Personeel Personeel Personeel Personeel Personee z bron MAGIC STAR OPP MAGIC STAR OPP SDB SDB flex part-timer 0.5 taak) op HBO/SPD-niveau DIRECTIESECRETARESSE (t KARQX KANNER SCHOOL - Leerkracht m/v: ZATERDAG 6 DECEMBER 1997 coatings bv lamino bv Bron Coatings b.v. en Bron Lamino b.v. verzorgen het vernissen en lamineren van drukwerk voor drukkerijen in Nederland. Het bedrijf heeft vestigingen in Valkenburg Z.H., Ridderkerk, Houten, Staphorst, Eist en binnenkort Hengelo. De hoofdvestiging is in Valkenburg Z.H., waar ook de concern administratie wordt gevoerd voor bo venstaande en diverse andere ondernemingen van de Bron Groep. In ons kleine administratieve team - er zijn nog 2 collega's - is per direct plaats voor een Een leuke en verantwoordelijke baan, bijvoorbeeld voor een vrouw met voldoende ervaring om ge heel zelfstandig de totale financiële rapportage te kunnen opstellen van alle ondernemingen van de Bron Groep. Er wordt gewerkt met Exact en spreadsheets voor diverse overzichten. De werktijden zijn flexibel en in overleg te bepalen, zowel per dag, per week als per maand. Maar bij vakanties, ziekte of plotselinge drukte is het soepel inspringen op lagere niveaus en het maken van meer uren een normale zaak. Door de kleine bureaubezetting en de vele interne contacten is thuiswerk geen optie. De taak omvat o.a.: 1 het maandelijks opstellen van een rapportage bestaande uit een balans, een winst- en verlies rekening-, produktiegegevens en een analyse van de omzet en kosten. De rapportage vindt plaats per filiaal en geconsolideerd. 2 het in samenwerking met de extern accountant opstellen van de jaarrekening van de diverse werk maatschappijen en andere vennootschappen. 4 het verzorgen van de aangifte vennootschapbelasting Onze accountant Deloitte Touche verzorgt de vaktechnische beoordeling van de sollicitanten. Op de administratie wordt niet gerookt. Belangstelling? Stuur een eigenhandig geschreven brief met c.v. naar de hoofdvestiging t.a.v. de heer F. H. Everaars. De sollicitatie zal vertrouwelijk worden behandeld. HANDELSMAATSCHAPPIJ ZOEKT Wij zoeken een dynamisch goed georganiseerd persoon (full-time) met goede type-, computer- en kantoorvaardigheden. Zowel vloeiend Nederlands als Engels (mondeling en schriftelijk) is een vereiste. Leeftijd 23-30 jaar. Deze positie biedt mogelijkheden om door te groeien, waaronder betrokkenheid in internationale verkoop en marketing. Gelieve uw CV in het Engels te sturen naar: Mark Four Enterprises b.v., Oranjelaan 20, 2341 CD Oegstgeest. Wij zijn de Europese vestiging van een de meest vooraan staande Amerikaanse Computer Spare Part leveranciers. Wij zoeken voor onze Europese vestiging in Beverwijk Technisch Manager Personal Computers Voor het operationeel leiding geven aan onze technische dienst en magazijn Zonder aantoonbare technische- en managementervaring is het niet nodig te reageren. Interesse? Stuur je c.v. naar: Big Blue Europe BV t.a.v. Bas Leeuwerke Havenstraat 11 1948 NP Beverwijk E-mail: bas@bigblue.nl If parts is your business, we are your partner De raad vastgoed De Raad. Vastgoed B V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actief in bet realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen van het land. Thans zijn wij op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de full-time functie van een: D irectiesecretaresse in een hectisch, informeel en enthousiast bedrijf De functie: U bent verantwoordelijk voor het directiesecretariaat. Alle algemene secretariële werkzaamheden als verzorging van correspondentie, postbehandeling, agendabeheer, public relations en representatie worden door u uitgevoerd. U geeft leiding aan de receptie en zorgt voor een goede afstemming van taken. U werkt voor de directie en ondersteunt waar nodig het secretariaat. U bent verantwoordelijk voor het ontvangen van relaties en bereidt samen met de directie presentaties voor. Gevraagd