rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel jarry iorse STORINGS- EN ONDERHOUDSMONTEUR Wal East adviseert in de breedte Wallast tPRDAG 13 DECEMBER 1997 Öuweharid is marktleider in produktie en verkoop van haring- en visspecialiteiten in Nederland. Ook de buitenlandse markten worden met lokale specialiteiten bewerkt Binnen Europa neemt Otrwehand een belangrijke positie in en heeft in deze markt uitstekende groeikansen. Wtf zijn op zoek naar een kandidaat voor de functie van e functie: Onder leiding van het hoofd technische dienst jtu verantwoordelijk zijn voor het optimaal «n nctioneren van een deel van onze productie- stallaties. U werkt hierbij nauw samen met de fle! noperators en met een zestal collegamonteurs in de andere afdelingen. U zult tijdens een linie inwerkperiode op de aan u toegewezen delingen diverse machinegebonden cursussen ®ndj jan volgen en opgeleid worden tot all-round iderhoudsmonteur. oplei imp; nze wensen: Voor de vervulling van deze functie zoeken jeen enthousiaste kandidaat met: Opleiding minimaal MBO. a1, interesse voor pneumatiek/hydrauliek. Enige kennis van electrotechniek. Bereidheid tot het (bij toerbeurt) verlichten )roepivan consignatiedienst. %onend in de buurt van Katwijk. In bezit van rijbewijs B. Ouwehand biedt: Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids-voorwaarden. Ken interessante en zelfstandige baan. Goede toekomstperspectieven. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Ouwehand's Rederij en Visverwerking b.v. Afd. Personeelszaken Postbus 3033 2220AG Katwijk Wilt u alvorens te solliciteren eerst nog nadere informatie dan kunt u zich wenden tot: Dhr. W. Renooij, bedrijfsleider of Dhr. P. Veening, hoofd Technische Dienst, telefoon 071-4051111. Een internationaal opererende handelsonderneming in ruitersportartikelen gevestigd in Hillegom. Snel groeiend bedrijf met een jong dynamisch team van 20 medewerkers is op korte termijn op zoek naar: HOOFD ADMINISTRATIE m/v Tot zijn/haar verantwoordelijkheid behoren de totale verzorging van de administratie debiteuren krediteurenbewaking, opstellen van periodieke management- en financiële rapportages, buitenlands betalingsverkeer, belastingaangiftes etc. Het hoofd van de administratie heeft de direkte leiding over twee medewerkers. Wij denken aan iemand met een gerichte opleiding op HBO niveau (HEAO-BE/'SPD). Bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking. Kennis van engels en duits in woord en geschrift. Leeftijd vanaf 25 jaar. Sollicitaties met CV en pasfoto kunt u richten aan: Meijer organisatie adviseurs Drs. J.H.F.Meijer Postbus 125 2210 AC NOORDWIJKERHOUT Dat onze aanpak succesvol is blijkt wel uit het feit dat onze vestigingen groeien. Wallast heeft thans circa 140 medewerkers, verdeeld over vijf vestigingen. Onze vestiging Schiphol-Rijk is in vier jaar tijd gegroeid van 8 naar 22 enthousiaste mensen, die allemaal keihard werken om de slogan van onze organisatie "Voorsprong door aan dacht" waar te maken. Onze filosofie is dat wij in samenwerking met de opdrachtgever onze kennis toespitsen op een oplossing voor zijn specifieke situatie. Dit is mogelijk door onze unieke aanpak: één multidisciplinair opgeleide contactpersoon, specialisme binnen handbereik en heldere adviezen waar de cliënt aantoonbaar beter van wordt; hoe dan ook binnen de afgesproken tijd. Voelt u zich thuis in een organisatie waar een service-gerichte instelling hoog in het vaandel staat en waar vakmensen werken die lastig zijn voor zichzelf en voor hun cliënten, reageer dan op een van onderstaande functies (m/v): Ervaren belastingadviseur In deze functie verricht u fiscale werkzaamheden op een hoog niveau en met een grote mate van zelfstandigheid. U hebt de universitaire opleiding fiscaal recht of fiscale economie afgerond en minimaal 3 jaar ervaring als belastingadviseur. Tevens'hebt u een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en bent u bereid wat breder te kijken. Junior adviseur Uw werkzaamheden voor onze cliënten betreffen met name fiscale en accountancy aangelegenheden. U geeft op pro-actieve wijze adviezen en biedt bedrijfsgerichte en creatieve oplossingen aan. In deze functie krijgt u steeds meer zelfstandigheid. Hebt u een relevante meervoudige academische oplei ding genoten, bijvoorbeeld bedrijfseconomie en/of fis caal recht, fiscale economie of notarieel recht, dan bent u wellicht de kandidaat die wij zoeken voor deze functie. (Bijna) afgestudeerd registeraccountant U bent afgestudeerd of in de eindfase van de accoun tancy studie en geïnteresseerd in een studie fiscale economie of fiscaal recht. Na een gedegen inwerkperiode zult u niet alleen actief zijn in de accountancy, maar