Personeel Personeel Personeel Personeel Person© Adviseurs m/v magic star opp magic star opp bron PERSONEELSFUNCTIONARIS Medewerker Toepassing Rechtspositie (38 uur) flex part-timer 0,5 taak) op HBO/SPD-niveau behaenk PUL'TI die met de organisatie meegroeit als kool A ÉÖSIIf ZATERDAG 13 DECEMBER 1997 Geenjaar Autobedrijf B.V. is dealer van Hyundai personen auto's en lichte bedrijfswagens voor de regio Leiden. Vanwege het steeds groeiende marktaandeel van Hyundai in beide segmenten, zijn wij op zoek naar een 1ste en/of 2e monteur motorvoertuigen m/v De monteur die ons team komt versterken, is servicegevoelig, flexibel en bereid om zijn technische vaardigheden middels cursussen verder uit te buiten. Geenjaar Autobedrijf biedt voor deze functie een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden met o.a. - bedrijfsspaarregeling - 8% vakantietoeslag - opleidingsregeling Voor uw sollicitatie of inlichtingen kunt u zich wenden tot T. Geenjaar (££>HYUIlDni HET NIEUWE WERELDMERK Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten vraagt voor de EMMAUS basisschool GROEPSLEERKRACHT m/v De voorkeur gaat uit naar een leerkracht, die fulltime kan werken, breed inzetbaar is en de katholieke doelstellingen van de Stichting kan onderschrijven. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met: Dhr. Th. J. J. Faassen, directeur, tel. 071-561.54.51 (school). Uw sollicitatie kunt u tot 22 december sturen naar: Dhr. A. C. J. Schrama, bestuurslid SKOV Leidseweg 312, 2253 JM Voorschoten coatings bv lamino bv Bron Coatings b.v. en Bron Lamino b.v. verzorgen het vernissen en lamineren van drukwerk voor drukkerijen in Nederland. Het bedrijf heeft vestigingen in Valkenburg Z.H., Ridderkerk, Houten, Staphorst, Eist en binnenkort Hengelo. De hoofdvestiging is in Valkenburg Z.H., waar ook de concern administratie wordt gevoerd voor bovenstaande en diverse andere ondernemingen van de Bron Groep. In ons kleine administratieve team - er zijn nog 2 collega's - is per direct plaats voor een Een leuke en verantwoordelijke baan, bijvoorbeeld voor een vrouw met voldoende ervaring om ge heel zelfstandig de totale financiële rapportage te kunnen opstellen van alle ondernemingen van de Bron Groep. Er wordt gewerkt met Exact en spreadsheets voor diverse overzichten. De werktijden zijn flexibel en in overleg te bepalen, zowel per dag, per week als per maand. Maar bij vakanties, ziekte of plotselinge drukte is het soepel inspringen op lagere niveaus en het maken van meer uren een normale zaak. Door de kleine bureaubezetting en de vele interne contacten is thuiswerk geen optie. De taak omvat o.a.: 1 het maandelijks opstellen van een rapportage bestaande uit een balans, een winst- en verlies rekening-, produktiegegevens en een analyse van de omzet en kosten. De rapportage vindt plaats per filiaal en geconsolideerd. 2 het in samenwerking met de extern accountant opstellen van de jaarrekening van de diverse werk maatschappijen en andere vennootschappen. 3 het maken van diverse interne en externe overzichten, die verwant zijn aan de financiële admini stratie. 4 het verzorgen van de aangifte vennootschapbelasting Onze accountant Deloitte Touche verzorgt de vaktechnische beoordeling van de sollicitanten. Op de administratie wordt niet gerookt. Belangstelling? Stuur een eigenhandig geschreven brief met c.v. naar de hoofdvestiging t.a.v. de heer F. H. Everaars. De sollicitatie zalvertrouwelijk worden behandeld. hoofdvestiging/adm bron ridderkerk bron houten bron staphorst bron eist medio '98 bron hengelo voorschoterweg 49 keurmeesterstraat 31 peppelkade 50 weth ohnmannstr. 