Hai 1 vertent i niet voor uw raam. rig deze ad Stap naar de dealer voor uw laatste kans in de Nationale Carisma Actie! De Nationale gr- Hang deze advertentie niet f voor uw raam, maar scheur De bijzonder zuinige Carisma GDI 1.8. Nu met Auto Voordeel Cheque! H Rij nu Mitsubishi Carisma en betaal over een half jaar. Carisma Actie 'm uit en ga er direct mee naar de Mitsubishi dealer. Want daar is het slotoffensief begonnen van de spraak makende Nationale Carisma Actie. Als u overweegt om binnenkort een nieuwe auto te kopen of u bent in voor een onweerstaanbaar aanbod, laat deze unieke kans dan niet liggen. Kom snel langs en maak kennis met de in Nederland gebouwde Carisma en laat u verrassen door zijn prestaties, comfort en economie. U gaat in ieder geval nooit met lege handen naar huis, want de uitgescheurde advertentie is altijd goed voor een mooie fles wijn. Nog niet eerder is er zo'n complete, speciale Carisma gebouwd. Zo treft u in de Limited Edition onder andere aan een 1.6 liter 16 kleppenmotor centrale portier vergrendeling airconditioning 2 airbags vóór 2 side airbags elektrische ramen vóór elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels en een achterspoiler voor... 36.990,-! Bovendien mag u nu ook nog eens uw betaling* een half jaar uitstellen. Maakt u hier geen gebruik van, dan krijgt u nog eens 750,- extra korting, waardoor u slechts 36.240,- betaalt. De Carisma GDI combineert kracht met een zeer laag' benzineverbruik. In zeer com plete L-uitvoering is de Carisma GDI er al vanaf 37.975,-. Beslist u nu voor een Carisma GDI dan krijgt u van ons een Auto Voordeel Cheque** ter waarde van 700,- contant, waardoor u maar 37.275,- betaalt. Bovendien mag u dan ook nog eens uw betaling* een" half jaar uitstellen. Maakt u hier geen gebruik van. dan krijgt u tijdelijk nog eens 750,- extra korting waardoor u al in een Carisma GDI rijdt voor slechts 36.525,-. Niet alleen als u nu een Carisma 1.6 Limilel Edition koopt of een Carisma GDI mag u uw betaling een half jaar uitstellen. Dit aanbod geldt ook voor elke andere nieuw Carisma. En maakt u geen gebruik van de uitgesteld betaling, dan krijgt u ook 750,- korting. En dat betekent dat u al in een nieuwe Carisn rijdt vanaf 35.005,-. De Carisma is een auto waari u proefgereden moet hebben om erover te kunnen oordelen. Dus ga nu naar de Mitsubishi dealer. m MITSUBISÜ De fles wijn ligt al op u te wachten. MOTORS 'Tot een max. van 15.000.- De financiering-/kortingsactie geldt voor nieuwe Carisma's die vanaf 1.11.1997 zijn gekocht en voor I I 199b zijn geregistreerd Het aanbod wordt u gedaan i.s.ni Mitsubishi Financiering <Abfin h.v. te Wassenaar). Elke kredietaanvraag wordt getoetst bij het BKR te Hel. "Deze cheque is alleen geldig wanneer hel kenteken van uw Carisma GDI LH vóór 16.1.1998 is geregistreerd en deze cheque vóói 23 I 1998 door MMSN B is onn angen Deze cheque geldt voor de juridische eigenaar van de auto Prijzen zijn incl. BPMlBTW. exci verwijderingsbijdrage, metallic lak. kosten rijklaar maken, af Hoi Wijzigingen voorbehouden. Elke nieuwe Mitsubishi personenauto wordt geleverd met 3 jaar Multigarantiellnter-Euro Service Imp MMSN B Hoofddorp (023) 555 52 22.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24