Personeel Personeel Personeel Personeel Personee ch 023-5672020 Een nieuwe kaderfunctie in de bouwkunde of civiele techniek? KLM Catering Services zoekt technici BABY-STUNTER «s iliaalleider m/v erkoophulpen parttime AFKOKER MARKTLEIDER COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort ROELOFARENDSVEEN llround verkoper/ass. filiaalleider Verkoopmanager ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/ ZATERDAG 6 DECEMBER 1997 BROUWER sp PERSONEEL De mensen en de kennis. Bel Brouwer: Brouwer Personeel is onderdeel van Adecco Nederland B.V, part-timers full-timers Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel vacatures voor part-timers van 13 tot 30 uur per week en full-timers van 36 uur per week voor onze filialen in Leiden, Alphen a/d Rijn en Lisse. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO of MAVO niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - daarnaast zijn door de sterke expansie van de filialen de laatste anderhalfjaar 15 medewerkers gepromoveerd tot bedrijsleider Heeft u interesse in ^én van bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief o.v.v. Leiden, Alphen a/d Rijn of Lisse aan: Dixons bv, t.a.v. de heer L. Noordzij, Regio Verkoopleider, Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. Baby-Stunter is een full-service baby-speciaalzaak met vestigingen in Friesland (Grou(w), Utrecht (Utrecht), Brabant-Zeeland (Roosendaal), Groningen-Drenthe (Zwinderen), Overijssel (Hellendoorn), Midden Nederland (Lunteren), Brabant (Best), Limburg (Heerlen) en medio december in de Randstad (Roelofarendsveen). Op het gebied van: babykamers - doorgroeikamers - kinderwagens - wandelwagens - buggy's - boxen - kinderstoelen - autostoelen - campingbedden etc., etc., zijn wij toonaangevend in Nederland, zowel in assortiment als in prijs. Voor ons medio december 1997 nieuw te openen winkel aan De Lasso 70 in Roelofarendsveen met een omvang van 1500 m'zijn wij op zoek naar een: Leeftijd 23 tot 45 jaar (40 uur per week) Dat Baby-Stunter géén eendagsvlieg is, ziet u aan de landelijke vestigingen. Onze filiaalleider mag dat ook niet zijn. Onze gedachten gaan uit naar een topverkoper met een ruime ervaring in de verkoop van duurzame artikelen (bijvoorbeeld keukens, badkamers, meubelen, etc., etc.). Vanzelfsprekend dient u leidinggevende capaciteiten te bezitten, alsmede accuratesse en flexibiliteit. Tevens dient de bereidheid aanwezig te zijn om op koopzondagen te werken. Gezien de omvang van 1500 mJ en de te verwachten drukte zijn wij tevens op zoek naar een L Leeftijd 20 tot 35 jaar (40 uur per week) Voor deze functie zoeken wij een verkooptalent die naast de verkoop van duurzame kwaliteitsprodukten de filiaalleider zal assisteren en bij afwezigheid vervangen. Ook voor deze functie vragen wij leidinggevende capaciteiten, accuratesse, flexibiliteit en de bereidheid om op koopzondagen te werken. Daarnaast zoeken wij voor de vrijdagen van 17.00-21.00 uur en zaterdagen van 10.00-17.00 uur De taken: Het maken van verkoopbonnen, alsmede het begeleiden van klanten bij de aankoop van hun baby- accessoires, aansluitend op de door het verkoopteam verkochte eerste aankopen van bijv. een babykamer. Ben je: makkelijk in de omgang, overtuigend, flexibel, accuraat, representatief en bereid te werken op koopavonden, koopzondagen, tijdens vakantie en bij extra drukte dan hebben wij een leuke baan voor jou. Voor alle vacatures geldt een invulling op korte termijn. Baby-Stunter biedt u: Een vaste betrekking in een leuk en enthousiast team. Bij gebleken geschiktheid volop doorgroeimogelijkheden. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Zoekt u een nieuwe uitdaging dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. en pasfoto voor 20 december a.s. te sturen naar Baby-Stunter t.a.v. de directie Postbus 398 5680 AJ Best Offerman Vleeswaren- en Saladefabrieken B.V. produceert, importeert en verkoopt een compleet assortiment A-merk vleeswaren-specialiteiten. Offerman Hazerswoude B.V. is één van de drie ultramoderne productiebedrijven. In de vestiging in Hazerswoude wordt vanuit een ambachtelijke optiek een zeer volledig assortiment van ruim vijftig variëteiten gekookte en gegrilde producten bereid. Het assortiment bestaat uit gekookte worst-soorten, spekproducten, diverse leverproducten, schouderham en specialiteiten als Rijnland Natuur-ham, slagers achterham, beenham en gegrild/gebraden gehakt. Voor Offerman Hazerswoude zoeken wij kandidaten voor de vacature van: TAAKINHOUD - Beladen en lossen van kook- en rookkasten - Begeleiden van het kookproces volgens vaste specificaties - Verrichten van overige voorkomende werkzaamheden FUNCTIE-EISEN - Zelfstandig kunnen werken - Enthousiasme en flexibele instelling ARBEIDSVOORWAARDEN Offerman biedt een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Er geldt een 36-urige werkweek, waarbij de werkzaamheden worden verricht in een wisselend rooster. Werktijden van 06.30 uur - 16.45 uur of van 13.00 uur-23.15 uur. REACTIES Geïnteresseerden (mlv) kunnen een korte brief, voorzien van C.V., richten aan Offerman Hazerswoude B.V., Postbus 120,2394 ZG Hazerswoude Rijndijk, ta.v. dhr. N. van Weizen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. N. van Weizen of dhr. R. Zuidhoek (telefoon 071 - 341 90 11). Albert Heijn zoekt voor haar splinternieuwe supermarkt in Koudekerk a/d Rijn een: Iemand die leiding kan geven en verantwoording kan dragen. Een manager met een MBO-niveau en ervaring in de detailhandel. Commercie, geld of goederenstroom, promotie, personeel, het werk van de verkoopmanager omvat alle facetten van het winkelmanagement. De verkoopmanager is klantgericht ingesteld en organiseert ook lokale aktiviteiten. Tijdens afwezigheid van de ondernemer neemt de verkoopmanager de zaken waar. Deze veeleisende baan vraagt de nodige vakkenis. Albert Heijn biedt daarvoor veel interne opleidingsmogelijkheden. Heeft u belangstelling? Schrijf een korte brief met uw persoonlijke gegevens naar Albert Heijn franchising. Postbus 50, 2396 ZH Koudekerk a/d Rijn. U kunt ook bellen voor nadere informatie naar de heer P. Smit, tel. 071-3412578 na 19.00 uur 071-3414727. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Mensen maken de winkel. KLM Catering Services Schiphol BV (KCS) is een zelf standige dochter van de KLM en is de grootste inflight- cateraar van Nederland. Dankzij de uizet van 1600 mensen worden dagelijks ruim 220 vluchten voorzien van 35.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels kranten en tijdschriften. KCS werkt voor ruim 20 luchtvaart-maatschappijen. Functie-inhoud: als technicus bij KCS ben je verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen, het uitvoeren van reparaties en het verrichten van onderhoud. Het betreft werkzaamheden op mechanisch, koeltechnisch, elektronisch en besturingstech- nisch gebied, aan zowel productie apparatuur als gebouwtech- nische installaties. De werkzaamheden worden in een wissel- dienstrooster verricht: maandag t/m zondag van 6.00 - 23.00 uur. Wat vragen wij: een technicus bij KCS is een allround vakman en heeft een opleiding MTS-energietechniek en/of elektrotcch- niek. Je beschikt over een goed analytisch denkvermogen en bent flexibel en praktisch ingesteld Ervaring met storings- onderhoud aan