefoon; - fax op huisadres; - goede ziektekostenregeling; Uw schriftelijke sollicitatie vooraen van cumculum vitae ontvangen wij graag vóór woensdag 7 januan a.s. Bouwbedrijf J.M. Deurwaarder B.V. ^Postbus 54, 1749 ZH Warmenhuizen lflfïj zoeken een voor vier dagen per week Werkervaring is vereist. Geïnteresseerd? Bel 071-5134994 voor een afspraak. KAPSALON PARFUMERIE SCHOONHEIDSSALON BREESTRAAT 147 TEL. 071-5142470 le monteur/koelmonteur bedrijfswagens, of studerend hiervoor, gezocht voor een Wereldmerk, voor onze vestiging te Alphen a.d. Rijn B.V. L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer met vijf vestigingen in de regio Zuid en Noord-Holland. Momenteel werken zo n 200 medewerkers aan de toekomst van deze onderneming, waarbij de voortdurende groei uitstekende perspectieven biedt. Centraal hierbij staat het koppelen van kwaliteit aan het wereld merk Mercedes-Benz. Een onderneming waarin de Ie monteur/ koelmonteur bedrijfswagens, c.q. studerend hiervoor, een belangrijke rol vervult. De werkzaamheden bestdan uit reparatie en onderhoud aan bedrijfswagens, met in begrip van airco-installaties en transport- koeling. Wij denken hierbij aan iemand die in het bezit is van het diploma CFK-monteur of de Tevens verwachten wij van de kandidaat bereidheid tot serviceverlening buiten de kantooruren. Leeftijd: 25 jaar, woonachtig in de naaste omgeving. Een nieuwe uitdaging! Ziet u in deze baan een nieuwe uitdaging, dan kunt u voor informatie bellen met dhr. H. van Smoorenburg, servicemanager te Alphen a.d. Rijn, telefoon 0172-47 51 55. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae aan B.V. L.I.A.M. Afd. Personeelszaken Postbus 25 iJLlw ti 2300 AA Leiden VCx Mercedes-Benz Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Medi sche Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. De divisie Inwendige Geneeskunde vraagt zo spoedig mogelijk ten behoeve van de polikliniekadministratie een: administratief mede werker polikliniek administratie v/m Vac.nr. 97.V.11.51.LD De vacature is voor 38 uur per week, maar ook zij die minder uren willen werken kun nen reageren (uren kunnen in overleg wor den ingevuld). De polikliniekmedewerker heeft, samen met collega's tot taak: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren; - het begeleiden van speekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie: - het te woord staan van patiënten, ook tele fonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Gevraagd: - MAVO/HAVO diploma; - NAMS,of vergelijkbare opleiding; -ervaring met tekstverwerking'en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - zowel zelfstandig als in teamverband kun nen werken. Ook zij, die de gevraagde opleiding nog niet hebben afgerond, worden uitgenodigd te solliciteren. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en relevante werkervaring, maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarneverstrekt door mevrouw S. Bles, polikliniekadministratie vloer 3 (071 - 526 35 10). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Beheer Divisie 2, afdeling Personeel en Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M medewerker verkeer, kadaster en grondzaken m/v r 36 ii r per week (v; 9714) Functie-inhoud: verrichten van alle werkzaamheden inzake verkeersaangelegenheden zoals het ten uitvoer brengen van het verkeersveiligheidsplan en het treffen van verkeersmaatregelen budgetbewaking voor de uitgaven van deze werkzaamheden zorgdragen voor de planvorming en uit voering van de herinrichting van wegen, hiervoor bent u projectleider verrichten van werkzaamheden voor kadastrale aangelegenheden zoals het beheer van het gemeentelijk kaartenbestand inzake het Kadaster en de GBKN (mede) zorgdragen voor de introductie van een vastgoedinformatiesysteem in de gemeente, het realiseren van een grafische werkplek is hiervan een onderdeel. U dient te beschikken over een hts opleiding Verkeerskunde. U heeft een grondige kennis van de regelgeving over verkeersaangelegenheden en affiniteit met automatisering. U bent aantoonbaar' dienstverlenend ei stressbestendig en kunt zelfstandig en in teamverband werken. U heeft een klantgerichte en flexibele instelling en beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling var uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoe slag) maximaal f5.1 19,- bruto per maand (salarisschaal 8). r nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.R. van Belle, bureauhoofd CIVC, telefoon (071) 342 81 80.' Sollicitaties: Als u interesse heeft voor deze 4| functie, nodigen wij u van harte j uit uw schriftelijke sollicitatie V. te zenden aan het College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermelding van het vaca- jrenummer in de linkerbovt n de enveloppe.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30