Personeel Personeel Personeel Personeel Personei cJiO Voor het verwerken van teksten draai je je hand niet orr ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker secretariaat v/m DIRIGENT(E) ■TOaHiMMIl Maar ben je ook sterk in samenwerken? Posi s Blankestijn Projecten STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSLOOTH OPROEPKRACHTEN ZATERDAG 6 DECEMBER 1997 Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Me dische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Het Centraal Secretariaat van Beheer Divisie 2 heeft de functie vacant van: (38 uur per week) Vac.nr. 97.W.23.49.LD Het Centraal Secretariaat heeft als belang rijkste taak het vervaardigen van kliniek- brieven met behulp van het Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS). De afdeling bestaat uit een aantal medewerkers, een plv. hoofd en een hoofd. De medewerker Secretariaat heeft tot taak het typen (via dictafoon), corrigeren, verme nigvuldigen en verzenden van ontslagbrie ven van patiënten van een aantal klinische organisatorische eenheden. Gevraagd: - MAVO of vergelijkbare opleiding; - typediploma; - bereidheid tot het werken in teamverband; - bij voorkeur kennis van de medische termi nologie; - ervaring met tekstverwerking. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor een periode van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, maximaal f 3.318,- bruto per maand. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst wor den afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw H M. van Berkel, hoofd van het secretariaat (071 - 526 22 63). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze krant zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie, Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Bert Schrier is een reeds lang bestaande, gerenommeerde herenmodezaak, met vestigingen in Leiden en Leiderdorp. Vele bekende merken behoren tot de collectie. Voor de vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper <m/v) die vakbekwaam is en ervaring heeft in de herenmodebranche. U zou per 1 april 1998 kunnen beginnen. Interesse? Schrijf dan een brief met alle relevante informatie naar Bert Schrier bv, Postbus 11001, 2301 EA Leiden, t.a.v. A.J.C. Schrier. HERENMODE Breestraat 152-154, 2311 CX Leiden, (071) 512 0905 Het Ritmisch Koor uit Hoogmade is op zoek Wij zijn een tweestemmig koor bestaande uit 19 enthousiaste leden, waaronder een pianist. Wij repeteren op de vrijdagavond en zingen 1 - 2 keer per maand in de rk kerk van Hoogmade. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Henriette van der Hulst, tel. 071-5012435 of Jenny Vork, tel. 071-5018515. Projectassistent m/v Secretaresse m/v Voor een vereniging in de bloemenbranche zoeken wij een parttime secretaresse die initiatiefrijk is en zelfstandig kan werken Naast correspondentie en contact met de leden behoren kasbeheer en personeelsadministratie ook tot uw werkzaamheden. Vanwege de bedrijfscultuur wordt er van u verwacht dat u alle andere werkzaamheden die voor kunnen komen oppakt. Tevens is het voor deze functie belangrijk dat u de Engelse taal beheerst. Bent u geïnteresseerd in deze functie en heeft ucomputerervaring neem t ons op eline Brand, tel. (071) 361 93 4 v Uffordstraat 1 Commercieel Managementassistent m/v Voor een klein handelskantoor in automatisering zijn wij op zoek naar een zeer klantvriendelijke en accurate persoonlijkheid. U gaat zich bezighouden met offertes, verstrekken van produktinformatie, tekstverwerking en het onderhouden van telefonisch contact. De werktijden zijn van 08 30 - 17 30 uur. Uw leeftijd is 19 tot maximaal 25 jaar en bent in bezit van het HAVO-diploma eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. (071) 514 74 44, Leiden. Kort Rapenburg 6. Doortastende secretaresse m/v Voor een organisatie in de geestelijke gezondheidszorg in Leiden zoeken wij een secretaresse voor 36 uur per week. U houdt zich bezig met agendabeheer, postbehandeling, het voeren van corres pondentie. het notuleren en voorbereiden van vergaderingen Tevens vervangt u een andere secretaresse voor 17 uur per week die zich ook bezighoudt met het ontvangen van bezoekers voor de directie en stafmedewerkers Een uitdagende functie voor een doortastende en flexibele kandidaat! Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief boekhoudkundig medewerker m/v Bent u op zoek naar een veelzijdige administratieve functie bij een jong bedrijf' Wij hebben op dit moment een fulltime functie bij een bedrijf in Leiden dat zich bezighoudt met het detacheren van automatiseringspersoneel De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verwerken van de financiële administratie, het coderen en controleren van inkoopfacturen, het verzorgen van de debiteuren- en crediteurenadministratie en het verzorgen van de periodieke afsluitingen De kandidaat die wij zoeken heeft minimaal een MBA diploma en enige boekhoudkundige werkervaring Kunt u bovendien met Exact, Word en Excel werken en heeft u de capaciteiten om crediteuren op hun betalingstermijn aan te spreken, reageer dan snel! Informatie bij Esther Gueret. tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Docent m/v Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar een docent Engels. De groep waaraan u les