productie-installaties en complexe besturings- systemen (PLC) is een pré. Wat stellen wij daar tegenover: een bruto salaris van f 3.574,07 met een uitloop naar f 4.453,91 plus een onregelmatig- hcidstoeslag van f750,- bruto per maand Een vast en van te voren bekend rooster, 25 vakantie- en 14 ATV dagen. Aanstelling geschiedt conform de CAO voor de Contract-cateringbranche. Interesse? Spreekt de bovenstaande uitdaging je aan en woon je binnen een straal van 50 km vanaf Schiphol, solliciteer dan snel. Stuur binnen 14 dagen een brief met c.v. naar: KLM Catering Services Schiphol bv, ta.v. mw. S.E Smit, manager P&O (SPL/HZ), Postbus 75178,1117 ZS Luchthaven Schiphol. Voor meer informatie kan je bellen 020 - 6498538. klm catering services schiphol bv TJADEN. gevestigd in de Randstad en in Noord-Brabant, is een middelgroot bureau dat zich specialiseert in advisering, werp en uitvoering 'op maat' van diensten op het gebied van grondmechanica, grondwatertechniek en milieutechnii De divisie grondwatertechniek zoekt ter versterking van het bedrijfsbureau te Haarlem op korte termijn een ervaren CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER G.W.W. die de capaciteiten heeft om na een korte inwerkperiode de functie van hoofd bedrijfsbureau te bekleden. Vereisten voor deze functie zijn: - een relevante opleiding op h.b.o. of academisch niveau bij voorkeur civieltechnisch of mijnbouvvkundig georiënteerd), - gedurende minimaal twee jaar aantoonbare ervaring in een dergelijke functie, - grote interesse in grondmechanica en grondwatertechniek, - uitstekende contactuele vaardigheden en een commerciële instelling, - in teamverband kunnen werken, - stressbestendig zijn, - een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. - binnen redelijke afstand van Haarlem woonachtig zijn of willen wonen, - het bezit van een geldig rijbewijs B. Tjaden biedt: - een zeer verantwoordelijke en afwisselend werkkring - bij gebleken geschiktheid een snelle doorgrocimogelijkheid - een bij het functioneren passende honorering en emolumenten - en ondersteuning vanuit de andere*disciplines. U gelieve uw sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan J. H. Tjad Geohydrologie B.V. t.a.v. de directie, Postbus 4176, 2003 ED Haarlem. Voor meer informatie kunt u bellen met ir J. H. Tjaden of met irJ. J. Dijksterhuis (tel.nr. 023-5339 105). WALTER BLOM ZOON B.V. is een bloembollenbedrijf dat zich bezighoudt mei export van bloembollen en vaste planten naar het Verre Oosten, en handel aan particulieren in Europa. Per 1 januari 1998 is op ons kantoor plaats voor een: voor 40 uur per week. Hij/zij zal onder meer worden belast met: - Uitwerken van faxberichten, offertes en brieven - Assisteren bij in- en verkoopadministratie - Beantwoorden van de telefoon - Alle andere voorkomende werkzaamheden De persoon die wij zoeken: - Heeft een goede middelbare schoolopleiding, gevolgd door een opleidic allround administratie - Een goede kennis van de Nederlandse, Engelse, Duitse en Franse taali woord en geschrift. Heeft een zeer goede typvaardigheid - Heeft een representatief voorkomen, goede en collegiale omgangsvorn - Kan zeer accuraat werken en is stressbestendig, is niet-roker en heeft gi 9-5 mentaliteit - Heeft enige jaren ervaring in een administratieve functie, het liefst bloembollenbranche Wij bieden: - Afwisselend werk in kleine werkkring - Goede salariëring volgens CAO-bloembollen Geïnteresseerden kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan: WALTER BLOM ZOON B.V. Hyacinthenlaan 2 2182 DE HILLEGOM Tel. 0252-519444 t.a.v. mevr. A. Kesseling

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28