NieboerGemako Kamerbeek Nieboer een rotsvasteeenheid 0 Kamerbeek NIEBOER Lokaal en regionaal gespecialiseerd, nationaal ondersteund ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 Tot nu toe stond één van onze organisaties Kamerbeek, NieboerGemako, Brink Kooijman of Hiluest Beheer u, uanuit diverse regiokantoren, met raad en daad terzijde bij al uw onroe rende zaken. Vanaf 1 december 1997 werkt uuj regiokantoor echter onder een nieuwe naam. Wij bundelden de krachten van onze aparte organisaties samen tot een nieuwe, rotsvaste eenheid. Gezamenlijk verrichten wij voortaan onze werkzaamheden als de allround onroe- rendgoed organisatie Kamerbeek Nieboer. Wij richten ons daarbij op zowel bedrijfsmatig onroerend goed als op de woningmarkt. Kamerbeek Nieboer behoort tot de grootste onroerendgoed organisa ties in Nederland. De organisatie is opgebouwd uit een 30-tal lande lijk verspreide regiokantoren, die zowel regionaal als lokaal met de juiste perfectie opereren. Voor internationale opdrachten kunt u eveneens bij ons terecht voor een deskundig advies. In totaal staan bijna 700 medewerkers voor u klaar. Onze grootschalige aanpak gaat hand in hand met een scherp oog voor detail en een persoon lijke benadering, waarbij het uiteindelijke resultaat voorop staat. Als allround onroerendgoed adviseur staan wij garant voor know how op topniveau. Wij kennen de markt als geen ander en spelen flexibel in op alle nieuwe ontwikkelingen in de onroerendgoed markt. Onze veelzijdigheid komt tot uitdrukking in de diversiteit van ons dienstenpakket, ondergebracht in enkele werkgebieden: Vastgoed management, Makelaardij Wonen, Hypotheken, Makelaardij Bedrijfshuisvesting, Makelaardij Winkels, Taxaties, Vermogens advies Beleggingsmakelaardij en Consultancy. Elke afdeling apart staat voor gerichte specialisatie. Daarnaast levert de samenwerking tussen de disciplines meerwaarde aan onze advisering. Wij staan u, uanuit onze regiokantoren, graag terzijde met specialistische kennis en kunde, evenwichtige adviezen en allround dienstverlening, nu en in de toekomst. Stationsweg 26, 2312 AV Leiden, Telefoon 071 - 514 50 00

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 48