vooral ook op het gebied van de fiscale en bedrijfseconomische advisering van uw cliënten, waar u voor een belangrijk deel zelfstandig verantwoordelijk voor zult zijn. Assistent accountant In deze functie bent u voornamelijk belast met het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Tevens begeleidt u onze cliënten bij het verbeteren of inrichten van de administratie. U verricht de werk zaamheden met een grote mate van zelfstandigheid. U bent een ervaren, gedegen vakman of -vrouw met een sterke persoonlijkheid en goede sociale vaardig heden, in het bezit van een diploma HEAO-AA of SPD en hebt daarnaast bij voorkeur ervaring met het werken met de software-pakketten van Exact. Administratief medewerker Na een gedegen inwerkperiode bent u belast met het volledig zelfstandig voeren van loon- en financiële administraties ten behoeve van onze cliënten. Voor het goed vervullen van deze vacature is het van belang dat u al enige ervaring hebt met deze werk zaamheden en bij voorkeur met het werken met soft ware-pakketten van Exact. Tevens verwachten wij dat u een grote mate van verantwoordelijkheidsbesef en een accurate manier van werken hebt en dat u initia tiefrijk bent. Voldoet u aan het bovenstaande en hebt u een afge ronde opleiding op MEAO- of MBA-niveau, dan bent u wellicht de kandidaat die wij zoeken. Controlemedewerker U verricht uw werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Vereist zijn enige jaren relevante werkervaring met het controleren van jaarrekeningen en daaraan verwante werkzaamheden, alsmede een goede kennis van automatisering. Tevens bent u in staat in teamver band te werken. Uiteraard bent u met uw accountancy studie in een vergevorderd stadium. Receptioniste/telefoniste/medewerker tekstverwerking In deze functie bestaan de werkzaamheden onder andere uit het ontvangen en te woord staan van onze cliënten, het bedienen van de telefoon(centrale) en het verrichten van diverse tekstven/verkende activiteiten. U kunt zelfstandig en accuraat werken, bent represen tatief en beschikt over goede contactuele eigenschap pen. U hebt een opleiding op minimaal MAVO-niveau bij voorkeur aangevuld met een secretariële opleiding. Daarnaast is het belangrijk dat u de Nederlandse, en bij voorkeur de Engelse taal goed beheerst in woord en geschrift en dat u goed kunt omgaan met tekstver- werkende apparatuur (MS Word). Interesse? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, naar Wallast accountants belastingadviseurs, ter attentie van drs. R.A.J.M. Seijsener RA, Postbus 74681, 1070 BR Amsterdam. Wilt u liever eerst nadere informatie over een van de functies of onze organisatie, neemt u dan contact op met Ruud Seijsener, telefoonnummer 020-6531812. accountants belastingadviseurs Amsterdam Delft Naarden Rotterdam Woerden Per 1 februari 1998 ontstaat bij de gemeente Rond de Dorpskerk te Zoeterwoude de vakature van KOSTER/BEHEERDER M/V Funktie-informatie: - Het betreft een funktie van 60% - Voor de overige 40% staat de opbrengst van de keuken en de bar van het multifunctioneel centrum "Ons Huis" tot uw beschikking. U bent voor die 40% zelfstandig ondernemer en dient daarvoor in het bezit te zijn van de daarvoor benodigde diploma's. Gezocht wordt iemand met een Protestants-Christelijke levensovertuiging, die beschikt over een flexibele inzet en er plezier in heeft om met uiteenlopende werkzaamheden bezig te zijn. Rechtspositie en arbeidsvoorwaardenregeling van de Vereniging van Kerkvoogdijen en de Kostersbond zijn van toepassing. Funktie-omschrijving en instruktie worden op verzoek toegezonden. Een aantrekkelijke dienstwoning is beschikbaar. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie, wordt u verzocht vóór 31 december 1997 uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de secretaris van de kerkvoogdij, mevrouw D. C. Hulsbos-van Schaarenburg, Zwaan 14, 2381 KH Zoeterwoude. Het Diacones^ huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis/met ruim 300 bédden 900 medewerkers, inclusief een Jh zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis- men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijn er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouv het beddek is Bij de afdeling radiologie die voorzien is van alle moderne,apparatuur, zijn in verband met de uitbrei ding van diverse specialismen vacatures voor fulltime radiologisch laboranten m/v De afdeling omvat 10 onderzoekkamers waarin o.a. echografie, angiografie (DSA), computertomografie, mammografie en MRI verricht worden. Binnen de afdeling bestaat de mogelijkheid tot specialisatie, waarbij wij met name denken aan verdere digitalisering van de afdeling. Aan de afdeling zijn 4 radiologen en circa 35 medewerkers verbonden. Functie-eisen: het bewijs van bevoegdheid voor radiologisch laborant bereid'"21 jn tot het verrichten van bereikbaarheidsdienst#! beschikken over goede contactuele eigenschappén. Met name degenen die belangstelling hebben om zich bezig te houden met digitalisering, worden van harte uitgenodigd. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld ifï functiegroep 45. Jr Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevrouw W.A. Zuyderduyn, hoofdiaborante radiologie, telefoon: 071 - 517 84 07. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 229-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID (vacaturenummer: 7-310/1158) MEDEWERKER HELPDESK(V/M) (19 uur p/w) De helpdesk bestaande uit drie medewerkers, maakt onderdeel uit van de sector Facilitaire Diensten en draagt zorg voor het goed functio neren van de administratieve computersystemen en het ondersteunen van de gebruikers (eerste lijns ondersteuning). Daarnaast worden werk zaamheden verricht voor het hoofd Facilitaire Diensten. De medewerker helpdesk zal in de praktijk nauw samenwerken met de systeem- en netwerkbeheerder van het Rekenbureau. Taak: - het installeren van hardware en softwarepro gramma's alsmede het geven van eerstelijns gebruikersondersteuning; - het opzetten en onderhouden van diverse faci litaire computerbestanden; - het verrichten van tekstverwerkingsactivitei ten e.d. Vereist: - relevante opleiding op MBO-niveau aan gevuld met praktijkgerichte cursussen; - brede kennis en deskundigheid van diverse softwarepakketten en computer- en rand apparatuur; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - dienstverlenende instelling en contactuele eigenschappen; - goede taalvaardigheid en kennis van Neder lands en Engels in woord en geschrift. Salaris maximaal 4.380,- bruto per maand op basis van een volledige aanstelling en af hankelijk van leeftijd, opleiding en relevante ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voor alsnog voor een periode van een jaar met een mogelijke verlenging van twee jaar. In verband met een optimale bezetting van de helpdesk zijn de werktijden als volgt vastgesteld: van maandag t/m donderdag 14.00 - 17.00 uur en op vrijdag 8.30 -16.00 uur. Inlichtingen bij: mw. J.J.C. Havenaar, hoofd van de sector Facilitaire Diensten, tel. 071-5277618. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: directeur-beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, mw. drs. Y. in 't Veld- de Bok, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: de Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot". het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Rijnlands Voorzicningencencrum en het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend e revalidatie, de gehandicapter tytyl/tylrylonderwijs. - gevarieerde onderwijservaring; - in her bezit van rijbewijs BE en auto. Dienstverband: -in ieder geval cot 1 augustus 1999. Klassenassistenten: Taken: - ver7.orging en begeleiding van de leerlingen; - pedagogische activiteiten; - activiteiten gericht op klasse- en schoolorganisatie (o.a. schoc voorbereiding projecten, toezicht leerlingen). Vereisten: - relevante opleiding op mbo-niveau; - werk- of stage-ervaring met leerlingen in speciaal onderwijs. Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot" zoekt per 1 januari 1998 a.een ambulant begeleider (m/v) b.twee klassenassistenten (m/v) m„ss,eip c. leerkrachten en assistenten (m/v) vahvcrkzaaniliedcn Algemene informatie: "De Vierbot" is een school voor lichamelijk en lichamelijk/geestelijk gehandicapte leerlingen van 3 tot 20 jaar. De school relt ca. 120 leerlingen. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulance begeleiding aan leer lingen op het reguliere basis- en voortgezet onderwijs. Ambulant begeleider: Taken: - inventariseren van de problemen, observatie en onderzoek van leerlingen, formuleren hulpvraag; - opstellen handelingsplan; - ondersteuning/advisering a - evaluatie. leerkrachten en ouders; - afgeronde pabo-opleiding en aanvullende scholing (bijv. cut teaching, cursus speciaal onderwijs); - belangstelling voor en kennis over motorische problemen; Dienstverband: - in ieder geval cot 1 augustus 1998. Invalkrachten: Taak: - vervanging in verschillende groepen. Vereisten: - afgeronde pabo-opleiding (voor functie leerkracht); - relevante mbo-opleiding (voor functie assistente). Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw A. Kuijp "De Vierbot", telefoon (071) 40 60 280; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vita 24 december 1997 richten aan: Bestuur van "De Vierbot" Drieplassenwcg 17, 2225 JJ Katwijk

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 33