1 edisonweg 33 aquamarijnstraat 95 De Behaenk adviesgroep ervaart dagelijks het grote belang van een sterke persoonlijke betrokkenheid bij haar diênten. Het is de basis voor optimale dienstverlening waarbij, naast kennis en inzicht, vooral vertrouwen een grote rol speelt Het resultaat hiervan is steeds een perfect op maat gesneden verzekeringspakket en/of andere financiële diensten, waarbij het vaak om beduidend meer gaat dan alleen het afdekken van risico's. De behaenk adviesgroep richt zich in haar advieswerk zowel op de particuliere sector als op het bedrijfs leven en behoort met 150 medewer kers tot de grootste onafhankelijke financiële adviesburo's van Neder land. Het werkgebied is de randstad en midden-Nederland, maar ook daarbuiten heeft de adviesgroep een groeiend aantal vaste relaties. De activiteiten van de behaenk adviesgroep omvatten - assurantiën - pensioenadvisering - fiscaal jundische diensten - financieringen - kredieten - beleggingen - hypotheken - makelaardij o.g. Voor onze regionale vestigingen in De Lier, Hoek van Holland, Maassluis, Delft, Den Haag, Gouda, Loosduinen, Rotterdam en onze toekomstige vestigingen Leiden en Zoetermeer komen wij graag in contact met serieuze adviesgroep Industriestraat 8 2624 BB Delft Telefoon 015-251 29 29 E-mail: Webmaster@behaenk.nl Http://www.behaenk. nl De functie: Als zelfstandig financieel adviseur is het uw taak objectief te adviseren over alle produkten en diensten binnen de groep. U wordt hierbij ondersteund door o.m. fiscaal en civiel juristen en pensioendeskundigen. Moderne communicatie en computer apparatuur stelt u in staat snel en efficiënt prijs en voorwaarden van de diverse aanbieders (50 verzekeraars en 15 banken) te vergelijken. U beschikt hiermee over een uiterst krachtig concurrentiemiddel. Profielschets: U heeft ervaring in het adviseren van cliënten en bent minimaal in het bezit van het assurantiediploma B en het rijbewijs B. U bent representatief en service-gericht. Uw goede contactuele eigenschappen maken u mogelijk een geschikte kandidaat. Als u ooit over een zelfstandige functie heeft nagedacht dan is dit uw kans. Uw beloning: U kunt rekenen op een inkomen dat geheel in overeen stemming is met uw inzet. De functie biedt optimale mogelijkheden tot verdere ontplooiing als financieel adviseur. Interesse? Stuur uw schriftelijke reactie voorzien van een C.V. naar: Behaenk Adviesgroep, t.a.v. Martin van der Zwan Postbus 476 2600 AL Delft Voor meer informatie kunt U tijdens kantooruren bellen met Martin van der Zwan, tel. 015-251 29 55 of 06-539 82 043. Peter van Rijthoven is heel geluk- RVS gezet heeft. "Nu ben ik echt Ik maak gebruik van de goodwill en van doeltreffende onder steuning via geavanceerde marke- lijkheden en kan een kwaliteitspor tefeuille opbouwen. Nu hoefik stellen want ik kan nu bij zeer veel maatschappijen terecht. Ook word ik gestimuleerd om van de uitste kende in- en externe opleidingen gebruik te maken". Hollands Midden Politie Hollands Midden is verantwoordelijk voor de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land Het telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij het korps werken ongeveer 1500 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, stafdiensten en korpsleiding. Er wordt naar gestreefd de personele bezetting van hei korps een getrouwe afspiegeling te laten zijn van de samenleving zelf. Mannen én vrouwen, ongeacht de culturele achtergrond worden uitgenodigd te solliciteren. De dienst Personeel is één van de stafdiensten, die gevestigd is in Leiderdorp. De dienst bestaat uit een Beleidsafdeling, een