wordt: Een representatieve, flexibele initiatief rijke en zelfstandige persoon die gewend is c sche omgeving te werken. Minimaal drie jaar ervaring als zelfstandig werkende directiesecretaresse in een middelgroot bedrijf. Een goed denk- en werkniveau. Havo of MBO niveau aangevuld met een secretaresse opleiding. Beheersing van de engelse taal is van belang. U hebt bewezen ervaring met het werken met Windows 95 en word 7.0, bij voorkeur in een netwerk. De Raad Vastgoed biedt: Een uitgelezen kans om een directiesecretariaat op te zetten en naar eigen inzicht vorm te geven. Een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen. Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen. Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u die veelzijdige directieseci Richt dan uw brief aan: De Raad Vastgoed B.V. t.a.v. de directie Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG die op korte termijn kan begini Post s Blankestijn Projecten f L E I I B I L I S 1 fl I Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Gespecialiseerd in detachering voor functies op het gebied van produktie, admi nistratie en techniek. Binnen onze resultaat gerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor medewerkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschappelijk betrokken wijze in te vullen. Post 8c Blankestijn Projecten zoekt voor haar opdrachtgever Home Products Service BV, de service organisatie voor ATAG Kitchen Group, voor wie wij reeds een pool van circa 35 technici beheren, een energieke en enthousiaste Service technicus m/v Taken: verzorgen van een kwalitatief hoogstaande service in uw rayon; verhelpen van storingen aan keukenapparatuur zoals gas-, elektra-, induktie-, ceratherm- en halothermkookplaten, ovens, friteuses, magnetrons, vaatwassers en koelkasten; geven van produktinfbrmatie, gebruikers- en technische adviezen aan de consument; administreren van servicebezoeken en beheren van eigen voorraad onderdelen. Wij vragen: MTS-E opleiding, ervaring in de witgoedbranche strekt tot aan beveling; dienstverlenende en commerciële vaardigheden; grote mate van zelfstandigheid en initiatief goede contactuele en representa tieve eigenschappen; flexibele instelling t.a.v. werk zaamheden en werktijden; enige tijd onder hoge druk goed kunnen blijven functioneren. Rayons door heel Nederland waaronder: Katwijk e.o. Wij bieden: een boeiende, zelfstandige en afwisselende functie in een snel groeiende, dynamische organisatie; een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd? Bel of schrijf naar: Post 8c Blankestijn Projecten, Tolweg 26, 3851 SK ERMELO, Tel nr 0341 - 561199. Fax nr 0341 - 562504 BEDRIJFSKEUKENS Karox B.V. is totaalleverancier van bedrijfskeukens- en inrichtingen voor instellingen, bedrijven en horeca. Karox levert van kleinkeukenmaterialen tot en met de complete installatie voor de grootkeuken. MEDEWERKER PROJECTAFDELING (m/v) Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste colega die een veelzijdige baan op onze dynamische projectafd^ling ambieert. Funktie-omschrijving: offertes en correspondentie uitwerken storingen en onderdelen-aanvragen telefonisch aannemen behandelen van storingen en onderhoudscontracten assisteren bij de voorbereiding en controle van projecten overige secretariële werkzaamheden zoals het bijhouden van het archief, documentatie en overige technische informatie Gevraagd wordt: afgeronde MBO-opleiding ervaring in een soortgelijke functie bij een technisch bedrijf uitstekende typevaardigheid met WP een servicegerichte opstelling leeftijd 25-35 jaar woonachtig omgeving Leiden Wij stellen hier een plezierige, informele werksfeer met een goed salaris met bijpassende arbeidsvoorwaarden tegenover. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw brief met c.v. aan: Karox B.V., t.a.v. mevrouw C. E. Kasteleyn, Willem Barentszstraat 5,2315 TZ Leiden, tel.:071-5214141. v Stichting Katholieke Scholen Katwijk j RKBS ..De Horizon" Mgr. Bekkersstraat 1h DosisscnooL 2223 AP KATWIJK Ter vervanging van een zieke leerkracht zijn wij op zoek naar een enthousiaste leerkracht m/v (na de kerstvakantie) Deze tijdelijke collega zal worden ingezet bij het invullen van ADV-verlof (2 dagen) en voor het lesgeven aan een leuke groep 3 of 8 (2 dagen). Deze banen zijn eventueel te combineren tot één baan. inlichtingen: bij directeur (overdag of's avonds) 4Ö29196 4027545 Hr. P(aul) van Houwelingen. sollicitaties: z.s.m. bij voorkeur telefonisch. raad voor w i de zending der nederlandse hervormde kerk DRINGENDE OPROEP In verband met zwangerschapsverlof van onze huidige medewerkster zoekt de Raad voor de Zending de Nederlandse Hervormde Kerk ten behoeve van het algemeen secretariaat zo spoedig mogelijk een full time secretaresse S Ti De Raad voor de Zending, gevestigd aan de Leidsestraatweg 11 te Oegstgeest, is een adviesorgaan van de N H. Kerk en werkt namens deze kerk samen met kerken en organisaties in Afrika. Azié en Latijns Amerika De samenwerking bestaat o.a. uit financiële en personele assistentie op het gebied van theologisch onderwijs, studentenpastoraat, evangelisatie, medisch werk, landbouwontwikkeling en vluchtelingenwerk. Door het uitwisselen van ervaringen op het gebied van zendingswerk overzee en de voortgaande secularisatie in Nederland knjgt de Raad voor de Zending steeds meer oog voor de zendingsopdracht in eigen land - het voorbereiden en notulere bestuursvergaderingen - het uitvoeren van de hieruit voortvloeiende correspondentie - het beheren van een vertrouwelijk archief - het verlenen van beperkte secretariële ondersteuning aan de secretaris Latijns Amerika Vereisten: - VWO en secretaresse-opleiding - goede beheersing van Nederlands; Engels strekt tot aanbeveling - ervaring met tekstverwerking programma's, bijvoorkeur WordPerfect werkervaring en een vergelijkbare functie - betrokkenheid bij een der protestantse kerken Salariëring geschiedt overeenkomstig de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers van de Nederlandse Hervormde Kerk. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw F. J. Anker- van der Vlis, secretaresse of bij de heer ds. D. C. Nicolas, Algemeen Secretaris, telefoon: 071-5177900. Sollicitaties voor maandag 15 december a.s. richten aan: het Zendingsbureau, t.a.v. de heer P. van der Luit, Postbus 12, 2340 AA Oegstgeest onder vermelding van "Vertrouwelijk". samenwerkingsorgaan duin-en bollenst Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, Li d< Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorh te; en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarischi w zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en toerisme, financiën, milieu, onderwijs en volwasseneneducatie, ruimtelij r ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkt cq vervoer en volksgezondheid. Bij de afdeling Arbeidsvoorziening en Educatie is de functie vacant van BELEIDSMEDEWERKER voor 32 36 uur per week Onder aansturing van het hoofd van de afdeling is de medewerker same een collega verantwoordelijk voor beleidsvorming en taakuitvoering op terrein van arbeidsvoorziening, volwasseneneducatie en onderwijs. Functie-inhoud: - het (mede) vorm geven aan het beleid op het gebied van met name arbeidsvoorziening; - het ondersteunen van beleidsontwikkeling met betrekking tot (volwasse D educatie en de inburgering van nieuwkomers; ce - het in dat kader voeren van ambtelijk en bestuurlijk overleg met gemeejm educatieve instellingen en andere instanties of groepen; - het voorbereiden en initiëren van het in intergemeentelijk verband te toekomstig beleid; - het uitvoeren van andere voorkomende werkzaamheden binnen de afdei Functie-eisen: - opleiding op ten minste HBO-niveau (bij voorkeur bestuurskundig); - kennis van en ervaring met arbeidsmarktbeleid; - kennis van volwasseneneducatie en/of nieuwkomersbeleid strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding minimaal ƒ3.515,- en maximaal 5 bruto per maand bij een full-time dienstverband (functieschaal 9). De rechtspositie voor de medewerkers van het SDB is afgeleid van de rechtspositieregeling van de gemeente Katwijk. Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij de heer C. van den Bosch of de heer R. Kamphues, telefoon 0252-462450/462400 U kunt uw sollicitatie - onder vermelding van „vacature beleidsmedewei id afdeling Arbeidsvoorziening en Educatie" - tot uiterlijk 2 weken na het J verschijnen van dit blad sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin-en Bollenstreek, Postbus 87, 2160 AB Lisseef Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs, ui PROF DR. L_ 1V-/ SCHOOL VOOR SPECIAAL 0NDERW ENDEGEESTERSTRAATWEG 26 2342 AK 0EGS| POSTBUS 81 2340 AB OEGSTGEEST TEL. 071-5154663 FAX 071-5173861 I Herhaalde oproep. Het bestuur van de Stichting Prof. dr. Leo Kannerschool, bijzoniet neutrale school voor speciaal onderwijs aan zeer moeilijk opvok bare kinderen (ZMOK), roept sollicitanten op voor de functie v«p [t taakomvang 38 uur k i.v.m. zwangerschaps-/ouderschapsverlof. L Taken: - werken met niveaugroepen n - individuele hulp ti - A.D.V./vervanging groepsleerkracht Datum indiensttreding zo spoedig mogelijk; einde dienstverbaj 6-7-1997 Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: - de directeur van de school, de heer P. C. Hooft; - de adjunct directeur, mevrouw M. Sonders, telefoon: 071-5154663. Sollicitaties voor 13 december a.s. richten aan het bestuur van ju Prof. dr. Leo Kannerschool, r Endegeesterstraatweg 26, 2342 AK Oegstgeest. L samenwerkingsorgaan duin-en bollensti Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, U Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorh|( en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarische zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en' F toerisme, financiën, milieu, onderwijs en volwasseneneducatie, ruimteliL ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkt vervoer en volksgezondheid. Binnen de afdeling Ruimtelijk Beleid van het secretariaat van het SDB v de regionale taken behartigd op het terrein van de ruimtelijke ordening,! verkeer en vervoer, agrarische en economische zaken en de volkshuisvel In verband met het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij een enthousiaste collega in de functie van BELEIDSMEDEWERKER V/M (36 uur per week) Functie-inhoud: - het (mede) vorm geven aan het toekomstig beleid op het gebied van verj en vervoer, economie en toerisme en recreatie; - het in dat kader voeren van overleg met gemeenten en andere overhedj het maatschappelijk middenveld en andere instanties; - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voor het portefeuillehoudersoverleg; - de uitvoering van de Wet Personenvervoer v.w.b. het taxivervoer; - het uitvoeren van andere voorkomende werkzaamheden binnen de afd^1 Functie-eisen: - opleiding op ten minste HBO-niveau (Verkeer en Vervoer, Economie); j - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - ervaring bij de gemeentelijke overheid strekt tot aanbeveling; - goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding minimaal ƒ3.515,- en maximaal /5f bruto per maand (functieschaal 9). De rechtspositie voor de medewerkers van het SDB is afgeleid van de rechtspositieregeling van de gemeente Katwijk. Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij mevrouw M. A.l Pels-van Wolveren, hoofd afdeling Ruimtelijk Beleid en Bestuursondersteuning, telefoon 0252-462400. U kunt uw sollicitatie - onder vermelding van „vacature beleidsmedeweij; afdeling Ruimtelijk Beleid" - tot uiterlijk 2 weken na het verschijnen van d sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin-» Bollenstreek, Postbus 87, 2160 AB Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26