geeft zijn anderstaligen, in de leeftijd van 16 tot 17 jaar Het betreft hier een baan voor 12 tot 14 lesuren per week. Wij zijn op zoek naar ervaren kandidaten met een lesbe voegdheid. De baan is voor lange tijd. Heeft u interesse laat het Receptionist (parttime) m/v Voor een automatiseringsbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een telefonist/receptionist Hèt betreft het ontvangen en doorver wijzen van bezoekers, de telefoon aannemen en doorverbinden, postbehandeling. U spreekt algemeen Nederlands en heeft een dienstverlenende instelling. Deze baan is op maandag tot en met vrijdag van 12.45 - 17.45 uur voor onbepaalde tijd. Informatie bij Lot de Vries, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Voor een onderzoeksbureau in de gezondheidszorg zoeken wij een projectassistent met administratief/secretariële ervaring en goede kennis van de Engelse taal. Ben jij accuraat, stressbestendig, assertief en kun je zelfstandig werken. Reageerdan zo spoedig Informatie bij Elske Dronkert, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Directiesecretaresse m/v U ondersteunt een vice-president van een farmaceutisch concern. Daarnaast werkt u samen met drie andere secretaresses bij de ondersteuning van de gehele directie. Het takenpakket omvat het gehele secretariële vak. U werkt op het europese hoofdkantoor, uw kennis van de engelse taal is derhalve zeer belangrijk. Deze functie is full-time, ter vervanging tijdens een zwangerschaps verlof De periode is van 26 januari 1998 tot medio juni 1998 Informatie bij Gaston 8adoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Management Assistente m/v Voor een Amerikaans logistiek bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een organisatorisch talent. U dient zowel vloeiend Nederlands als Engels te spreken en te schrijven. Bovendien kunt u goed werken met Microsoft Office. In deze functie dient u zowel admini stratieve. secretariële en organisatorische ondersteuning te bieden aan de directie zodat zij goed kan functioneren. Deze full-time functie is per direct en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Schoonmakers m/v Wij zijn met spoed op zoek naar gemotiveerde personen, die op korte termijn iets willen bijverdienen. Het gaat om schoonmaak- werkzaamheden in kantoorpanden en scholen in de regio's Leiden en Noordwijk. De aanvangstijden liggen tussen 16.00 uur en 17.00 uur. Ervaring in de schoonmaakbranche is geen vereiste! Informatie bij Jarieke Heemskerk, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Verkoop/administratief medewerker m/v Voor een slijterij in Noordwijk zoeken wij per 1 december een verkoop/administratief medewerker. Het betreft een baan met uitzicht op een vast dienstverband. In de ochtend houdt u zich bezig met administratieve werkzaamheden als het invoeren van gegevens m.b.v. Exact, facturering, aangifte van de loonbelasting en BTW en eventueel met de jaarrekening, in de middag helpt u in de winkel Op langere termijn zult u ook een adviserende functie op wijngebied krijgen. Heeft u een MEAO-opleiding, bent u rond de 25 jaar en heeft u kennis van Exact dan is deze zeer afwisse lende baan misschien iets voor u. Bel voor meer informatie. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Verkoopster voor een Parfumerie/ drogisterij m/v Wij zoeken een parttime en fulltime verkoopster voor een drogis terij in de Duinstreek. Bent u in het bezit van één van de volgende diploma's: Verkoop drogist, assistent drogist of Vakdiploma of ■heeft u enige jaren werkervaring in soortgelijke functie reageer dan snel. Wij zoeken een representatief, klantvriendelijk iemand met een flexibele instelling. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Medewerkers vulploeg Bouwmarkt m/v ■li'H'HiiilH Gediplomeerde vorkheftruckers met LBO-diploma m/v Heeft u altijd al als heftruckchauffeur bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude willen werken' Wij hebben regelmatig full-time en part-time vacatures. Bent u in bezit van minimaal een LBO- en een heftruckdiploma en bereid om in ploegendiensten te werken, dan bent u de kandidaat die wij zoeken. Bent u geïnteresseerd in een dergelijke functie neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 13 66. Leiden, Schuttersveld 9 Enthousiaste productiemedewerkers m/v Vind je het leuk om bij Heineken Brouwerijen te werken? Wij hebben regelmatig vacatures voor losse dagen en langere periodes. Heb je een LBO-diploma en ben je bereid eventueel in ploegen diensten te werken, kom dan vooral informeren. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 52 31 36. Leiden, Schuttersveld 9 Instrumentmaker m/v Voor een technisch bedrijf in Katwijk dat radarantenne-systemen ontwikkelt en produceert zijn wij voor onbepaalde tijd op zoek naar een instrumentmaker. Een MTS opleiding fijnmechanica, werktuigbouw of een opleiding aan de Leidsche Instrumentmakersschool zijn voor deze functie een vereiste.. Werkervaring is een pré maar niet noodzakelijk. De werkzaam heden bestaan uit het bouwen en assembleren van aluminium antennedragers Het gaat hierbij om maatwerk. Ben je een nuchtere aanpakker die zelfstandig kan werken in de fijnme chanica dan is deze functie ideaal voor jou. Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9 i jij altijd op woensdagmiddag en vrijdag vrij en op zoek naar leuke bijbaan, dan hebben wij wat je zoekt. Voor een iwmarkt in Leiden zijn wij namelijk op zoek naar medewerkers r de vulploeg Onze gedachten gaan uit naar stevige jongens len de 17 en 20 jaar die affiniteit hebben met bouwmaterialen net bang zijn om hard te werken. Is dit iets voor jou, neem dar Verkoopmedewerkers m/v Voor een supermarkt in Oegstgeest zijn wij op zoek naar enthou siaste verkopers op de vleeswarenafdeling Heb jij wel eens eerder in een supermarkt gewerkt en daar bovendien snij-ervaring opgedaan, dan is dit wellicht een leuke baan met toekomstmoge lijkheden voor jou. Ook als je nog geen ervaring hebt kun je reageren indien deze functie je aanspreekt. We kunnen dan samen kijken wat jouw mogelijkheden zijn. Het gaat hier om een full-time baan voor lange tijd, met uitzicht op een vast contract. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker delicatessenwinkel m/v Voor een kaas- en delicatessenwinkel in Leiden zijn wij op zoek naar een jonge gemotiveerde winkelmedewerker De ideale kandidaat heeft een dienstverlenende instelling, heeft verkooper varing en een enthousiaste uitstraling Daarnaast is ervaring in deze branche een vereiste Het gaat hier om een part-time baan Informatie bij Frank .Mahieu. tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Cassieres fulltime/parttime gezocht m/v Zeer regelmatig hebben wij werk voor gemotiveerde dames die een carriere binnen de supermarkt ambieren. Het betreft hier kassawerkzaamheden voor dames met of zonder ervaring. De functies kunnen parttime of fulltime vervuld worden. Flexibiliteit en klantvriendelijkheid zijn een vereiste voor deze functie Dus bent u op zoek naar een baan voor langere tijd in deze branche, neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op om te informeren wat de mogelijkheden voor u zijn. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 ->r randstad uitzendbureau Als tekstverwerker ben je een team speler. Met Word onder Windows verwerk je op accurate wijze adviezen, verslagen en andere documenten. Bij Deloitte Touche Belastingadviseurs zoeken wij versterking van het team. Part-time werken behoort uiteraard tot de mogelijkheden. Heb je interesse in deze func0 g schrijf dan naar mevrouw G. Burgmael Deloitte Touche, Kanaalpark 2321 JV Leiden. Zij maakt binnen organisatie graag een afspraak voor gesprek, zoals je van ons kunt wachten: Ondernemend Alert. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Deloitte Touid Hiniiii in f i m n 11 s n i Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Gespecialiseerd in detachering voor functies op het gebied van produktie, admi nistratie en techniek. Binnen onze resultaat gerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor medewerkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschappelijk betrokken wijze in te vullen. Voor een project te Koudekerk a/d Rijn zoeken wij: 1 e Produktiemedewerkers ™/v Taken: Verrichten van werkzaamheden voor het stortgereedmaken van modellen, zoals: demonteren van modellen; aanbrengen spandraden en bewapening; monteren, schoonmaken en vetten van modellen; aanbrengen van hulpconstructies bij samengestelde elementen; 1 transporteren specie, stor iar verdichten; 1 afwerken en schuren van Wij vragen: technische opleiding LB( enige jaren relevante werk er zelfstandig van tekening I leeftijd 25 - 35 jaar. Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons dan: Post Blankestijn Projecten, Tolweg 26, 3851 SK ERMELO, Tel nr 0341 - 561199. Fax nr.. 0341 - 562504. Onder de Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth ressorte ren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gast huishof te Leiden. In beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuis vest in een modern gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afde- ling. Het Sint Elisabeth Gast huishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. In tegenstelling tot de indruk die in officieuze berichten gewekt kan zijn, zal het Sint Elisabeth Gasthuishof de eer ste vier a vijf jaar niet als ver pleeghuis worden opgehe ven. Bij sluiting zal door de Stichting zoveel mogelijk pas sende vervangende arbeid worden aangeboden. Wij zoeken op korte termijn voor de functies verpleeghulp, voedingsassistent (eventueel een combinatie van deze twee functies), ziekenverzorgende en medewerker magazijn m/v Oproepkrachten zijn zowel inzetbaar in ons verpleeghuis J Oegstgeest als in ons verpleeghuis te Leiden. Van kandidaten verwachten wij affiniteit met (oudere) verpleej bewoners. Enige ervaring in de sector gezondheidszorg stre tot aanbeveling. Al onze medewerkers zijn aanspreekbaar fl een positieve bijdrage aan het woon-, werk- en leefklimaat. Voor informatie kunt u zich op werkdagen wenden tot de he H.A.J. Donkers, hoofd verplegingsdienst (functies verplee hulp en ziekenverzorgende), en de heer G.W.M. Becker hoofd civiele dienst (overige functies), telefonisch te bereik( onder nummer 071-5171234. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Stichting Elisabeth-Van Wijckerslooth, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest, t.a.v. mevrouw F.A.R. Zaman, afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24