afdeling Opleidingen en een afdeling Personeelsbeheer. Voor deze laatste afdeling zoeken wij op korte termijn een U adviseert over de toepassing van de rechtspositie U blijft op de hoogte van bestaande en nieuwe regelingen en u verstrekt informatie over de uitvoering en wijzigingen van regelingen U zet uitgangspunten in het personeelsbeleid om in hanteerbare uitvoeringsregelingen U toetst de toepassing bij decentrale afdelingen U rapporteert de resultaten daarvan Uw profiel U heeft affiniteit met regelgeving U beschikt over uitstekende schriftelijke en contactuele vaardigheden U heeft verantwoordelijkheid, integriteit, flexibiliteit en klantgerichtheid hoog in het vaandel staan Indicatie vereiste opleiding en ervaring U heeft een relevante M.B.O./H.B.O. opleiding gevolgd. Ervaring in het werken met toepassing rechtspositie in overheidsorganisaties strekt tot aanbeveling. Nadere informatie Een afwisselende baan in een leuke werkomgeving. Afhankelijk van ervaring wordt u ingeschaald in schaal 7 (besluit bezoldiging politie, max 4 890,-- bruto per maand) Pensioenopbouw vindt plaats bij het A.B P Kinderopvang behoort tot de mogelijkheden Uw sollicitatie Uw schriftelijke en gemotiveerde sollicitatiebrief, incl C V. moet u binnen 2 weken sturen aan de korpschef Politie Hollands Midden, t a.v Hoofd dienst Personeel, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacatu'e mede werker toepassing rechtspositie. Voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met de medewerkers toepassing rechtspositie Ellen Huijgen of José Kienjet (071) 5459618 en bij Els Koudstaal, Personeelsmanagementadviseur (071)5459578 Tot slot: de functie wordt tegelijkertijd in- en extern opengesteld. Interne kandidaten die aan de gestelde eisen voldoen hebben in principe voorrang W. Heemskerk B V. te Rijnsburg is producent van gesneden en verpakte groenten Deze snelgroei ende organisatie levert dagelijks aan een groot aantal distributie centra van supermarktketens een breed scala van vers gesneden en verpakte groenten. Daarbij staan kwaliteit en versheid hoog in het vaandel, terwijl het bedrijf zich ook onderscheidt door een bijzonder innovatieve productontwikkeling. Bij Heemskerk zijn zo'n 20 uur per etmaal 300 medewerkers in touw om dit proces in goede banen te leiden en ervoor te zorgen dat de Nederlandse consument een goed product in de supermarktschappen aantreft. De voortdurende groei van de organisatie maakt het wenselijk over te gaan tot het aanstellen (voorlopig voor 20 uur per week) De personeelsfunctionaris draagt, met een grote mate van zelfstandigheid, zorg voor een goede afhandeling van allerlei personele zaken. De personeelsfunctionaris rapporteert aan de Adjunctdirecteur van W. Heemskerk B V Tot het takenpakket behoort o.a.: - werving, selectie en introductie van nieuwe medewerkers - bewaken van proeftijden en arbeidscontracten - contacten met de arbodienst en andere externe instanties - begeleiding van individuele medewerkers - verdere ontwikkeling van het Voor deze brede, zelfstandige functie in een snelgroeiende organisatie zoekt W. Heemskerk B.V. een kandidaat met een vakgerichte opleiding op HBO-niveau. Enige jaren ervaring als personeelsfunctionaris is noodzakelijk (bij voorkeur in een productieomgeving) De juiste kandidaat heeft een goed administratief en cijfermatig inzicht en beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden. Leeftijd 30 jaar Interesse? Stuurt U dan uw sollicitatie met c.v. aan de heer W Zomer, Adjunct-directeur W Heemskerk B.V, Postbus 137,2230 AC Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38